forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 23:11:20

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
660604 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Książka Ewy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Książka Ewy  (Przeczytany 376366 razy)
Gwidon
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #700 : 2008-11-19, 00:09:23 »


Masz racje MORGANO   nieustanny  ,, BELKOT ,, niektorych    ,,NIEOPTYMALNYCH ,, osob  napewno odstrasza przed  zalogowaniem sie tutaj na tym  forum !  Wiadomo dlaczego dzwon glosno dzwoni .
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #701 : 2008-11-19, 09:05:06 »


Rotacja proponowana przez lekarkę nie jest nieuzasadniona na swoje przemyślenia i efekty.


O tak MORGANO! Proszę sobie poczytać ten wątek!

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=558.0

Na szczeście nie każdy jest ślepy i widzi,że poczynania pani E.B-Witoszek nie są zgodne z zasadami Diety Optymalnej !  Idea

PS.Mało mnie obchodzi MORGANO,co ciebie łączy z ta pania.Na fakty trzeba spojrzeć obiektywnie,a nie z przymrużeniem oka!
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #702 : 2008-11-19, 09:13:16 »

Słuchanie podszeptów chorego organizmu też uznasz na zgodne z zasadami DO?....MORGANO???  Tez taki jesteś dobry i mądry???
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #703 : 2008-11-19, 11:30:14 »

Słuchanie podszeptów chorego organizmu też uznasz na zgodne z zasadami DO?....MORGANO???  Tez taki jesteś dobry i mądry???

No właśnie?
Żeby to tylko były podszepty, ale to nieprzerwany pulsujący agresywny krzyk i to na każdy możliwy temat.
Sad
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #704 : 2008-11-19, 11:41:09 »

Nie mydlij oczu czytelnikom "adam319" .Nie obchodzą mnie wasze więzi z Ewa Bednarczyk-Witoszek ,obchodzi mnie to,ze jest to osoba lekkomyslna ,a jej rady sa bardzo niebezpieczne dla chorych!
I o tym trzeba pisać! Milczenie oznacza przyzwolenie na takie poczynania!!!A to skandal!
Myślę,że dokonania medyczne lek.med. Ewy Bednarczyk-Witoszek na tym Forum powinna zbadać Komisja Etyki Lekarskiej!
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #705 : 2008-11-19, 11:53:13 »

Słuchanie podszeptów chorego organizmu też uznasz na zgodne z zasadami DO?....MORGANO???  Tez taki jesteś dobry i mądry???

No właśnie?
Żeby to tylko były podszepty, ale to nieprzerwany pulsujący agresywny krzyk i to na każdy możliwy temat.
Sad

Czy uwazasz,że jak lekarz spartaczy robote ,to nie można go za to ganić i pociagać do odpowiedzialności? Co to za mentalność w ogóle???
Myslisz,ze lekarze są nietykalni?ze to jakieś "swiete krowy" i mogą szkodzić ludziom,a i tak nikt im nic nie zrobi??? Takie czasy "adam319" juz sie skonczyły.
Nic innego nie przychodzi mi na mysl,jak to,ze poczynania tego "pożal sie boże" lekarza, to skandal!
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #706 : 2008-11-19, 18:04:26 »


Jesli chodzi o ksiazke  pani EWY , to uwazam ,ze  jest  swietnym uzupelnieniem  ksiazek  d-ra  Kwasniewskiego i ksiazka  ta jest nie tylko dla optymalnych
  SUPER KSIAZKA   -  polecam !
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #707 : 2008-11-19, 18:07:15 »


 Jesli chodzi o ksiazke  pani EWY , to uwazam ,ze  jest  swietnym uzupelnieniem  ksiazek  d-ra  Kwasniewskiego

Uzupełnieniem????? Uwaszasz ,że w książkach Jana Kwasniewskiego czegoś brakuje? Np. czego Twoim zdaniem brakuje?
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #708 : 2008-11-19, 18:30:33 »


Uwazam , ze ksiazki D-ra Kwasniewskiego moze  malo  kto calkowicie zrozumiec , gdy podejmuje  ten model zywienia , zreszta pisze , ze  najpierw  trzeba  przeplynac  morze , a potem  zbudowac  statek , czyli najpierw  odpowiednio dlugo zywic sie  optymalnie , a potem  czytac te   ksiazki---zwiazane  jest  to z  innym  zasilaniem  mozgu ! nie wiem  czy   czytalas ?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #709 : 2008-11-19, 18:38:33 »

Pewnie ,że czytałam  Very Happy
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #710 : 2008-11-19, 19:13:55 »


 Jesli chodzi o ksiazke  pani EWY , to uwazam ,ze  jest  swietnym uzupelnieniem  ksiazek  d-ra  Kwasniewskiego i ksiazka  ta jest nie tylko dla optymalnych
  SUPER KSIAZKA   -  polecam !
super ksiazka i  super poradnik  dietetyczny,ktory  zawsze nalezy miec pod reka.
Wiadaomosci w niej zawarte oparte sa na prawie 20-letnim kontakcie z ludzmi chorymi,ktorzy  mimo przestrzegania proporcji BTW zapadaja na choroby.Jest to poradnik,ktory oparty jest na zetelnej wiedzy,na wiedzy,ktora powstala z bezposredniego obcowania z ludzmi odzywiajacymi sie optymalnie,czyli z praktyki.
Potwierdzona wiedza z ksiazek J.kwasniewskiego oraz  innych  autorow zajmujacych sie alergia pokarmowa i nie tylko.Jest to poradnik zaadresowany do wiekszego grona ludzi.Lekarka,stara sie przekonac i zachecic do zmiany sposobu odzywiania wieksze grono ludzi,oraz stara sie udowodnic tym ludziom,ze nieodpowiednie pozywienie  niszczy nasze ciala i umysly.Stara sie przeciagnac na strone optymalnego odzywiania malymi kroczkami,aby potencjalnego optymalnego nie zniechecic zbyt wczesnie.
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #711 : 2008-11-19, 19:22:21 »


 Jesli chodzi o ksiazke  pani EWY , to uwazam ,ze  jest  swietnym uzupelnieniem  ksiazek  d-ra  Kwasniewskiego i ksiazka  ta jest nie tylko dla optymalnych
  SUPER KSIAZKA   -  polecam !
Ja akurat uwazam, ze niepotrzebne mi jest mieszanie w wiedzy o Diecie Optymalnej opracowanej przez lek. med. Jana Kwasniewskiego. Wystarczy mi wiedza ktora znalazlem w tych ksiazkach, wiedza ktora zdobylem na wykladach Jana Kwasniewskiego, takze na czatach z Jego udzialem np slynne czaty internetowe  na q4.
Wszelkie modyfikacje wynikaja , moim zdaniem, z nieprawidlowego zrozumienia zasad.
Ksiazka Ewy sie dobrze sprzedaje/zobaczcie w googlach, jest w kazdej ksiegarni/. Ja jej nie kupilem. Nie kupie takze ksiazki o wegatarianizmie. Ale jak mowia "kto szuka ten znajdzie" to co dla niego najlepsze. Ja juz znalazlem, Diete Optymalna wg lek. med. Jana Kwasniewskiego i polecam
Pozdr
maf
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #712 : 2008-11-19, 19:26:29 »

 Dokladnie  tak  Kodar !!! odkrylem to dopiero 2  tygodnie temu , a juz czerpie z odstawienia calkowitego mlecznych i macznych  NIESAMOWITE  efekty , a ani DOKTOR  JAN KWASNIEWSKI , ANI LEKARKA  nie cisna na sile nikomu nic  do  buzi , kazdy ma swoj  rozum i sugeruje  nie klocic sie na forum tylko   CZERPAC KORZYSCI Z DOBRODZIEJSTW ZYWIENIA OPTYMALNEGO i ROZWIEWAC  WATPLIWOSCI. POMAGAC POTRZEBUJACYM !!!
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #713 : 2008-11-20, 00:29:21 »

Dokladnie  tak  Kodar !!! odkrylem to dopiero 2  tygodnie temu , a juz czerpie z odstawienia calkowitego mlecznych i macznych  NIESAMOWITE  efekty , a ani DOKTOR  JAN KWASNIEWSKI , ANI LEKARKA  nie cisna na sile nikomu nic  do  buzi , kazdy ma swoj  rozum i sugeruje  nie klocic sie na forum tylko   CZERPAC KORZYSCI Z DOBRODZIEJSTW ZYWIENIA OPTYMALNEGO i ROZWIEWAC  WATPLIWOSCI. POMAGAC POTRZEBUJACYM !!!
wlasnie,te watpliwosci dlaczego powstaja u jednych a drugich nie????Dlaczego u jednych zadziala natychmiast u innych dopiero po jakims czasie??
Moze jednak nik z nas nie jest jednakowy,i mimo,ze ma czarno na bialym wypacza nieswiadomie zaczerpnieta wiedze,bo kazdy umysl chociaz ludzki  budowany byl  na roznych paliwach.
Czy moze jednak stopien zasmiecenia naszego organizmu powoduje spowolnienie i  ociezalosc umyslu Confused
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #714 : 2008-11-20, 00:53:14 »

Czy moze jednak stopien zasmiecenia naszego organizmu powoduje spowolnienie i  ociezalosc umyslu Confused

Ja to pytanie zmodyfikuje:
Czy moze jednak stopien zasmiecenia naszego organizmu powoduje spowolnienie tegoz i  ociezalosc umyslu Confused
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #715 : 2008-11-20, 10:44:14 »

no wlasnie  jeden  przed przejsciem na  DO  byl  pol zycia  nachlebie zytnim , drugi na chlebie  przennym , trzeci na  batonach , a czwarty na wszystkim po  trochu ,a jeszcze inny bul  pol  wieku  na  antybiotykach i  innych   lekach, jeden  ma silne  uczulenia na wszystko , ma  astme i zaburzenia zoladkowe ,a drugi  jest   calkowicie   zdrowy . I w moim odczuciu  LEKARKA ma racje - jesli  naprawi  sie sluzowke calego ukladu pokarmowego , to mleczne  moga  przestac uczulac i szkodzic w inny sposob i zniknac   ALERGIE  !!!

  pozdr.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #716 : 2008-11-20, 11:02:31 »

...to mleczne  moga  przestac uczulac i szkodzic w inny sposob i zniknac   ALERGIE  !!!...

Gwidon, najbardziej szkodliwy jest "brak wiedzy"(atrybut planktonizmu) Shocked
oraz wrodzony "niedorozwoj umyslowy"(atrybut mlotkowego planktonizmu) Shocked

Oczywiscie pisze o "statystycznym realu", a indywidualnie,
to wszystko widac w "postach" bo "krol jest nagi"!!! Shocked Cool


Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #717 : 2008-11-20, 11:12:04 »

DOKLADNIE  GRIZZLY    -  najbardziej   widac  to   w   postach !!!  i  TU musze  przyznac   CI  punkt !!!
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #718 : 2008-11-20, 11:23:45 »

DOKLADNIE  GRIZZLY    -  najbardziej   widac  to   w   postach !!!  i  TU musze  przyznac   CI  punkt !!!

Ja akceptuje twoj punk dla Grizzlego, a Tobie daje dwa punkty za twoja przesliczna buzie. Zawsze sie usmieje na jej widok.
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #719 : 2008-11-20, 11:30:16 »

taki jestem smieszy ? taki sie  juz  urodzilem!  jestem  tylko  ciekaw , w jaki sposob  ty  mnie  widzisz?
Zapisane
Strony: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 17 zapytaniami.