forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-01, 05:19:48

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660744 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 28 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: t0mat0
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Książka Ewy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 ... 42 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Książka Ewy  (Przeczytany 376594 razy)
kangur
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #660 : 2008-10-31, 20:04:02 »


ależ Ty jesteś przebiegła Lekarko! swoją nieobecnością wykończysz Edytę Smile Smile Smile...baw sie dobrze gdziekolwiek jesteś!

Edyta juz sobie wybrala obiekt zastepczy. Instynk samozachowawczy.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #661 : 2008-10-31, 20:13:12 »


Nie będzie mnie do 15. XII. Na prywatne wiadomości będę odpowiadać w miarę regularnie  Smile.

Cytuj
ależ Ty jesteś przebiegła Lekarko! swoją nieobecnością wykończysz Edytę Smile Smile Smile...baw sie dobrze gdziekolwiek jesteś!

Wprost przeciwnie!  Very Happy Przynajmniej nie bede czytała o niemądrych rotacjach,o skokach po węglowodanach,o zapominaniu posiłków bogatotłuszczowych i o wielu innych takich tam cudawiankach  Smile
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #662 : 2008-11-01, 16:49:43 »


Nie będzie mnie do 15. XII. Na prywatne wiadomości będę odpowiadać w miarę regularnie  Smile.

Cytuj
ależ Ty jesteś przebiegła Lekarko! swoją nieobecnością wykończysz Edytę Smile Smile Smile...baw sie dobrze gdziekolwiek jesteś!

Wprost przeciwnie!  Very Happy Przynajmniej nie bede czytała o niemądrych rotacjach,o skokach po węglowodanach,o zapominaniu posiłków bogatotłuszczowych i o wielu innych takich tam cudawiankach  Smile
wolna wola Edyto.
Posty lekarki skierowane sa do wszystkich tych  optymalnych,ktorzy prawidlowoczyli diete stosuja,czyli  zachowujac proporcje,nie wyleczyli sie w 100/% z choroby.
Ty jestes zdrowa i  osobiscie nie jadasz optymalnie,moze wiecej zrozumienia dla chorych ?????????
Dlaczego przekreslac i krytykowac,bo  nowe,a mimo to sprawdzone i nie wziete z sufitu???? Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #663 : 2008-11-01, 17:01:31 »


Posty lekarki skierowane sa do wszystkich tych  optymalnych,ktorzy prawidlowoczyli diete stosuja,czyli  zachowujac proporcje,nie wyleczyli sie w 100/% z choroby.


 I tym postem udowodniłaś ,że pardzo fiele fiesz na temat DO  Laughing
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #664 : 2008-11-06, 10:48:38 »

Ksiązki ciepłej i uczynnej Ewy-lekarki skierowane są do tych, co chcieliby stosować ŻO, ale nie umieją się przestawić mentalnie i ciagle im się wydaje, że są na tym żywieniu. Już sam fakt, ze stosują zalecenia Lekarki, świadczy o tym, jak się zywią.

Ale te pseudooptymalne osoby umieją za to czytać po "polskiemu". Bardzo chcialam zobaczyć, co tam pisze przemiła dr Ewa, ale nie przebrnęłam przez chaszcze błędów wszelkiej masci. Przez ortograficzne bym przeszla, ale stylistycznych nie umialam pokonać. Gmatwanina mysli autorki i informacji rodem z róznych kultur.

Miła i ciepla Lekarka, ale co ja poradzę, ze mam negatywną opinię o jej ksiązce? Parafrazując Gombrowicza - Jak ksiązka może być dobra, skoro nie dobra?  Rolling Eyes

Pozdrawiam, Lekarko.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #665 : 2008-11-06, 10:59:21 »

A ja sie zastanawiałam,dlaczego mi tak ciepło przy tym kompie .... a tu pewnie te ...no...wibracje ...czy jak tam........
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #666 : 2008-11-06, 21:35:20 »

Bardzo chcialam zobaczyć, co tam pisze przemiła dr Ewa, ale nie przebrnęłam przez chaszcze błędów wszelkiej masci. Przez ortograficzne bym przeszla, ale stylistycznych nie umialam pokonać. [size=15pt]Gmatwanina mysli autorki[/sie] i informacji rodem z róznych kultur.


Z renkom na sercu mówie,że takie samo miałam pragnienie  Smile ,ale co mi najbardziej przeszkadzało to własnie ta gmatwanina myśli autorki,takze dziwie sie,ze ta ksiązka uchodzi za pasjonujacą lekture ,no ale "rozumy" ludzkie som różne  Cool
Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #667 : 2008-11-06, 22:39:44 »

Jak ktoś nie zrozumie za pierwszym razem to czyta drugi, trzeci, czwarty itd aż zrozumie.Ja tam problemu ze zrozumieniem nie miałam. Takieśta mondre?  Surprised
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #668 : 2008-11-07, 08:13:09 »

Jak ktoś nie zrozumie za pierwszym razem to czyta drugi, trzeci, czwarty itd aż zrozumie.Ja tam problemu ze zrozumieniem nie miałam. Takieśta mondre?  Surprised

Mądre jesteśmy  Cool Bywają obrazy kiczowate (szczególnie takie podobają sie ludziom/klientom i na takich można zarobić),tak i w "świecie książki" bywają kicze.
Książka lekarki  dla mnie to  kicz,który "wstrzasnał duszami ludzkimi" na Forum i w realu pewnie też ,na szczęście nie wszystkimi  Smile
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #669 : 2008-11-18, 10:16:26 »

Edyta. Kim Ty jesteś że pozwalasz sobie na obrażanie Lekarki Kogoś kto jest mądrzejszy od Ciebie. Twoje 2660 nic nie znaczących postów skłania mnie do przemyśleń czy przypadkiem z Tobą jest wszystko w porządku. Ty po prostu między innymi rozpieprzasz całe to Forum i dzięki takim właśnie osobom jak Ty nie chce mi się po prostu pisać. Uważam, że nie masz zielonego pojęcia i że jesteś WAMPIREM komputerowym ciągle nastawionym na NIE. Mam radę weź młotek i pieprznij w ten komputer niech się rozwali na części tym sposobem zaoszczędzisz przynajmniej głiowę. A od OPTYMALNYCH LEKARZY TRZYMAJ SIĘ Z DALEKA.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #670 : 2008-11-18, 10:53:04 »

Edyta. Kim Ty jesteś że pozwalasz sobie na obrażanie Lekarki Kogoś kto jest mądrzejszy od Ciebie. Twoje 2660 nic nie znaczących postów skłania mnie do przemyśleń czy przypadkiem z Tobą jest wszystko w porządku. Ty po prostu między innymi rozpieprzasz całe to Forum i dzięki takim właśnie osobom jak Ty nie chce mi się po prostu pisać. Uważam, że nie masz zielonego pojęcia i że jesteś WAMPIREM komputerowym ciągle nastawionym na NIE. Mam radę weź młotek i pieprznij w ten komputer niech się rozwali na części tym sposobem zaoszczędzisz przynajmniej głiowę. A od OPTYMALNYCH LEKARZY TRZYMAJ SIĘ Z DALEKA.

Morgano, szanuje Ciebie i Twoje poglady, ale wobec takiego ataku
na mojego ulubionego usera, musze zabrac glos!  Shocked

Widze, ze nie jestes "fanem"  Edyty, ale nie wszyscy maja taki stosunek
do tej "fantastycznej dziewczyny" !!! Cool 

Morgano, badz obiektywny i zobacz jaki "ruch na forum" generuje Edyta?! Shocked
Jak skutecznie i z zapalem obnaza  istnienie "planktonizmu" !!!8) Razz

Faktycznie, niesie swoimi postami wielkie udogodnienia,
dla pewnej grupy  userow,  pomagajac przekroczyc,
genetycznie uwarunkowane "ograniczajaca ich bariery",
ktora narzucila slepa i bezwzgledna  ewolucja. Cool Razz

Czy to nie jest przypadkiem "heroizm"???!!! Cool

Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #671 : 2008-11-18, 11:18:18 »

@Morgano
http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=3085.200

Choć teraz jest nowa strategia i nowa taktyka i nie ma Lekarki.
Sad
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #672 : 2008-11-18, 11:19:36 »

...A od OPTYMALNYCH LEKARZY TRZYMAJ SIĘ Z DALEKA...

Zastanawiam sie czy Ty uwazasz, ze wszyscy Lekarze Optymalni
reprezentuja ten sam poziom "mozliwosci i skutecznosci" ??? Shocked

Moim zdaniem bezwzglednie NIE!!!

Zatem czy mozna pietnowac "nieudacznikow i mierno-bierno...."
czy moze anonimowo krytykowac tylko, ich "ekscesy" ???  Shocked Shocked Shocked

A moze wychwalac tylko Tych Najlepszych? Shocked Shocked

Masz jakis  pomysl Morgano? Shocked Shocked Shocked

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #673 : 2008-11-18, 11:39:49 »

Edyta. Kim Ty jesteś że pozwalasz sobie na obrażanie Lekarki Kogoś kto jest mądrzejszy od Ciebie. Twoje 2660 nic nie znaczących postów skłania mnie do przemyśleń czy przypadkiem z Tobą jest wszystko w porządku. Ty po prostu między innymi rozpieprzasz całe to Forum i dzięki takim właśnie osobom jak Ty nie chce mi się po prostu pisać. Uważam, że nie masz zielonego pojęcia i że jesteś WAMPIREM komputerowym ciągle nastawionym na NIE. Mam radę weź młotek i pieprznij w ten komputer niech się rozwali na części tym sposobem zaoszczędzisz przynajmniej głiowę. A od OPTYMALNYCH LEKARZY TRZYMAJ SIĘ Z DALEKA.

To co zaprezentowałeś nie jest niczym innym jak przemocą werbalną!!!
A lekarka już pokazała swoją klase ,nakazujac sp.Jurkowi rotować,pic mleko itp.
Oto co napisałam wtedy ,gdy czytałam te lekarki poczynania -prosze sobie cały wątek przeczytać,a nie pitolić bez sensu!;

Ciekawa jestem ile wyjdzie Jurkowi tego mleka w tym dniu...

Ty nie rób se doświadczeń na Forumowiczach,tylko po prostu przestań pitolić o wsluchiwaniu się we własny chory organizm,bo wykończysz Jurka mlekiem -ze skrajnosci w skrajność-raz każesz rotować,odstwiac,a teraz pic na całego.Ty sie wes zastanów,co Ty piszesz,bo sie zaczynasz gubić....

I prosze mnie nie porównywać z tym człowiekiem,który zajmuje sie wsiowymi gusłami i jest na usługach niewiadomo kogo!!!
Nie życze sobie takich porównań!!!

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #674 : 2008-11-18, 12:00:33 »

Lekarka pisała nieraz,że jej pacjenci (niektórzy) nie pojawiali sie u niej na kolejnej wizycie-ciekawe czemu?  Idea
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #675 : 2008-11-18, 12:02:51 »

Pewnie wyzdrowieli. A zdrowy, ze zrozumiałych względów, unika lekarza jak ognia.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #676 : 2008-11-18, 12:07:07 »

Mam nadzieje tylko,że nie wyzdrowieli po tym mleku ( zalecenia lekarki) tak jak sp. Jurek  Sad
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #677 : 2008-11-18, 12:09:17 »

Edyta,
stosujesz PR poniżej pasa!

PS
dawniej był "chwyt", teraz jest "PR", dawniej był "wygląd, teraz jest "dizajn", dawniej była atrapa od chłodnicy, teraz jest ruszt - trzeba iść z postępem i osiągnięciami ...  Mr. Green
Słyszałem nawet jednego w telewizji, co na "W" powiedział "debilvi"
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #678 : 2008-11-18, 12:13:32 »

No i?

Pani Ewa Bednarczyk Witoszek jest bardzo nieodpowiedzialnym człowiekiem (lekarzem),bez wyobraźni, robiącym sobie doświadczenia na ludziach z różnymi skutkami.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #679 : 2008-11-18, 12:14:27 »

Mam nadzieje tylko,że nie wyzdrowieli po tym mleku ( zalecenia lekarki) tak jak sp. Jurek  Sad

Swoja droga, sekcja zwlok przydalaby sie bardzo!!!

Moim zdaniem nasz kolega sam sie "zalatwil"
bezplatnym "majsterkowaniem metabolicznym"   Shocked

Ignorancja i pycha stala sie przyslowiowym "gwozdziem do trumny"  Shocked Crying or Very sad

Zapisane
Strony: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 ... 42 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 17 zapytaniami.