forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
2024-04-25, 18:28:51

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660328 wiadomości w 4058 wątkach; wysłane przez 27 użytkowników
Najnowszy użytkownik: startom
* Strona główna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna "ZŁOTA KSIĘGA"
| | |-+  Skutki diety
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Skutki diety  (Przeczytany 25157 razy)
mateoosh12
Gość


Email
Skutki diety
« : 2007-01-04, 18:51:03 »

Jestem na diecie dr Kwaśniewskiego od sierpnia 2006 roku. Przyczyną przejścia na ŻO była nadwaga. Po próbach z dietamiu owocowymi, warzywnymi (moja waga spadała ok.4-5kg/m-c, ale potem szybko wracała do poprzedniego stanu), itd. zdecydowałem się na diete optymalną. Skutki: spadek wagi ciała (w początkowym okresie diety, tj. po ok. 6-10dni, nieprawdopodobne wręcz 0,5-1 kg/48 h!). Ogółem przy wzroście 186cm, ważyłem 98-99kg. Teraz, po 4 miesiącach-76kg. Czuję się rewelacyjnie. Zrobiłem podstawowe badania tydzień temu + tzw. enzymy wątrobowe. Wszystkie wyniki, wg. mojego lekarza rodzinnego ("nieoptymalnego") - idealne. Prócz tego, mocniejsze włosy i paznokcie, brak bóli głowy, oczu, skończyła sie wrażliwość na zmiany ciśnienia i pogody. Moje ciśnienie było wysokie, ok.180-190/90-95. Po 3 (!) dniach diety dr Kwaśniewskiego 120-125/75-80. Wydolność ogólna organizmu zwiększyła się, mniej się męczę. I najważniejsze-waga spadła Smile 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Działające na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 19 zapytaniami.