forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-01, 00:18:53

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
660744 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 28 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: t0mat0
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Książka Ewy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 ... 42 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Książka Ewy  (Przeczytany 376577 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #680 : 2008-11-18, 12:15:52 »

Mam nadzieje tylko,że nie wyzdrowieli po tym mleku ( zalecenia lekarki) tak jak sp. Jurek  Sad

Swoja droga, sekcja zwlok przydalaby sie bardzo!!!

Moim zdaniem nasz kolega sam sie "zalatwil"
bezplatnym "majsterkowaniem metabolicznym"   Shocked

Ignorancja i pycha stala sie przyslowiowym "gwozdziem do trumny"  Shocked Crying or Very sad



Zeby skorzystać z bezpłatnych porad,to trzeba takowe miec pod reką -sp. Jurek miał ,to skorzystał  Sad 
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #681 : 2008-11-18, 12:17:55 »

Misiek
z ciebie jest jednak wyjątkowo brunatne stworzenie!.  Embarassed
Przy niedotlenieniu organizmu - neoplazma zazwyczaj powstaje.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #682 : 2008-11-18, 12:20:07 »

Dyskusja rozwija się tu w bardzo złum kierunku! Będą kłopoty... Confused
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #683 : 2008-11-18, 12:24:32 »

Ja kończe ta beznadzieją dyskusje.Wszystko jest zapisane na Forum,niezależnie co bym napisała,to niczego nie zmieni.
Na szczeście nie tylko ja mam takie zdanie nt. rotacji ,jej stosowania itd. i tych "pozal sie Boże" darmowych porad !
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #684 : 2008-11-18, 12:27:22 »

Bardzo dziękuję!  Very Happy
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #685 : 2008-11-18, 12:37:31 »

...Zeby skorzystać z bezpłatnych porad,to trzeba takowe miec pod reką -sp. Jurek miał ,to skorzystał  Sad... 

Edyta,  nie jest wina Ewy, ze Jurek mial takie a nie inne priorytety, Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
a wydatki na "medycyne" byly na pewno!!! nie na pierwszym miejscu
i jego realne aczkolwiek niedostateczne inwestycje w "medycyne"
byly prawie calkowicie nietrafione!!!  Shocked Crying or Very sad

MEDYCYNA jest jedna, a profilaktyka, czyli dieta jako podstawa
jest niezwykle wazna, jednak po drodze zawsze jest duzo "mykow"
ktorych bez nowoczesnej diagnostyki i dobrych lekarzy,
nigdy sie samodzielnie [b]"nie przeskoczy" !!![/b]  Shocked Shocked Shocked

Zapisane
lj19
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #686 : 2008-11-18, 12:40:03 »

kto wydaje certyfikaty do udzielania porad w zakresie diety optymalnej?...co to za colegium?.....czy Ci ludzie to lekarze konwencjonalni czy optymalni? czy moze ktoś inny?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #687 : 2008-11-18, 12:43:07 »

Bardzo dziękuję!  Very Happy

No sam powiedz,co mi przyjdzie z udawadniania ,że "2+2=4" ? Dla "matematyka,to oczywista oczywistość,a jesli ,ktos nie lubi,nie umie "matematyki" ,to choćby nie wiem,co ,to i tak tego nie zrozumie .....no moze kiedys na własnej skorze.... Idea
PS.Mam ciekawsze zajęcia  Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #688 : 2008-11-18, 12:54:05 »

w zakresie diety optymalnej?...

OSTRZEŻENIE!
Proszę zapoznać się z: http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=3446.0
Zapisane
lj19
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #689 : 2008-11-18, 13:03:06 »

Sorry Admin!...nie było mi to znane!
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #690 : 2008-11-18, 13:20:24 »

w zakresie diety optymalnej?...

OSTRZEŻENIE!
Proszę zapoznać się z: http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=3446.0
Tomek !!! zlituj się nad nami Wink i nie rób nam tutaj strajku "włoskiego" ;P a obiecuję ze my zlitujemy się nad Tobą Wink
Cytuj
poduszczalne skróty DO, ŻO i ZO dla tych, co nie mają "polskiej" klawiatury.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #691 : 2008-11-18, 13:51:16 »

 Laughing - czasem muszę pokazać, że "administruję"  Wink
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #692 : 2008-11-18, 14:01:39 »

Laughing - czasem muszę pokazać, że "administruję"  Wink

Mam nadzieję, że nie przeszkadza Ci to w pisaniu zapowiadanej książki  Confused  Rolling Eyes
bo już nabrałam apetytu na jej zakup  Cool
Zapisane
Majka
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #693 : 2008-11-18, 15:28:30 »

Ksiązki ciepłej i uczynnej Ewy-lekarki skierowane są do tych, co chcieliby stosować ŻO, ale nie umieją się przestawić mentalnie i ciagle im się wydaje, że są na tym żywieniu. Już sam fakt, ze stosują zalecenia Lekarki, świadczy o tym, jak się zywią.

Ale te pseudooptymalne osoby umieją za to czytać po "polskiemu". Bardzo chcialam zobaczyć, co tam pisze przemiła dr Ewa, ale nie przebrnęłam przez chaszcze błędów wszelkiej masci. Przez ortograficzne bym przeszla, ale stylistycznych nie umialam pokonać. Gmatwanina mysli autorki i informacji rodem z róznych kultur.

Miła i ciepla Lekarka, ale co ja poradzę, ze mam negatywną opinię o jej ksiązce? Parafrazując Gombrowicza - Jak ksiązka może być dobra, skoro nie dobra?  Rolling Eyes

Pozdrawiam, Lekarko.
Ewa, bardzo ładnie ujęłaś to, co ja także chciałabym napisać. Kiedyś Lekarka napisze naprawdę dobrą książkę. Jestem tego pewna.   Pozdrowienia dla Lekarki. Majka
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #694 : 2008-11-18, 15:47:24 »


Ksiązki ciepłej i uczynnej Ewy-lekarki skierowane są do tych, co chcieliby stosować ŻO, ale nie umieją się przestawić mentalnie i ciagle im się wydaje, że są na tym żywieniu. Już sam fakt, ze stosują zalecenia Lekarki, świadczy o tym, jak się zywią.

Miła i ciepla Lekarka, ale co ja poradzę, ze mam negatywną opinię o jej ksiązce? Parafrazując Gombrowicza - Jak ksiązka może być dobra, skoro nie dobra?  Rolling Eyes

Pozdrawiam, Lekarko.
Ewa, bardzo ładnie ujęłaś to, co ja także chciałabym napisać. Kiedyś Lekarka napisze naprawdę dobrą książkę. Jestem tego pewna.   Pozdrowienia dla Lekarki. Majka

Ja też mam nadzieję, że Lekarka napisze kolejną książkę, tym razem może bardziej przejrzystą. Pierwsze koty za płoty Wink

I też pozdrawiam Lekarkę i dziękuję, że jeszcze chce się jej chcieć...  mimo tylu jadowitych komentarzy...
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #695 : 2008-11-18, 16:20:08 »

Mam nadzieję, że nie przeszkadza Ci...

Nie, planuję przysiąść w połowie lutego... Teraz, czytać, zbierać i sortować materiały. Resztę najważniejszą już mam w RAMie. Wink
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #696 : 2008-11-18, 16:22:38 »

Resztę najważniejszą już mam w RAMie. Wink

mozna szukac tez w REMie Wink
Menedelejew ponoc uklad okresowy pierwiastkow "wyśnił"
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #697 : 2008-11-18, 18:34:18 »

Pierwsze koty za płoty Wink



Drugie koty w płoty.
Trzecie koty przed płoty.
Moze czwarte koty beda trafione,choć wątpie ....................  Sad
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #698 : 2008-11-18, 19:25:40 »

mozna szukac tez w REMie Wink
Menedelejew ponoc uklad okresowy pierwiastkow "wyśnił"

Wielu tak miało, po przebudzeniu, zapisać, aby nie uleciało i remować dalej.
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #699 : 2008-11-18, 22:57:48 »

Wszelkiego rodzaju niezrozumienie tematu żywienia optymalnego sprowadza się do tego, że ciągle znajdują się osoby, które pragną wywołać tylko chaos i siać ferment by zwrócić na siebie uwagę nic nie wnosząc pozytywnego i nic nikogo nie potrafią nauczyć.
Żywienie optymalne traktuję jako podstawę już przez piętnaście lat.
Jem wszystko tylko inaczej. I każdy tak może byle zachować popularnie się mówi umiar a optymalnie się mówi trzeba przestrzegać proporcje BTW.
Kto tego nie rozumie jest w błędzie jeść można wszystko przy zachowaniu proporcji.
Lekarze optymalni otrzymują certyfikaty lekarza optymalnego po złożeniu deklaracji, iż stosują żywienie optymalne przynajmniej przez sześć miesięcy. Jaki lekarz medycyny narażał by się na szwank promując coś czego sam osobiście nie jest pewny? Wiadomo wszem i wobec, że medycyna jak już niejednokrotnie pisałem nie jest nauką tylko praktyką. Wobec tego żywienie optymalne również jest praktyką.
Jak można komuś pomóc będąc ciągle atakowanym i wobec nieznajomości tematu żywienie rozmywa się.
Rotacja proponowana przez lekarkę nie jest nieuzasadniona na swoje przemyślenia i efekty.
Co komu przeszkadza rotacja żywności proponowana przez lekarkę skoro są przestrzegane proporcje BTW. Wszystko to są terminy krótkotrwałe chwilowe nikt nigdy nie jest bez jedzenia je w danym okresie inaczej tylko, co? PRZESTRZEGA SIĘ PROPORCJE BTW.
Kto nie zrozumie, że żywienie optymalne to po prostu proporcje nigdy nie będzie się prawidłowo optymalnie odżywiał!
Zamiast pomagać jak przezwyciężać trudności, jakie sprawiają wielu osobom przygotowanie potraw i obliczenia BTW są ciągłe ataki.
Gdyby każdy z WAS przygotował jedno danie lub jedną potrawę z wyliczoną proporcją zgodnie z zasadami żywienia optymalnego. To w ciągu jednego dnia moglibyśmy się wzbogacić o kilkanaście przydatnych nam receptur. Za kilka dni moglibyśmy się pochwalić setką różnorodnych przepisów. Wiele wartościowych osób odeszło już z tego Forum nie mając siły na ciągłe tłumaczenia w kółko jedno i to samo i odpierać idiotyczne riposty. Na Forum jeden tekst czyta wiele osób można dyskutować poprawiać unowocześniać. Ale z kolei przekazywanie indywidualnych porad i przepisów jest to po prostu niemożliwe. Otrzymuję wielokrotnie prośbę i przesłanie jadłospisów na dwa tygodnie lub podobne prośby.
Jedno napisane zdanie tylko jedna prośba nieprzemyślana. Dlaczego gdyż osoba zwracająca się o pomoc nie myśli o tym by spełnić życzenia musiałbym dla tej jednej osoby poświęcić kilkadziesiąt godzin pracy. Może to być praca, która po otrzymaniu może wylądować w koszu.
Gdzie są Certyfikowani przez OSBO doradcy żywieniowi. Którzy się tak licznie chwalą swoimi numerkami certyfikatu. Czy jakakolwiek certyfikowana osoba zabrała kiedykolwiek głos i starała się komukolwiek pomóc? Wiele nienawiści wokół żywienia optymalnego ciągłe stawianie kropki nad i nieprzestrzeganie zasad rozdrabnia i oddala jedną z najbardziej optymalnych diet XXI wieku jaką jest ŻYIENIE OPTYMALNE dr Jana Kwaśniewskiego.     

Zapisane
Strony: 1 ... 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 ... 42 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 17 zapytaniami.