forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 06:53:20

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
658485 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Regulamin ?
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Regulamin ?  (Przeczytany 23671 razy)
Jona
Go


Email
Regulamin ?
« : 2007-03-13, 20:46:44 »

znalezione
znalezione
>>>>
v Na Forum zabrania się:

   1.

      Zamieszczania wypowiedzi/materiałów postrzeganych przez dowolnego moderatora jako wulgarne, obraźliwe lub jawnie szydzące z jakiegokolwiek zrzeszenia/organizacji/osoby publicznej/osoby prywatnej lub będących w konflikcie z polskim prawem.
   2.


      Zachęcania do stosowania substancji/przedmiotów/praktyk szkodliwych dla zdrowia lub  będących niezgodnymi z prawem RP.
   3.

      Zamieszczania ofert kupna, bądź wskazywania lokalizacji umożliwiającej zakup środków oraz przedmiotów, których posiadanie lub handel jest zakazany prawem RP
   4.

      "Zaśmiecania" działów informacjami nie związanymi z ich przeznaczeniem.
   5.

      Rozpowszechniania informacji nieprawdziwych lub mogących wprowadzać w błąd.
   6.

      Zamieszczania reklam konkurencyjnych serwisów, jak również serwisów komercyjnych, sklepów i firm. (nie dotyczy firm, które mają opłacony dział komercyjny lub reklamę w postaci banera na Forum ZN)
   7.

      Świadomego wywoływania obraźliwych dyskusji dotykających pośrednio lub bezpośrednio osoby publiczne/osoby prywatne/organizacje/zrzeszenia/stowarzyszenia/uczucia etyczne bądź religijne członków forum, jak również grożenia, szantażowania, bądź pomawiania członków forum jak i innych osób lub instytucji o postępowanie lub właściwości mogące poniżyć je w opinii publicznej czy też narazić na utratę zaufania.

   8.

      Zamieszczanie publikacji/materiałów chronionych prawem autorskim.

     KARĄ ZA ŁAMANIE REGULAMINU JEST USUNIĘCIE WYPOWIEDZI NARUSZAJĄCEJ REGULAMIN.
W RAZIE PONOWNEGO NIEZASTOSOWANIA SIĘ DO W/W REGUŁ - UŻYTKOWNIK ZOSTAJE POZBAWIONY MOŻLIWOŚCI KORZYSTANIA Z FORUM (BAN).

Kto to jest moderator?
 
Jest to osoba, której zadaniem jest pilnowanie porządku i kontrolowanie wypowiedzi innych użytkowników. Moderator jest obligowany do udzielania odpowiedzi w swoim dziale.

Co zrobić gdy poczuję się urażony a moderator nie reaguje?
 
Możesz napisać prośbę o skasowanie postu w postaci listu e-mail zawierającego dział, temat, autora i godzinę wysłania obraźliwej wypowiedzi oraz krótkie uzasadnienie na adres moderatorzy@katalogi.pl.

a jak jest tutaj ?
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #1 : 2007-03-13, 22:22:18 »

 punkt pierwszy złamany przez Ciebie - pod moim adresem padały obelżywe słowa. Jeno nie usprawiedliwiaj ich Chrystusem, bo wtedy już nie sprzeniewierzasz się jego naukom, lecz wręcz go zabijasz.

punkt piąty. Też go łamiesz. Nie ma żadnych dowodów na to, że Jezus stał się Chrystusem, ponadto nie ma też niezbitych dowodów, że człowiek ten w ogóle istniał.


   Reasumując, jesteś Jona jak wampir. Nie widzisz swoich odbić w lustrze.


Tomek
           
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #2 : 2007-03-13, 22:26:20 »

Co zrobić gdy poczuję się urażony a moderator nie reaguje?

  Znaczy to, że moderator nie czuje się urażony - lub po prostu np. śpi Smile

Tomek
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #3 : 2007-03-13, 23:47:45 »

  Jona - dobrze ,ze go wygrzebałas -bo cżłowiekowi nieraz coś sie lapnie .
      Tomek -czy mnie cos ominęło ? czy Chrystus to nie jest to samo co Jezus,
    niby u komuni byłam ale nigdy mi do głowy nie przyszło ,ze to jakas istotna róznica.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #4 : 2007-03-14, 07:41:51 »

Katolikowi starcza 10 przykazań, które notorycznie są łamane, więc po co jakikolwiek "regulamin moderatora" (tu po angielsku wyświetlany przy rejestracji) jeśli samemu nie wie się co wypada, a co nie wypada pisać na Forum?. Zresztą im mniej "widać" moderatora - tym lepsze Forum.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #5 : 2007-03-14, 09:16:04 »

Dobrze Jona,że to wygrzebałaś, może do Tomkiewiczów wreszcie dotrze, że religia jest sprawą osobistą  i nie powinno się o niej dyskutować (są od tego inne fora) i to jeszcze w taki sposób jak to robią Tomkiewiczowie.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #6 : 2007-03-14, 11:30:59 »

      Halina, czemu nie zadasz sobie trudu wzniesienia się ponad antypatię do nas ? Gdy to uczynisz, to może ujrzysz całą sytuację w innym świetle.  Uważasz, że fanatyzm legitymuje i usprawiedliwia totalne chamstwo ? Nie widzisz groteskowej sytuacji, że to własnie Jona wygrzebuje jakiś regulamin ? Nie wydaje Ci się to "nie na miejscu " ?
              Uważam, że jest Ci na rękę jakakolwiek forma "anty" w naszą stronę i skądkolwiek.


Tomek
               
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #7 : 2007-03-14, 11:56:29 »

może do Tomkiewiczów wreszcie dotrze, że religia jest sprawą osobistą  i nie powinno się o niej dyskutować

A to ciekawe. A przecież żywienie, choroby, polityka i wiele innych tematów są jeszcze bardziej "sprawami osobistymi", a jednak nikomu nie przeszkadzają dyskusje o tym. Temat religii jest takim samym zwykłym, normalnym tematem w którym każdy ma prawo zabrać głos zgodnie ze swoimi przekonaniami. Jak długo jeszcze chcecie z tego robić tabu? Wygodniej się żyje z tematami tabu? Jakoś nikt nie widzi tu oporów w dyskutowaniu na temat nauki, która powiedzmy jest przeciwieństwem religii. Dyskusje o nauce nie obrażają niczyich uczuć, czyż nie? "Dyskusje" o tym, jacy pskudni są wszyscy niewierzący, ateiści i różnego rodzaju "tomkiewicze" też nie obrażają niczyich uczuć, bo przecież osoby niewierzące "nie mają żadnych uczuć", prawda? Więc może warto się jednak zastanowić?

Ale najlepsze jest to, że "zabrania się" dyskutować o czymś, co istnieje jedynie w umysłach "wierzących", nie jest w żaden sposób udowodnione, etc. Broni się to nierealne "coś" przed atakami tak, jakby mu się krzywda jakaś działa. Natomiast wolno bez żadnych skrupułów otwarcie i chamsko rzygać niewybrednym słownictwem na realne osoby na Forum. Najlepsze jest to, że chamstwo w tej postaci jest nie tylko ogólnie akceptowane ale nawet zachęcane! Obraza domniemanego "boga" NIE jest dopuszczalna, natomiast obraza żywego, czującego, realnego człowieka jest NORMĄ. Nikogo to nie dziwi, prawda? A już szczególnie nie dziwi to w przypadku piewców "miłości bliźniego". Hipokryzja rządzi!

Marishka
Zapisane
Jona
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #8 : 2007-03-14, 12:14:56 »

Katolikowi starcza 10 przykazań, które notorycznie są łamane, więc po co jakikolwiek "regulamin moderatora" (tu po angielsku wyświetlany przy rejestracji) jeśli samemu nie wie się co wypada, a co nie wypada pisać na Forum?. Zresztą im mniej "widać" moderatora - tym lepsze Forum.

gdyby wystarczało 10 przykazan jak mówisz a jak widac po TOMKIEWICZACH maja w d..e to co ty uwazasz i co ja uwazam oni maja włąsny kodeks niemoralnosci .
a REGULAMIN pozwala utrzymac jęzory na wodzy u ludzi którzy zyja obegami wulgaryzmami .
moderatora nie musi byc widac ale powinien dac CZUC swą obecnosc .
niestety juz i potym watku widac ,ze to nie ty masz Głos ale TOMKIEWICZE  .
Ilosc ich racji wobec twoich  jest przytłączajaca i raczej uwazam ze to oni swoim chamstwem "NAKRECAJA"
forum  Popatrz gdziekolwiek ,ktokolwiek wspomni BóG ,JEZUS WIARA  - w tomkiewiczów wchodzi bestia
i reaguja  chamstwem ,zniewagami ,A JA SIE NA TO NIEZGADZAM!!!

Nikt ich nie zmusza do rozmowy o Bogu ,oni szukaja tego idą za węchem taka ich rola ,tak postanowili
ZESZMACIć KAZDEGO KTO WIERZY W BOGA ISRAELA .

Jeśli nie zwrócisz im uwagi bedziesz musiał mnie WYRZUCIć bo niegodze sie na ZNIEWAżANIE JEZUSA BOGA
to jest PIERWSZE PRZYKAZANIE Z 10  NA KTóRE SIE POWOłUJESZ!!!
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #9 : 2007-03-14, 12:23:33 »

Właściwie to nie powinnam wdawać się w tak małostkowe dyskusje, one nic nie wnoszą, może prócz niewybrednego języka i totalnej krytki osób wierzącgh. Dlaczego to Wam przeszkadza, że aż tak musicie krytykować i manifestować w taki sposób?
Wiele rzeczy na tym świecie mi się nie podoba, ale wypowiadam się o tym z szacunkiem aby nie obrażać zainteresowanych osób.
Po co być tak nachalnym? Ludzkość ma tak bogate słownictwo, że już po maturze wie się co mówi, a ukończenie jakiś fakultetów do czgoś jednak zobowiązuje.
.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #10 : 2007-03-14, 12:32:50 »

Dlaczego to Wam przeszkadza, że aż tak musicie krytykować i manifestować w taki sposób?

Halino, czy pozostając "z boku", uważasz siebie za osobę obiektywną w tej "dyskusji"? A więc dlaczego w takim razie nigdy nie odwrócisz swojego pytania i nie zadasz go np. Jonie, która jest uosobieniem "miłości bliźniego" i piewczynią wiary chrześcijańskiej na tym Forum? Boisz się zadać takie pytanie osobie tak momcno "wierzącej", prawda? Łatwiej wszystko zwalić na "niemoralnych tomkiewiczów" i po problemie. Jak ja uwielbiam polską hipokryzję!

M
Zapisane
Jona
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #11 : 2007-03-14, 12:39:13 »

Ja tylko domagam sie by TOMKIEWICZE NIE URAGALI IMIENIU  JEZUSA
by NIE MóWILI BLUźNIERCZO O BOGU ISRAELA

O tych którzy oddali swoje życie na słuzbe Bogu .
Oni ublizaja tu kazdemu pokolei  ale jesli to was bawi nie moja sparawa wobec siebie niwyrazam zgody.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #12 : 2007-03-14, 12:51:38 »

Rozumiem Cię Jona, mój post był dedykowany Tomkiewiczom, tylko Ty mnie wyprzedziłaś i sumie wyszło jak wyszło.
Solidaryzuję się z Twoim oburzeniem. Każdy wolny człowiek ma prawo wyboru, a kim my jesteśmy żeby go za to potępiać?
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #13 : 2007-03-14, 13:38:25 »

Ja tylko domagam sie by TOMKIEWICZE NIE URAGALI IMIENIU  JEZUSA
by NIE MóWILI BLUźNIERCZO O BOGU ISRAELA
O tych którzy oddali swoje życie na słuzbe Bogu .
Oni ublizaja tu kazdemu pokolei  ... nie moja sparawa wobec siebie niwyrazam zgody.

Ty się nie nadajesz na zadne forum jeśli takie posty ci "urągają".
Ty sobie daj spokój i nie czytaj tych "urągających" postów, a wyjdzie ci na zdrowie.
Ty jeśli należysz do tych "co oddali swoje życie na służbe Bogu" tym bardziej nie miej pretensji, że inni, co nie mają Boga ISRAEL i innych Bogów w poważaniu, bo nie muszą. Takie ich PRAWO i nie życz im źle, bo obróci się to na twoją niekorzyść, na zdrowiu ze zgryzoty upadniesz i staniesz się złośliwcem, a koszmarne sny i myśli cie dopadną. Otwórz swe serce i sumienie na tolerancję i wybaczanie, a poczujesz się znacznie lepiej, a zyskasz w oczach swego PANA!, bo tak nakazał postępować.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #14 : 2007-03-14, 13:47:20 »

Rozumiem Cię Jona... Solidaryzuję się z Twoim oburzeniem.

Tak więc czcijmy i chrońmy za wszelką cenę (szczególnie przed groźnymi, niemoralnymi, okropnymi "tomkiewiczami") Imię Ułudy Milionów i bluzgajmy do woli na siebie nawzajem, na bliźniego swego, a szczególnie na nieprzyjaciela! Ewidentne chamstwo wobec realnego bliźniego jest zalecane i wspierane. Domniemane chamstwo wobec nierealnego Boga jest zaciekle potępiane. A przecież ponoć taki Bóg jest wszechmogący, wszechwiedzący i w ogóle wszechstronny, a więc JAK mogą takiej potężnej istocie zaszkodzić nic nie znaczące słowa nic nie znaczących "tomkiewiczów"? Napradwę uważacie, że Bóg potrzebuje "obrony"? Waszej obrony? Nikt nie pomyślał o absurdzie takiej "logiki"? Dobre!

Zawsze w przypadku osób tak natrętnie i publicznie deklarujących swoją "wiarę" i "pobożność" i zaciekle broniących imienia swego Boga, zastanawiało mnie jedno. Jak to się ma do następujących słów, o których ci gorliwi chrześcijanie na ogół zapominają całkowwicie: "Takżeć też kto mówi, że miłuje Boga, a brata swego ma w nienawiści, ten kłamca jest. Bo kto nie miłuje brata swego, którego widzi, Boga, którego nie widzi, jako ma miłować? I to mamy od Boga rozkazanie, aby, kto miłuje Boga, miłował też i brata swego, a nie tylko słowem i językiem, ale uczynkiem i prawdą."  (Jana 14:7-8)

Marishka
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #15 : 2007-03-14, 14:07:02 »

Rozumiem Cię Jona, mój post był dedykowany Tomkiewiczom, tylko Ty mnie wyprzedziłaś i sumie wyszło jak wyszło.
Solidaryzuję się z Twoim oburzeniem. Każdy wolny człowiek ma prawo wyboru, a kim my jesteśmy żeby go za to potępiać?


Czy dyskutowac o zasadności wyborów = potępiać?
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #16 : 2007-03-14, 21:01:40 »

   
  Uzasadnię (postaram się) czemu piszę na tym forum:

- Przede wszystkim dlatego, że  jest "otwarte".

- Takiej dokumentacji na temat wpływu religii na ludzi i ludzi na religię nie znajduje się ot tak sobie. Wiedziałem też, że błąd Pana Kwaśniewskiego w postaci szeregu odwołań do metafizyki przy jednocześnie ogromnej wiedzy biochemicznej i żywieniowej , sprowadzi w to miejsce wszelkiej maści fanatyków, widzących związek między cnotą a odżywianiem się, między pałaszowaniem tłuszczu a  byciem dobrym cżłowiekiem. Tego rodzaju myślenie prowokuje  do reakcji i prowokować musi. Ponadto, forum to jest właśnie dowodem przeciwnym temu założeniu.

- Piszę, gdyż są tu również wartościowi ludzie, z których rad skory jestem korzystać, a i czytać miło.

- Bo mogę wyrażać się krytycznie. Bo mam okazję uczyć się trudnej sztuki krytykowania bez nadmiernej dawki gniewu.

- W końcu piszę, albowiem jestem człowiekiem i mam prawo do własnych przekonań, do oceny przekonań i do wydawania sądów nad wszystkim, co uznam za stosowne. Sądy rozumiem jako opinie rzecz jasna, a nie werdykt arbitra.   

      ps: Jestem cżłowiekiem cierpiącym na nieuleczalną alergię na głupotę - zarówno u innych, jak i objawiającą się  u mnie. Wolę  po stokroć pisać aniżeli wykłócać się, wydzierać.

Tomek
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #17 : 2007-03-15, 02:46:20 »

Ja tez sądze ,że jakby nie było przepieknej literatury Tomkiewiczów ,
    to nie byłoby co czytać .
    Jestem pełna podziwu  dla ich młodych otwartych umysłów i miłoby było
,zeby ich choroba była zarażliwa.
   
 
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #18 : 2007-03-15, 11:08:53 »

T.co Ty uwazasz za glupote,nie jest mianownikiem do tego co mysla inni.Nie przeceniaj sie.
Twoja krytyka J.K. na temat religii swiadczy tylko o tym,ze masz ograniczniki na oczach a moze i w mozgu.
Fanatycy maja prawo bytu,bo jest demokracja.
Masz sklonnosci do pieniactwa,dlatego zabierasz glos na kazdy temat.  Smile
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #19 : 2007-03-15, 12:38:48 »

Fanatycy maja prawo bytu,bo jest demokracja.

Kodar, chyba nie do końca zdajesz sobie sprawę z tego, co piszesz. W jednym takim ponoć demokratycznym kraju tacy fanatycy mordowali lekarzy przeprowadzających aborcje i podkładali bomby w klinikach, bo "mieli prawo bytu", prawda? W innym demokratycznym kraju tacy fanatycy podłożyli bombę w autobusie i metrze, bo też "mieli prawo bytu", prawda? W "demokratycznej" Polsce fanatycy budują Swiątynię Opatrzności z pieniędzy podatników i bez ich zgody,  bo "mają prawo bytu", prawda? Jeszcze mnóstow takich przykładów "racji bytu" fanatyków można podać.

Fanatyzm (w jakiej kolwiek dziedzinie) nigdy nie był czymś pozytywnym i w większości przypadków prowadził do tragedii.

M
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 17 zapytaniami.