forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 02:35:01

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  fuuu
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 Do dou Drukuj
Autor Wtek: fuuu  (Przeczytany 15381 razy)
mateoosh12
Go


Email
fuuu
« : 2007-02-13, 12:39:52 »

dziś rano, jak zwykle od 5 lat, do śniadania, a raczej tuż po nim zapaliłem papierosa. Tego co zwykle. Tego, którego naprawdę lubię. Nie przesadzam, nie palę dużo; 5-6 papierosów/dziennie. Naprawdę lubię ich smak. Bardzo. Ale dzisiaj myślałem, że zwymiotuję. Coś okropnego-do tego to nie przypadek, np. podrobiona paczka, bo mam ją otwartą od 2 dni. Bardzo niemiły smak w ustach, jakby coś oblepiającego. Trudne do opisania. Przed chwilą zapaliłem jeszcze jednego, ale raczej z przywyczajenia do dymka, niestety doznania te same. Słodkawo-gorzki smak, zapach taki trochę jak w warsztacie samochodowym. Co jest? Będę musiał rzucić, nie dlatego, że chcę, ale że odczuwam papierosy jako niedobre?? (Jeszcze dla pewności skoczę po menthole i zobaczę Smile ).
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: fuuu
« Odpowiedz #1 : 2007-02-13, 12:47:38 »

Hmmm, mam podobne odczucia w przypadku piwa. Za dawnych niekoniecznie dobrych czasów całkiem ceniłem sobie ów napój, obecnie bywa, że go spożywam, ale jedynie w wyjątkowych okolicznościach- spotkanie z dawno niewidzianym kumplem. I za każdym razem nie  odbija się to na mnie korzystnie, nawet po wypitej bardzo małej ilości. Poza jak najbardziej negatywnymi doznaniami smakowymi zaraz potem dopada mnie wilczy głód- w sensie jak najbardziej dosłownym. Poza tym mogę sobie darować jakąkolwiek aktywność umysłową tego wieczora.
Zapisane
mateoosh12
Go


Email
Odp: fuuu
« Odpowiedz #2 : 2007-02-13, 12:54:41 »

z piwem mam tak od okolo miesiaca. Jedno-wypiję nawet chętnie. Ale do połowy Smile Więcej mi nie smakuje, kiedyś na spotkaniach wypijałem 3. Teraz pół piwa i stop. Hm. A właśnie-mentolowe sprawdziłem. Jeszcze gorsze w smaku. Cholera Smile
PS: pozdrawiam Panią "lekarkę". Dziękuję za wszystkie rady. Czy można się umówić na wizytę (prywatną?) u Pani?
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: fuuu
« Odpowiedz #3 : 2007-02-13, 15:51:10 »

(Jeszcze dla pewności skoczę po menthole i zobaczę Smile ).

Daj sobie spokój, kiedyś   Smile.
Mój tel. i adres jest w jednym z moich postów.
Wszystko wiesz. Niepotrzebny Ci doktor.
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: fuuu
« Odpowiedz #4 : 2007-02-13, 23:41:08 »

Słodki papieros -to może gdzieś miedż -albo inny metal był w powietrzu .
   Ja  kiedyś też lubiłam przeważnie towarzysko no i na uspokojenie .
    Teraz  Sad Sad  niby chce  chociaz jednego dymka -ale za chwile okropne samopoczucie
niesamowity wstręt i musze czymś przepić albo zakąsić .
     
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: fuuu
« Odpowiedz #5 : 2007-02-14, 00:15:02 »

Ja wypaliłam chyba jednego papierosa w życiu. W ok. 17 roku życia  i...pomyślałam, że to uzależnienie i ...rzuciłam.
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: fuuu
« Odpowiedz #6 : 2007-02-14, 01:01:22 »

Jak w wieku 17 lat mogłaś wiedzieć ,ze to uzaleznienie?
  Mnie w tym wieku podobało sie ,pachniało -taka piękna  dekoracja
   wstęp w jakiś nieznany zaczarowany świat  -długo popalałam ale z durnoty
 ale  nie było to większe uzaleznienie niż słodycze
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: fuuu
« Odpowiedz #7 : 2007-02-14, 10:54:18 »

Rudka,muwisz w ,ze w wieku 17 lat,a to dlaczego ja swoich rodzicow juz od malego dziecka wyganialam/doslownie/gdy zblizali sie do mnie ze smierdziuchem.?Innym razem musialam przesiedziec na zebraniu lub przy sniadaniu z 15-osobami,ktore wszystkie jednoczesnie palily??Nie palilam i nie pale a mam tolerancyjnego meza,ktory pali w lazience z oknem lub w piwnicy,moi goscie tez Smile Shocked
Zapisane
mateoosh12
Go


Email
Odp: fuuu
« Odpowiedz #8 : 2007-02-14, 11:54:31 »

A tak w ogóle - rzucić palenie? To banalnie proste, robiłem to ze trzydzieści razy Smile
Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: fuuu
« Odpowiedz #9 : 2007-02-14, 14:58:14 »

Rzucić palenie? To banalnie proste, robiłem to ze trzydzieści razy Smile
Cytuj

Ja pale 46 lat zaczęłam w wieku 17-stu lat. Nigdy nawet nie próbowalam rzucić. Nie wiedziałam że to takie proste.  Smile
 
 hehehe   Very Happy
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: fuuu
« Odpowiedz #10 : 2007-02-14, 16:24:12 »

Jak w wieku 17 lat mogłaś wiedzieć ,ze to uzaleznienie?
  Mnie w tym wieku podobało sie ,pachniało -taka piękna  dekoracja
   wstęp w jakiś nieznany zaczarowany świat 

Właśnie dlatego się przestraszyłam..., bo papieros wprowadził mnie w zaczarowany świat.
Pomyślałam - jak dymek może rządzić człowiekiem. Czesto wychowywała mnie przyroda i jak dotąd zachwyt przyrodą był mi "normalny".
Pierwszy raz poczułam zachwyt "dziełem człowieka" dlatego było to coś nie tędy...
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: fuuu
« Odpowiedz #11 : 2007-02-14, 18:01:01 »

Ja poczulam    wladze alkoholu  nade mna gdy zdarzylo mi sie wypic zbyt duzo.Bylam tym przerazona.Dlatego w towarzystwie bylam traktowana jako dziwak.A podpite towarzystwo wcale mnie nie bawilo. Sad
Zapisane
cicero12
Go


Email
Odp: fuuu
« Odpowiedz #12 : 2007-02-14, 23:47:52 »

Będę musiał rzucić...
A rzucaj!

Hmmm, mam podobne odczucia w przypadku piwa. Poza jak najbardziej negatywnymi doznaniami smakowymi zaraz potem dopada mnie wilczy głód- w sensie jak najbardziej dosłownym.
Z piwa też zrezygnuj!!!

Ja poczulam wladze alkoholu nade mna...
I z gorzałki zrezygnujcie... o prochach nie wspominam nawet!!!


Mam tylko dwa pytania - na co chcecie zejść z tego świata i czy nie będzie żal?  Very Happy  Smile  Laughing  Razz
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: fuuu
« Odpowiedz #13 : 2007-02-15, 00:09:30 »

 Cicero. co każe Ci utożsamiać używki z radością zycia ?

Tomek
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: fuuu
« Odpowiedz #14 : 2007-02-15, 00:16:01 »

Cytuj
Cytuj z: Szymon  Luty 13, 2007, 12:47:38 pm
Hmmm, mam podobne odczucia w przypadku piwa. Poza jak najbardziej negatywnymi doznaniami smakowymi zaraz potem dopada mnie wilczy głód- w sensie jak najbardziej dosłownym.
Z piwa też zrezygnuj!!!

Jak cytujesz, rob to z sensem
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: fuuu
« Odpowiedz #15 : 2007-02-15, 02:57:47 »

   Kodar   to raczej posłusznego męza i wyrozumiałego ,ze wychodzi do kibla albo łazienki
    bo u mnie to horror  Sad Sad mąż posłuszny ,jak jestem w domu ,ale wystarczy ,ze zasne albo wyjde Sad Sad- Jak sie cieszy Shocked mieszkania dowietrzyć nie moge.
    Mądre  z was były dziewczyny -bo ja nie pamietam  czy wiedziałam o tym ,ze alkochol i papierosy szkodzą  Sad :(jednak byłam durnowata  chyba nigdy poważnie o życiu w młodości nie myslałam .Może dlatego  teraz podziwiam młodych  i madrych ludzi .
Szymon Very Happy Very Happy Very Happy  ale już w średnim wieku to wszystko szkodzi Laughing
   i  szaleństwa za nami Laughing
     
       
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: fuuu
« Odpowiedz #16 : 2007-02-15, 18:28:51 »

Rudka,wlasnie teraz juz nic nam nie zaszkodzi,wlasnie teraz w  naszym srednim  wieku czas na wyglupy,tance i balangi i jeszcze wszystko przed nami Cool Cool
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: fuuu
« Odpowiedz #17 : 2007-02-15, 18:37:44 »

Kodar a ja nawet słyszałam ,ze emerytom na czerwonym swietle wolno przechodzić Razz
    Co do balang i tańców  Very Happy :Djuz nie te oczy  Laughing
     
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: fuuu
« Odpowiedz #18 : 2007-02-16, 11:09:43 »

To pewnie chca sie tych emerytow jak najpredzej pozbyc Sad
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: fuuu
« Odpowiedz #19 : 2007-02-16, 20:22:14 »

No pewnie  Very Happy-bo Zus ma za mało pieniędzy .
ja narazie nie narzekam ,na opty jedzeniu duzo sie nie wydaje .
   Szkoda mi tylko tych deserków ,łakoci -ja w kuchni nie mam co robić.

   
Zapisane
Strony: [1] 2 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 17 zapytaniami.