forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-18, 14:06:03

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
659739 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Nowa inicjatywa
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Nowa inicjatywa  (Przeczytany 36328 razy)
andiiosz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #40 : 2007-03-06, 19:03:46 »

Cytuj
Szkoda tylko, że nie wyraża inteligencji , a ponoć niektórzy twierdzą, że ŻO ma na nią ogromny wpływ...

Chyba, YNTELYGENCJI, bo ważniejsza od yntelygencji jest zwykła życiowa mądrość i wiedza. A jak już o yntelygencji mówi kobieta to jestem pod wrażeniem Laughing
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #41 : 2007-03-06, 19:05:15 »

Zapewne znasz osobiście każdego na tym Forum, albo conajmniej jesteś wszechwiedzącym, skoro posiadasz tak rzetelną wiedzę na temat jadłospisu każdego Forumowicza. Pozazdrościć zdolności!

M

P.S. A czytając takie posty, można mieć wiele wątpliwości co do tego, żeś Waćpan jesteś faktycznie "tłuszczożercą".
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #42 : 2007-03-06, 19:14:36 »

     Nie wyraziłeś się tłuszczożerco w sprawie swojego awataru.  A grzecznie prosiłem o wyjaśnienie. Pytałem, bo myślę, że ów awatar daje jakieś wyobrażenie o rozmówcy.  Niestety, ale wygląda na to, że moja teoria raczy się sprawdzać - unikać fundamentalistów wszelkiej maści, zwłaszcza gdy uroili sobie zbiorową misję.
Zapewne większość inteligentnych kobiet na tym forum zauważy Twoje ich umniejszene. Co ma bowiem znaczyć - Tłuszczożerco - że  robisz wielkie halo z faktu, że kobieta jest inteligentna ? To Twoim zdaniem rzadkość wśród kobiet, że WYMAGA WYODRĘBNIENIA ?
                   Myliłem się odsyłając Cię do Daniela a On nie mylił się, nie odpowiadając na Twojego maila. Zapaskudziłbyś mu Waść wątek. Ponoć , jak to określił pewien profesor, a o czym raczył wspomnieć Szymon, określenie "dureń" nie jest obraźliwe.  Chyba nie czujesz się Kolego obrażony ?

Tomek
Zapisane
andiiosz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #43 : 2007-03-06, 19:25:20 »

Zapewne znasz osobiście każdego na tym Forum, albo conajmniej jesteś wszechwiedzącym, skoro posiadasz tak rzetelną wiedzę na temat jadłospisu każdego Forumowicza. Pozazdrościć zdolności!

M

P.S. A czytając takie posty, można mieć wiele wątpliwości co do tego, żeś Waćpan jesteś faktycznie "tłuszczożercą".
Mam w Edmonton w Kanadzie siostrzenicę, wegeteriankę o bardzo lewackich poglądach. Nie chce mieć rodziny i dzieci, żyje na kocią łapę z takim jednym cwaniaczkiem. Dla niej celem życia są dwa psy. Patrząc na Waszego atwara (dwa koty) i czytając to o czym piszecie mam takie wrażenie, że znam już tą historię Sad
Zapisane
andiiosz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #44 : 2007-03-06, 19:26:41 »

     Nie wyraziłeś się tłuszczożerco w sprawie swojego awataru. 
Zamiast się indyczyć czytaj posty
Zapisane
andiiosz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #45 : 2007-03-06, 19:34:53 »

    Ponoć , jak to określił pewien profesor, a o czym raczył wspomnieć Szymon, określenie "dureń" nie jest obraźliwe. 

Tomek
Jeśli sam siebie tak określasz to nie!
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #46 : 2007-03-06, 19:36:26 »

Patrząc na Waszego atwara (dwa koty)

Z tymi kotami to waćpan się znów pomyliłeś, bo już jakieś parę miesięcy temu pisaliśmy na tym Forum, że te koty ZJEDLIŚMY z wielkim smakiem, bodajże na kolację. Jak widać nie czytałeś nawet 1/10 naszych postów, a twierdzisz, że wiesz, co z nas za jedni.  

Marishka
Zapisane
Zofia
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #47 : 2007-03-06, 19:46:39 »

Marischa,
teraz to już sie bardzo silisz na złośliwość, a czy to jest elementem inteligencji?
Bardzo proszę zamieść ilustrację inteligencji. Jestem bardzo ciekawa jak to widzisz.
Pozdrawiam  Zofia
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #48 : 2007-03-06, 20:01:14 »

       Złośliwość nie ma niczego wspólnego z poziomem inteligencji. To po pierwsze. Po drugie zaś Zofia, jestes wyraźnie submisyjna wobec mężczyzn, ale to już Twoja sprawa.
  Andiiosz, utożsamiasz z lewactwem wszystko co nie zgadza się z Twoją paranoją oraz projektujesz obraz swojej siostrzenicy na nas, której po prostu nie lubisz, bo jest wegetarianką. Powinienem Twój wątek zostawić w spokoju, ale mam prawo do wyrażenia opinii o oszołomstwie, które na tym forum zapuściło się bardziej niż baobab na sawannie.  Ile jeszcze będzie tutaj bogooptykatolskopatriarchalnych bzdetów ? 
      Forum to od dłuższego czasu zamienia się w towarzystwo  opieki nad światem  wielce pokrzywdzonych niemyślących glukoziarzy. Co rusz pojawia się dureń, który wystawia społeczny program naprawy świata w imię zasady, że wszyscy nie będący na tłuszczu są sprawni "inaczej".
  Muszę Cię niestety zmartwić Andiiosz, bowiem znam wielu ludzi, którzy nie mają pojęcia o zywieniu optymalnym, ale nie wykazują patologicznych cech.
      Jakże łatwym jest podział optymalni i ci biedni niewiedzący. Żywię się tłusto, ale mam ten podział gdzieś. W grupach gromadzą się naprawdę bardzo dziwni ludzie.

Tomek
Zapisane
Zofia
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #49 : 2007-03-06, 20:02:44 »

Przepraszam.
Mój post wyżej dotyczył postu Tomkiewiczów z końca strony drugiej. Nie zauwazyłam strony trzeciej z tak ognitą polemiką. Przykre!!!
Zapisane
sabina
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #50 : 2007-03-06, 20:03:48 »

Panie andiiosz - czy przypadkiem nie kolegujesz się z imć Waszakiem?.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #51 : 2007-03-06, 20:05:26 »

      W grupach gromadzą się naprawdę bardzo dziwni ludzie.

Warto więc zastanowić się, kogo pociąga przynależność do grupy i dlaczego.

M
Zapisane
andiiosz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #52 : 2007-03-06, 20:08:27 »

Panie andiiosz - czy przypadkiem nie kolegujesz się z imć Waszakiem?.
Nie, ale znam poglądy Pana Waszaka
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #53 : 2007-03-06, 20:11:30 »

         Aaa..to przepraszam, rzeczywiście przeoczyłem notę o awatarze. Cóż za gloryfikacja witalności - ręce opadają po prostu. Facet machający fiutem skrytym za majtasami jest FUCKtycznie nieziemsko witalny i uosabia wolę trwania. Nie mogłes znaleźć choćby namiastki witalności ?

Tomek

ps: Mnie się to zdjęcie nie podoba ? Wnioskując z Twego sposobu rozumowania pewnikiem jestem gruby ? Echh...
Zapisane
andiiosz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #54 : 2007-03-06, 20:17:34 »

       Złośliwość nie ma niczego wspólnego z poziomem inteligencji. To po pierwsze. Po drugie zaś Zofia, jestes wyraźnie submisyjna wobec mężczyzn, ale to już Twoja sprawa.
  Andiiosz, utożsamiasz z lewactwem wszystko co nie zgadza się z Twoją paranoją oraz projektujesz obraz swojej siostrzenicy na nas, której po prostu nie lubisz, bo jest wegetarianką. Powinienem Twój wątek zostawić w spokoju, ale mam prawo do wyrażenia opinii o oszołomstwie, które na tym forum zapuściło się bardziej niż baobab na sawannie.  Ile jeszcze będzie tutaj bogooptykatolskopatriarchalnych bzdetów ? 
      Forum to od dłuższego czasu zamienia się w towarzystwo  opieki nad światem  wielce pokrzywdzonych niemyślących glukoziarzy. Co rusz pojawia się dureń, który wystawia społeczny program naprawy świata w imię zasady, że wszyscy nie będący na tłuszczu są sprawni "inaczej".
  Muszę Cię niestety zmartwić Andiiosz, bowiem znam wielu ludzi, którzy nie mają pojęcia o zywieniu optymalnym, ale nie wykazują patologicznych cech.
      Jakże łatwym jest podział optymalni i ci biedni niewiedzący. Żywię się tłusto, ale mam ten podział gdzieś. W grupach gromadzą się naprawdę bardzo dziwni ludzie.

 Tomek

Wiesz jest podobno takie powiedzenie: mądrość jest cicha a głupota próbuje wykrzyczeć swoje racje. Komuniści, lewacy i tzw. ekolodzy - znam ich dobrze ta sama swołocz - potrafią gadać, potrafią zagadać ludzi na śmierć. Mistrzem dla nich jest nijaki Fidel, który potrafi pieprzyć farmazony nawet i 7 godzin. Ale z tego nic nie wynika! Nie potrafią nic zrobić! Pozostaje tylko brud smród, ubóstwo i tzw. równość człowieka. A równości nie ma i nie będzie, no chyba że na cmentarzu Sad
Zapisane
sabina
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #55 : 2007-03-06, 20:22:11 »

ale znam poglądy Pana Waszaka

Ta sama UPR-owska szkoła?
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #56 : 2007-03-06, 20:24:43 »

 Nie jestem lewakiem, komunistą ani ekologiem. Cichym człowiekiem tez nie.
   Dajesz olimpijski pokaz prymitywizmu najwyższego rzędu. To typowo polska cecha, każąca dokonywać paraleli między kimś , kto nie jest zaangażowany w przynaleznośc do słusznych partii z byciem wyzej wymienionymi. Muszę Cię zmartwić, nie należę do żadnej grupy.
Piszesz o milczeniu jako cnocie , podczas gdy dajesz upust agresji, a z braku argumentacji popadasz w sprzeczność. Zdecyduj sie w końcu. Możesz mnie nazwać durniem, tu jest me przyzwolenie. Nie nazywaj mnie jednak prawicowcem, lewakiem, komunistą, socjalistą , zbieraczem puszek, hodowca rybek czy innym andiioszem. Please !

Tomek
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #57 : 2007-03-06, 20:30:56 »

  Co więcej przyznajesz się do znajomości z niejakim panem Mikke. Zgadza się, znasz jego poglądy i upajasz się nimi. Jesteś w nie przyobleczony. Zżynasz z niego. Zerżnąłeś pogardliwy stosunek do kobiet, prawicową ślepotę i semifobię. Lubię cięty język pana Korwina, cenię intelekt ale nie znoszę jego poglądów.

Tomek                     
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #58 : 2007-03-06, 20:40:01 »

Tomek, tak z ciekawości. Czy nie znosisz wszystkich pogladow Korwina, rowniez tych na tematy ekonomiczne?
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #59 : 2007-03-06, 20:42:56 »

 Szymon, pisałem o poglądach na czlowieka.  Zapewne znalazłoby się wiele poza-humanistycznych rzeczy do potwierdzenia.

  Poza tym, szkoda więcej słów w tym wątku.

Tomek
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 17 zapytaniami.