forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 17:35:23

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
660588 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Przewlekłe zapalenie migdałków
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 ... 46 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Przewlekłe zapalenie migdałków  (Przeczytany 610454 razy)
men
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #520 : 2008-09-28, 17:49:34 »

Bede pisał jak będe mial co napisać Smile

Enka mamy wiele wspolnego widze ze jestes z Krakowa, i masz takie same nawyki żywieniowe jak ja..rozumiem tez Twoje studenckie problemy zywieniowe ;d bo sam jestem studentem,
Jesli masz 19 lat to jestem 3 lata starszy od Ciebie;D takze wiedz ze masz tu we mnie podpore heh..
Tyle na dzis z mojej strony.
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #521 : 2008-09-28, 18:00:56 »

To dobrze wspieraj mnie bracie  Very Happy Twisted Evil
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #522 : 2008-09-28, 18:02:10 »

Enka19 kup na poczatek 10 jajek+4-5 pomidorow+kostke masla /co nie wykorzystasz w pierwszym dniu zastanie na nastepny + dokupic boczek+ smalec +ogorki kiszone + salceson itd. iw nastepne dni prosto, latwo no i smacznie .
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #523 : 2008-09-28, 18:07:35 »

Kalafior z masłem?
Zupa jarzynowa, marchwianka z masłem?
Chyba mi się ... pocą cebulki włosowe  Cool.
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #524 : 2008-09-28, 18:07:50 »

Przeciez po kilku dniach bede miała serdecznie dosc jajek .. !?
Nie macie ich dosc jesli jecie ich tak duzo!?
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #525 : 2008-09-28, 18:10:44 »

Braavissimo ;-P
Lubie kalafiora z masłem ;-D i co najwazniejsze umeim zrobic ;-P Cool
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #526 : 2008-09-28, 18:11:11 »

Fasolka szparagowa z masłem, groszek z marchewką z masłem.
Masz racje Enka. Moja fryzjerka - zatwardziały jajkojad/żółtkojad - w pierwszych 5 miesiącach ciąży na jajka nie mogła patrzeć.
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #527 : 2008-09-28, 18:12:43 »

Jemy na rozne sposoby/ to tak jak chleb, bulki jadane kilka razy dziennie.
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #528 : 2008-09-28, 18:21:07 »

Fasolka i groszek z masłem - LUBIE włala ;-P
a mrozone warzywa z hortexu np z mega iloscia  oleju ?;p
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #529 : 2008-09-28, 18:24:20 »

a mrozone warzywa z hortexu np z mega iloscia  oleju ?;p

Też Smile.
Arachidy, pestki dyni, słonecznik, marchewka z masłem, szpinak z czosnkiem i masłem i serem żółtym.
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #530 : 2008-09-28, 18:26:19 »

Fasolka i groszek z masłem - LUBIE włala ;-P
a mrozone warzywa z hortexu np z mega iloscia  oleju ?;p


Nie komplikuj sobie zycia--jest za krotkie zeby czas poswiecac na wymyslanie potraw.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #531 : 2008-09-28, 18:31:51 »

a mrozone warzywa z hortexu np z mega iloscia  oleju ?;p

Też Smile.
Arachidy, pestki dyni, słonecznik, marchewka z masłem, szpinak z czosnkiem i masłem i serem żółtym.

"lakarka" zgadzasz się z mega ilością oleju?Wszak olej (tłuszcz roślinny),to najgorszy rodzaj tłuszczu i nie powinno, sie go spozywać,a już na pewno na nim smażyć.
Cieszę się,że zaczęłaś "pisac dobrze" o  śmietanie,serach,tylko jeszcze musisz przestać pisać o olejach-nie tutaj-to jest Forum dr. Kwaśniewski,a nie Twój prywatny gabinet  Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #532 : 2008-09-28, 18:41:37 »

... z mega iloscia  oleju ?;p


Poczytaj o olejach (tłuszczach roślinnych) ;

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=2656.msg41463#msg41463
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #533 : 2008-09-28, 18:46:25 »

Znalazłam jeszcze post  Admina dotyczący oleju ;

Olej roślinny prócz kwasów tłuszczowych nie dostarcza praktycznie nic innego organizmowi (nawet enzymów potrzebnych do jego strawienia)- dlatego szkoda miejsca w żołądku na oleje Sad.
Prawidłowym źródłem tłuszczu są : szpik, masło, śmietana, słonina... ale myślałem, że TAKICH rzeczy to już nie trzeba tłumaczyć Shocked. Olejów się nie jada - tak jak się nie jada ovoalbuminy Laughing, bo mają niską wartość biologiczną.


http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=2213.0
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #534 : 2008-09-28, 19:12:47 »

tylko jeszcze musisz przestać pisać o olejach-nie tutaj-to jest Forum dr. Kwaśniewski,a nie Twój prywatny gabinet  Smile

Edyta, nie odżywiasz się optymalnie, co widać, słychać i czuć, więc na dobrą sprawę nie powinnaś zabierać głosu bo mało, że nie rozumiesz to jeszcze nie masz własnych doświadczeń.

Ty się nie martw o to forum, żeby nie stało się prywatnym gabinetem Lekarki,
ty się martw, żeby nie stało się Twoim prywatnym wysokobiałkowym chlewem,
z którego ludzie pouciekają.

Cytuj z: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie

A i jeszcze naucz się tego na pamięć to nie będę się musiał powtarzać:

Cytuj z: dla POCZĄTKUJĄCYCH – czyli jak szukać.


http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=756.msg50388#msg50388
Skopiuję ten post jeszcze tutaj, bo nawoływania Edyty nie powinny pozostać bez odpowiedzi:


A jakby tak zadać sobie trochę trudu. Jeśli już koniecznie nie chcemy przeczytać książki Lekarki, żeby wiedzieć o czym rozmawiamy to można wejść do jej profilu, odszukać jej stronę www i sobie poczytać.

Otóż, ma Ona certyfikat doradcy żywieniowego DO Dr Jana Kwaśniewskiego, więc każdemu kto przyjdzie do niej i stwierdzi, że jest na DO i chce być na DO i prosi o radę, jest ona w stanie udzielić fachowej pomocy.

A wyobraźmy sobie hipotetyczni, że jest człowiek, który nie chce stosować DO (Edyta ma pewnie w domu lustro). I co wtedy, odpowiedzieć, idź precz, a przyjdź jak zmienisz zdanie.

Otóż nie, Lekarka wprost pisze na swojej stronie, że jest w stanie delikatnie zmodyfikować nawet dietę wegetariańską na nadal wegetariańską, w taki sposób, że problemy wynikające powiedzmy w uproszczeniu z „alergii pokarmowych” ustąpią. I co w tym złego, w sumie większość ludzi chorych nie stosuje i nawet nie chce stosować ŻO, czy nie należy im pomagać, może to stanowić zawsze pierwszy krok w zrozumieniu potęgi prawidłowego odżywiania i zaowocować w końcu nawet rozpoczęciem stosowani Żywienia Optymalnego.

I po co to bicie piany, rotowanie wszystkiego od butaprenu do rolek. Lekarka zajmuje się oczywiście Dietą Optymalną JK, ale pacjenta, który stwierdzi, że (na razie) nie chce stosować diety dr Jana Kwaśniewskiego, nie wyrzuca za drzwi tylko negocjuje z nim pewien kompromis, który prowadzi do polepszenia stanu zdrowia.

Chyba od tego jest Lekarz by
za zgodą pacjenta
  podejmował skuteczne wysiłki by mu pomóc.

Cool
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #535 : 2008-09-28, 19:15:21 »

Znalazłam jeszcze post  Admina dotyczący oleju ;

Znalazlem rowniez w biblii, ze kaplani uzywali olej  z oliwek i to codziennie. Jakby byl szkodliwy, to bylby zalecany tylko okresowo, tak jak owoce.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #536 : 2008-09-28, 19:21:03 »

Adaś.Tutaj mało kto stosuje DO,więc to niepotrzebne z Twojej strony bicie piany.
Nie wmówisz mi ,ze osoba,która głodzi swój organizm ograniczając białko wysokowartościowe,a zastępuje je białkiem,które nie chce nawet tknąć pies,odzywia się optymalnie i nie wmówisz mi,że osoby chore,które słuchają podszeptów swojego organizmu są na DO i nie wmówisz mi,że Ty jesteś na DO  Smile
I nie wmówisz mi,że zgoda na polewanie jedzenia mega ilością oleju jest właściwa z zasadami DO dr.Jana Kwasniewskiego.
Powtarzam,że to jest Forum dr. Kwaśniewski,a nie Forum "lakarka" . Oleje nie są zalecane na DO -taka prawda i niezależnie ile byś ubił piany w tym temacie,to i tak prawdy tej nie zmienisz  Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #537 : 2008-09-28, 19:21:58 »

Znalazłam jeszcze post  Admina dotyczący oleju ;

Znalazlem rowniez w biblii, ze kaplani uzywali olej  z oliwek i to codziennie. Jakby byl szkodliwy, to bylby zalecany tylko okresowo, tak jak owoce.

A co z tymi kukułkami? W końcu jak temat sie zakończył?
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #538 : 2008-09-28, 19:22:27 »

Kangur nie wiem czy Waldek potwierdzi i czy ja dobrze myśle. Ale niech będzie niektórzy zapominają, że oliwa z olwiek wywodzi się z miejsca gdzie jest gorąco. Nie wyobrażam sobie aby biednego Greka męczyć tylko i wyłącznie potrawami na gorąco bo trudno zjeśc smalec gęsi ma zimno z jakąs fajną potrawą. Wiem,wiem teraz to sie odezwą wszyscy Ci którzy powiedzą,że zyjemy w Polsce . No, tak. No i co z tego niektórzy zaczną od oliwy aż będą gotowi skończyć na smalcu gęsim. Ja pomagam mojej mamie w diecie i ostatnio nie wchodzi jej oliwa. A smalec może jeść łyżeczkami.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #539 : 2008-09-28, 19:24:30 »

No i co z tego niektórzy zaczną od oliwy aż będą gotowi ...

DOKŁADNIE  Smile.
Zapisane
Strony: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 ... 46 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 17 zapytaniami.