forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 12:57:09

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Książka Ewy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Książka Ewy  (Przeczytany 370448 razy)
WojciechS
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #800 : 2009-03-06, 20:06:15 »

podgardlu

Edyta
czemu tas tak wodzisz za nos  Sad
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #801 : 2009-03-06, 20:13:19 »

boszeeee
to moze ja sobie i pojde i wroce jak sie uspokoi

nie mozna nawiazac do zartu znajomej z forum, zeby zaraz nie zostac z nia spokrewnionym? nie, nie znalazlam sie tutaj poprzez mitoze
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #802 : 2009-03-06, 20:14:45 »

pani Krystyno, ratunku! czy moge prosic o uautentycznienie, stempelek poprosze!
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #803 : 2009-03-06, 20:18:48 »

No jak to przecież podgardle, to iga, a iga to figa, a figa to edyta, a teraz podgardle już nawet _flo  Shocked
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #804 : 2009-03-06, 20:21:03 »

no
obiecuje nic juz nie wspominac o podgardlu
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #805 : 2009-03-06, 20:28:53 »

 Very HappyLaughing
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #806 : 2009-03-06, 22:40:04 »

pani Krystyno, ratunku! czy moge prosic o uautentycznienie, stempelek poprosze!

WojciechS wie, co robi...  Cool

P.S.
Załączam dla Cię stempelek słoneczny  Very Happy
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #807 : 2009-03-08, 11:33:08 »

No jak to przecież podgardle, to iga, a iga to figa, a figa to edyta, a teraz podgardle już nawet _flo  Shocked
Laughing Laughing
i wyszlo szydlo z worka????
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #808 : 2009-03-08, 11:41:28 »

a figa wyszla :p
bo dostalam stempelek, flo to autentyk, mam potwierdzenie eksperta Cool
Zapisane
MarekLisowski
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #809 : 2009-03-08, 11:51:39 »

a figa wyszla :p
bo dostalam stempelek, flo to autentyk, mam potwierdzenie eksperta Cool

czy ten ekseprt to jest zdrowy psychicznie? czy ktos go zbadal pod tym kontem? analizujac wpisy tego eksperta moge postawic wstepna diagnoze - nie jest zdrowy psychicznie. nie zal wam tego eksperta? moze powinniscie jej w koncu jakos pomoc.
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #810 : 2009-03-08, 20:48:42 »

czy ten ekseprt to jest zdrowy psychicznie? czy ktos go zbadal pod tym kontem? analizujac wpisy tego eksperta moge postawic wstepna diagnoze - nie jest zdrowy psychicznie. nie zal wam tego eksperta? moze powinniscie jej w koncu jakos pomoc.

"lekarzu", lecz sie sam  Confused
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #811 : 2009-03-13, 14:06:10 »

a figa wyszla :p
bo dostalam stempelek, flo to autentyk, mam potwierdzenie eksperta Cool

czy ten ekseprt to jest zdrowy psychicznie? czy ktos go zbadal pod tym kontem? analizujac wpisy tego eksperta moge postawic wstepna diagnoze - nie jest zdrowy psychicznie. nie zal wam tego eksperta? moze powinniscie jej w koncu jakos pomoc.
Marku, najlepiej  to ignorowac takiego eksperta, bo nie ma sensu sie nerwowac. Szkoda zdrowia Laughing
Pusc to bokiem Mr. Green
Na mnie ona juz nie dziala Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #812 : 2009-03-13, 15:29:31 »

Po co zowu ten wątek zaczynać?,Adminowi i większości forumowiczom napewno zależy na spokoju.
Zapisane

Opal
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #813 : 2009-03-13, 17:12:05 »

Po co zowu ten wątek zaczynać?,Adminowi i większości forumowiczom napewno zależy na spokoju.

Masz rację, Adminowi i większości forumowiczów na pewno zależy na spokoju. Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #814 : 2009-03-13, 17:21:41 »

Na pewno czuwasz nad poziomem forum i tak trzymaj, małomiasteczkowe, niestety robią błędy Sad
Zapisane

grizzly
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #815 : 2009-03-13, 17:35:53 »

... niestety robią błędy Sad...

Co tam "bledy" liczy sie prawidlowy odczyt "z korekcja"Cool

Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #816 : 2009-03-13, 17:48:21 »

Na pewno czuwasz nad poziomem forum i tak trzymaj, małomiasteczkowe, niestety robią błędy Sad

Och Smile nie przejmuj się tak bardzo. Po pierwsze: to dzisiaj mamy piątek trzynastego, a po drugie to ja uwielbiam małe miasteczka, wsie, lasy, trawy pachnące i wszystko co żyje. Po trzecie: kocham wszystkie koty, a najbardziej te czarne Smile Dosyć wyznań Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #817 : 2014-03-22, 17:23:27 »

"Kopalnia" wiedzy na temat witaminy D-D3   http://www.solarium.pl/

A na co komu kopalnia wiedzy na temat wit. D-D1,D2,D3,D$?.
Jak się nie je statyn, to się nie ma kłopotu z produkcją 7-Dehydrocholesterolu, który jest przekształcany przez UV w D3, ale można ją uzupełniać w postaci D$ - z apteki. Ta wersja jest dla miśkowej "elity" produkującej D$, statyny, viagrę i wiele innych substancji uzależniających od służby chorobom.

PS
dla osób, które się nie interesują biochemią podam, że zamiana ednogennego (wyprodukowanego w organizmie) cholesterolu w witaminę D3 zachodzi w organizmie automatycznie - nie trzeba tylko przeszkadzać i wychodzić "na Słońce" czasmi!
Statyny zaś - to bardzo groźne dla zdrowia leki blokujące produkcję cholesterolu (związku niezbędnego do życia) przez co obniżają poziom lipidów we krwi - aby poprawić humor waszym lekarzom  Very Happy

I chociażby wiosna i las są właśnie po to. Wink Może być balkon. Smile
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #818 : 2014-03-22, 17:27:31 »

Od ostatniego mojego pobytu na forum zdarzyło się wiele przypadków.
Nie ma przypadków.
Opisze je.
1 Kobieta lat 60, od 11 lat optymalna, nigdy nie paliła, na DO codziennie jadała minimum 5-6 żółtek, proporcje optymalne stosowała i nadal stosuje, pijała dużo śmietany, zboża - sporadycznie, grupa krwi A, przeżyła istotny stres. 2 lata temu zdiagnozowano endoskopowo+histopatologicznie raka żołądka. Obecnie zauważa, że musi dobierać dawkę pitej śmietany, ponieważ gdy wypije jej za dużo pojawia się rozpierający ból żołąka promieniujący do pleców, zauważa też, że nie może zjeść więcej na posiłek niż 2 żółtka, 3 żółtka wywołują rozpierający ból żołądka. Wydaje się byc bez przerzutów. Zlecono leczenie operacyjne jeżeli po badaniach dodatkowych okaże się że nowotwór jest operacyjny. Zalecenia żywieniowe - nadal DO.
2. Pacjent z rakiem płuca prawego (lat 76) operowany 13,5 roku temu. Od 13 lat na DO, od 13 lat stosuje proporcje optymalne, codziennie żółtka, od 13 lat podkrwawaiał z operowanego kikuta oskrzela. Metodami opisanymi w mojej książce podkrwawiania zniknęły. Co pół roku wykonywane rtg płuc bez zmian, aż do wykonanego 1 miesiąc temu... Nawrót raka płuca prawego. Obecnie w oczekiwaniu na zabieg. Stosował moje zalecenia i proporcje optymalne - mimo to nie uchroniło go to od ponownego zachorowania na nowotwór.
3. Pacjent lat ok 70, zasad żywienia optymalnego może mnie uczyć..., od 14 lat na DO, proporcje stosuje, moich książkowo-forumowych innowacji - nie stosował. Kolonoskopowo+ histopatologicznie rozpoznano raka prostnicy i esicy. Zoperowany. Będzie żył Smile, obowiązuje mnie tajemnica lekarska, grupa krwi A.
4. Jurek46, od około roku dolegliwości z zakresu jelita grubego. Początkowo rozpoznane pękniecie żebra okazało się przerzutem do kręgu. Nowotwor został zdiagnozowany dzień przed śmiercią jedynie tomograficznie (masywne nacieki w zstepnicy). Z powodu bardzo ciężkiego stanu ogólnego (leczenie przeciwbólowe morfiną nie likwidowało bólu) odstąpiono od zabiegu ominięcia niedrożnego z powodu nacieków jelita zstępującego (wykonanie stomii). Proporcje stosował, jadał codziennie pieczywo. Rodzina podaje, że 3 dni bez pieczywa to te, które opisał w swoim poscie- w czasie 3 dniowego pobytu w szpitalu. Jurek odszedł.
5. Maf opisuje nowotwór swego przyjaciela. Proporcje stosował, moje zalecenia również. Nie uchroniło go to od błyskawicznego rozwoju choroby nowotworowej. Nie żyje.
Proporcje optymalne, ani nie jadanie zbóż, ani rotowanie mlecznych nie chroni przed wystąpieniem choroby nowotworowej.
Zwraca uwagę lokalizacja: rak żołądka (możliwy do wykrycia jedynie endoskopowo), rak płuca (możliwy do wykrycia jedynie radiologicznie), rak jelita grubego (zaparcia, biegunki; możliwy do wykrycia jedynie endoskopowo).
Profilaktyką wydaje się być miareczkowanie jedzonego pokarmu - dobieranie dawki posiłku, delektowanie się nim.

A świeże powietrze DO czego służy organizmowi "wią"? 1937,  był taki rok...
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #819 : 2014-08-25, 20:45:42 »

Jesień idzie, "wią" już? Very Happy
Zapisane
Strony: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 20 zapytaniami.