forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-17, 01:33:48

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
659633 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Książka Ewy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Książka Ewy  (Przeczytany 375483 razy)
Radzio
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #820 : 2014-08-25, 20:52:32 »

"Kopalnia" wiedzy na temat witaminy D-D3   http://www.solarium.pl/

A na co komu kopalnia wiedzy na temat wit. D-D1,D2,D3,D$?.
Jak się nie je statyn, to się nie ma kłopotu z produkcją 7-Dehydrocholesterolu, który jest przekształcany przez UV w D3, ale można ją uzupełniać w postaci D$ - z apteki. Ta wersja jest dla miśkowej "elity" produkującej D$, statyny, viagrę i wiele innych substancji uzależniających od służby chorobom.

PS
dla osób, które się nie interesują biochemią podam, że zamiana ednogennego (wyprodukowanego w organizmie) cholesterolu w witaminę D3 zachodzi w organizmie automatycznie - nie trzeba tylko przeszkadzać i wychodzić "na Słońce" czasmi!
Statyny zaś - to bardzo groźne dla zdrowia leki blokujące produkcję cholesterolu (związku niezbędnego do życia) przez co obniżają poziom lipidów we krwi - aby poprawić humor waszym lekarzom  Very Happy

I chociażby wiosna i las są właśnie po to. Wink Może być balkon. Smile

Może też być jaki sierpniowy miesięcznik. Wink
http://optymalni.org.pl/ Very Happy
Zapisane
jukor
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #821 : 2014-08-25, 20:57:30 »

Jesień idzie, "wią" już? Very Happy

Jestem jesień z pełnym koszem

Dobre rzeczy wam przynoszę
wam przynoszę.
Jabłka, śliwki, gruszki bery, pomidory i selery...

Idzie jesień z wielkim koszem,
Zajadajcie! Bardzo proszę! Bardzo proszę!
Ludzie biorą te podarki i chowają do spiżarki...napędzając własne gospodarki! Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #822 : 2015-04-10, 14:17:42 »

Przylaczam sie do podziekowan za ksiazke, fascynujaca lektura,
jak sama siebie zanalizowalam po przeczytaniu, to najpierw sie przestraszylam, tyle u mnie tych nawykow/nalogow.

Ale potem pomyslalam, zastosuj sie do rady, ktora przewija sie przez cala ksiazke: "nie przejmuj sie, rob swoje".

Mam duzo pytan, ale tak na poczatek zaintrygowalo mnie jedno: "nadmierna sklonnosc do czytania", zawsze
zartowalismy, ze to pozostalosc z czasow, gdy rowno pociete kawalki gazety lezaly w kazdej toalecie - myslalam, ze to
raczej zaleta. No i te papierosy - tez rotowac? Very Happy  Pale ponad 30 lat.

Ksiazke polecam kazdemu, nie tylko optymalnym.
Pozdrawiam.

Dzień dobry Wiktorio. Smile
Za kilka dni rocznica, jak DOkonania w zakresie troski o własne zdrowie? Osiem lat, to w porównaniu do wyników mojej Mamy piękny staż. Very Happy

Cyt.: "Pewnie jeszcze kilka rzeczy Pani Ewa by chciała zweryfikować. I NAPISAĆ DRUGĄ KSIĄŻKĘ z nowymi spostrzeżeniami."
Myślę, że to bardzo dobry pomysł.  Very Happy

 Laughing
Mam szczęście!- ja nie myślę. Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #823 : 2015-04-10, 14:23:19 »

Od ostatniego mojego pobytu na forum zdarzyło się wiele przypadków.
Nie ma przypadków.
Opisze je.
1 Kobieta lat 60, od 11 lat optymalna, nigdy nie paliła, na DO codziennie jadała minimum 5-6 żółtek, proporcje optymalne stosowała i nadal stosuje, pijała dużo śmietany, zboża - sporadycznie, grupa krwi A, przeżyła istotny stres. 2 lata temu zdiagnozowano endoskopowo+histopatologicznie raka żołądka. Obecnie zauważa, że musi dobierać dawkę pitej śmietany, ponieważ gdy wypije jej za dużo pojawia się rozpierający ból żołąka promieniujący do pleców, zauważa też, że nie może zjeść więcej na posiłek niż 2 żółtka, 3 żółtka wywołują rozpierający ból żołądka. Wydaje się byc bez przerzutów. Zlecono leczenie operacyjne jeżeli po badaniach dodatkowych okaże się że nowotwór jest operacyjny. Zalecenia żywieniowe - nadal DO.
2. Pacjent z rakiem płuca prawego (lat 76) operowany 13,5 roku temu. Od 13 lat na DO, od 13 lat stosuje proporcje optymalne, codziennie żółtka, od 13 lat podkrwawaiał z operowanego kikuta oskrzela. Metodami opisanymi w mojej książce podkrwawiania zniknęły. Co pół roku wykonywane rtg płuc bez zmian, aż do wykonanego 1 miesiąc temu... Nawrót raka płuca prawego. Obecnie w oczekiwaniu na zabieg. Stosował moje zalecenia i proporcje optymalne - mimo to nie uchroniło go to od ponownego zachorowania na nowotwór.
3. Pacjent lat ok 70, zasad żywienia optymalnego może mnie uczyć..., od 14 lat na DO, proporcje stosuje, moich książkowo-forumowych innowacji - nie stosował. Kolonoskopowo+ histopatologicznie rozpoznano raka prostnicy i esicy. Zoperowany. Będzie żył Smile, obowiązuje mnie tajemnica lekarska, grupa krwi A.
4. Jurek46, od około roku dolegliwości z zakresu jelita grubego. Początkowo rozpoznane pękniecie żebra okazało się przerzutem do kręgu. Nowotwor został zdiagnozowany dzień przed śmiercią jedynie tomograficznie (masywne nacieki w zstepnicy). Z powodu bardzo ciężkiego stanu ogólnego (leczenie przeciwbólowe morfiną nie likwidowało bólu) odstąpiono od zabiegu ominięcia niedrożnego z powodu nacieków jelita zstępującego (wykonanie stomii). Proporcje stosował, jadał codziennie pieczywo. Rodzina podaje, że 3 dni bez pieczywa to te, które opisał w swoim poscie- w czasie 3 dniowego pobytu w szpitalu. Jurek odszedł.
5. Maf opisuje nowotwór swego przyjaciela. Proporcje stosował, moje zalecenia również. Nie uchroniło go to od błyskawicznego rozwoju choroby nowotworowej. Nie żyje.
Proporcje optymalne, ani nie jadanie zbóż, ani rotowanie mlecznych nie chroni przed wystąpieniem choroby nowotworowej.
Zwraca uwagę lokalizacja: rak żołądka (możliwy do wykrycia jedynie endoskopowo), rak płuca (możliwy do wykrycia jedynie radiologicznie), rak jelita grubego (zaparcia, biegunki; możliwy do wykrycia jedynie endoskopowo).
Profilaktyką wydaje się być miareczkowanie jedzonego pokarmu - dobieranie dawki posiłku, delektowanie się nim.

A świeże powietrze DO czego służy organizmowi "wią"? 1937,  był taki rok...

 Laughing Laughing Laughing
Beton!!! Shocked Sadystyczny opty-beton. Laughing
...
Spóźniłem sę. Very Happy Mama pognała do lasu sama. Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #824 : 2015-04-10, 14:31:48 »

...
"Krytyk jest jak impotent, moj boze, wie jak trzeba, a sam nie moze".

Ależ to jest sedno myśli nie tylko krytyków, niestosujących propagatorów wszelakich też, a nawet przede wszystkim. Wink Very Happy Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 17 zapytaniami.