forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
2024-04-27, 19:48:36

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
660515 wiadomości w 4059 wątkach; wysłane przez 27 użytkowników
Najnowszy użytkownik: startom
* Strona główna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  Lubicie pomidory?
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Lubicie pomidory?  (Przeczytany 16711 razy)
Teresa Stachurska
Gość


Email
Odp: Lubicie pomidory?
« Odpowiedz #20 : 2008-08-16, 14:14:12 »

Przy okazji. Tu są dwa przepisy na keczup - http://gotowanie.onet.pl/szukaj.html?query=keczup&kat=132&opt=1 .
Zapisane
lekarka
Gość


Email
Odp: Lubicie pomidory?
« Odpowiedz #21 : 2008-08-16, 14:53:47 »

Lubię, modo Adampio i modo sok pomidorowy (gotowiec) i Bloody Mary też niczego sobie.
Zapisane
Hana
Gość


Email
Odp: Lubicie pomidory?
« Odpowiedz #22 : 2008-08-16, 16:36:15 »

Okres pomidorowy w pelni wiec jemy pomidory zamiast kartofli, ladniej komponuja sie na talerzu/kolorystycznie, cebula + czosnek + pomidor + sloninka + Xzoltek gotowanych + sol i pieprz do smaku =======sezonowa op. obiado-kolacja , na sniadanie tez smaczne.
Zapisane
Teresa Stachurska
Gość


Email
Odp: Lubicie pomidory?
« Odpowiedz #23 : 2008-08-16, 22:19:43 »

Zrobię zapas przecieru pomidorowego, a zimą będę na jego bazie eksperymentować z daniami kulinarnymi. Nie muszę informować, że onże przecier jest z pomidorów wyłącznie, a gotowy np sok pomidorowy w sklepach tak dokładnie - nie wiadomo co oprócz pomidorów zawiera?
Zapisane
evosonic
Gość


Email
Re: Odp: Re: Lubicie pomidory?
« Odpowiedz #24 : 2008-08-19, 22:38:13 »

po co wogole kupowac pomidory ? zwlaszcza te z uprawy hydroponicznej ?

wolisz keczup czy moze przecier pomidorowy ?
  nic nie WOLE  Mad pomidory dla mnie nie istnieja , tak jak wiele innych niepotrzebnych produktow
Zapisane
evosonic
Gość


Email
Re: Lubicie pomidory?
« Odpowiedz #25 : 2008-08-19, 22:46:28 »

zycie moze byc ciezkie i pelne poswiecen  Mad
Sad nie mam czasu bo robie pomidory ....
powodzenia , robcie pomidory , jakies tam przetwory , tracie zycie i energie na produkowanie smieci
Zapisane
kodar
Gość


Email
Odp: Re: Odp: Re: Lubicie pomidory?
« Odpowiedz #26 : 2008-08-19, 22:50:44 »

po co wogole kupowac pomidory ? zwlaszcza te z uprawy hydroponicznej ?

wolisz keczup czy moze przecier pomidorowy ?
  nic nie WOLE  Mad pomidory dla mnie nie istnieja , tak jak wiele innych niepotrzebnych produktow
eeeeeeee,tam,to kolega nie wie co traci.Taka np.papryka w dwoch kolorach koniecznie czerwona i zolta,pokrojona w kostke,(bez obierania skorki) duszona z cebula na sloninie,z dodatkiem koperku,albo pietruszki.To dopiero pycha.
Jutro  jako dodatek warzywny bedzie u mnie  cukinia z pomidorami,cebula i pietruszka.Wszystkie skladniki drobno pokrojone i duszone na sloninie. Razz
Zapisane
adam319
Gość


Email
Odp: Lubicie pomidory?
« Odpowiedz #27 : 2008-08-22, 00:44:18 »

Jak dla mnie to przecier pomidorowy jest 100 razy lepszy od majonezu z niewiadomego NKTowego, erukowego oleju, ale jeśli chodzi o świeże warzywo to jednak nad pomidora przedkładam cebulę uduszoną w smalcu z odrobiną pieprzu.
Cool
Zapisane
Syriusz
Gość


Email
Odp: Lubicie pomidory?
« Odpowiedz #28 : 2008-08-22, 14:49:29 »

Ja tez lubie pomidory i przez wiekszosc roku jadam swoje, bo wlasne najlepiej smakuja. Nadmiar przerabiam na sos i keczup. Mam dwuletnie przeciery i wciaz sa dobre. Nie kupuje w sklepie z uwagi na modny obecnie napis na etykiecie "produkt zrobiony z krajowych i importowanych produktow. Nie pisze tylko z jakiego kraju importowany ale z reguly to z Chin a tam wciaz uzywaja DDT i innej chemi. Np czosnek to trudno kupic inny niz chinski, dlatego drugi rok z kolei uprawiam swoj a rosnie pieknie.
pozdrawiam
Zapisane
evosonic
Gość


Email
Re: Odp: Re: Odp: Re: Lubicie pomidory?
« Odpowiedz #29 : 2008-08-26, 21:09:49 »

po co wogole kupowac pomidory ? zwlaszcza te z uprawy hydroponicznej ?

wolisz keczup czy moze przecier pomidorowy ?
  nic nie WOLE  Mad pomidory dla mnie nie istnieja , tak jak wiele innych niepotrzebnych produktow
eeeeeeee,tam,to kolega nie wie co traci.Taka np.papryka w dwoch kolorach koniecznie czerwona i zolta,pokrojona w kostke,(bez obierania skorki) duszona z cebula na sloninie,z dodatkiem koperku,albo pietruszki.To dopiero pycha.
Jutro  jako dodatek warzywny bedzie u mnie  cukinia z pomidorami,cebula i pietruszka.Wszystkie skladniki drobno pokrojone i duszone na sloninie. Razz


jessu ale ty jestes zakrecona .... ta slonina to pewnie przywieziona z polski ?
.... inaczej .... nie warto tego robic  Sad naprawde szkoda czasu i energii
poz od ewy   Very Happy
 
Zapisane
evosonic
Gość


Email
Re: Odp: Lubicie pomidory?
« Odpowiedz #30 : 2008-08-26, 21:15:06 »

Ja tez lubie pomidory i przez wiekszosc roku jadam swoje, bo wlasne najlepiej smakuja. Nadmiar przerabiam na sos i keczup. Mam dwuletnie przeciery i wciaz sa dobre. Nie kupuje w sklepie z uwagi na modny obecnie napis na etykiecie "produkt zrobiony z krajowych i importowanych produktow. Nie pisze tylko z jakiego kraju importowany ale z reguly to z Chin a tam wciaz uzywaja DDT i innej chemi. Np czosnek to trudno kupic inny niz chinski, dlatego drugi rok z kolei uprawiam swoj a rosnie pieknie.
pozdrawiam
 
  jak uprawiasz ? rosine ci to gdzies ?
Zapisane
kodar
Gość


Email
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Lubicie pomidory?
« Odpowiedz #31 : 2008-08-26, 23:01:30 »

po co wogole kupowac pomidory ? zwlaszcza te z uprawy hydroponicznej ?

wolisz keczup czy moze przecier pomidorowy ?
  nic nie WOLE  Mad pomidory dla mnie nie istnieja , tak jak wiele innych niepotrzebnych produktow
eeeeeeee,tam,to kolega nie wie co traci.Taka np.papryka w dwoch kolorach koniecznie czerwona i zolta,pokrojona w kostke,(bez obierania skorki) duszona z cebula na sloninie,z dodatkiem koperku,albo pietruszki.To dopiero pycha.
Jutro  jako dodatek warzywny bedzie u mnie  cukinia z pomidorami,cebula i pietruszka.Wszystkie skladniki drobno pokrojone i duszone na sloninie. Razz


jessu ale ty jestes zakrecona .... ta slonina to pewnie przywieziona z polski ?
.... inaczej .... nie warto tego robic  Sad naprawde szkoda czasu i energii
poz od ewy   Very Happy
 
slonina,oczywiscie,ze z Polski,kupowana po 1zl/kg, :lol:i najsmaczniejsza,na swiecie Laughing
za pozdrowienia dziekuje, wszystkiego najserdeczniejszego dla Ewy  Razz Very Happy
Zapisane
Syriusz
Gość


Email
Odp: Re: Odp: Lubicie pomidory?
« Odpowiedz #32 : 2008-08-28, 14:37:01 »


Cytuj
  jak uprawiasz ? rosine ci to gdzies ?
Cytuj

evosonic - tak, rosnie na mojej farmie. Czyzby wyraz "uprawa" zostal niewlasciwie uzyty?
Hoduje krowy i drob a uprawiam czosnek na kawalku ziemi.
pozdrawiam
Zapisane
evosonic
Gość


Email
Re: Odp: Re: Odp: Lubicie pomidory?
« Odpowiedz #33 : 2008-08-31, 19:48:51 »


Cytuj
  jak uprawiasz ? rosine ci to gdzies ?
Cytuj

evosonic - tak, rosnie na mojej farmie. Czyzby wyraz "uprawa" zostal niewlasciwie uzyty?
Hoduje krowy i drob a uprawiam czosnek na kawalku ziemi.
pozdrawiam

masz max  Very Happy   best regards
Zapisane
Strony: 1 [2] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Działające na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 19 zapytaniami.