forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 20:35:12

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660524 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Przewlekłe zapalenie migdałków
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 46 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Przewlekłe zapalenie migdałków  (Przeczytany 610342 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #540 : 2008-09-28, 19:26:38 »

phii ,co to za założenie? Dlaczego niby nie zacząc od razu od smalcu,dlaczego od razu się zakłada,że ktoś smalcu ,czy słoninki nie znosi?Co to do licha jest?To jakieś znów wabiki?  Cool Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #541 : 2008-09-28, 19:29:13 »

Ale i tak jest lepiej niż było dotychczas,bo dotychczas ,to z miejsca było rotowanie śmiatany,masła itp. .Fajnie ,ze się troszkę zmieniło  Smile
Teraz pozostaje ten olej niejadalny na DO.Trzeba się pozbyć tego nawyku  Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #542 : 2008-09-28, 19:46:23 »


ty się martw, żeby nie stało się Twoim prywatnym wysokobiałkowym chlewem,
z którego ludzie pouciekają.


Ty nie jesteś normalny,jak wypisujesz takie banialuki.NIgdy nie jadłam więcej niczego ponad miarę,zawsze tyle ile potrzebowałam.NIgdy nie żarłam jak opetana ciasteczek.
NIgdy nie cierpiałam na otyłość w skutek przeżarcia.jestem szczupłą kobietą i nigdy nie musiałam się odchudzać,bo wcześniej się czegoś nazarłam.
Czy Twoim zdaniem zjadanie dziennie na sniadanie 3 zółtka i jedno cale jajko,a na obiad kawałek mięsa ,to dieta wysokobiałkowa? Wypisujesz brednie.Nic nie wiesz o moim odzywianiu więc skończ to bicie piany.Piszesz mi jadłospisy? Nakładasz mi jedzenie na talerz? Jesteś moim kucharzem? Nie przypominam sobie,abyś gościł w moim domu....
Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #543 : 2008-09-28, 19:47:47 »

Trzeba wiedziec ile mam wzrostu  aby miec pojecie czy jem za malo, jedna rzecz, druga . faktycznie po poscie Adama zastanowilam  sie nad jedzeniem bardziej wartosciowego bialka.
Trzecia rzecz, sygnalizowalam problem Adamie juz w watku zalozonym przez Ciebie, NIE MA SENSU DYSKUSJA, ZADNA! Ludzi socjopatycznych najpierw trzeba wyleczyc. psychopatycznych zachowan nie leczy sie  upomnieniami, tutaj ludzie szarpia sobie niepotrzebnie nerwy.  Psychopata  nie potrafi inaczej, to jest silniejsze od niego, takiego traktowania  ludzi zostal nauczony,ludzkie odruchy wypaczone poprzez traumatyczne przezycia,  i ani Ty, a ni ja, ani nikt inny nie ma szans przemowic psychopacie do rozsadku. Dieta wysokobialkowa  tylko zaostrza  objawy. To sa ludzie w gruncie  rzeczy niezwykle samotni,i nieszczesliwi, czlowiek szczesliwy nie bedzie plul nienawiscia na prawo i lewo i cieszyl sie, ze slabszemu zrobil krzywde. Znamienne jest ze psychopaci z gruntu nie uznaja autorytetow, natychmiast atakuja osoby MADRZEJSZE od siebie, wiec w sumie nam to wszystkim tutaj powinno pochlebiac.Kazdy kolejny post jest stuprocentowym dowodem na to ze mamy do czynienia z osoba powaznie chora, ktorej trzeba wspolczuc. Takim ludziom mozna sprobowac podac reke, jesli odmowia, odejsc jak najdalej.

Szkoda tylko, ze osoby nowe, ktore przychodza tu po realna pomoc nie orientuja sie w sytuacji i  moga sie niepotrzebnie zrazic.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #544 : 2008-09-28, 19:51:59 »

Monisiu ja nigdy nie cierpiałam na otyłość,nigdy nie żarłam tak jak Ty,żebym musiała się odchudzać,nie wiem skąd czerpiesz wiadomości,że jest baaardzo duuuzo białka  Smile
Powtarzasz to z uporem maniaka.W sumie to się nie dziwię-naczytałam się jak kortyzon działam na psychikę człowieka-wyrazy współczucia.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #545 : 2008-09-28, 19:53:34 »

Trzeba wiedziec ile mam wzrostu  aby miec pojecie czy jem za malo, jedna rzecz, druga . faktycznie po poscie Adama zastanowilam  sie nad jedzeniem bardziej wartosciowego bialka.
Trzecia rzecz, sygnalizowalam problem Adamie juz w watku zalozonym przez Ciebie, NIE MA SENSU DYSKUSJA, ZADNA! Ludzi socjopatycznych najpierw trzeba wyleczyc. psychopatycznych zachowan nie leczy sie  upomnieniami, tutaj ludzie szarpia sobie niepotrzebnie nerwy.  Psychopata  nie potrafi inaczej, to jest silniejsze od niego, takiego traktowania  ludzi zostal nauczony,ludzkie odruchy wypaczone poprzez traumatyczne przezycia,  i ani Ty, a ni ja, ani nikt inny nie ma szans przemowic psychopacie do rozsadku. Dieta wysokobialkowa  tylko zaostrza  objawy. To sa ludzie w gruncie  rzeczy niezwykle samotni,i nieszczesliwi, czlowiek szczesliwy nie bedzie plul nienawiscia na prawo i lewo i cieszyl sie, ze slabszemu zrobil krzywde. Znamienne jest ze psychopaci z gruntu nie uznaja autorytetow, natychmiast atakuja osoby MADRZEJSZE od siebie, wiec w sumie nam to wszystkim tutaj powinno pochlebiac.Kazdy kolejny post jest stuprocentowym dowodem na to ze mamy do czynienia z osoba powaznie chora, ktorej trzeba wspolczuc. Takim ludziom mozna sprobowac podac reke, jesli odmowia, odejsc jak najdalej.

Szkoda tylko, ze osoby nowe, ktore przychodza tu po realna pomoc nie orientuja sie w sytuacji i  moga sie niepotrzebnie zrazic.


Matrix  Cool
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #546 : 2008-09-28, 19:54:35 »

[glow=red,2,300] Relax take it easy!
[/glow]
Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #547 : 2008-09-28, 19:57:25 »

Patrze ,  ludzie sie denerwuja,i szkoda mi ich, niech Bog ( czy sila, czy  energia, w kazdym razie ten ktos czy to cos w co wierzysz) ma Cie w swojej opiece Edyto, mowie jak najabadziej powaznie. jestes bardzo powaznie chora. i nie bede tego tu pisala tysiace razy, nie bede tutaj robila teratru, z Toba nie mozna rozmawiac na argumenty bo Ciebie po prostu tego nie nauczono, dlatego wybacz, ale zakoncze  te dyskusje.Powyzsze moje posty nie skierowane do Ciebie, moje posty kierowane sa do osob ktorym probujesz zaszkodzic za wszelka cene. Trzymaj sie.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #548 : 2008-09-28, 19:58:25 »

Współczuję Ci jeszcze w jednym,ze jesteś taka podatna,że zmieniasz swoje zycie wraz z przeczytaną ksiażką,to musi być straszne.
Załóżmy,ze czytamy co tydzień jakąś wartościową książkę i Ty co tydzień byłabyś innym człowiekiem.To jest nienormalne! Ty jesteś chora,ty się powinnaś leczyć psychicznie,aby móc w reszcie uwierzyc w siebie.Widać w twoich postach,że piszesz nie o mnie,a o sobie,to Ty tutaj kiedyś pisałaś ,że "odnalazłaś siebie" w takim filmie(nie pamiętam tytułu),ale pisałaś,że to było straszne dla Ciebie.Myslę,że powinnaś sie leczyć i przestac utożsamiać siebie z postaciami z filmów i ksiązek.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #549 : 2008-09-28, 20:06:47 »

Cytuj
Ja pomagam mojej mamie w diecie i ostatnio nie wchodzi jej oliwa. A smalec może jeść łyżeczkami.

I to sie nazywa sluchaniem organizmu....
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #550 : 2008-09-28, 20:07:38 »

Monika.Powiedz mi tak z "renkom na sercu" ,jaki normalny człowiek,wymysliłby ,że go ojciec gwałci-już pomijajac powód.Bo mnie by nie przyszło do głowy,wymyslac takie chore scenariusze.Monika lecz się,bo albo Ciebie naprawdę gwałcono,albo tego pragnęłaś,innego wytłumaczenie nie ma.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #551 : 2008-09-28, 20:09:55 »

Znamienne jest ze psychopaci z gruntu nie uznają autorytetów.

Tu należałoby się poruszać bardzo ostrożnie.

Podejrzewam, że JK ani Toan nie reaguje najlepiej gdy ktoś im powie w oczy, że są autorytetem.

Autorytet to jednak kojarzy się z kimś kogo uznaje się za nieomylnego w danym temacie nie tyle z przekonania co z mody lub wygody.

 Pewnie nie masz nic złego na myśli, ja tylko piszę, że trzeba by uzgodnić znaczenie słowa „autorytet” bo w znaczeniu potocznie używanym, etykietka ta jest przetarta na wylot.


@Enka19

- Relax take it easy! -
 - bo ta czerwień to daje po oczach Smile
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #552 : 2008-09-28, 20:15:53 »

[shadow=red,left][/shadow]Nie jestem @Enka19 ;-p wypraszam sobie ;-P jaka małpa ^-^
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #553 : 2008-09-28, 20:16:31 »

Sam fakt,że pisała mi,ze ją gwałcił ojciec już powinien dać coś do myslenia.To jest wrecz potworne,Jak można coś takiego wymysleć???Jak można mieć swojego własnego ojca przed oczami (w wyobraźni),który ją nie gwałcił i zarzucać mu takie czyny,tylko dla jaj??? Ja bym tego nie wymysliła,a nie powiem,bo mam wyobraźnię i potrafię fantazjować,ale mysle,że zdrowo.O gwałtach nigdy nic nie wymyslałam,a na pewno nie o gwałtach przez własnego ojca.
MOnika wypisując,że ją gwałcił ojciec,tak dla jaj,dała dowód,że ma chore mysli.
W sumie to nie wiadomo do konca,czy nie jest to prawdą.Kiedyś coś tutaj pisala,że miała problemy,utożsamiała się z jakimś bohaterem filmu.No i te ksiazki,które tak działają na jej psyche,że potrafia ją zmieniac,to też powinno coś dać do myslenia.
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #554 : 2008-09-28, 20:17:23 »

Adam, jak Ty to zrobiłes naucz mnie!!? czemu mi sie wkleja tez to w nawiasach !!! !?
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #555 : 2008-09-28, 20:24:06 »

móc w reszcie uwierzyć w siebie.

Nie wiem gdzie jest ta reszta, ale powiem Ci Edyto, że każde krzywdzące chlapnięcie trzeba po wielokroć odpokutować, jak nie w tym to w kolejnym w cieleniu, tak już sprawiedliwie Świat jest zbudowany.
I nie ma w tym cienia złośliwości, jest to naturalna kolej rzeczy by było coraz lepiej, a nie coraz gorzej.
Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #556 : 2008-09-28, 20:27:12 »

Znamienne jest ze psychopaci z gruntu nie uznają autorytetów.

Koń by się usmiał,a co dopiero człowiek   Very Happy Ciekawe w jakiej "ksionżeczce" o tym pisało  Cool
Monika! Schudniesz(oby,bo już wiele razy z tego co tutaj czytam na Forum chudłaś)zwiększysz ilość białka pełnowartościowego w swojej diecie i bedziesz sama dla siebie mądra i piękna . Nie bedziesz potrzebowała się utozsamiać z bohaterami bajeczek.

PS.Adaś nie odpowiedziałeś mi na pytanie,czy uwazasz,że 3 zółtka i jedno całe jajko na sniadanie,kawałek miesa na obiad to dieta wysokobiałkowa?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #557 : 2008-09-28, 20:30:11 »

móc w reszcie uwierzyć w siebie.

Nie wiem gdzie jest ta reszta, ale powiem Ci Edyto, że każde krzywdzące chlapnięcie trzeba po wielokroć odpokutować, jak nie w tym to w kolejnym w cieleniu, tak już sprawiedliwie Świat jest zbudowany.
I nie ma w tym cienia złośliwości, jest to naturalna kolej rzeczy by było coraz lepiej, a nie coraz gorzej.
Cool

Dokładnie!  Smile Tylko nie wiem o czym mowa,bo przecież nikt się tutaj nie skarży na jakieś krzywdy .Nie ma tutaj podawanych konkretnych osób  Smile
No chyba,że ktoś zyje w Matix  - to już jego sprawa  Smile
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #558 : 2008-09-28, 20:34:07 »

A ja mam goraczke  Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #559 : 2008-09-28, 20:35:02 »

A ja mam goraczke  Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

A z jakiej przyczyny?
Zapisane
Strony: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 46 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 17 zapytaniami.