forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 22:56:50

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
660604 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Książka Ewy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 42 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Książka Ewy  (Przeczytany 376365 razy)
chris
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #80 : 2007-05-15, 19:27:39 »

z  wiekszych zmian mamy nowa nawierzchnie na kingery hwy przy 31st.

Zastanawiam się, Chris, na podstawie czego uznałeś, że właśnie ta informacja mogłaby mnie (nie wspominając juz o reszcie Forumowiczów) w jakimkolwiek stopniu zainteresować?

M

Poniewaz,jest rownie wazna jak informacja o wariacie biegajacym nago po mieszkaniu

krzysztof
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #81 : 2007-05-15, 19:33:31 »

Poniewaz,jest rownie wazna jak informacja o wariacie biegajacym nago po mieszkaniu

Naprawdę? Tyle, że "wariat biegajacy nago po mieszkaniu" był logicznie umieszczony w kontekście rozmowy o odsłoniętych oknach w innych krajach niż Polska. A jak, według Twojej logiki, wpisuje się w tę rozmowę informacja o zmianie... nawierzchni?

M
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #82 : 2007-05-15, 19:54:07 »

A propos odsłoniętych okien; Marishka w paru krajach europejskich zdarzyło mi sie być i nigdzie tzw."odsłonięte okna" nie są preferowane,pomijając Holandię ,której ten zwyczaj zaszczepili hitlerowcy i tak im zostało.
Śmiem wątpić ,że w Stanach jest to większościowa tendencja.
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #83 : 2007-05-15, 20:15:52 »

Cytuj
tzw."odsłonięte okna" nie są preferowane,pomijając Holandię ,której ten zwyczaj zaszczepili hitlerowcy i tak im zostało.
heh, mialem nie komentowac, ale tu juz nie moge sie powstrzymac (podobnie jak w rzekomego przypadku braku zdolnych dzieci jadacych na weglowodanach).
A wiec:
 Laughing
Zapisane
Tymon
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #84 : 2007-05-16, 08:50:01 »

Też zdarza mi sie chodzić nago po mieszkaniu. I okien z reguły nie zasłaniam.  Laughing
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #85 : 2007-05-16, 09:20:54 »

Cytuj
tzw."odsłonięte okna" nie są preferowane,pomijając Holandię ,której ten zwyczaj zaszczepili hitlerowcy i tak im zostało.
heh, mialem nie komentowac, ale tu juz nie moge sie powstrzymac (podobnie jak w rzekomego przypadku braku zdolnych dzieci jadacych na weglowodanach).
A wiec:
 Laughing

A gdzie ten komentarz odnośnie odsłoniętych okien?
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #86 : 2007-05-16, 09:59:37 »

komentarz znajduje sie ponizej:
Laughing

nie dotyczy on zaslaniania badz odslaniania okien, bo to zjawisko stosunkowo malo mnie interesuje, jedynie proby przedstawienia jako genezy tegoz zjawiska sytuacji z okresu II Wojny Swiatowej i rzekomej ingerencji Hitlerowcow (ktorych jak powszechnie wiadomo ow problem bardzo mocno angazowal).
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #87 : 2007-05-16, 15:58:04 »

Też zdarza mi sie chodzić nago po mieszkaniu. I okien z reguły nie zasłaniam. Laughing
No tak .. ale, ktoś z sąsiadów przechadzających się pod twym oknem może zakwalifikować to jako ekshibicjonizm. Cool Wink Smile
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #88 : 2007-05-16, 16:03:21 »

 Zbynek, ale istnieje coś takiego jak błędna kwalifikacja.
         Opinia publiczna nie jest dobrze strawną potrawą Smile Długo potrafi zalegać i u ludzi prawdofilnych najczęściej powoduje odruch wymiotny.

Tomek
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #89 : 2007-05-16, 16:51:02 »

Tymon,Zbynek ma rację .Nigdy nie wiadomo ,kto pod Twym oknem może akurat przechodzić. A załóżmy ,ze może przechodzić homoseksualista z tendencją do przemocy seksualnej (a coraz więcej jest takich dewiacji) .I może Cię najnormalniej w świecie zgwałcić. Chyba byś się wtedy wyleczył na zawsze z odsłaniania okien.
Śmiem przypuszczać ,że mógłbyś je potem nawet zamurować  Wink 
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #90 : 2007-05-16, 17:03:50 »

Zbynek, ale istnieje co¶ takiego jak błędna kwalifikacja.
Może być też taka interpretacja w której to widzowie doznają satysfakcji na podstawie cudzej hańby.
Cytuj
Opinia publiczna nie jest dobrze strawną potrawą  Długo potrafi zalegać i u ludzi prawdofilnych najczęściej powoduje odruch wymiotny
I dlatego przejawy ekshibilicjonalizmu  powodujące „zgorszenie” publiczne i są zamachem na „obyczajność” i  ustalone reguły porządku publicznego, chodzi o ludzi którzy nie życzą sobie widoku wstydliwych części ciała ( jeżeli nie sprawia im to satysfakcji pochodzącej z cudzej hańby).  Very Happy

 
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #91 : 2007-05-16, 17:27:25 »

  Przedziwne Zbynku rzeczy stanowią zgorszenie obyczajów. Zwykle są to normalne, zdrowe i naturalne sytuacje, a tytułowanie ich gorszącymi odzwierciedla kompleksy autora takiej opinii.
         
Tomek

ps: Poza tym, na jakiej podstawie mam w swoim własnym domu martwić się  o tzw obyczajność, która raczej nie jest "kompatybilna" ze zdrowym rozsądkiem ? Jakimi ludźmi muszą być ci zgorszeni nagością ??

Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #92 : 2007-05-16, 17:34:05 »

..poza tym, co każe ludziom zaglądać do cudzych okien ?

  Warto też dokonać rozróznienia pomiędzy ekshibicjonizmem a niewymuszonym, naturalnym zachowaniem się we własnych czterech ścianach.
     Jest różnica, gdy czlowiek czycha na przechodnia, by się rozebrać (i czerpać z tego radochę) akurat w tym momencie, gdy będzie w pobliżu okien a  naturalnym zachowaniem, od którego - za przeproszeniem - wara wścibskim i wszelakiego rodzaju kołtunerii.

Tomek
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #93 : 2007-05-16, 17:46:22 »

  ..poza tym, co każe ludziom zaglądać do cudzych okien ?

Tomek

W Stanach okna bez firanek są wszędzie, to coś normalnego i oczywistego. Zasłony zawsze odsłonięte,   więc jak się wieczorem spaceruje po okolicy, to można poobserwować kto i co ogląda w TV. To jest takie pokazanie całemu światu, że nie ma się nic do ukrycia. Zasłonięte szczelnie okno to by dopiero

Marishka

Właśnie! Co każe ludziom zaglądać do cudzych okien?  Shocked 
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #94 : 2007-05-16, 22:16:22 »

Przedziwne Zbynku rzeczy stanowi± zgorszenie obyczajów. Zwykle s± to normalne, zdrowe i naturalne sytuacje, a tytułowanie ich gorsz±cymi odzwierciedla kompleksy autora takiej opinii.
Tomku.. żeby sprawa była jasna, o ile coś stanowi o zagrożeniu obyczajów i norm społecznych  to miałem na myśli tylko te zachowania które wypływają z patologii psychicznej ekshibicjonisty.
Ujawniane upodobania, mogą mieć głębsze podłoża psychopatologiczne a nawet dewiacyjne ale nie mnie je oceniać bo nikogo tu  nie badałem.
Chodzi o takie  czyny  które mają ostre zabarwienia seksualne, które zazwyczaj są przejawem osobowości patologicznej, którą trzeba leczyć a nie karać.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #95 : 2007-05-17, 16:10:54 »

No tak .. ale, ktoś z sąsiadów przechadzających się pod twym oknem może zakwalifikować to jako ekshibicjonizm. Cool Wink Smile

No to problem ma ...sąsiad  Very Happy.
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #96 : 2007-05-17, 21:17:03 »

Do lekarki
Pani Ewo domyślam się,że czasu mało.  Smile.Tyle alergii jeszcze do wyleczenia latem.itp.

A przecież ma Pani jeszcze swój dom i rodzinę. Pozdrawiam.
Teraz ja się leczę Pani dietą ale ja wiem co to stres więc sama ze sobą mam trudniej niż z Bartkiem.
Od razu jak mam duży stres odzywa się żołądek-supełek- i jelita, zapach z buzi zły. To będzie trudniejsze.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #97 : 2007-05-18, 08:11:27 »

Powoli pozbędziesz się i tych dolegliwości.
Zawsze wierz w siebie. Zawsze ufaj sobie i ...obserwuj  Very Happy .
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #98 : 2007-05-18, 10:05:13 »

Zawsze z zainteresowaniem czytam Twoje posty Ewo i Sylwi. Taki optymizm i mi się udziela, dziękuję.
Zapisane
MW
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #99 : 2007-05-18, 10:40:25 »

Czytam książkę Pani Doktor już trzeci raz. I tym razem też jest bardzo ciekawa. Bardzo dużo wiedzy jest tam zgromadzonej na temat odżywiania. Aż trudno uwierzyć ile wniosków można wysnuć z obserwacji.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 42 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 17 zapytaniami.