forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 07:08:22

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Nowa inicjatywa
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Nowa inicjatywa  (Przeczytany 36337 razy)
andiiosz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #20 : 2007-03-06, 10:14:11 »

Prosze spojrzeć np. na telewizję i Unię Polityki Realnej; na 10 osób, 7-8 uważa ich za wariatów.

Wariat zawsze będzie uważał zdrowych za wariatów. Wariat z patologicznym mózgiem zasilanym glukozą zawsze bedzie uważał ludzi, których głównym źródłem energii są tłuszcze za wariatów. Obecnie często (szczególnie w drastycznych przypadkach takich jak wojny, zabójstwa dzieci, masowe morderstwa, związki homoseksualne) mówi się w środkach masowego przekazu, że świat zwariował! A przecież 95% ludzi żywi się zgodnie z piramidą żywieniową (czyli wysokocukrowo). I kto tu jest wariatem. Znam bardzo dobrze Korwina-Mikke i red. Michalkiewicza i wiem, że ich jedyną winą jest to, że chcą "trzodzie chlewnej" przy władzy zabrać koryto. Toż to czyste wariactwo!
Zapisane
sabina
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #21 : 2007-03-06, 11:11:38 »

No pewnie!, a wszystko ideowo i po to, aby Chińczykom żyło się lepiej Very Happy
Zapisane
andiiosz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #22 : 2007-03-06, 12:35:37 »

AD.2 Bardzo ciekawe. Czy możesz podać serię rozumowych, bardzo precyzyjnych argumentów potwierdzających "przekonanie o kreacjonistycznych pochodzeniu człowieka" i jednocześnie zaprezentować serię rozumowych argumentów udawadniających JEDNOZNACZNIE, że człowiek jest wyłączony spod działania mechanizmów ewolucji? Tylko proszę - bez cytatów z Biblii i innych "ksiąg świętych". Chodzi o bardzo konkretne mechanizmy, wydarzenia, procesy. Z niecierpliwością czekam na odpowiedź!
Mój post umieściłem nie po to by wdawać w jakieś udowadniania. Każdy sam musi dojść do PRAWDY!
Cytuj
AD.3 A co z innymi nakazami moralnymi wyrażonymi w Biblii, np. w Księdze Kapłańskiej, - zabijanie niewiernych żon, homoseksualistów, kamieniowanie, wyrzucanie "grzeszników" poza obręb społeczności, ludobójstwo całych narodów "niemiłych Panu" itd. Dlaczego nic nie wspominasz o tego typu sadystycznych praktykach? Na jakiej podstawie popierasz ogólnikowe "10 przykazań", a pomijasz inne nakazy moralne dane "od Boga"? Przecież wszystkie one pochodzą od tego samego "źródła".
Jeśłi człowiek został stworzony na obraz i podobieństwo Boga, to również w swoim życiu powinien zachowywać się jak dziecko Boga. Jeśli chodzi o zachowanie się człowieka to kluczowym dla tego zachowania jest spośób odżywiania. Tutaj w skrócie - jeśli strawa pasterska Abla była dobra i miła Bogu a płody rolne Kaima były obrzydliwością w oczach Boga (uwarunkowało to zresztą dalsze postępowanie Kaima który zabił swojego brata) ta jasna staje się konstatacja, że osoby sporzywające płody rolne przestają być dziećmi Boga a stają się ..... pomiotami szatańskimi, które są realnymi zagrożeniami dla dzieci Boga (Abel) i należy walczyć z nimi wszelkimi sposobami i metodami.
Cytuj
Pozdrawiam, 8-letni optymalny
Znałem wieloletnich optymalnych, dla których optymalne było tylko śniadanie. Nie mogli wielu rzeczy zrozumieć i wyleczyć swoich chorób.
Zapisane
andiiosz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #23 : 2007-03-06, 12:51:36 »

A ja przez płot - bez problemu, ale pkt. 6 mnie eliminuje na szczęście  Cool.
Bez przesady panie Tomaszu. Według mnie jedynymi kosztami jakie przewiduję są koszty przemieszczania i wyżywienia podczas udziału w organizowanych zjazdach (+koszty ewentualnych noclegów). Jeśli chodzi o mnie to jestem skłonny zaprosić chętnych do partycypowania w tej inicjatywie do położonego nad morzem mojego domu gościnnego (przeznaczonego pod usługi turystyczne) w miesiący maju lub czerwcu (lipiec i sierpień jest wyłączony). Jedyny koszt to koszt dotarcia na miejsce i partycypacja w kosztach wyżywienia (niewielkich, gdyż ŻO jest jak wiemy tanie). W tym aspekcie na działanie w Organizacji stać nawet zdrowego, dobrze odżywionego (ŻO) emeryta, któremy chce się jeszcze chcieć!
Cytuj
Na wszelki wypadek informuję, że autorzy książki "Tłuste życie" nic nie wiedzą o tej inicjatywie.

Potwierdzam. Liczę jednak na to, że wcześniej czy później jako jedni z inspiratorów tej inicjatywy przyłączą się do niej. Warunki mają w 100% spełnione.
Zapisane
andiiosz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #24 : 2007-03-06, 12:56:26 »

                  Andiiosz, nie pragniesz przenieść się na południe Stanów Zjednoczonych ? Tam podobnych Tobie jest całe mnóstwo. Wówczas będziesz mógł uskuteczniać zorganizowane, zbiorowe, niezależne finansowo oszołomstwo.  Albo inaczej, odwiedź wątek Daniela Dn.

Tomek
         
Odnośnie wariatów wypowiadałem się trochę wyżej. Twój sposób rozumowania przypomina mi rozumowanie typka o ksywie Cooler (dla niego każdy o odmiennych poglądach jest wariatem lub oszołomem). Nie dziwię się, bo jak zdążyłem się zorientować macie podobne wegetariańskie korzenie.
Zapisane
andiiosz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #25 : 2007-03-06, 12:59:03 »

ANDIOSZ ???  A moze to po prostu Daniel ukrywa sie pod  tym pseudonimem???? Laughing Laughing Laughing

Na pewno nie. Jednak mamy podobny tok rozumowania. Chciałem nawiązać z Nim kontakt, ale nie odpowiedział na mój mail.
Zapisane
andiiosz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #26 : 2007-03-06, 13:04:29 »

Nigdy nie nalezalam do zadnej ORGANIZACJ --to ograniczenie WOLNOSCI.

Człowiek jest istotą społeczną, musi mieć związki z innymi ludźmi (inaczej mówiąc organizować się na jakiejś bazie). Społeczeństwo zorganizowane w różnych formach było największym zagrożeniem dla komunizmu. Dlatego komuniści usilnie dążyli do atomizacji społeczeństwa i to im się udawało między innymi poprzez zamykanie ludzi w klatkach (blokach). No ale niewolnik może być tylko w klatce Sad
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #27 : 2007-03-06, 13:08:40 »

 Wegetariańskie korzenie ?
        Gdzie to wyczytałeś  Panie Zrzeszony i Zrzeszający ?  Niecałych kilka miesięcy prób z wegetarianizmem nazywasz korzeniami ?
       Zreszta, mało w tym sensu.

 Ale rad będę, gdy mi napiszesz, co widnieje na Twoim awatarze ? Czy to człowiek w stanie egzaltacji religijnej ? Taki mistyk z rockolandu czy po prostu zwykły burak machający przyrodzeniem ?

Tomek
Zapisane
mabu
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #28 : 2007-03-06, 13:10:59 »

Ja się nie czepiam, Andiosz, ale w Księdze Rodzaju jest mowa o Kainie a nie o Kaimie. To chyba  "literówka".
Zapisane
andiiosz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #29 : 2007-03-06, 13:11:47 »

Gdy pblikowałem ten tekst na innej grupie zastanawiałem się, czy go tutaj nie wkleić. Zrobiłeś tą robotę za mnie dlatego dziękuje za to.
Cytuj
Motto: Czy bogaci i biedni nie są braćmi? - zapytał młody król. Tak - odpowiedział człowiek - a imię bogatego brata to Kain . Oscar Wilde

By właściwie zrozumieć sprawy tego świat musisz znależć odpowiedź na takie chociażby pytania:
- po co żyjesz?
- co to jest pieniądz?
Życzę powodzenia w poszukiwaniach. Widzę jeszcze daleką drogę
Zapisane
andiiosz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #30 : 2007-03-06, 13:19:24 »

Cytuj
Kazdy, kto wstepuje do tej organizacji, staje sie od niej uzalezniony
Spełnie warunków nie oznacza uzależnienia. Faktem jest, że jeśłi naruszy warunki przynależności do oraganizacji to z niej wypadnie. CHCĄCEMU NIE DZIEJE SIĘ KRZYWDA.

Nikt nie zmusza wolnych ludzi do udziału w tej inicjatywie. A Ty masz prawo do swojej interpretacji.
Zapisane
andiiosz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #31 : 2007-03-06, 13:21:35 »

Cytuj
Jak to mozna udokumentowac? Ktos wydaje jakies zaswiadczenia o ktorych nie wiem... cos jak... "karteczki ze spowiedzi". Wink

Np. datą wstąpienia do OSBO, datą pobytu w Arkadii itp.
PS.
Zapisane
adax
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #32 : 2007-03-06, 15:30:43 »

Wiesz przypominasz nieźle nawiedzone berety, a twoja wyp. " Wariat zawsze będzie uważał zdrowych za wariatów. Wariat z patologicznym mózgiem zasilanym glukozą zawsze bedzie uważał ludzi, których głównym źródłem energii są tłuszcze za wariatów. Obecnie często (szczególnie w drastycznych przypadkach takich jak wojny, zabójstwa dzieci, masowe morderstwa, związki homoseksualne) mówi się w środkach masowego przekazu, że świat zwariował! A przecież 95% ludzi żywi się zgodnie z piramidą żywieniową (czyli wysokocukrowo). I kto tu jest wariatem. Znam bardzo dobrze Korwina-Mikke i red. Michalkiewicza i wiem, że ich jedyną winą jest to, że chcą "trzodzie chlewnej" przy władzy zabrać koryto. Toż to czyste wariactwo!" - tylko mnie w tym utwierdza!  Laughing
Wiesz zbadaj sobie poziom tzw. ciał ketonowych ich nadmiar może pwodować pewne zaburzenia neurologiczne - co w twoim przypadku jest niemal pewne[b][/b]!
Tak odnośnie warunków niezbędnych do zapisania się do "Wielkiej Loży Optymalnej" co z tymi optymalnymi którzy jeszcze zaczęli praktykować zanim powstało OSBO i ze względu na dobry stan zdrowia nie musieli korzystać z Arkadii? - pewnie są podejrzani!
Pzdr dla Tomkiewiczów i pozostałych "jeszcze trzeźwych"
Zapisane
Zofia
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #33 : 2007-03-06, 16:22:16 »

"Przygaduje gaca gacy, a obydwaj są jednacy". Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Zapisane
andiiosz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #34 : 2007-03-06, 18:45:33 »


Pzdr dla Tomkiewiczów i pozostałych "jeszcze trzeźwych"

Oj widzę, że więcej trawożernych na tym forum. Tak się składa, że świat ma naturę dwoistą. Jest plus i minus, jest Bóg i jest szatan. Sami decydujemy po czyjej stronie stajemy. Jestem zwolennikiem zasad, szczególnie zasad przekazanych przez Boga w Dekalogu. Jestem wrogiem tego co forsuje nijaki Owsiak - "róbta co chceta". Nadto ja Ciebie nie obrażam, nie nazywam Ciebie oszołomem, wariatem, po......nym aksamitnym kapeluszem czy "wykształciuchem" i wymagam tego samego w stosunku do mnie. Nie podoba Ci się to co piszę to nie czytaj i przenieś się na inną grupę.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #35 : 2007-03-06, 18:51:10 »

ja Ciebie nie obrażam, nie nazywam Ciebie oszołomem, wariatem

Nie, nie, Ty tylko pieszczotliwie nazwałeś już kilka osób "trawożernymi", a to przecież w żadnym razie nie jest "obrażliwe". To pewnie z nadmiaru tej deklarowanej "miłości do bliźniego"...

Marishka
Zapisane
andiiosz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #36 : 2007-03-06, 18:54:52 »

Niecałych kilka miesięcy prób z wegetarianizmem nazywasz korzeniami ?

Wystarczyło, żeby mieć zatrutą duszę i umysł.

 
Cytuj
Ale rad będę, gdy mi napiszesz, co widnieje na Twoim awatarze ? Czy to człowiek w stanie egzaltacji religijnej ? Taki mistyk z rockolandu czy po prostu zwykły burak machający przyrodzeniem ?


Kiedyś jedna z lewicowych gazet zrobiła taki fotomontaż, odnalazłem to w archiwum i bardzo mi się to spodobało (kiedy byłem gruby i chory nie podobało mi się). Ten fotomontaż wraża to co jest najważniejsze po zmianie modelu żywienia na ŻO: zdrowie, witalność i radość życia Very Happy
Zapisane
andiiosz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #37 : 2007-03-06, 18:56:10 »

Ja się nie czepiam, Andiosz, ale w Księdze Rodzaju jest mowa o Kainie a nie o Kaimie. To chyba  "literówka".
Najważniejsze, że wiadomo o kogo chodzi Very Happy
Zapisane
andiiosz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #38 : 2007-03-06, 18:59:42 »

ja Ciebie nie obrażam, nie nazywam Ciebie oszołomem, wariatem

Nie, nie, Ty tylko pieszczotliwie nazwałeś już kilka osób "trawożernymi", a to przecież w żadnym razie nie jest "obrażliwe". To pewnie z nadmiaru tej deklarowanej "miłości do bliźniego"...

Marishka
Zboże jest rodzajem trawy, jeśłi ktoś spożywa produkty zbożowe to jest "trawożercą" i nie jest to żadna obelga. Ja się nie obrażę, jeśli ktoś nazwie mnie  "tłuszczożercą" Very Happy
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #39 : 2007-03-06, 18:59:48 »

Ten fotomontaż wraża to co jest najważniejsze po zmianie modelu żywienia na ŻO: zdrowie, witalność i radość życia Very Happy

Szkoda tylko, że nie wyraża inteligencji , a ponoć niektórzy twierdzą, że ŻO ma na nią ogromny wpływ...

M
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 17 zapytaniami.