forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-18, 03:32:44

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
659690 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Nowa inicjatywa
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Nowa inicjatywa  (Przeczytany 36324 razy)
Szymon
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #60 : 2007-03-06, 20:44:48 »

OK, rozumiem.
Watek rzeczywiscie pedzi oblednie w kierunku krainy absurdu
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #61 : 2007-03-06, 21:21:24 »

 Jeszcze jedna rzecz. Przyznam się publicznie, że jak słowo daję nastąpiła z mej strony klasyczna projekcja. Pisałem, że Andioosz czy jak Mu tam, zapaskudzi wątek Daniela. Bzdura, przeciez to ja paskudziłem wątek Daniela !! Strzeżcie się ludziska podświadomości, analizujcie się. Żyjcie świadomie. Byłem chamski dziś, lecz co mi tam, ważne, że widzę....

  Andiiosz, w ramach "pogodzenia się" życzę Ci swobodnego, lekkiego lotu w obłęd jaki sam sobie zafundowałeś.

Tomek
Zapisane
tetryk
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #62 : 2007-03-06, 21:33:55 »

Spełnie warunków nie oznacza uzależnienia. Faktem jest, że jeśłi naruszy warunki przynależności do oraganizacji to z niej wypadnie. CHCĄCEMU NIE DZIEJE SIĘ KRZYWDA.
Nikt nie zmusza wolnych ludzi do udziału w tej inicjatywie. A Ty masz prawo do swojej interpretacji.

A czy ja powiedzialem, ze oznacza? Gdybym tak twierdzil, to twierdzilbym tym tokiem rozumowania, ze wszyscy jestesmy np. alkoholikami, bo tez mamy warunki na uprawianie tych zabaw, wszak kazdy z nas ma usta, w ktore moze wlewac litry gorzalki. Chodzi o "chec przystapienia" (czytaj jako pewnego rodzaju wewnetrzna potrzebe), tak jak "chec (potrzeba) picia", a wychodze z zalozenia, ze jak juz ktos wstepuje, to dlatego i tylko dlatego, ze moze wstapic (spelnia warunki) i chce wstapic. Odczuwanie takiej potrzeby i mozliwosc jej zaspakajania tworzy uzaleznienie, a nie sama mozliwosc tylko, dlatego zgadzam sie z Toba, co nie zmienia faktu, ze prawo tej... inicjatywy... nie jest rozsadne. Mozesz to nazwac "moja interpretacja", chociaz dla mnie to tylko logika...

Cytuj
Ten fragment dt. małżeństwa jako organizacji mi się podoba

Lekarka: organizowanie sie polega na laczeniu sie celem wspolnego dobra (albo "dobra")... Organizowac sie nie trzeba od razu calymi masami.
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #63 : 2007-03-06, 22:04:31 »

Czy ta organizacja  ma być w konkurencji z beretami Rydzyka bo
     nie widze róznicy prócz jadłospisu.
   

 
Zapisane
sabina
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #64 : 2007-03-07, 07:40:17 »

I tak z normalnych ludzi robi się "sekty", a "guru" nawet nie wie, że G Laughing Laughing RU.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #65 : 2007-03-07, 08:54:11 »

do położonego nad morzem mojego domu gościnnego (przeznaczonego pod usługi turystyczne) w miesiący maju lub czerwcu

 Very Happy . Dobrze być w grupie optymalnych. Niestety forma ciemnego pieczywa codziennie i śmietany codziennie - jako oblig -  nie odpowiada mi. Dlatego preferuję spotkania ze "szwedzkim stołem". Wybór pośród dań optymalnych. Nie da się dużo zjeść.

Panie andiiosz - czy przypadkiem nie kolegujesz się z imć Waszakiem?.

Nie znam Waszaka. Nie znam Jego poglądów. Jakie są jego poglądy?
Zapisane
andiiosz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #66 : 2007-03-07, 09:00:22 »

Widzę, że różnej maści postępowcy strasznie się nabzdyczyli Laughing. Nie mam zamiaru przekomarzać się z różnymi sabinami, tomkiewiczami (to ci od kotów, które podobno zjedli - to mnie strasznie zaintrygowało wegetarianie a jedzą koty Laughing) czy rudkami. Wasze umysły są jeszcze za bardzo ściśnięte i nie są w stanie zrozumieć tej inicjatywy. Nadto jeżeli jesteście na ŻO to czemu kwestionujecie to co stanowi korzenie, fundament tego modelu żywienia i zostało przekonywująco zaprezentowane w "Tłustym życiu" przez Jana i Tomasza Kwaśniewskich. Pisząc w jednej z odpowiedzi o dwoistej strukturze świata miałem na myśli również źródła energii, które wykorzystują organizmy zwierzęce i człowiek w swoim metaboliźmie. Tak się składa, że główne są tylko 2: tłuszcze i cukry (węglowodany). Tak się składa, że ludzie, których głównym źródłem energii są tłuszcze zbliżją się coraz bardziej do Boga i kreacjonizmu natomiast Ci na paliwie cukrowym zbliżają się coraz bardziej do szatana i ewolucjonizmu (niby, że od małpy pochodzimy) oraz czynią wszystkie te niegodziwości, które widzimy na codzień Sad. Zapewne w myśl zasady "hulaj dusza piekła nie ma" lub Owsiakowego hasła "róbta co chceta" byle byśta na silniejszego nie trafili bo marny Was los (silniejszy wygrywa w grze ewolucji, słabi idą do piachu). Ja natomiast proponuję Wam kurację Zagłoby: jedzcie słonecznik i popijajcie winem! Może Wam wtedy oleju przybędzie trochę w Waszych mózgownicach Laughing
Zapisane
andiiosz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #67 : 2007-03-07, 09:13:12 »

Cytuj
Very Happy . Dobrze być w grupie optymalnych. Niestety forma ciemnego pieczywa codziennie i śmietany codziennie - jako oblig -  nie odpowiada mi. Dlatego preferuję spotkania ze "szwedzkim stołem". Wybór pośród dań optymalnych. Nie da się dużo zjeść.

O jadłospisie nie pisałem. Natomiast do dyspozycji jest obszerna kuchnia w której każdy może przegotować dla siebie lub innych (gdy o to poproszą) to co lubi i czym się żywi pod warunkiem, że jest to ŻO.

Cytuj
Nie znam Waszaka. Nie znam Jego poglądów. Jakie są jego poglądy?

Waszak jest osobą znaną w Poznaniu i jeśli się nie mylę miał swój udział w rozłamie jaki dokonał się swego czasu w ruchu optymalnych. A jego poglądy - konserwatywne jeśli wiesz co to znaczy. Ma rubrykę w którejś z gazet poznańskich.
Zapisane
andiiosz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #68 : 2007-03-07, 10:03:27 »

Nie jestem lewakiem, komunistą ani ekologiem. Cichym człowiekiem tez nie.
    Dajesz olimpijski pokaz prymitywizmu najwyższego rzędu. To typowo polska cecha, każąca dokonywać paraleli między kimś , kto nie jest zaangażowany w przynaleznośc do słusznych partii z byciem wyzej wymienionymi. Muszę Cię zmartwić, nie należę do żadnej grupy.
 Piszesz o milczeniu jako cnocie , podczas gdy dajesz upust agresji, a z braku argumentacji popadasz w sprzeczność. Zdecyduj sie w końcu. Możesz mnie nazwać durniem, tu jest me przyzwolenie. Nie nazywaj mnie jednak prawicowcem, lewakiem, komunistą, socjalistą , zbieraczem puszek, hodowca rybek czy innym andiioszem. Please !

 Tomek

Czemu krzyczysz Laughing Uważaj bi CI żyłka pęknie i będzie problem! By the way, a w Ameryce gdzie byłeś - w lewacko pedalskim NY czy w LA o podobnym charakterze. A może sprzątałeś na Jackowie?
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #69 : 2007-03-07, 13:07:47 »

 Oczami wyobraźni widze Twoje dzieciństwo...i chyba już nie ma sensu nic więcej pisać. Wystarczy, że Ty napiszesz. Pisz zatem więcej, o wiele więcej...

Kiedy widzę takie posty "z inicjatywą" i dostrzegam sos, jakim są podlane, to przypomina mi się Marlon Brando jako Kurtz i jego jedno jedyne słowo po tym, gdy Sheen skrócił mu męki egzystencji. To słowo to "groza".
     
Tomek
Zapisane
andiiosz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #70 : 2007-03-07, 16:26:57 »

Oczami wyobraźni widze Twoje dzieciństwo...i chyba już nie ma sensu nic więcej pisać. Wystarczy, że Ty napiszesz. Pisz zatem więcej, o wiele więcej...

 Kiedy widzę takie posty "z inicjatywą" i dostrzegam sos, jakim są podlane, to przypomina mi się Marlon Brando jako Kurtz i jego jedno jedyne słowo po tym, gdy Sheen skrócił mu męki egzystencji. To słowo to "groza".
     
Tomek

To jest typowa reakcja słabych duchem i płochym sercem (cecha szczególna u zwierząt trawożernych). Nie ma argumentów to ciach ogon pod siebie i w nogi. Groza - oczywiście ale dla Was postępowców którzy w 20 wieku setki milionów ludzi pozbawili życia i majątków, a teraz po upadku komunizmu i niedługim upadku kołchozu europejskiego wasza enklawy skurczą się do Kuby i Korei. I tak ma być.
Zapisane
andiiosz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #71 : 2007-03-07, 17:10:25 »

1. jest w stanie udokumentować stosowanie „strawy pasterskiej” (żywienia optymalnego, wysokotłuszczowego i niskowęglowodanowego) w swoim modelu żywienia, w okresie co najmniej 7-miu ostatnich lat,
2. wyraża, wynikające z jego wiedzy, przekonanie o kreacjonistycznym pochodzeniu Człowieka jako dzieła Bożego, a nie tworu ewolucji,
3. w relacjach z innymi członkami Organizacji w pełni akceptuje i stosuje zasady określone przez Boga w Dekalogu,
4. jest osobą zdrową, o wadze należnej, sprawną fizycznie - jest w stanie wykonać określone testy sprawności fizycznej,
5. jest osobą wolną - nie uzależnioną od rzeczy, używek, osób i/lub organizacji,
6. jest osobą niezależną finansowo - dysponuje środkami umożliwiającymi skuteczne działanie w Organizacji.


W związku z wieloma różnymi wypowiedziami w tym wątku oraz przeszłą znajomością z jedną prezeską optymalnych w dużym mieście wojewódzkim - byłą wegetarianką dodam 7 warunek przystąpienia do Organizacji:

7. nigdy nie stosowała diety wegetariańskiej lub wegańskiej.

A teraz krótkie uzasadnienie. Swego czasu mój sąsiad zapytał mnie czy wiem do czego podobny jest alkoholik? Powiedziałem, że nie wiem. A on na to: alkoholik jest podobny do ogórka kiszonego, którego proces gnilny (kiszenie) można zatrzymać ale nigdy nie przywróci się ogórkowi świeżości. Podobnie jest z alkoholizmem, jako chorobą degeneracyjną organizmu człowieka związaną z określonym modelem żywienia. Ten proces można zatrzymać, ale nie jest się w stanie przywrócić "świeżości" organizmowi i zawsze istnieje niebezpieczeństwo ponownego uruchomienia procesu alkoholizowania (gnicia) organizmu. W tym konteście doszedłem do wniosku, że również wegetarianizm i wszystkie jego odmiany jest chorobą degeneracyjną mózgu ludzkiego powodującą jego patologiczne (chorobliwe) działanie. Ten proces można zatrzymać przechodząc na ŻO, ale nie jest się w stanie spowodować, żeby mózg odzyskał dawną świeżość, jasność i poprawnośc działania. Oczywiście cuda się zdarzają o czym świadczy przypadek aktywnej na różnych grupach p. Krystyny (chociaż nie do końca, bo za bardzo zwraca uwagę na nieistotne błędy ortograficzne Smile). W tym stanie rzeczy wyeliminowanie z Organizacji byłych wegetarian jest jak najbardziej wskazane Very Happy
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #72 : 2007-03-07, 17:23:33 »

  Nie wiem, czy to zauważasz, ale jesteś wręcz wykapanym przykładem socjalisty i aktywisty. Dlatego tak namiętnie przenosisz te cechy na innych.
      Oczami wyobraźni widzę rozgorączkowanego człowieka z uśmiechem mówiącym co innego a oczami pokazującymi zgoła odmienną rzeczywistość. Tak to już niestety jest. Napuszyłeś się misją, nadąłeś megalomanią, wyplułeś kilka reakcjonistycznych pierdół, zastosowałes kilka frazesów.
             Moja osobista akceptacja tego rodzaju oszołomstwa została nie przekroczona tylko po prostu zmiażdżona. Kilka razy przestrzegałem Toana przed tego rodzaju gośćmi. Normalnie bym nic nie napisał, w koncu nie mój to wątek, ale jak sobię przypomnę ataki na Adax lub Bruforda, to psiakrew jedna, człowiek ma tego dość.    

Tomek

ps: Taką nienawiścią pałasz do homoseksualistów, że aż zastanawia, czy nie stłumiłeś w sobie tego rodzaju skłonności.  To a propo Twojego "pedalskiego" Nowego Jorku. Prymityw z Waćpana, że aż śmierdzi.

Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #73 : 2007-03-07, 17:37:47 »


Cytuj
W tym stanie rzeczy wyeliminowanie z Organizacji byłych wegetarian jest jak najbardziej wskazane

  Oto kolejny dowód Twojej niezwykłej optymalnej i tłustej biegłości intelektualnej.  Połączenie zamordyzmu żywieniowego z postulatem idioty.

Tomek
Zapisane
andiiosz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #74 : 2007-03-07, 17:52:07 »

Cytuj
Prymityw z Waćpana, że aż śmierdzi.

Sam sobie wystawiasz opinie o sobie. Chętnie pogadałbym z Tobą w realu ale wiem, że stchórzyłbyś bo należysz do osób podszytych strachem (odważny na grupie, bo niby incognito). Była na jednej z grup dyskusyjnych podobna do ciebie dyskutantka o wielu imionach: hanna, anna, jef itp. która bluzgała tak samo jak ty. Trwało to do momentu, gdy okazało się, że mogę ją odwiedzić w realu w Kanadzie i przeprowadzić stosowne postępowanie prawne. Niezbadane są wyroki Nieba. Weź to pod uwagę, gdy nadal będziesz używał podobnego języka Mad.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #75 : 2007-03-07, 17:56:13 »

 Uważasz się za Niebo ?

Tomek
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #76 : 2007-03-07, 18:02:10 »





         Oj, temu nie mogę zaprzeczyć ! Zapewne masz mnóstwo kolesi mających kolesi. To normalne w tym kraju. O ile jedynym Twym kontrargumentem jest groźba, to o czym chcesz rozmawiać ?  Widzisz, jesteś elementem grupy, więc nawet nie musisz grozić, wygrałeś już na starcie. Sfora kontra jednostka, you know what i mean. Naprawdę dręczyłeś tę kobietę w Kanadzie ? To chyba jakas małostkowośc, czyż nie tak ? Ja pierniczę,trzeba być nieźle wystraszonym i sfrustrowanym , by chciec przeprowadzać procesy o zniesławienie. Normalnie, w szoku jestem !

Tomek
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #77 : 2007-03-07, 18:12:36 »

 Nieee..no robi się z tego forum zamknięta organizacja o charakerze zamordystycznym.
         Na dłuższy czas wynoszę zad, a Tobie Andioosz życzę wielu skutecznie przeprowadzonych  procesów sądowych - o zniesławienie rzecz jasna.

Tomek

ps:A byłbym zapomniał. I jak to incognito ? Nie dostrzegasz dwóch kociąt ?  Chciałbym dodatkowo też widzieć, jak padasz pod ciosem nowojorskiego systemu prawnego za obrazę społeczności tego , bądź co bądź , wysoce kulturowo rozwiniętego miasta.  Jak widać, moje określenia nie są bezpodstawne.  Ale nie obawiaj się, zapewne nowojorczycy mieliby głęboko w kiszce stolcowej tego rodzaju opinijki.


Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #78 : 2007-03-07, 18:50:32 »

OPTYKLUB
Internetowe Forum Dyskusyjne

Warunek uczestnictwa: mmin. 4-letni staż na Ż.O. oraz zgoda członków klubu.

http://www.arkadiakraus.com/klub.htm

To ta sama organizacja ? Czy ktoś tu... kogoś uprzedził w pomyśle ?.... a jest  możliwość przed akcesem udostępnienie na forum statut tej organizacji ? Robi się ciekawie... no nie ?

pozdrawiam
Zapisane
andiiosz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #79 : 2007-03-07, 21:11:19 »

Cytuj
Nie dostrzegasz dwóch kociąt ?


Podbno tych kociąt już nie ma Sad. Ale nie martw się mogę Ci sprzedać dwa inne - tłuste Laughing Reflektujesz?
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 17 zapytaniami.