forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-01-17, 23:12:48

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pi─ç nale┼╝y tyle, na ile mamy ochot─Ö i wtedy, kiedy mamy ochot─Ö.
503084 wiadomoÂci w 3945 w▒tkach; wys│ane przez 66 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: wildrose
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Dieta Optymalna "Z┼üOTA KSI─śGA"
| | |-+  :)
« poprzedni nastŕpny »
Strony: [1] Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: :)  (Przeczytany 10424 razy)
Drzony
GoŠ

Email
:)
« : 2007-03-14, 06:41:51 »

Ja zacz─ů┼éem t─Ö diet─Ö, mimo, ┼╝e nie mia┼éem ┼╝adnych k┼éopot├│w ze zdrowiem. W sumie mo┼╝na by stwierdzi─ç, ┼╝e od male┼äko┼Ťci jestem na tej diecie, ale ostatnio zacz─ů┼éem na powa┼╝nie. Wcze┼Ťniej to polega┼éo na tym, ┼╝e jako ma┼ée dziecko by┼éem uwa┼╝any przez rodzic├│w i dziadk├│w za bardzo chudego. Dlatego dostawa┼éem zawsze du┼╝o mi─Ösa i t┼éustych potraw i by┼éem nawet zmuszany do ich jedzenie (my┼Ťleli, ┼╝e od tego przytyj─Ö). Do tego nigdy nie lubi┼éem ziemniak├│w, i zawsze zostawia┼éem na talerzu. P├│┼║niej, gdy podros┼éem, to nie zmienia┼éem swojego sposobu od┼╝ywiania si─Ö. Podoba┼éo mi si─Ö to jak jem i nie wierzy┼éem w te r├│┼╝ne nauki, np. ┼╝e t┼éuszcze s─ů szkodliwe. P├│┼║niej dopiero dowiedzia┼éem si─Ö o czym┼Ť takim, jak dieta nisko-w─Öglowodanowa wysoko-t┼éuszczowa. Zapozna┼éem si─Ö dok┼éadnie z tematem i zacz─ů┼éem t─Ö diet─Ö stosowa─ç powa┼╝niej. Zmiana polega┼éa przede wszystkim na ograniczeniu w─Öglowodan├│w i zwi─Ökszeniu t┼éuszczu.

Efekty:
- Zmniejszenie problem├│w z tr─ůdzikiem.
- Powiększenie zapału do uprawiania sportów.
- Lepsze efekty w nauce.
- Znaczne zmniejszenie chor├│b.
Zg│o do moderatora   Zapisane
Strony: [1] Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 17 zapytaniami.