forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 13:00:35

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
660572 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Przewlekłe zapalenie migdałków
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 46 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Przewlekłe zapalenie migdałków  (Przeczytany 610428 razy)
Enka19
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #480 : 2008-09-24, 20:52:56 »

No to fajnie że jest zdrowa,

Z tego co widze to ta dieta chyab nie jest dla mnie;( nie lubie zajadac sie tlustym miesem jesc duzo jajek, pic oliwy.. nie jesc nabialu , ja wlasnie jem jogurty chleb ciemny, jem duzo jablek bananow  mandarynek teraz sliwek .... rano pije kakao , pije duzo herbaty z b. duza iloscia cytryny bo bez cytryny nei lubie herbarty...hmmmm co tam jeszcze aaa no i ogolnie studenckie jedzenie ryz ryz i ryz ;-P czasem pizza czasem kasza gryczana;-p , duzo warzyw, dzem serki brie, itp itd jak kazdy Smile
No ale ogolnie to w tym roku bede sie bardzo rozwijala kuliranie z dala od mamusi ;D takze.... moge wprowadzic jakies nowe nawyki zoabcze czy to cos da..
[glow=red,2,300]jesli znowu zacznie mnie bolec gardlo   Laughing Cool Confused Cool
[/glow]
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #481 : 2008-09-24, 20:57:46 »

aa zupki knor w 10 min tego ostatnio duzo jem ;-P spaghetti zapomniala bym o tak waznym daniu ;-P
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #482 : 2008-09-24, 20:58:39 »

Co jak co,ale moja córka jedna i druga i cała moja rodzina oliwy nie pija   Cool          
Nie na tym polega ta dieta/odżywianie ,ani nie zapychaniem sie mięsem,czy tłuszczem .To całkiem przyjemne odzywianie nie sprawiające większych problemów z przygotowaniem.
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #483 : 2008-09-24, 21:02:17 »

Nom, jeszcze nie zaglebilam sie tak bardzo w  ten temat ale  codziennie troszke i bede wiedziala wiecej Wink
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #484 : 2008-09-24, 21:02:53 »

aa zupki knor w 10 min tego ostatnio duzo jem ;-P spaghetti zapomniala bym o tak waznym daniu ;-P

Adaaaaaaś,Aaaaaaaaaddaaaaaaaaaaaaaśśśśśśśśśśśśśś! Ty najlepiej skomentujesz ten post.Masz pole do popisu ,a my bedziemy patrzeć i podziwiać  Smile
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #485 : 2008-09-24, 21:07:10 »

BUAHAHa no niesttey to prawda...... ale nadrabialam wlasnie to owocami warzywami nabialem ciemnym pieczywem ;p atu widze ze nie za dobrze...
Ale dla mojego organizmu owoce i warzywa to mi sie wydaje zbawienie uwielbbia moj organizm to bo ja jestem Inna Innaczej Very Happy
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #486 : 2008-09-24, 21:08:25 »

...No ale ogolnie to w tym roku bede sie bardzo rozwijala kuliranie z dala od mamusi ;D takze.... moge wprowadzic jakies nowe nawyki zoabcze czy to cos da...

To brzmi coraz ciekawiej. Cool Nowe nawyki jak najbardziej. Cool
Polecam spacer ku "NOWEMU" z wlasciwa"pomocna dlonia" na codzien. Razz

Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #487 : 2008-09-24, 21:11:41 »

Pomoc zawsze chetnie Wink

Ale..
najbarziej by mi sie przydała pomoc kuchenna Smile Co Ty na To misiu Grizzly ^-^ Laughing Laughing Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #488 : 2008-09-24, 21:12:48 »


Ale dla mojego organizmu owoce i warzywa to mi sie wydaje zbawienie uwielbbia moj organizm to bo ja jestem Inna Innaczej Very Happy

I to jest najwazniejsze Enka . Super jesteś ,lubisz się smiac,a to bardzo fajniusne!  Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #489 : 2008-09-24, 21:14:40 »


najbarziej by mi sie przydała pomoc kuchenna Smile Co Ty na To misiu Grizzly ^-^ Laughing Laughing Cool

Zapewniam Cię,że Grizzly to urodzony kucharz, sypie tutaj z rękawa różnymi przepisami,szczególnie na desery  Laughing
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #490 : 2008-09-24, 21:19:41 »

desery.. hmm uwielbiam karpatke i napoleonki ale nie takie   normalne tylko takie co robie moja  mammma Wink a Misku Grizzzly co pwoiesz na kurczaka zdrowy czy nie czy za chudy ;-P
albo o dziczyznie ;-p??? moj dzaidek wlasnie mi upolowal dzika i mam cala zamrazalke w domu dziczyzny ;D
oczywiscie nie pisze tego by Cie misiu Przestraszyc ;-P
Zapisane
men
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #491 : 2008-09-25, 10:59:53 »

 
Enka19, jesli to twoje zdjecie to masz bardzo ładna buźkę  Laughing Laughing Laughing Razz
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #492 : 2008-09-25, 22:02:51 »

1.Miałam chore migdalki to chyba nic strasznego dla organizmu skoro je wycielam i iich nie mam ?. 2.Przeczytałam ze migdalki sa wazne dla organizmu praktycznie tylko w okresie dziecinstwa ,
a chorowałam juz kilka lat i 3.nikt mi nie pomogł wiec wolalam usunac niz co mieisac barc inny antybuiootyk , 4.teraz zobacze czy to cos pomoze a jesli NIE to lipa jednym słwoem..

scenariusz 2 ) zalozmy ze bym  wyleczyla migdałki  bez wyciecia (5. watpie) to przeciez po tylu infekcjach i tak sa zmienione i slabe  wiec i tak by za wiele mi nei dawały .. teraz zaryzykowalam i moze to pomoze a jak nie pomoze to pomysle dalej Wink juz wyciac nie mam co bo nie mam 3 migdalkow gardla nie  wytne wiec bede glowkowac hah
Pozdrawiam  Cool Cool Cool Cool Cool
Ciao

1. No wiesz - wycięłaś i już. 2. Tak. 3. Rozumiem. 4. Życie nie jest takie proste jak Ci się wydaje - może i nie będziesz chorować, ale jak napisałam nie zlikwidowałaś przyczyny - wadliwie rozbudowanych szlaków metabolicznych - ich skutkiem był przerost migdalków. Wycięto migdalki, a szlaki metaboliczne unormowały sie nieco - postem 2-3 dniowym po tonsillectomii.
5. Teraz to gdybanie - ja mimo 20 letniej praktyki jako specjalista laryngolog nigdy nie skierowałam sama na wycięcie migdałów - ZAWSZE udawało mi się je wyleczyć. 2X dalam skierowanie - lecz na prośbę pacjenta - SIADŁ TAKI I POWIEDZIAŁ ŻE CHCE JE WYCIĄĆ (miał już dość chorowania - u kogośtam leczony)! NIC NIE WSPOMNIAŁ ŻE CHCE JE LECZYĆ. Ja czasem tez mam dość i nie dyskutuję.

11jakie owoce w takim razie moge jesc?
2.dzis zjadlam: ziemniaki kurczaka kapuste kiszona , jablka i marchewke

3.a rosol musze ugotowac dopiero;)

1.Nektarynka? Te, które Ci smakują, najchętniej mało, z owoców najlepsze ... placki ziemniaczane. Żartuję. My nie jadamy owoców, jadamy warzywa, po owocach się śluzówka psuje.
Zupy - też są ok. Czekolada gorzka (mimo że zawiera cukry proste)  dlatego ze zawiera tłuszcz - jest ok. 3. Baaardzo pomaga. Z żółtkiem jest ok.


  1. Czy mozliwe jest ze boczne migdałki odrasna ?? bo 3 to wiem ze tak..
  2. Aha po wycieciu migdałkow nadal mi zostaly krostki na tylnej scianie gardla chyba sie pecherzykami nazywaja ..przez co one sa spowodowane?

1. Odrasta/przerasta korzeń migdałka (coś na samym dole).
2. Nadmiar węglowodanów i rzeczy uszkadzających śluzówkę (napisałam w punktach w poprzednich postach). Na mojej stronie int -jest - co robić by śluzówka była bez problemów. Na środku strony.
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #493 : 2008-09-26, 20:44:59 »

Dzięki Lekarko,
dzieki Men ;-P
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #494 : 2008-09-26, 20:47:57 »

Wyciałam 3..
jak mailam 4 latka to 3go wyciełam.
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #495 : 2008-09-26, 20:58:57 »

Mam  jeszcze jedno pytanie:
Surprised Razz
Czy w szybkim tempie odrastaja  korzenie? i czy to dobrze że odrastaja czy nie?
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #496 : 2008-09-26, 21:04:01 »


    Pozdrawiam Wszystkich  Cool Very Happy Razz jak tam Wam leci?  Very Happy
[glow=red,2,300][/glow]
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #497 : 2008-09-27, 08:56:36 »

 Arrow Idea Question Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #498 : 2008-09-28, 10:49:21 »

Czy w szybkim tempie odrastaja  korzenie? i czy to dobrze że odrastaja czy nie?

2. Nadmiar węglowodanów i rzeczy uszkadzających śluzówkę (napisałam w punktach w poprzednich postach). Na mojej stronie int -jest - co robić by śluzówka była bez problemów. Na środku strony.

Dostarczanie śluzówce niewłaściwych "materiałów" powoduje, że ona odrasta. Teraz warto byś zwrociła uwagę na ćwiczenia, rozciaganie okolicy kręgosłupa lędzwiowego byś nigdy nie miała bólów ok. krzyżowo-lędźwiowej, ani dolegliwości kobiecych.
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #499 : 2008-09-28, 11:05:24 »

 Sad Crying or Very sad
Zapisane
Strony: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 46 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 17 zapytaniami.