forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 19:09:13

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
658458 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  "Naukowcy ostrzegają: Za pięć lat koniec świata"
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 11 Do dou Drukuj
Autor Wtek: "Naukowcy ostrzegają: Za pięć lat koniec świata"  (Przeczytany 103758 razy)
Szymon
Go


Email
Odp: "Naukowcy ostrzegają: Za pięć lat koniec świata"
« Odpowiedz #20 : 2007-03-06, 18:11:38 »

Cytuj
      Prorocy mają się dobrze, bo stosują sprytną taktykę opartą na kłamstwach, pomówieniach, wyparciu, oskarżaniu wszystkiego i wszystkich o współpracę. Dobrze im, bo blefują...

Przykłady Wielgusa i jemu podobnych zaswiadcza niezbicie o tym, ze slowa naszych domoroslych prorokow to nie zawsze jest blef. Pewnie masz tez na mysli raport o WSI, jakkolwiek obsmiany przez mainstreamowe media, pokazuje pewne chore mechanizmy, ktorych nikt przed prorokami nie pokazal tlumowi- nie chcial, nie wiedzial, a moze byl po prostu "durniem" (uwaga, to slowo nie jest obrazliwe, jak ostatnio powiedzialo kilku profesorow w TV)...
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: "Naukowcy ostrzegają: Za pięć lat koniec świata"
« Odpowiedz #21 : 2007-03-06, 18:38:05 »

  Nie można obrazić ludzi pewnych swej wartosci, można ich za to skrzywdzić  poprzez następstwa słów lub czynów. Tak to już jest.

    Szymon, sprawa Wielgusa wynikła z idei wszechogarniającej lustracji czy autolustracji. Sprawa Wielgusa nie ma znaczenia dla kondycji ówczesnego Polaka, chyba , że ten jest uzaleniony od upadków i wzlotów Kościoła.  Wielgus i jemu podobni to wierzchołek monstrualnej góry lodowej. W sprzyjających społecznie i kulturowo warunkach wyjdą "sprawki" także bardziej autorytarnych kościelnych notabli, nawet gdy już dawno nie zyją.  Proces ten nie zalezy aż tak bardzo od ekipy rządzącej jak od społeczeństwa, które albo wreszcie zacznie samodzielnie myśleć albo na myśl o kremówkach bedzie wciąż krzyczeć ( w środku nocy również) "zostań z nami !"

   Sądzicie, że babranie się w agenturalnym bajorze ma jakies pozytywne, namacalne skutki ? Niedawno wszak wyszło, ze np. Marek Piwowski podpisał papiery. Ja nie sądzę, ze chodziło o donosy na kumpli, by im pałami jaja odbito. Facet gadał coś o paszporcie, którego bez podpisu ponoć by nie dostał.

Tomek
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: "Naukowcy ostrzegają: Za pięć lat koniec świata"
« Odpowiedz #22 : 2007-03-06, 19:29:25 »

Do niedawna wisialo mi , czy zostanie to wszystko ujawnione, czy jakiś kolejny rząd z lewa urządzi sobie gigantyczne auto-da-fe (pol. barbekju), np. w centrum Warszawy podrzucajac pod ruszt kolejne teczki na czlonkow swojej partii. Ale niedawno zdalem sobie sprawe, jak bardzo ten nasz smieszny kraik spowity jest pajeczyna powiazan i ukladzikow. Przyklad idzie z gory, ryba psuje sie od... etc.
Ludzie, tutaj posadke w prywatnej firmie najlepiej da sie zalatwic majac kolege/kolezanke w tejze firmie. Wiadomo, slowko tu, slowko tam...
Osobiscie nie mam szacunku dla tego typu ludzi i smieszy mnie , ze jakis tzw, Autorytet przyparty do muru, placze sie w zeznaniach i bakaja cos o potrzebie wyjazdu za granice.
Jesli chodzi o Wielgusa. To wprost przeciwnie, ma to kapitalne znaczenie dla Polski, wbrew pozorom. Niektorym otwiera to glowy, zdejmuje klapki z oczu. Ostatnio w pewnej gazecie napisano, ze w Polsce modny jest antyklerykalizm. Slyszeliscie? My, bijacy sie z Hondurasem i Meksykiem o pozycje lidera w rankingu najbardziej katolickiego panstwa swiata??!! Toz to wstyd i sromota dla biznesmenow w sutannach. Autorytety padaja jak muchy, juz coraz bardziej nieliczni boja sie powtarzac obrzydliwego klamstwa- cos o bastionie walki z komuna... czy jakos tak.
Doskonale wiem do czego sluza teczki. Znam tez powiedzenie o malpie i obrzytwie. Ale nie ludzmy sie. Za jakis czas kolejny rzad wyciagnie pozolkle papierzyska i zacznie lustracje naszych pradziadow. I wtedy dopiero bedzie zabawnie. Tak jakby udowadniac, ze Jagiello przyjal korzysc majatkowa od Niemcow w postaci dwoch nagich mieczy.
Jesli ktos jest madry: niech poda mi sposob, jak zalatwic szkopul z kupa teczek. Oczekuje powaznych odpowiedzi.
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: "Naukowcy ostrzegają: Za pięć lat koniec świata"
« Odpowiedz #23 : 2007-03-06, 20:32:36 »

Szymon -a komu te wiadomości są potrzebne -chyba tylko pieniaczom.
   Kazdy myślący człowiek wiedział ,ze kościół współpracował -
przecież dobrze sie miał i państwo dotowało na przybytki sakralne,
    Aby mieć intratną posadke -trzeba było conajmniej wstapić do partii.
    Po za tym -donosiciele pracowali dla POLSKI naszego kraju u diabła -
   kraju ,który miał większy autorytet i powazanie na arenie międzynarodowej
  niz obecnie . Teraz   wiocha i wstyd -zadne państwo  takich akt nie upublicznia.
       Kukliński bohater a reszta luda konfidenci i zdrajcy . paranoja. Sad
          Jaki jest sposób ?? prosty- wstać wreszcie z kolan ,wziąć sie za prace
       i olać te rewelacje - nie płacić abonamentu ,
      troche odważnych kobitek do rządu  co im krucyfiks nie straszny.
      Dlaczego faceci sa takimi dewotami Sad Sad,ze strachu czy komplreksów?
     
             
       
     
   Za
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: "Naukowcy ostrzegają: Za pięć lat koniec świata"
« Odpowiedz #24 : 2007-03-06, 20:36:23 »

Cytuj
Teraz   wiocha i wstyd -zadne państwo  takich akt nie upublicznia.

Niestety upublicznia- nie u nas rozpoczal sie caly cyrk z teczkami.

Co do recepty- strzal w dziesiatke.
Tylko bez szans na realizacje. Niestety
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: "Naukowcy ostrzegają: Za pięć lat koniec świata"
« Odpowiedz #25 : 2007-03-06, 20:36:52 »

      Dlaczego faceci sa takimi dewotami Sad Sad,ze strachu czy komplreksów?

Rudka, przecież wiesz, że religia wspiera patriarchat i pogardliwy stosunek facetów do kobiet, więc co się dziwić, że są "dewotami", przecież to tylko im na rękę. A że masa kompleksów z tym się wiąże to już osobna sprawa. Długo by pisać...

M
Zapisane
tetryk
Go


Email
Odp: "Naukowcy ostrzegają: Za pięć lat koniec świata"
« Odpowiedz #26 : 2007-03-06, 21:37:54 »

No nie bądż taki tetryk
     Jest pare pewniaków na tym padole ,a  co do reszty -to właśnie tutaj ustalamy.

Moglabys te pewniki wypisac? Skoro jest ich pare, to nie powinno zajac Ci to wiele czasu, dlatego bardzo bym prosil.
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: "Naukowcy ostrzegają: Za pięć lat koniec świata"
« Odpowiedz #27 : 2007-03-06, 22:43:01 »

 Otaczajace mnie obrazki ,wspólistniejaca flora i fauna , wszechobecna egzotyka
       ,geografia ,astronomia ,fizyka ,chemia -religia [-historia -moja jest pewna
 nikt mi  lat już nie odbierze .
   to przeszłosc i terazniejszość . a w przyszłości - Sad  trzeba niestety odejść .
       Czy Ty tetryk nie  widzisz tych pewniaków ,może inne okulary Tobie potrzebne
   
         
       
Zapisane
tetryk
Go


Email
Odp: "Naukowcy ostrzegają: Za pięć lat koniec świata"
« Odpowiedz #28 : 2007-03-06, 22:58:08 »

Sad
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: "Naukowcy ostrzegają: Za pięć lat koniec świata"
« Odpowiedz #29 : 2007-03-12, 12:53:33 »

Te teczki to by było najlepiej spalić. Niech zajmią się lepiej gogpodarką. A do rządu niech idą tylko młodzi ci którzy nie mogli mieć nic wspolnego z komuną.

'' Za pięć lat koniec świata ''- no to Ziemia zrobi nam fikołka  Laughing Laughing
A tak powaznie, to nikt nie powinien się obawiać jakiego kolwiek końca, jeśli żyje zgodnie ze sobą i nikt przez niego nie cierpi.
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: "Naukowcy ostrzegają: Za pięć lat koniec świata"
« Odpowiedz #30 : 2007-03-14, 12:41:07 »

Te teczki to by było najlepiej spalić. Niech zajmią się lepiej gogpodarką. A do rządu niech idą tylko młodzi ci którzy nie mogli mieć nic wspolnego z komuną.

'' Za pięć lat koniec świata ''- no to Ziemia zrobi nam fikołka  Laughing Laughing
A tak powaznie, to nikt nie powinien się obawiać jakiego kolwiek końca, jeśli żyje zgodnie ze sobą i nikt przez niego nie cierpi.

Sprawiedliwość musi być. I teraz - rozkradli państwo. Kto? Żydzi ,komuchy i cyklisci. Dowód? Dowodem jest brak dowodów.

Układy rządziły Państwem. Dowód? Teraz też układ rządzi państwem, tylko, ze inny (lepszy), więc nie tworzac układów nie da się rządzić Państwem

To takie briefowe streszczenie ksiązek Łysiaka i podobnych, czyz to nie piekna logika?

Polowanie na czarownice, jak w stanach w latach 70-tych, trzeba nam oczyścic rząd z komuchów. Ok, rząd oczyszczony i co teraz?

Ano nic. Kiepsko tę Polską gospodarkę widzę w przyszłości
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: "Naukowcy ostrzegają: Za pięć lat koniec świata"
« Odpowiedz #31 : 2007-03-14, 12:50:59 »

Kiepsko tę Polską gospodarkę widzę w przyszłości

Bo właśnie gospodarką jakoś nikt nie chce się zająć...

M
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: "Naukowcy ostrzegają: Za pięć lat koniec świata"
« Odpowiedz #32 : 2007-03-14, 13:01:02 »

Kiepsko tę Polską gospodarkę widzę w przyszłości

Bo właśnie gospodarką jakoś nikt nie chce się zająć...

M

Bo to wymaga troszkę większego pomyślunku niż: "Jestemy Narodowa - Chrześcijańka Prawica -(pfff akurat - prawica od siedmiu boleści) i nie damy Polski ruszyć"

To wymaga by:

Zajeli się tym ludzie kompetentni, juz majętni, wykształceni, z siłą przebicia.

Teraz: Nikt takich ludzi tam nie puści, bo co się okarze? Bajanie o teczkach i aborcjach, komuchach, solidaruchach, prawicach, lewicach stało by sie niepotrzebne, rząd dusz miałby wreszcie to czego oczekiwał od rządu i straciła by rację bytu wszelka demagogia. Chrześcijanie by sobie spokojnie chodzili co niedziele do kościoła, Żydzi do synagogi co sobotę, a nie wierzący gdzie by tam sobie chcieli. Nie byłoby już się tak o co kłócić i nie byłoby jak przekonac społeczeństwa, ze jest potrzeba reform tam gdzie jej nie ma.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: "Naukowcy ostrzegają: Za pięć lat koniec świata"
« Odpowiedz #33 : 2007-03-14, 13:06:41 »

[
Bo właśnie gospodarką jakoś nikt nie chce się zająć...

M
Żeby zająć się gospodarką to trzeba najpierw stworzyć ku temu warunki, następne rządy będą mieli ku temu 'pole czyste'.
Kaczyńscy jacy tacy sa ale są patriotami i 'razwietkę' przepędzą z kraju. Dlatego wmawia się ludziom to co mówi któryś z Tomkiewiczów szkoda, że mamy tak mało ludzi wiedzących i myślących.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: "Naukowcy ostrzegają: Za pięć lat koniec świata"
« Odpowiedz #34 : 2007-03-14, 13:11:25 »

ale są patriotami i 'razwietkę' przepędzą z kraju

I nie przyjdzie Ci nawet na myśl, że to może być tylko problem zastępczy? Tak jak i Świątynia Opatrzności, zakaz aborcji, czy kto jest ojcem dziecka Anety K.?

M
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: "Naukowcy ostrzegają: Za pięć lat koniec świata"
« Odpowiedz #35 : 2007-03-14, 13:14:57 »

[
Bo właśnie gospodarką jakoś nikt nie chce się zająć...

M
Żeby zająć się gospodarką to trzeba najpierw stworzyć ku temu warunki, następne rządy będą mieli ku temu 'pole czyste'.
Kaczyńscy jacy tacy sa ale są patriotami i 'razwietkę' przepędzą z kraju. Dlatego wmawia się ludziom to co mówi któryś z Tomkiewiczów szkoda, że mamy tak mało ludzi wiedzących i myślących.

Czyżbyś wiedziała o czyms czego my, zwykłe ludki, nie wiemy?
Primo: Kto to jest Patriota?
Secundo: Co Ci kaze sądzić, ze Kaczyńscy to patrioci?
Tercio: Co sądzisz na temat takiej Pani jak Margaret Thacher?

Zapisane
baska
Go


Email
Odp: "Naukowcy ostrzegają: Za pięć lat koniec świata"
« Odpowiedz #36 : 2007-03-14, 15:07:42 »

Cytuj
(...) takie briefowe streszczenie ksiązek Łysiaka i podobnych, czyz to nie piekna logika?
No, pieknie to stresciles  Confused
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: "Naukowcy ostrzegają: Za pięć lat koniec świata"
« Odpowiedz #37 : 2007-03-14, 15:10:49 »

Cytuj
(...) takie briefowe streszczenie ksiązek Łysiaka i podobnych, czyz to nie piekna logika?
No, pieknie to stresciles  Confused

 Laughing Treściwiej sie nie dało.
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: "Naukowcy ostrzegają: Za pięć lat koniec świata"
« Odpowiedz #38 : 2007-03-14, 19:04:10 »

Cytuj
(...) takie briefowe streszczenie ksiązek Łysiaka i podobnych, czyz to nie piekna logika?
No, pieknie to stresciles  Confused

Czy to Cię w jakiś sposób ubodło? Czytałem tego "pana" celowo z małej litery. Czytałem i o ile ksiązki o najemnikach i ogólnie to co wydał za komuny (mam na myśli historic-fiction) było w miare fajne (porównując do innych Polskich pisazy), to jego obecna t(fu)rczośc wywołuje u mnie śmiech. Jesteś kobietą i nie rusza Cie co ten człowiek pisze o kobietach? W jaki sposób? Nawet mi, się robi gorzej, a nie jedno juz czytałem.
Jak chcesz coś fajnego poczytać - to polecam Frederic'a Forsythe, political fiction najwyzszych lotów, pierwsza klasa - lecz nie tworzy w około siebie otoczki g.u.r.u. a Łysiaka połyka do porannej kawki. Czytalem jego "Negocjatora" i co mnie udezylo? Książka napisana w "przededniu" I Wojny w Iraku, jakby scenariusz przyszłych wydazeń.

A biografia Forsythe'a tez niczego sobie.
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: "Naukowcy ostrzegają: Za pięć lat koniec świata"
« Odpowiedz #39 : 2007-03-14, 19:27:42 »

No, Forsyth jest fajny. Dla mnie wstrzasajace bylo, jak opisywal zapomniana wojne w Nigerii, o ktorej nikt nie chce pamietac...
Podobala mi sie tez Ikona.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 11 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 18 zapytaniami.