forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-18, 05:10:52

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
659690 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Książka Ewy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Książka Ewy  (Przeczytany 375586 razy)
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #720 : 2008-11-20, 11:48:33 »


 Masz racje MORGANO   nieustanny  ,, BELKOT ,, niektorych    ,,NIEOPTYMALNYCH ,, osob  napewno odstrasza przed  zalogowaniem sie tutaj na tym  forum !   Wiadomo dlaczego dzwon glosno dzwoni .

Też tak uważam.

Po co mają się logować? Żeby dostać "w łeb" jakimś epitetem? Nie dość, że nie dostaną sensownych odpowiedzi na swoje wątpliwości, to jeszcze dowiedzą się, że są "skąpym 'planktonem' szukającym porad za darmola". A niemal każdy wątek zamienia się w pole bitwy wiadomokogo z kim...  Mad

Cóż, jak widać po statystykach - bramkarze świetnie spełniają tu swoją rolę...  Twisted Evil
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #721 : 2008-11-20, 12:01:26 »


Po co mają się logować? Żeby dostać "w łeb" jakimś epitetem?

Już skończ te wywody,bo jak wiadomo Admin wprowadził porządek,tylko ty nadal wyzywasz ludzi,co świadczy o braku kultury!

Poza tym tutaj można przeczytać jak lek.med.Ewa Bednarczyk -Witoszek "rozdaje" NOWE płuca w przeciagu dwóch tygodni chorym na POChP ,a to już info nie byle jakie  Very Happy
Ciekawe co jeszcze "rozdaje"? Czy ma NOWE śledziony,NOWE wątroby,NOWE trzustki i inne organy i jak długo trzeba chodzić do niej i gdzie trzeba zamieszkac na ten czas  Smile
A moze wystarcza tylko maile?  Shocked I skąd w ogóle ma te NOWE organy?  Shocked
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #722 : 2008-11-20, 12:44:35 »

EDYTA ja nie wiem  o co chodzi z  tymi nowymi plucami LEKARKI   -- prosze podaj link
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #723 : 2008-11-20, 14:46:56 »

EDYTA ja nie wiem  o co chodzi z  tymi nowymi plucami LEKARKI   -- prosze podaj link

Ja do końca też nie wiem jak to jest z tymi NOWYMI płucami,ale z tego co wiem w ciągu dwóch tygodni na jakiejkolwiek diecie nie otrzyma sie NOWYCH płuc!  Shocked
Skąd zatem są te NOWE organy???????
A poza tym NOWE płuca,to termin cokolwiek przesadzony,conajwyżej mogą to byc "używki"
Prosze link;

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=558.msg52085#msg52085
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #724 : 2008-11-20, 15:06:04 »

EDYTA ja nie wiem  o co chodzi z  tymi nowymi plucami LEKARKI   -- prosze podaj link

podaje link: http://www.youtube.com/watch?v=6ozzfl5LS6M
polecam glownie "daj spokoj mariola, to sa twoi znajomi, w ogole mnie to nie obchodzi"
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #725 : 2008-11-20, 17:58:30 »

taki jestem smieszy ? taki sie  juz  urodzilem!  jestem  tylko  ciekaw , w jaki sposob  ty  mnie  widzisz?
twoj buziak animuje do usmiechniecia sie,a kazdy wie,ze usmiech to wspaniala gimnastyka twarzy i duszy.
Minka,mowi o osobowosci ciekawskiej,znajacej sie na zartach i lobuzowaniu  Laughing
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #726 : 2008-12-16, 00:06:07 »

Od ostatniego mojego pobytu na forum zdarzyło się wiele przypadków.
Nie ma przypadków.
Opisze je.
1 Kobieta lat 60, od 11 lat optymalna, nigdy nie paliła, na DO codziennie jadała minimum 5-6 żółtek, proporcje optymalne stosowała i nadal stosuje, pijała dużo śmietany, zboża - sporadycznie, grupa krwi A, przeżyła istotny stres. 2 lata temu zdiagnozowano endoskopowo+histopatologicznie raka żołądka. Obecnie zauważa, że musi dobierać dawkę pitej śmietany, ponieważ gdy wypije jej za dużo pojawia się rozpierający ból żołąka promieniujący do pleców, zauważa też, że nie może zjeść więcej na posiłek niż 2 żółtka, 3 żółtka wywołują rozpierający ból żołądka. Wydaje się byc bez przerzutów. Zlecono leczenie operacyjne jeżeli po badaniach dodatkowych okaże się że nowotwór jest operacyjny. Zalecenia żywieniowe - nadal DO.
2. Pacjent z rakiem płuca prawego (lat 76) operowany 13,5 roku temu. Od 13 lat na DO, od 13 lat stosuje proporcje optymalne, codziennie żółtka, od 13 lat podkrwawaiał z operowanego kikuta oskrzela. Metodami opisanymi w mojej książce podkrwawiania zniknęły. Co pół roku wykonywane rtg płuc bez zmian, aż do wykonanego 1 miesiąc temu... Nawrót raka płuca prawego. Obecnie w oczekiwaniu na zabieg. Stosował moje zalecenia i proporcje optymalne - mimo to nie uchroniło go to od ponownego zachorowania na nowotwór.
3. Pacjent lat ok 70, zasad żywienia optymalnego może mnie uczyć..., od 14 lat na DO, proporcje stosuje, moich książkowo-forumowych innowacji - nie stosował. Kolonoskopowo+ histopatologicznie rozpoznano raka prostnicy i esicy. Zoperowany. Będzie żył Smile, obowiązuje mnie tajemnica lekarska, grupa krwi A.
4. Jurek46, od około roku dolegliwości z zakresu jelita grubego. Początkowo rozpoznane pękniecie żebra okazało się przerzutem do kręgu. Nowotwor został zdiagnozowany dzień przed śmiercią jedynie tomograficznie (masywne nacieki w zstepnicy). Z powodu bardzo ciężkiego stanu ogólnego (leczenie przeciwbólowe morfiną nie likwidowało bólu) odstąpiono od zabiegu ominięcia niedrożnego z powodu nacieków jelita zstępującego (wykonanie stomii). Proporcje stosował, jadał codziennie pieczywo. Rodzina podaje, że 3 dni bez pieczywa to te, które opisał w swoim poscie- w czasie 3 dniowego pobytu w szpitalu. Jurek odszedł.
5. Maf opisuje nowotwór swego przyjaciela. Proporcje stosował, moje zalecenia również. Nie uchroniło go to od błyskawicznego rozwoju choroby nowotworowej. Nie żyje.
Proporcje optymalne, ani nie jadanie zbóż, ani rotowanie mlecznych nie chroni przed wystąpieniem choroby nowotworowej.
Zwraca uwagę lokalizacja: rak żołądka (możliwy do wykrycia jedynie endoskopowo), rak płuca (możliwy do wykrycia jedynie radiologicznie), rak jelita grubego (zaparcia, biegunki; możliwy do wykrycia jedynie endoskopowo).
Profilaktyką wydaje się być miareczkowanie jedzonego pokarmu - dobieranie dawki posiłku, delektowanie się nim.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #727 : 2008-12-16, 11:56:57 »

Od ostatniego mojego pobytu na forum zdarzyło się wiele przypadków.
Nie ma przypadków.
Opisze je.
1 Kobieta lat 60, od 11 lat optymalna, nigdy nie paliła, na DO codziennie jadała minimum 5-6 żółtek, proporcje optymalne stosowała i nadal stosuje, pijała dużo śmietany, zboża - sporadycznie, grupa krwi A, przeżyła istotny stres. 2 lata temu zdiagnozowano endoskopowo+histopatologicznie raka żołądka. Obecnie zauważa, że musi dobierać dawkę pitej śmietany, ponieważ gdy wypije jej za dużo pojawia się rozpierający ból żołąka promieniujący do pleców, zauważa też, że nie może zjeść więcej na posiłek niż 2 żółtka, 3 żółtka wywołują rozpierający ból żołądka. Wydaje się byc bez przerzutów. Zlecono leczenie operacyjne jeżeli po badaniach dodatkowych okaże się że nowotwór jest operacyjny. Zalecenia żywieniowe - nadal DO.
2. Pacjent z rakiem płuca prawego (lat 76) operowany 13,5 roku temu. Od 13 lat na DO, od 13 lat stosuje proporcje optymalne, codziennie żółtka, od 13 lat podkrwawaiał z operowanego kikuta oskrzela. Metodami opisanymi w mojej książce podkrwawiania zniknęły. Co pół roku wykonywane rtg płuc bez zmian, aż do wykonanego 1 miesiąc temu... Nawrót raka płuca prawego. Obecnie w oczekiwaniu na zabieg. Stosował moje zalecenia i proporcje optymalne - mimo to nie uchroniło go to od ponownego zachorowania na nowotwór.
3. Pacjent lat ok 70, zasad żywienia optymalnego może mnie uczyć..., od 14 lat na DO, proporcje stosuje, moich książkowo-forumowych innowacji - nie stosował. Kolonoskopowo+ histopatologicznie rozpoznano raka prostnicy i esicy. Zoperowany. Będzie żył Smile, obowiązuje mnie tajemnica lekarska, grupa krwi A.
4. Jurek46, od około roku dolegliwości z zakresu jelita grubego. Początkowo rozpoznane pękniecie żebra okazało się przerzutem do kręgu. Nowotwor został zdiagnozowany dzień przed śmiercią jedynie tomograficznie (masywne nacieki w zstepnicy). Z powodu bardzo ciężkiego stanu ogólnego (leczenie przeciwbólowe morfiną nie likwidowało bólu) odstąpiono od zabiegu ominięcia niedrożnego z powodu nacieków jelita zstępującego (wykonanie stomii). Proporcje stosował, jadał codziennie pieczywo. Rodzina podaje, że 3 dni bez pieczywa to te, które opisał w swoim poscie- w czasie 3 dniowego pobytu w szpitalu. Jurek odszedł.
5. Maf opisuje nowotwór swego przyjaciela. Proporcje stosował, moje zalecenia również. Nie uchroniło go to od błyskawicznego rozwoju choroby nowotworowej. Nie żyje.
Proporcje optymalne, ani nie jadanie zbóż, ani rotowanie mlecznych nie chroni przed wystąpieniem choroby nowotworowej.
Zwraca uwagę lokalizacja: rak żołądka (możliwy do wykrycia jedynie endoskopowo), rak płuca (możliwy do wykrycia jedynie radiologicznie), rak jelita grubego (zaparcia, biegunki; możliwy do wykrycia jedynie endoskopowo).
Profilaktyką wydaje się być miareczkowanie jedzonego pokarmu - dobieranie dawki posiłku, delektowanie się nim.

Kangur lat 67. Zywienie optymalne od 11/09/01. Pol roku przeswietlenie pluc nie wykazalo zadnych zmian. Dwa tygodnie temu CT (Computer Thomology) wykazalo dwie granulki o srednict 5,5mm w gornej czesci prawego pluca. Za trzy miesiace do kontroli. Rowniez za trzy miesiace kolonoskopia i endoskopia. Siedze cicho na ogonie i czekam jakie beda wyniki.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #728 : 2008-12-16, 14:07:37 »

... Dwa tygodnie temu CT (Computer Thomology) wykazalo dwie granulki o srednict 5,5mm w gornej czesci prawego pluca. Za trzy miesiace do kontroli. Rowniez za trzy miesiace kolonoskopia i endoskopia. Siedze cicho na ogonie i czekam jakie beda wyniki...

Widze, ze jednak moje "rozmowy z Jurkiem" i jego "droga do piasku"
odniosly pozytywny rezultat w "obrabianiu betonu"  Cool

Widac, ze dopiero smierc naszego forumowego kolegi i przyjaciela
przynosi "pozytywne owoce"  Shocked

Jurek by sie bardzo cieszyl, tak zawsze ochoczo lubil pomagac innym,
paradoksalnie dopiero po smierci, odnosic zaczyna prawdziwe sukcesy!!!!  Shocked Cool

Dla mnie rowniez jest duza radosc, ze wreszcie cos sie ruszylo
w temacie "przdluzania emerytury", tak wiec dziekuje Jurkowi
bo ma i pewnie bedzie mial spory udzial w ratowaniu zycia i zdrowia innych ludzi.  Cool
Oczywiscie odplatnie !!!!  Cool Razz

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #729 : 2008-12-16, 14:32:07 »

...Profilaktyką wydaje się być miareczkowanie...

Juz moj UKOCHANY!!!,  szlachcic z urodzenia, lekarz z wykształcenia,
pisal:

"Bo w tym cały jest ambaras,
żeby dwoje chciało naraz
"


oczywiscie mam na mysli "inwestora" i "wykonawce" !!!  Cool Razz

BO ZA DARMOCHE........?  Shocked Shocked Rolling Eyes Crying or Very sad
To Sama juz "przecwiczylas" jak jest!!!  Shocked Rolling Eyes Crying or Very sad

Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #730 : 2008-12-16, 14:43:08 »



BO ZA DARMOCHE........?  Shocked Shocked Rolling Eyes Crying or Very sad
To Sama juz "przecwiczylas" jak jest!!!  Shocked Rolling Eyes Crying or Very sad

Nie koniecznie...
Wyciągnęłam bardzo dużo z tych rad za darmochę i nie tylko, dla siebie dla innych. Z książek, maili, rozmów.
Myśleć trzeba.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #731 : 2008-12-16, 14:51:04 »

...Nie koniecznie...
Wyciągnęłam bardzo dużo z tych rad za darmochę i nie tylko, dla siebie dla innych. Z książek, maili, rozmów.
Myśleć trzeba...

Monika pomysl o dlugosci swojego zycia,
oraz o "konkretnych parametrach"
ktore moga "udowodnic" czy Twoj "stan dlugosci zycia"(zdrowie)
jest poprawiony, pogorszony????  Shocked Shocked Shocked

Czy wiesz cos na ten temat,
czy masz zamiar isc "droga Jurka"???  Cool Rolling Eyes Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
"Za darmoche do piachu" ???!!!  Shocked Rolling Eyes Crying or Very sad

Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #732 : 2008-12-16, 15:00:52 »

Konkretne parametry w moim przypadku to OB, czynnik reumatoidalny i takie tam wszytsko w normie, kontroluję.
Z objawów choroby sztywność poranna- brak, ból stawów- brak.
Jak długo będę żyć ???
Tego nie wie nikt.  Smile
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #733 : 2008-12-16, 15:12:30 »

...Jak długo będę żyć ???
Tego nie wie nikt.  Smile ...

Bardzo sie mylisz!!! Bardzo!!!  Cool

Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #734 : 2008-12-16, 19:21:23 »

Proporcje optymalne, ani nie jadanie zbóż, ani rotowanie mlecznych nie chroni przed wystąpieniem choroby nowotworowej.
Zwraca uwagę lokalizacja: rak żołądka (możliwy do wykrycia jedynie endoskopowo), rak płuca (możliwy do wykrycia jedynie radiologicznie), rak jelita grubego (zaparcia, biegunki; możliwy do wykrycia jedynie endoskopowo).
Profilaktyką wydaje się być miareczkowanie jedzonego pokarmu - dobieranie dawki posiłku, delektowanie się nim.

nie wiem, czy to co napisze bedzie tak do konca na temat, ale od jakiegos czasu trwa jakas zmowa, istna propaganda witaminy d. nie stoi za tym zadne lobby (tak jak w przypadku dajmy na to wapnia czy innych pierdol), bo stac nie moze, zysk zerowy
moze wiec dalam sie nabrac na ten marketing (lekarstwo na cale zlo?), a moze rzeczywiscie jest to jeden z brakujacych klockow higienicznego zycia, przynajmniej w moim przypadku... eksperymentuje. a po swietach zrobie sobie jeszcze badanie krwi, zobaczymy. jest poza tym jeszcze cos innego, co da mi wymierne potwierdzenie, co sprawilo, ze sie zainteresowalam...

...

niby jest to jakis tam szczegol, ale skoro pasterze przebywajac na swiezym powietrzu niemalze 24/7, mieli tej wit d3 pod dostatkiem, to czemu ja mialabym zyc z deficytem - tak mysle

tu troche linkow, ktore przykuly moja uwage:

http://barrygroves.blogspot.com/2008/11/role-of-vitamin-d-in-colon-cancer.html
http://wholehealthsource.blogspot.com/2008/07/cancer-and-immune-system.html
http://wholehealthsource.blogspot.com/2008/07/how-to-cause-cancer-epidemic.html
http://drbganimalpharm.blogspot.com/search/label/Vitamin%20D
http://heartscanblog.blogspot.com/search/label/vitamin%20D
http://high-fat-nutrition.blogspot.com/search/label/Vitamin%20D
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #735 : 2008-12-16, 19:21:40 »

...Jak długo będę żyć ???
Tego nie wie nikt.  Smile ...

Bardzo sie mylisz!!! Bardzo!!!  Cool



Misiu!
Zycze ci zebys zyl wiecznie. Za swoje porady zaslugujesz na to. Tylu chorych juz wyleczyles.
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #736 : 2008-12-16, 20:10:40 »

Marzy się wam życie wieczne, ale nic z tego czy na DO czy na innej diecie i tak człowiek musi umrzeć. Nasze komórki są zaprojektowane na x podziałów (odnowień). Gdy licznik dobiegnie końca podziały stają się ułomne czyli powstają mutacje albo prościej komórki rakowe. Nie da się tego zegara zatrzymać, a jedynie stworzyć nowy model genetyczny człowieka. Badania nad tym ludzie prowadzą, ale rozwiązania nie będzie, bo szybciej nastąpi koniec świata.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #737 : 2008-12-16, 20:17:32 »

Marzy się wam życie wieczne, ale nic z tego czy na DO czy na innej diecie i tak człowiek musi umrzeć.

Daniel .O tym samym myslałam  Smile Ludzie myslą,ze ich jakaś dieta,jakies witaminy uratują przed śmiercią ,ale nic z tego  Cool
Jak to sie mówi; "memento mori"  Cool
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #738 : 2008-12-16, 20:47:10 »

Komorki rakowe sa niesmiertelne. Jakby ten mechanizm dalo sie zastosowac do pozostalych komorek, to czlowiek moglby byc niesmiertelnym.
A moze to Bog pozbawil czlowieka tego mechanizmu mowiac, ze czlowiek bedzie zyc 120 lat? Mogl to zrobic po potopie. Mial do dyspozycji tylko szesc osob. Trzech synow Noego z ich zonami. Noego pozostawil w spokoju. Noe mogl zdawac sobie sprawe z tego co Bog uczynil jego synom i z tego powodu mogl sie rozpic.

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #739 : 2008-12-16, 20:59:09 »

Komorki rakowe sa niesmiertelne.


Sugerujesz ,ze gdy człowiek umiera na raka,to te komórki dalej żyją? A ja żech myslała,ze one tysz potrzebują byc odzywiane  Shocked   Cool Razz
Zapisane
Strony: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 18 zapytaniami.