forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-23, 14:50:07

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660195 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 47 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.  (Przeczytany 378327 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #540 : 2014-01-15, 18:38:33 »

Bo to lekarz, wagi pilnował, ale głupoty jadł to i umarł.
A ja mówię o zwykłych ludziach, bez pojęcia dietetycznego, którzy jedzą mało, bo tak.
I nie pleć, że wszyscy wokół Ciebie po 30-stce to albo grubasy, albo na ŻO  Laughing
Mozliwe, co do badan to ok, tez czytalem, ze restrykcje powoduja zwolnienie metabolizmu, wolniejsze zuzywanie sie hormonow, enzymow etc i zycie jest dluzsze. Ale to jak wspomniales albo powody ideologiczne, albo wspolnoty religijne, jakies grupy czy srodowiska. Tacy zwykli, tzw cywilizowani ludzie w naszym swiecie? Szczerze watpie. Znam takich szczuplych, pozornie wysrpotowanych i pelnych wigoru. Ale o wiekszosci z nich wiem i znalazlem jakies "felery". Obserwuje tez od sporego czasu jak osoby z mojego otoczenia, np z ktorymi chodzilem do szkoly, chodze teraz do pracy, zawsze szczuple powolutku, powolutku sie zaokraglaja. Bo normalni "cywilizowani" ludzie sami z siebie ot tak nie beda sie katowac restrykcjami kalorycznymi, to nierealne men w naszym swiecie  Cool

Zgoda.
Większość ma syndromy z braku ruchu i nadmiaru jedzenia.
Wystarczy jednak wziąć zdjęcia naszych dziadków i pradziadków i wszyscy szczupli oraz żyjący dłużej niż obecnie.
Mniej było jedzenia, a więcej roboty.
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #541 : 2014-01-15, 18:39:20 »

Mało jedzenia= długie życie był tu nawet link o m(u)eszkach life span, czy jakoś tak Very Happy
No.
W końcu DO też się na tym opiera jednym bokiem Very Happy
Nie, to doktor naciągnął gumkę, teorię pod praktykę i strzelił http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=4823.msg251669#msg251669 ka boom  Very Happy a może odwrotnie praktykę pod teorię Very Happy
Jawohl!
Ale na LCHFach zjada się stosunkowo mało.
Ciotka Adamiakowa zum beispiel tyje na 1500 kcal!
Bo jada zbyt mało węglowodanów 30g, ptfu białka jajka i siem głodzi powietrzem i wodą Wink
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #542 : 2014-01-15, 18:41:29 »

Bo to lekarz, wagi pilnował, ale głupoty jadł to i umarł.
A ja mówię o zwykłych ludziach, bez pojęcia dietetycznego, którzy jedzą mało, bo tak.
I nie pleć, że wszyscy wokół Ciebie po 30-stce to albo grubasy, albo na ŻO  Laughing
Mozliwe, co do badan to ok, tez czytalem, ze restrykcje powoduja zwolnienie metabolizmu, wolniejsze zuzywanie sie hormonow, enzymow etc i zycie jest dluzsze. Ale to jak wspomniales albo powody ideologiczne, albo wspolnoty religijne, jakies grupy czy srodowiska. Tacy zwykli, tzw cywilizowani ludzie w naszym swiecie? Szczerze watpie. Znam takich szczuplych, pozornie wysrpotowanych i pelnych wigoru. Ale o wiekszosci z nich wiem i znalazlem jakies "felery". Obserwuje tez od sporego czasu jak osoby z mojego otoczenia, np z ktorymi chodzilem do szkoly, chodze teraz do pracy, zawsze szczuple powolutku, powolutku sie zaokraglaja. Bo normalni "cywilizowani" ludzie sami z siebie ot tak nie beda sie katowac restrykcjami kalorycznymi, to nierealne men w naszym swiecie  Cool

Zgoda.
Większość ma syndromy z braku ruchu i nadmiaru jedzenia.
Wystarczy jednak wziąć zdjęcia naszych dziadków i pradziadków i wszyscy szczupli oraz żyjący dłużej niż obecnie.
Mniej było jedzenia, a więcej roboty.
Gdy się człowiek porusza, to i
witaminy, minerały,aminokwasy,wolne kwasy tłuszcowe,glukoza,glicerolem można się najeść ... Smile
A jeść,aby przerabiać. Słaby pomysł jest to Cool
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #543 : 2014-01-15, 18:42:51 »

Ale co z zakwaszaniem podczas ruchu,cięzkiej pracy fizycznej ? Shocked
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17099


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #544 : 2014-01-15, 18:49:18 »

Dawniej lubiano wspomóc się piezoelektrykami. Robiono to nie od parady i bez świadomości raczej. Cool
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #545 : 2014-01-15, 19:17:31 »

Dawniej lubiano wspomóc się piezoelektrykami. Robiono to nie od parady i bez świadomości raczej. Cool
Znaczy kryształy?
Czy bardziej intrygująco DNA?
Czy piroelektryka?
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #546 : 2014-01-15, 20:46:53 »

Cytuj z: Grzegorz Rec
To nie ta osoba. Tamta o której mówiłem nigdy nie istniała i była jedną z wielu fikcyjnych postaci wymyślonych przeze mnie
LOL, z krzesla prawie spadlem, no ciekawe indywiduum pan JW na forko sobie zaprosil  Laughing Laughing
Ciekawe co jeszcze sobie wymyslil, moze jedna z wielu diet na ktorych byl?  Laughing Laughing Laughing
http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=233947#233947
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70475


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #547 : 2014-01-15, 20:54:28 »

...to wygląda jak rozmowy pod budką z piwem... Shocked może jest tam jakiś zjazd degeneratów... Rolling Eyes Twisted Evil
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #548 : 2014-01-15, 21:07:50 »

No zenujaca komedia sie zrobila, facet sie przyznal, ze wymyslil to wszystko i to jest jedna z  WIELU fikcyjnych postaci, ktore wymyslil. Wiec to nie jakis pojednyczny przypadek tylko facet po prostu konfabuluje na kazdym kroku  Shocked No wiarygodnosc 100% , pogrratulowac JW wspolnika Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #549 : 2014-01-15, 21:19:05 »

Cytuj z: Grzegorz Rec
To nie ta osoba. Tamta o której mówiłem nigdy nie istniała i była jedną z wielu fikcyjnych postaci wymyślonych przeze mnie
LOL, z krzesla prawie spadlem, no ciekawe indywiduum pan JW na forko sobie zaprosil  Laughing Laughing
Ciekawe co jeszcze sobie wymyslil, moze jedna z wielu diet na ktorych byl?  Laughing Laughing Laughing
http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=233947#233947
Pewnie se chlapnął Very Happy
Nie wiem czy to komedia...czy co?
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #550 : 2014-01-15, 21:25:24 »

Pewnie se chlapnął Very Happy
Nie wiem czy to komedia...czy co?
To? C2H5OH   Laughing Laughing Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70475


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #551 : 2014-01-15, 21:44:19 »

Może mu się kartki z odpowiedziami pomieszały, Rolling Eyes to pewnie nie z tego forum i musi odkręcać... Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70475


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #552 : 2014-01-15, 21:48:55 »

A teraz Rzec narzeka na hormon wzrostu. Pewnie mózg mu nie urósł albo coś innego... Laughing Cool
Zapisane

MariuszM
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #553 : 2014-01-15, 22:04:05 »

Faktycznie kobiety za nim po wuwuwu łażą i siem żalą Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70475


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #554 : 2014-01-15, 22:09:12 »

Poszukiwany... Twisted Evil Laughing
Zapisane

grenis
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #555 : 2014-01-15, 22:09:26 »

Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #556 : 2014-01-15, 22:09:57 »

Mollersa mialo byc  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70475


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #557 : 2014-01-15, 22:10:47 »

Faktycznie kobiety za nim po wuwuwu łażą i siem żalą Wink

Może specjalną linię autobusową otworzą do Puszczykowa... Rolling Eyes Laughing Zrospaczone będą jeździć... Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70475


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #558 : 2014-01-15, 22:11:34 »

Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #559 : 2014-01-15, 22:26:51 »

Laughing
Strasznie mi się podoba: "masz rację, Cooler", "to oczywiste, Cooler", "dzięki za linki, Cooler" Laughing
Nie wiem jak wy, ale ja to mam frajdę!
Biedni są natomiast rodzice, dzieci i znajomi Grzesia Reca z Puszczykowa, taki obciach! Very Happy
Cytuj
Witaminy rozpuszczalne w tłuszczach, zawarte w nich w dużych ilościach nie są tam dla ozdoby. Są bardzo silnymi przeciwutleniaczami. W smalcu nie ma ich wcale albo prawie wcale. W innych produktach poddanych intensywnej obróbce termicznej też ich nie ma wiele. Zauważyłeś pewne powtarzające się objawy ? Sucha pękająca skóra to zewnętrzna oznaką między innym zmasowanego ataku wolnych rodników.
I w podobnym, absurdalno-idiotycznym stylu, sobie gaworzą Laughing
Wspaniałe!
Zapisane
Strony: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 47 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 20 zapytaniami.