forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-29, 11:12:17

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660630 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  HUMOR - z grup dyskusyjnych...
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] Do dou Drukuj
Autor Wtek: HUMOR - z grup dyskusyjnych...  (Przeczytany 10492 razy)
kodar
Go


Email
Odp: HUMOR - z grup dyskusyjnych...
« Odpowiedz #20 : 2007-03-27, 22:43:15 »

Elmo,mysle,ze kazdy z nas zaliczyl przyklejenie jezyka i inne przerozne cuda,ja przynajmniej tak Shocked
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: HUMOR - z grup dyskusyjnych...
« Odpowiedz #21 : 2007-03-28, 08:23:32 »

No z tym językiem, to może nie każdy, bo mnie akurat nigdy nie ciągnęło do takiego sprawdzania. Udało się natomiast skutecznie sprawdzić całą dłonią temperaturę mocno rozgrzanego żelazka (w wieku 2 lat) Awersję do prasowania mam do dziś Smile

M
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: HUMOR - z grup dyskusyjnych...
« Odpowiedz #22 : 2007-03-28, 10:46:24 »

A moja koleżanka,gdy była mała usiadła na takim małym grzejniku rozgrzanym do czerwoności  Confused
Kropki od wzorku po tym urządzeniu miała jeszcze jak była nastolatką.
No,może to nie jest HUMOR z grup dyskusyjnych  Confused,tylko czarny humor...
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: HUMOR - z grup dyskusyjnych...
« Odpowiedz #23 : 2007-03-28, 22:23:46 »

A ja nie mam takich śmiesznych przeżyć. Sad
Nie byłam zbuntowana.Nie trafiały mi się śmieszne wpadki.Nie mogłam.Nie chciałam.Trochę tego trochę tego.Samokontrlola -100%. Czy to ma dziś znaczenie? Nie wyszumiałam się za młodu a teraz czasami ciągnie w realu czy w wyobraźni do różnych ekscesów. Cieszę się jednak że nie ciągnęło mnie do palenia to jeden plus.

Cos mi się przypomniało. Każdy wie jak wygląda skrzynka na listy taka na ulicy czy przy poczcie do której wrzuca się koperty. Ma takie metalowe odchylane paski,które odchylają się kiedy wrzucamy list. Kiedś mama wysłała mnie aby wrzucić list do skrzynki.Nie wiem jak to zrobiłam ale wróciłam z listem do domu i powiedziałam,że nie mogę wrzucić listu bo skrzynka jest zabita deskami.
Te paski jakoś mi się nie chciały odsunąć.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: HUMOR - z grup dyskusyjnych...
« Odpowiedz #24 : 2007-03-29, 09:28:05 »

 Laughing Laughing Laughing
Zapisane
toan
Go


Email
Z takimi "fachowcami" się nie dyskutuje!!!
« Odpowiedz #25 : 2007-04-03, 11:42:59 »

http://tiny.pl/c32f - dyskusja jest pozbawiona sensu ponieważ tzw. dieta B:T:W - 1:1:1,3 - to nic innego jak sztuczna dieta "półkorytkowa", z zawyżoną ilością białka (2/3 nadmiaru białka - organizm może przerobić na węglowodany) i faktycznie wychodzi prawie dieta "korytkowa", powodująca otyłość, cukrzycę typ II, miażdżycę i inne choroby "cywilizacyjne". Jeśli proporcja 100:100:130 w gramach dla kogoś to: 30, 30 i 40 w procencie energii - to znaczy, że nie wie ile energii uzyskuje się z 1g białka, 1g węglowodanów i 1 g tłuszczu!. O czym dyskutować z osobą, która nie ma podstaw do dyskusji Question Laughing Laughing Laughing A mnie się wydawało, że każdy "dietetyk" wie, że tłuszcze dają dwu - trzykrotnie więcej energii z 1g, niż węglowodany, w zależności od składu tłuszczu i jego wysycenia wodorem!!!.
Choć pewnie się mylę, bo wielu nawet fachowców twierdzi, że proporcja - 1:3:0,5 wyrażona w energii, to to samo, co - 1:3:0,5 - wyrażone w gramach. Otóż - to nie to samo Shocked Laughing Laughing Laughing
Nie szkoda Wam czasu na jałowe dyskusje z takimi "fachowcami"Shocked Confused Laughing
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Z takimi "fachowcami" się nie dyskutuje!!!
« Odpowiedz #26 : 2007-04-03, 22:36:03 »

Nie szkoda Wam czasu na jałowe dyskusje z takimi "fachowcami"[/b]?

Nie szkoda. Dobrze sobie poczytać wegusiów, bo świetnie bawią pisząc o DO Very Happy
Zapisane
sabina
Go


Email
Odp: HUMOR - z grup dyskusyjnych...
« Odpowiedz #27 : 2007-04-09, 09:25:25 »

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=36&w=59528943&a=60431547 - no i tak wykształceni adepci medycyny zawsze będą wiedzieć, że tłuszcz zwierzęcy jest szkodliwy dla zdrowia, bo adiunkt z asystentem wyśmieli na zajęciach DO, poparci naukowym dorobkiem swojego prof... I to już wystarczy  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Strony: 1 [2] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.