forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 10:19:58

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
659893 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Regulamin ?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Regulamin ?  (Przeczytany 23738 razy)
Jona
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #40 : 2007-03-17, 17:13:39 »

Świetne! Można spróbować i dopisać jeszcze kilka linijek 

Ewangelicy/Baptyści -  Ty jesteś pełen gówna! Ale Jezus cię kocha! Tylko chrzest wodny i wyznanie, że Jezus jest twoim panem, zbawi Cię od tego gówna.
Zielonoświątkowcy -  Ty jesteś pełen gówna! Ale Jezus cię kocha! Duch Święty zstąpnzsnfdjfhlg fjmhgjmb! Duch świenfljg nfbdnfdhgf  sfnsgnhm...
Charyzmatycy -  Ty jesteś pełen gówna! Ale Jezus cię kocha! fjmhgjmb! Duch świenfljg nfbdnfdhgf! Gówno, w imię Jezusa, nakazuję ci odejść! Natychmiast!
 Apokaliptycyzm(?) -  Żyjemy w czasach ostatecznych. Cały świat zalewają fale gówna. Dokładnie tak, jak w Księdze Objawienia. Ilości tego gówna wskazują na rychłe przyjście Chrystusa, który nas porwie do nieba!
Satanizm -  Skoro ten pan pozwolił swojemu psu zostawić kupę w tym miejscu, odpłaćmy mu tym samym, zostawiając kupę w jego mieszkaniu.
Marishka
>>>>>>>>
Znalezione w necie


Zabrania się:
Zamieszczania wypowiedzi/materiałów postrzeganych przez dowolnego moderatora jako wulgarne, obraźliwe lub jawnie szydzące z jakiegokolwiek zrzeszenia/organizacji/osoby publicznej/osoby prywatnej lub będących w konflikcie z polskim prawem.
Świadomego wywoływania obraźliwych dyskusji dotykających pośrednio lub bezpośrednio osoby publiczne/osoby prywatne/organizacje/zrzeszenia/stowarzyszenia/uczucia etyczne bądź religijne członków forum, jak również grożenia, szantażowania, bądź pomawiania członków forum jak i innych osób lub instytucji o postępowanie lub właściwości mogące poniżyć je w opinii publicznej czy też narazić na utratę zaufania.
>>>>>


ZNALEZIONE
Wysłana - 6 sierpień 2006 16:55     
luxgirl Czy myślisz że jesteś anonimowy w Internecie?
Poczytaj prasę, przekonasz się jak podobni tobie "luxgirl" odpowiadają już przed sądem za obrażanie innych użytkowników. Jacy wtedy przed sądem jesteście potulni i grzeczni ... "nie wiedziałem , nie chciałem, już nie będę , przepraszam".
Szkoda że musisz opuścić forum, tak wiele wniosłeś do tego tematu ...bluzgów i spamu.
Żegnam.

>>>>>>
     Domagam sie by ADMIN  zareagował na wulgaryzmy ,ponizanie WYśMIEWANIE ,pogladów i WIARY członków forum    przez TOMKIEWICZóW .!
>>>>>
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #41 : 2007-03-17, 17:18:26 »

 Jona, idź na spacer. Pomimo pogody, idź na spacer.

  Tomek

ps: Albo też poproś Toana, może uczyni Cię moderatorem. Byłoby zabawnie, naprawdę zabawnie i jakże edukacyjnie. Już sobie wyobrażam jak w szale wywalasz połowę forumowiczów z powodu..."miłości" do Chrystusa.
       

         
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #42 : 2007-03-17, 17:45:47 »

Zabrania się:
Zamieszczania wypowiedzi/materiałów postrzeganych przez dowolnego moderatora jako wulgarne, obraźliwe lub jawnie szydzące z jakiegokolwiek zrzeszenia/organizacji/osoby publicznej/osoby prywatnej lub będących w konflikcie z polskim prawem.
Świadomego wywoływania obraźliwych dyskusji dotykających pośrednio lub bezpośrednio osoby publiczne/osoby prywatne/organizacje/zrzeszenia/stowarzyszenia/uczucia etyczne bądź religijne członków forum, jak również grożenia, szantażowania, bądź pomawiania członków forum jak i innych osób lub instytucji o postępowanie lub właściwości [b]mogące poniżyć je w opinii publicznej czy też narazić na utratę zaufania.

                Tego rodzaju zapisy dyskwalifikują na starcie merytoryczną rozmowę z prostego powodu. Masz mieć takie przekonania, jak większość . Nieważne, że większość stanowi banda idiotów. Prawda jest taka, że to właśnie owi ludzie za każdym razem posługują się wrednym sloganem o "obrazie uczuć". Uczuć się nie da obrazić !!!   Obrażeni czują się tylko maluczcy, nic nie znaczący w swoich oczach, potrzebujący zemsty i sądu, bo albo brak im argumentów do normalnej polemiki albo brak im intelektu, co zwykle częściej ma miejsce.
                Jona, piszesz  o postępowaniach na drodze sądowej. Otóż, gdybym miał Twą naturę, z kopyta oskarżyłbym Cię o znieważanie osobiste itd. Piszczysz, wrzeszczysz, plujesz, klniesz..zaślepia Cię nienawiść. Na dodatek wyrywasz z kontekstu całe akapity.

           Tomek
Zapisane
Jona
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #43 : 2007-03-17, 17:57:50 »



Szczególnie nie należy publikować w Internecie niezgodnych z prawem treści zdefiniowanych
 w różnych ustawach, które wymieniono poniżej.

    * Treści, które naruszają rażąco zasady współżycia społecznego (sankcje określają różne ustawy,
w tym kodeks karny, kodeks cywilny i kodeks pracy).
lub szkodę osoby jego najbliższej (art. 190 Kodeksu karnego);
          o obrażają inne narodowości, rasy ludzkie, religie (art. 194 - 196 i art. 257 Kodeksu karnego
 oraz art. 23 Kodeksu cywilnego);
    * Treści, za które określono sankcje w kodeksie cywilnym, a które:
          o lżą osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego);
          o zawierają pomówienia - informacje obarczające niepotwierdzonymi zarzutami inne osoby
 (art. 23 Kodeksu cywilnego);
          o obrażają inne narodowości, rasy ludzkie, religie (art. 23 Kodeksu cywilnego oraz art.
 194 - 196 i art. 257 Kodeksu karnego).

   .).
>>>>>>>
Termin "trolling" pochodzi od ang. Trolling for fish - metoda łowienia ryb, ponieważ troll "zarzuca haczyk"
, poruszając kontrowersyjny temat, często niepotrzebnie, aby wywołać kłótnię.
 Poprzez wsteczną etymologię uprawiających trolling nazwano trollami (od legendarno-baśniowych
 stworów z mitologii nordyckich).

Zachowanie trolla

Troll rozpoczyna dyskusję przede wszystkim po to, aby wywołać zamieszanie,
wyładować w niej swoje negatywne emocje, oraz aby poczuć się ważnym i zauważonym.
 Rzadziej spotykanym powodem jest chęć popisania się elokwencją i sztuką erystyki.


Troll zwykle reaguje wrogo zarówno na próby uspokojenia dyskusji, jak i agresywne reagowanie
 na jego zaczepki, zaś merytoryczna zawartość dyskusji ma dla niego znaczenie tylko o tyle,
 o ile rozpala w dyskutantach negatywne emocje i przyczynia się do kontynuowania sporu.
 Sprawia to zazwyczaj takie wrażenie, jakby troll "sycił" się nimi. Najczęściej im więcej osób wpadnie
w jego sidła i odpowie na jego post, tym bardziej wydaje się zadowolony.
Znużenie dyskutantów objawiające
 się kończeniem dyskusji (patrz: EOT) lub też wrzuceniem go do killfile'a interpretuje
 jako odniesienie zwycięstwa.
>>>>>>>>>>
Netykieta

Z Wikipedii

Netykieta (ang. netiquette) to zbiór zasad przyzwoitego zachowania w Internecie,
 swoista etykieta obowiązująca w Sieci (ang. net).

Netykieta, podobnie jak zwykłe zasady przyzwoitego zachowania,
nie jest dokładnie skodyfikowana, nikt też nie zajmuje się systematycznym karaniem osób łamiących te zasady,
 jednak uparte łamanie zasad netykiety może się wiązać z różnymi przykrymi konsekwencjami,
jak np.: zgłoszenie nadużycia do działu abuse i odcięcie "niegrzecznego"
osobnika od określonej usługi internetowej przez administratora tej usługi.

Zasady netykiety wynikają wprost z ogólnych zasad przyzwoitości lub są odzwierciedleniem
niemożliwych do ujęcia w standardy ograniczeń technicznych wynikających z natury danej usługi Internetu.
>>>>
Mimo że nie istnieje żadna centralna zwierzchność pilnujaca przestrzegania zasad netykiety,
 za ich łamanie grożą różnorakie konsekwencje, poczynając od reprymendy przesłanej listem prywatnym,
 poprzez publiczne napiętnowanie, a skończywszy na bardziej drastycznych
posunięciach takich jak kasowanie listów, skreślenie z listy subskrybentów,
 lub powiadomienie Twojego administratora.

 

????
Abuse to też zwyczajowa nazwa działu u dostawcy usług internetowych,
 który zajmuje się rozpatrywaniem skarg dotyczących nadużyć.
Zgodnie z RFC 2142, dział ten powinien posługiwać się adresem e-mail abuse@nazwa_domeny.



Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #44 : 2007-03-17, 18:19:41 »

 Wiem (y) Jona, że nie chodzi o religię.

   Po prostu Marishka uświadomiła Ci niewygodne treści dotyczace być może Twoich rodziców. Sądzę tak z irracjonalnych wybuchów agresji.
                    Przeszukujesz fora, wklejasz skrawki zapisów, za pomoca których chcesz wymusić wywalenie nas - dlatego , że  przypominamy Ci tak bardzo niewygodne uczucia. Nie schowasz swojego nieszczęścia za Jezusa, uwierz mi.

Tomek
   
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #45 : 2007-03-18, 08:51:37 »

Najprostszym rozwiązaniem będzie jeśli przestaniesz Jona wypisywać to co wypisujesz i uspokoisz się.
Jeśli nie, to dostaniesz bana i na tym się twoja kariera tutaj skończy. Netykieta na tym Forum ogranicza się do prostej zasady: - nie dyskutuje się tutaj o Użytkownikach, a o temacie wątku. Nie lubię ingerować na Forum, a szczególnie w dział "Wolne tematy", bo to wolne tematy i wolna dyskusja - o ile mam zastrzeżenia, to chodzi głównie o formę wypowiedzi. Jeśli treści zamieszczane źle na ciebie wpływają, a regulamin nie odpowiada - to nie odwiedzaj tego Forum, bo musu nie ma.

PS
Nie ma również mojej zgody na tym Forum, na wypisywanie obraźliwych bredni o Janie Kwaśniewskim.
Zapisane
Jona
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #46 : 2007-03-18, 17:11:08 »

 
Dziekuje ,że tak czysto i wyraźnie określiłeś swoje stanowisko .
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #47 : 2007-03-18, 18:10:16 »

Nie lubię narzucać nikomu, niczego i raczej staram się tylko upraszać o odpowiednie pisanie niż banować. Skutek jest taki, że od ponad dwu lat nikogo nie "zbanowałem" na tym Forum, co uważam nie tylko za swój osobisty sukces, ale również osób, które tu piszą Very Happy. Chciałbym, aby tak pozostało Exclamation
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #48 : 2007-03-18, 23:39:53 »

...od ponad dwu lat nikogo nie "zbanowałem" na tym Forum, co uważam nie tylko za swój osobisty sukces...
ho,ho,ho ,rety,rety ,ale to mi wyczyn  Shocked  Shocked  Shocked .Jakiś dyplom by sie przydał  Twisted Evil  Mr. Green  Idea
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #49 : 2007-03-18, 23:54:10 »

Słusznie.  Very Happy

Przepraszam, że przerywam tę piękną dyskusję, lecz chciałem się zapytac kiedy zostanę Hero Member i jak zdobyć takie piękne brązowe gwiazdki pod nickiem jak ma Toan? Pytanie jak najbardziej dotyczy regulaminu forum  Very Happy

Ja wiem jak dojsc do tych brązowych gwiazdek.Trzeba najpierw przejsc specjalne szkolenie w Tybecie,ja niedlugo bede miala takie.Bylam przez 2 miechy w Tybecie ,wiele sie nauczylam ,co daje mi wielkie mozliwosci posiadania owych gwiazdek.Ale wiem ,ze Toan bedzie czynil wszystko ,abym ich nie miala.Ale co tam...nalezą mi sie.
pozdro
Zapisane
toan
Go


Email
Wegetarianizm jest "OPTYMALNY" dla każdego!!!
« Odpowiedz #50 : 2007-03-19, 08:13:13 »

Bylam przez 2 miechy w Tybecie ...

Szkoda, że osobiście nie zahaczyłaś o Dolinę Hunzów. Byłaby relacja z pierwszej ręki, jak to możliwe, że "Hunzowie będąc wegetarianami - zajadają tylko około 150 i więcej gram mięsa i podrobów na dobę".
Sam nie jadam więcej mięsa, a do tego: sporadycznie marchewkę, kapustę kiszoną, zieloną sałatę, paprykę, pomidory, pieczarki, cebulę, pietruszkę, seler, groszek zielony, fasolkę szparagową, ziemniaki i inne warzywa, a z ziaren: codziennie orzechy włoskie, laskowe lub migdały, a z owoców: wiśnie, maliny, porzeczki, śliwki (zamiennie), więc chyba jestem WEGETARIANINEM i nic o tym nie wiem Question
NAUKOWE MOJE WNIOSKI:
Jeśli Hunzowie to wege Laughing , to i ja też jestem wege i wszyscy stosujący się do zaleceń JK - to wege - to wniosek jest jeden - powinno się promować i popierać taki "zdrowy wegetarianizm", bo jest prozdrowotny! 
Wiwat hunzowy Wegetarianizm Very Happy Very Happy Very Happy
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #51 : 2007-03-19, 08:59:17 »



Jeśli nie zwrócisz im uwagi bedziesz musiał mnie WYRZUCIć bo niegodze sie na ZNIEWAżANIE JEZUSA BOGA
to jest PIERWSZE PRZYKAZANIE Z 10  NA KTóRE SIE POWOłUJESZ!!![/b]

Tak sobie myślę Jona że gdyby twoja wiara była czysta i niezachwiana Wink to nie przeszkadzłoby ci nic co jest w jakis sposób odmienne lub ją krytykuje.

P.S.
takie zachowanie nasuwa mi przypuszczenie że ktoś podświadomie zdaje sobie sprawę z absurdu w jaki się uwikłał Wink ale świadomie stara się wyrzucić i oddalić wszystko co mu to przypomina.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Wegetarianizm jest "OPTYMALNY" dla każdego!!!
« Odpowiedz #52 : 2007-03-19, 09:35:58 »

Sam nie jadam więcej mięsa, a do tego: sporadycznie marchewkę, kapustę kiszoną, zieloną sałatę, paprykę, pomidory, pieczarki, cebulę, pietruszkę, seler, groszek zielony, fasolkę szparagową, ziemniaki i inne warzywa, a z ziaren: codziennie orzechy włoskie, laskowe lub migdały, a z owoców: wiśnie, maliny, porzeczki, śliwki (zamiennie), więc chyba jestem WEGETARIANINEM i nic o tym nie wiem Question
Nie mydlij mi tu Toan oczu  Evil or Very Mad  ze jetes wege,te wisnie ,porzeczki,maliny polewasz roztopionym smalcem i boczkiem,zapomniales jeszcze dorzucic do tych vege potraw ,jakis tlusciutki swinski ryjek ,golonki,podgardle ,slonine.Juz sobie wyobrazam jak wcinasz takie porzeczki z kawalkiem sloniny  Cool .
pozdro  Laughing
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #53 : 2007-03-19, 10:47:52 »

Bo ja myślę w tym przypadku "naukowo" i widzę tylko to, co dla przeciętnego "naukowca" wygodne Very Happy. Nawet 3-omega z hunzowych jezior przeciętny Hunza sporadycznie "wtrynia", potwierdzając wszystkie "naukowe poglądy", nawet więcej, bo ostatnie doniesienia "naukowe" pewnego wege donoszą, że Hunzowie hodują głównie zwierzęta, ale nie na produkty zwierzęce - traktowane jako odpad, bo przecież każdy Hunza wie, że spożycie tych produktów - to skleroza i inne takie tam sprawy "naukowo udowodnione", ale po to, aby mieć naturalny nawóz na skalistą glebę, dla lepszego wzrostu - przy bardzo krótkim okresie wegetacji, uprawianych tam traw, warzyw i moreli, które jeszcze dają wyśmienity olej i podobnie jak w ŻO są oczywiście podstawą diety, stanowiąc ponad 18, a nawet więcej %, w wyśmienitym hunzowym alkoholu - oczywiście wyłącznie po destylacji Very Happy. A "puste kalorie" ponoć spożywają codziennie - nie nadużywając. No czyste ŻO Shocked Cool, jak się obiektywnie spogląda Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Wegetarianizm jest "OPTYMALNY" dla każdego!!!
« Odpowiedz #54 : 2007-03-19, 11:23:03 »

... wisnie ,porzeczki,maliny polewasz roztopionym smalcem...

I tu jesteś w błędzie  Exclamation
W tym przypadku ma zastosowanie "naukowy pogląd" o "niełączeniu produktów". Owoce spożywa się wyłącznie z biltą śmietanką 30-36% doprawioną odrobiną sacharozy, a ze smalcem - najlepiej, aby było to wiadro smalcu na 100g błonnika (nie ma sensu się rozdrabniać), - to owoce się spożywa w mniemaniu niestrudzonych propagatorów ŻO - typu "wege" z Usenetu, którzy niewiele wiedząc o zaleceniach JK - wiedzą NAJLEPIEJ Cool Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #55 : 2007-03-19, 11:44:28 »

Toan czy Ty wiesz ,ze ja wiem ,ze Ty wiesz jak jest.Bo sie zapedzam w kozi róg i juz nie wiem czy wiesz ,ze ja zartuje czy mowie serio  Confused
pozdro.Dawno mnie nie bylo i chce mi sie troszke pozartowac jesli mozna  Rolling Eyes .chociaz widze ,ze pare forumowiczow tez poznikało ,z którymi sie fajnie pisało.
To cześka i czołem  Cool  Mr. Green
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #56 : 2007-03-19, 11:51:24 »

Czesc,Edyto, fajnie,ze wrocilas.....przeciez Toan tez zartuje,widac to z tresci jak rowniez z " usmieszkow" Laughing Laughing
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #57 : 2007-03-19, 11:53:50 »

Juz ja znam te Jego usmieszki  Twisted Evil  Mr. Green Mr. Green Mr. Green hehehe
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #58 : 2007-03-19, 11:54:24 »

Elmo,
Ty wiesz, że ja wiem i "abarotna" Cool. A pożartować?- czemu nie Very Happy.
Masz sporo lektury do nadrobienia!
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Regulamin ?
« Odpowiedz #59 : 2007-03-19, 12:06:07 »


Masz sporo lektury do nadrobienia!
No wlasnie!!! Tomkiewiczowie mnie przescignęli w postach.Jak mogles Toan do tego dopuscic  Question   Crying or Very sad .Nie mogles ich na pewien czas blokowac,napisac ,ze problem z serwerem?,albo pokasuj im tera troche tych postow.Jak ja mam to teraz biedna sama nadrobic?  Crying or Very sad
W Tybecie uczono ,ze trzeba byc zawsze pierwszym ,a juz najwazniejsza jest ilosc postow,nie dieta.

Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 17 zapytaniami.