forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 13:08:37

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
659907 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Przewlekłe zapalenie migdałków
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 46 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Przewlekłe zapalenie migdałków  (Przeczytany 609755 razy)
Enka19
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #720 : 2008-10-27, 10:16:18 »

Cytuj
Enka, spytaj Mamci, czy chodzila w czasie ciazy do lekarza
na kontrole i ile razy byla?


He he : ) Gdybym teraz zadzwoniła do mamy i zapytała:
ja:
" mamo ile razy chodziłaś do lekarza w czasie ciaży?"
Mama:
Czemu pytasz:)))))))))))))))
HAha ..  troszke by sie przestraszyła Very Happy
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #721 : 2008-10-27, 10:36:22 »

... Moja mama nie miala pojecia ze ma w brzuszku 2ke i dopiero jak urodzila siostre naturalnie to "zostal" jej brzuch i wtedy sie kapneli dopiero ze ja tam biedna poplatana 'siedze" i mama miala cesarke;) biedna..!...

Enka, spytaj Mamci, czy chodzila w czasie ciazy do lekarza
na kontrole i ile razy byla?  Shocked Shocked

No widzisz Grizly Ty chciałeś zrugać mamuske Enki a tu Lekarza ,który prowadził ciążę trzeba by było....
Fajnie przejmujesz sie jeszcze....?czy nie? Very Happy
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #722 : 2008-10-27, 19:33:35 »

E tam napewno nie chcial " zrugac" Smile mojej mamy:)
A gdyby to zrobil to ......
Nie recze za siebie Wink))))
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #723 : 2008-10-28, 22:18:56 »

No i to to tak ;-P
Zapisane
namolel11
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #724 : 2008-10-29, 17:33:02 »

Witam, przeczytałem już dość dużo z całego tematu i mam dwa pytanka dla naszej Pani Lekarz. Mianowicie moim problemem są otwarte krypty na migdałach z których musze codziennie wyciskać kuleczki, biały nalot na języku, spływajaca wydzielina z gardła itp. Podobno po trzech dniach stosowania pani diety mozna zauważyć efekty, a po ilu dniach, czy też tygodniach krypty sie zrosną i nie bedą się tam tworzyły czopy?  A drugie pyanie to do samej diety, przygotowuje sie do podjęcia jej już w ten piątek, i czy do takich produktów jak smalec , boczek, jajka, moge używać coś zamiast chleba którego nie wolno? Chodzi mi o jakies powidzmy płatki ryżowe lub takie dla odchudzajacych sie pieczywka suche.     
  Dziekuje za odpowiedź, obiecuje na bieżąco informować o swoich postępach. Bardzo fajne forum tak na marginesie:-) 
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #725 : 2008-10-29, 17:39:24 »

  A drugie pyanie to do samej diety, przygotowuje sie do podjęcia jej już w ten piątek...

A propo piatku ,to "piatek-zly poczatek" -to moze spróbuj w poniedzialek,bo "łikend" ...jest wolny... Razz
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #726 : 2008-10-29, 17:55:31 »

...Mianowicie moim problemem są otwarte krypty na migdałach z których musze codziennie wyciskać kuleczki...

Mam pytanie, czy te "kuleczki" smierdza, po rozduszeniu na paznokciach,
jezeli smierdza to jak?  Shocked

Czy jestes w stanie to opisac?

Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #727 : 2008-10-29, 18:43:07 »


Mam pytanie, czy te "kuleczki" smierdza, po rozduszeniu na paznokciach,
jezeli smierdza to jak? Shocked

Czy jestes w stanie to opisac?

Grizzly co cie zaś rajcuje?  Cool ...Za poradnikiem medycznym....
Cytuj
Wąchactwo to zaburzenie preferencji seksualnej polegające na podniecaniu się zapachami pochodzącymi od osoby obdarzonej uczuciem lub wzbudzającej pożądanie.
Nośnikami tych zapachów (np. perfum, moczu) są zwykle elementy bielizny intymnej.
Doświadczanie tych zapachów jest źródłem podniecenia seksualnego i osiągnięcia orgazmu w nieobecności partnerki lub partnera.


ps. Za merytoryczne posty, Admin powinien cię dawno w........ć!
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #728 : 2008-10-29, 21:16:26 »

Co ty jesteś lekarz ? Altruista ? Przecież nie może być bezinteresowna z Twej strony pomoc czy diagnoza bez ‘’kasy’’. Pytanie było do Ciebie...co ?. Co chcesz błysnąć jakąś wiedzą? A w ogóle, śmieszy mnie sytuacja w której  usiłujesz  zdiagnozować najprawdopodobniej, ropne zapalenie migdałków na odległość pytaniem ‘’jak one śmierdzą’’.
Jedyna osoba która w tym temacie może  rzetelnie, kompetentnie odpowiedzieć, to - lekarka którą skutecznie tu zniechęcano do porad czy konwersacji.
Co, grizzly no dalej... pytaj, o te ‘’kuleczki’’ bierz to na węch... DOKTORZE. Cool Confused Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #729 : 2008-10-29, 21:27:54 »

Zbynek Twój post mnom wstrząsnoł (aczkolwiek nie zmieszał) zburzył podstawy mojej egzystencji!!!
Mój maż uwielbia mnie wąchać,robi to wrecz notorycznie,myślalam ,że mnie sprawdza ,a tu takie cusi odkryłam  Shocked
Czy on ma znaczy sie zaburzenia seksualne?  Shocked (nie wiem czy to pytanie tutej kierować ,czy do "brawogerl" ).
I jak z tym dalej żyć???  Shocked  Razz Razz Razz
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #730 : 2008-10-29, 21:48:52 »

Zbynek Twój post mnom wstrząsnoł (aczkolwiek nie zmieszał) zburzył podstawy mojej egzystencji!!!
Mój maż uwielbia mnie wąchać,robi to wrecz notorycznie,myślalam ,że mnie sprawdza ,a tu takie cusi odkryłam  Shocked
Czy on ma znaczy sie zaburzenia seksualne?  Shocked (nie wiem czy to pytanie tutej kierować ,czy do "brawogerl" ).
I jak z tym dalej żyć???  Shocked  Razz Razz Razz
To że Cię wącha to nic groźnego, ale musisz zwrócić uwagę czy w czasie Twojej nieobecności, zdarza się mu doprowadzać samemu potajemnie do  orgazmu. Shocked Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #731 : 2008-10-29, 21:50:30 »

Kto jeszcze z obecnych tutej menszczyzn lubi wonchać żony ,niekoniecznie swoje? Chce wiedzieć czy jeszcze ktos ma takie zaburzenie jak muj monsz ?
Pomuszcie! .Hilfe! Help!.» на помощь!  .au secours! aiuto! socorro! -piszem w rożnych jenzykach bo chce zwienkszyc prawdopodobienstwo uzyskania pomocy!  Razz wybaczcie mi wienc!  Razz
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #732 : 2008-10-29, 21:57:43 »


To że Cię wącha to nic groźnego, ale musisz zwrócić uwagę czy w czasie Twojej nieobecności, zdarza się mu doprowadzać samemu potajemnie do  orgazmu. Shocked Cool

Jak mam zwrócić uwage czy on cusi nie robi ,jak mnie nie ma w domu?Znaczy ,że jak przyjde to czy ja mam go wonchać?Przeca to zboczone? Jak Ty to sobie wyobrazosz?
Przychodze ze sklepu ,czy tam skont i obwonchuje swojego menza -i co un sobie o mnie pomysli???  Shocked Ze jestem zazdrosno,a to jusz pierwszy krok do nieporozumień małżeńskich  Shocked Shocked Razz
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #733 : 2008-10-29, 21:59:35 »

Kto jeszcze z obecnych tutej menszczyzn lubi wonchać żony ,niekoniecznie swoje? Chce wiedzieć czy jeszcze ktos ma takie zaburzenie jak muj monsz ?
Pomuszcie! .Hilfe! Help!.» на помощь!  .au secours! aiuto! socorro! -piszem w rożnych jenzykach bo chce zwienkszyc prawdopodobienstwo uzyskania pomocy!  Razz wybaczcie mi wienc!  Razz
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #734 : 2008-10-29, 22:07:24 »

Kto jeszcze z obecnych tutej menszczyzn lubi wonchać żony ,niekoniecznie swoje? Chce wiedzieć czy jeszcze ktos ma takie zaburzenie jak muj monsz ?
Pomuszcie! .Hilfe! Help!.» на помощь!  .au secours! aiuto! socorro! -piszem w rożnych jenzykach bo chce zwienkszyc prawdopodobienstwo uzyskania pomocy!  Razz wybaczcie mi wienc!  Razz


Podejrzewam, ze wszyscy mezczyzni jak i kobiety uzywaja tego bardzo wanego zmyslu, jakim jest wech.
A jezeli tego nie robia, to cos jest z nimi nie tak !!! To znaczy mam na mysli, za przeziebieni, zapchani ( nie po aktywnym weglu),maja zapchane nosy.
Tak, dla mnie osobiscie jest zapach kobiety ( kazdej ) bardzo wazny!!!

Moze powinnismy zalozyc watek " seks optymalny" i pogadac sobie o tym, co jecie po zakonczonym sexie? Tluszcz, bialko czy tez wglowodany? Ja najczesciej zapalam papieroska Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #735 : 2008-10-29, 22:24:50 »

Ja najczesciej zapalam papieroska Laughing

Jakbym ogladała "Wild at Heart" Lynch'a   Cool Razz

Świetny pomysl z założeniem takiego watku Cool Razz Razz Razz
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #736 : 2008-10-30, 09:53:01 »


To że Cię wącha to nic groźnego, ale musisz zwrócić uwagę czy w czasie Twojej nieobecności, zdarza się mu doprowadzać samemu potajemnie do  orgazmu. Shocked Cool

Jak mam zwrócić uwage czy on cusi nie robi ,jak mnie nie ma w domu?Znaczy ,że jak przyjde to czy ja mam go wonchać?Przeca to zboczone? Jak Ty to sobie wyobrazosz?
Przychodze ze sklepu ,czy tam skont i obwonchuje swojego menza -i co un sobie o mnie pomysli???  Shocked Ze jestem zazdrosno,a to jusz pierwszy krok do nieporozumień małżeńskich  Shocked Shocked Razz
Edytko chciałem Cię uspokoić i zapewnić, że obwąchiwanie swojej żony to nic złego -  niepokój mógłby Twój być uzasadniony tylko w przypadku, gdy się zdarzało np. niewyjaśnione znikanie, pewnych części Twojej osobistej  garderoby. Ta przypadłość o której piszemy ( zaburzenie ) może  dotyczyć bardzo małej grupy mężczyzn, podobnie jak w skrajnym przypadku analogicznie u kobiet narcyzm.
 Okazuje się, że kobiety lubią przeglądać się w lusterku  a nikt im nie mówi że to zaburzenie – podobnie u mężczyzn z tym ‘’wąchactwem’’. Gdybyś jednak przeglądając się w lusterku poświęcała na to dużo czasu i doświadczała z tego tytułu wyjątkowej przyjemności , byłby to temat do niepokoju i do  zastanowienia.
Pozdrawiam serdecznie. Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #737 : 2008-10-30, 10:05:35 »

Dzieki Zbynku za uspokojenie mnie  Very Happy Razz ,bo wczoraj normalnie, jak moj maz mnie wachal,to juz zaczynalam patrzec na niego podejrzliwym wzrokiem  Razz Razz
Nic mi poki co nie zniknelo z mojej czesci garderoby -to juz dobrze  Very Happy
W sumie to juz dawno zwrocilam uwage na to,ze duzo,czesto  mnie wacha ,ale lubie to .... Razz  Cool
Pozdrawiam!  Very Happy
Zapisane
kubihondka
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #738 : 2008-11-18, 21:37:35 »

Witam
potrzebuje kontaktu na pw z Laryngologiem  ,sprawa pilna i wszystkie szczegoly do ustalenia poza ogolem
pozdrawiam i zniecierpliowscia czekam
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #739 : 2008-11-19, 07:23:58 »

Zapisane
Strony: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 46 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 18 zapytaniami.