forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 21:49:01

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658475 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Książka Ewy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 42 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Książka Ewy  (Przeczytany 370420 razy)
wiktoria
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #20 : 2007-04-16, 09:25:05 »

Przylaczam sie do podziekowan za ksiazke, fascynujaca lektura,
jak sama siebie zanalizowalam po przeczytaniu, to najpierw sie przestraszylam, tyle u mnie tych nawykow/nalogow.

Ale potem pomyslalam, zastosuj sie do rady, ktora przewija sie przez cala ksiazke: "nie przejmuj sie, rob swoje".

Mam duzo pytan, ale tak na poczatek zaintrygowalo mnie jedno: "nadmierna sklonnosc do czytania", zawsze
zartowalismy, ze to pozostalosc z czasow, gdy rowno pociete kawalki gazety lezaly w kazdej toalecie - myslalam, ze to
raczej zaleta. No i te papierosy - tez rotowac? Very Happy  Pale ponad 30 lat.

Ksiazke polecam kazdemu, nie tylko optymalnym.
Pozdrawiam.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #21 : 2007-04-16, 12:07:37 »

No i te papierosy - tez rotowac? Very Happy 

No  Laughing .
Sie nie przejmuj  Very Happy .
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #22 : 2007-04-16, 14:29:02 »

Wiktoria--poszukaj czegos zastepczego (miast papierochy) rece musza miec zajecie np. praca w ogrodku, cos co Tobie sprawia przyjemnosc, co pozwoli zapomniec o papierosie--moze pomocne bedzie czytanie tytulowej ksiazki rozdzial XI--powodzenia zycze!
Zapisane
wiktoria
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #23 : 2007-04-16, 21:17:26 »

Hana, dziekuje za slowa otuchy.

Na razie jestem na etapie tego krytyka z fraszki (nie pamietam kogo -Staudynger ?) :

"Krytyk jest jak impotent, moj boze, wie jak trzeba, a sam nie moze".
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #24 : 2007-04-17, 07:46:59 »

SUPER!
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #25 : 2007-04-26, 15:41:49 »

Mam prośbę o wnioski.
Mój syn właśnie dostał wczoraj i przedwczoraj sezam. efekt uczuleniowy -rozwolnienie i cały sezam niestrawiony wydalony.Ja tez jadłam-efekt- m.in. dziąsła podrażnione jak przy parodontozie. Kto ma alergie proszę o głos czy widział u siebie taki efekt podrażnionych dziąseł?Może cos takiego jak parodontoza i choroby dziąseł istnieja tylko dlatego,że ktoś nie wie,że ma alergie?
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #26 : 2007-04-26, 15:52:39 »

Nie wiem Sylwio czy Ci pomogę ,ale ja cos takiego miałam(podrażnienie dziąseł,języka ,podniebienia-ogólnie chyba miałam jakieś podrażnienie całej jamy ustnej) ale nie po sezamie tylko daktylach.
Sezamu nie jadam ,bo nie lubię ,a jak dzieci są u babci ,to babcia ich obdarowuje sezamem i też mają niestrawiony.Ja im nie daję.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #27 : 2007-04-26, 16:49:01 »

Sezam/chałwa jest tolerowany lepiej na diecie tłustej. W opcji dobowej dieta "wegerariańska optymalna" (sezam/chałwa, fasolka szparagowa, słonecznik, orzechy + smalec/masło/śmietana+warzywa) jest tolerowany.
NIE JEST TOLEROWANY GDY W DANYM DNIU ZJEMY DO SYTA POKARM BOGATOBIAŁKOWY ZWIERZĘCY.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #28 : 2007-04-26, 22:43:02 »

wlasnie to na sobie sprawdzilam,
nie celowo,
jadlam przez tydzien bialko zwierzece i maslo orzechowe ,bo smakowalo,tylko 50g
a teraz juz drugi tydzien walcze z bolami jelitowo-brzusznymi,
ktorych wczesniej nie mialam,a jak sie zdarzaly,to przechodzily w ciagu doby Sad
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #29 : 2007-04-27, 09:53:46 »

Alino,ja tak miałam od orzeszków ziemnych,tez się męczyłam chyba ze 2 tyg.,takie burczenia ,przelewania ,ból itp.
Ale kupiłam sobie w aptece zwykły węgiel leczniczy (ale taki bez dodatku sacharozy (w tabletkach jest sacharoza w kapsółkach jej niema)) i pobrałam przez tydzień chyba i przeszło .
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #30 : 2007-04-27, 13:53:39 »

Edyto, a  u mnie juz coraz lepiej ale za to musze wazyc kazdy kes i bilansowac,
jak bralam krople ziolowe,to nie wiedzialam,czy to co bilansuje  do zjedzenia nie spowoduje znowu boli,
bez lekow tylko na kartoflach i podgardle,i   inna wieprzowina ,
a dzisiaj zjadlam pomidora i bolesci wrocily ,chociaz nie o takiej sile jak wczesniej Shocked
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #31 : 2007-04-27, 14:11:34 »

Ja kiedyś wypróbowałam na sobie soku z dziurawca  Confused
I chodziłam pół dnia i odbijało mi się tym alkoholem i smakiem ziół ,a na koniec ,wieczorem zaczął boleć mnie brzuch.
Już nie kombinuję z sokami ziołowymi .To nie dla mnie  Confused .chyba ,że bez alkoholu ?  Shocked sama nie wiem,jakoś teraz nie odpowiadają mi zioła  Shocked  Confused
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #32 : 2007-04-27, 19:31:07 »

Elmo,na te nowe i stare  bolesci zjadlam 2 lychy podgardla i popilam orzechowka wlasnej roboty/nie myl z samogona/ Laughing
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #33 : 2007-04-27, 19:45:51 »

Edyto, a  u mnie juz coraz lepiej ale za to musze wazyc kazdy kes i bilansowac,
 jak bralam krople ziolowe,to nie wiedzialam,czy to co bilansuje  do zjedzenia nie spowoduje znowu boli,
bez lekow tylko na kartoflach i podgardle,i   inna wieprzowina ,
a dzisiaj zjadlam pomidora i bolesci wrocily ,chociaz nie o takiej sile jak wczesniej Shocked

Kodar zrezygnuj z tych "surowizn"a nie bedziesz miala dolegliwosci.
Ja pomidory (bez skorki), marchewke, kapuste, cebule, seler dusze na smalcu i podlewam woda .
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #34 : 2007-04-27, 19:49:49 »

Ja z kolei jeszcze pomidorów nie jem bo to 'sztuczne twory'.
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #35 : 2007-04-27, 20:01:33 »

Tez racja, bo one teraz smaku pomidora nie maja, bardziej chodzi o kolory na talerzu , a smak ich przyjdzie w pelni lata i jesienia, poki co cieszmy sie pomidorowym kolorem.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #36 : 2007-04-27, 20:41:59 »

ja mam dostep tylko do sztucznych tworow,prosto z holenderskich szklarni Shocked
ale za to jaki kolor,jakiksztalt,no i oczywiscie zapach niebianski Laughing Laughing
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #37 : 2007-04-27, 20:43:01 »

A tak w ogóle ,to teraz warzywa nie mają jakiegoś własnego smaku.No chyba ,że są z własnej uprawy,wtedy mają piekny zapach i smak,a te ze sklepu to jak trawa ,wszystko smakuje podobnie  Confused
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #38 : 2007-04-28, 01:56:30 »

Kodar -z Holenderskiej -piszesz -byłam tam co za piękny i czysty kraj
  ,kazda najmniejsza częsc ziemi zagospodarowana-cudowne malutkie domy  z ogródkami
    wielkości książki ,piękne krówki  wtopione w krajobraz wszędzie tego mnogo a drogi
     ,przemili Holendrzy . Dlaczego my od nich troche tych dobroci nie zaimportujemy .
        w Hemskerk mieszka moja szwagierka,
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #39 : 2007-04-28, 18:26:52 »

ja mam  do granicy holenderskiej  ok.80 km,czesto jezdzimy nad morze,gdy miastowy zar nam doskwiera,
w Holandii lubie  jadac dobrze zrobione ryby, a Holendrow cenie za ich kulture osobista,otwartosc,goscinnosc i  duze,wolne od  firanek okna Smile
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 42 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 18 zapytaniami.