forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 08:40:52

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658488 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Eutanazja
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 12 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Eutanazja  (Przeczytany 99417 razy)
elmo
Go


Email
Odp: Eutanazja
« Odpowiedz #20 : 2007-03-28, 12:58:48 »

hehehe
Chciałabym widzieć,co by na obecny czas się działo z młodzieżą,gdyby zniesiono zakaz aborcji  Shocked
Toż to byłby tłok na ginekologii,a ginekolodzy mięliby pełne ręce roboty  Laughing
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Eutanazja
« Odpowiedz #21 : 2007-03-28, 13:17:14 »

Jest to odbieranie kobietom prawa do decydowania o ich ciele.

Zwłaszcza kiedy się dyskutuje o konstytucyjnym wstępie do zakazu aborcji w każdym przypadku
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Eutanazja
« Odpowiedz #22 : 2007-03-28, 13:18:33 »

Proponuję przyjrzeć się np. sytuacji w Holandii - bogaty kraj, w którym starsi ludzie (z pewnych powodów) boją się iść do szpitala.

No i tu się niestety zgodzę.Absolutnie piękny kraj i kapitalni ludzie ale tu wyraźnie przegięli.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Eutanazja
« Odpowiedz #23 : 2007-03-28, 13:23:09 »

Jest to odbieranie kobietom prawa do decydowania o ich ciele.

Zwłaszcza kiedy się dyskutuje o konstytucyjnym wstępie do zakazu aborcji w każdym przypadku


Rzecz oczywista pomijam w tym przypadku kobiety zgwałcone i kobiety,którym ciąża zagraża utratę zdrowia czy życia.
W tym przypadku oczywizda ,że aborcja powinna mieć miejsce i o ile mi wiadomo, tak jest ...
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Eutanazja
« Odpowiedz #24 : 2007-03-28, 13:34:05 »

o ile mi wiadomo, tak jest ...

A jednak przypadek Alicji Tysiąc świadczy o czym innym.

M
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Eutanazja
« Odpowiedz #25 : 2007-03-28, 13:42:10 »

o ile mi wiadomo, tak jest ...

A jednak przypadek Alicji Tysiąc świadczy o czym innym.

To jedno.Uniemożliwienie kobietom legalnego ( w ramach ustawy) dostępu do aborcji farmakologicznej najlepiej świadczy o intencjach ustawodawcy- to drugie
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Eutanazja
« Odpowiedz #26 : 2007-03-28, 13:44:52 »

Każdy totalizm jest zły, nawet "chów klatkowy" na Diecie Optymalnej wbrew chowanym Laughing Laughing Laughing.
Wybrani demokratycznie przez infantylą większość rządzący, muszą się dostosować do swoich wyborców i zawsze mają temat zastępczy na podorędziu, gdy spadają statystyki popularności...
Aborcja na życzenie również jest, tylko więcej kosztuje Cool, (nie każdego na nią stać np: p. Tysiąc) i nikt za "cichy" zabieg nie ściga, ani w kraju, ani tym bardziej za granicą, choć wymagane jest USG i np: badanie na "surowicę".
A jeśli jutro będzie możliwość "naprawienia kręgosłupa" (nie można z góry przekreślić takiej możliwości), a kto jutro może chodzić, zażyczy sobie dziś eutanazji  Sad - nie będzie żałował pochopnej decyzji, bo jest zdesperowany xx - letnim kalectwem?.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Eutanazja
« Odpowiedz #27 : 2007-03-28, 13:53:04 »

o ile mi wiadomo, tak jest ...

A jednak przypadek Alicji Tysiąc świadczy o czym innym.

M

No cóż,w tym przypadku ,to lekarze źle ocenili sytuację ,a ustawa jest,która chroni narażone kobiety? Jest...
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Eutanazja
« Odpowiedz #28 : 2007-03-28, 14:40:40 »

1Każdy totalizm jest zły, Wybrani demokratycznie przez infantylą większość rządzący, muszą się dostosować do swoich wyborców i zawsze mają temat zastępczy na podorędziu, gdy spadają statystyki popularności...
2Aborcja na życzenie również jest, tylko więcej kosztuje Cool, (nie każdego na nią stać np: p. Tysiąc) i nikt za "cichy" zabieg nie ściga, ani w kraju, ani tym bardziej za granicą,
3, zażyczy sobie dziś eutanazji  Sad - nie będzie żałował pochopnej decyzji

ad 1 Zgoda akurat Very Happy

ad 2 I to jest "main problem"

ad3 zależy o jakiej formie eutanazji mówimy Cool
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Eutanazja
« Odpowiedz #29 : 2007-03-28, 15:05:57 »

ad 2 I to jest "main problem"

Oczywiście, ale jak wejdzie w życie planowana "ustawa o lustracji majątkowej lekarzy", to niektórym ginekologom trudno będzie rozliczyć "pensyjkę" z ZOZ'u Wink.
A kto dziś zachodzi w niechcianą ciążę przy "tabletce poronnej", czy doustnych środkach - tylko pochopne nastolatki i biedne, niedoinformowane, wielodzietne kobiety - dla których "tania skrobanka" - to najlepsza antykoncepcja.
Mamy głupie Państwo, które w imię doktryny z uczciwych ludzi - robi przestępców.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Eutanazja
« Odpowiedz #30 : 2007-03-28, 15:11:48 »

Głupim Państwem rządzą głupi ludzie jeszcze bardziej głupimi od siebie,na to wychodzi .
Bo mądry nie da sobą rządzić, szczególnie głupiemu.
Ale wymyśliłam   Idea  Laughing   Shocked
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Eutanazja
« Odpowiedz #31 : 2007-03-28, 15:23:16 »

No, dobre Elmo!
Ale wracając: w głupim Państwie - "prawnik" - będzie zaostrzeł prawo, choć udowodnione jest od dawna, że surowość nie ma żadnego wpływu na przestępczość, bo na to ma wpływ jedynie nieuchronność kary.
Mawiają też że: "Prawo jest jak pajęczyna, bąk przeleci, muchę przytrzyma". Przykładów z życia? - można mnożyć... Oj głupie to nasze Państwo!!!
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Eutanazja
« Odpowiedz #32 : 2007-03-28, 15:36:30 »

Głupie Państwo!
Dlatego trzeba mądrze przechytrzyć "głupiego wilka" ,aby móc zachować się cało w chorym Państwie.

Przypomniał mi się cytat:
"Kto ma uszy,niechaj słucha" , a co z resztą? ...czy warto sobie "łamać głowę" ?
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Eutanazja
« Odpowiedz #33 : 2007-03-28, 15:42:38 »

Ciekawe, czy ktoś słucha dzisiejszą "debatę" w Sejmie  na ten temat (aborcja)...

M
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Eutanazja
« Odpowiedz #34 : 2007-03-28, 15:50:44 »

No ,właśnie oglądam na TVN 24 i widzę jak Giertych się "poci" ...
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Eutanazja
« Odpowiedz #35 : 2007-03-28, 16:03:21 »

Załapałam się jeszcze na koncówkę informacji i usłyszałam:
"Czy prawo do eutanazji ,to nie prawo III Rzeszy? "  Shocked

Nigdy osobiście nie lubiłam polityki, polityków uchwalających głupie ustawy,które nic mądrego ani dobrego nie wnosiły i nie wnoszą.
Którzy robią tylko sztuczne zamieszanie wokół siebie ,aby tylko odwrócić uwagę jeszcze głupszego od sienie narodu, na istotne sprawy.

To jest to,o czym pisał Toan i ten cytat,który ja osobiście ,z pomocą własnego umysłu wymyśliłam   Very Happy .
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Eutanazja
« Odpowiedz #36 : 2007-03-28, 18:15:08 »

ad 2 I to jest "main problem"

Oczywiście, ale jak wejdzie w życie planowana "ustawa o lustracji majątkowej lekarzy", to niektórym ginekologom trudno będzie rozliczyć "pensyjkę" z ZOZ'u

jak kto naiwny i pracuje dla publicznego ZOZ-u za "strącki" to musi rzeżbić w ogórku  Very Happy. Jego sprawa Razz
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Eutanazja
« Odpowiedz #37 : 2007-03-28, 20:05:41 »

     A skuteczny, czy nieskuteczny samobójca - miał (ma) prawo do targania się na własne życie?. A jakie kary będą dla odratowanych samobójców po ewentualnym wprowadzeniu poprawek do Konstytucji?, skoro Państwo ma chronić życie od poczęcia do naturalnej śmierci, a desperat niewątpliwie próbą "morderstwa z premedytacją" naruszy Konstytucję!
     Kara śmierci  Shocked dla niedoszłego mordercy siebie, wydawać się będzie idealną w takich przypadkach dla niektórych "prawników"  Question Confused
Na poważnie:
o takich sprawach Państwo nie ma prawa decydować, ale to jest jedynie moje zdanie.
Mamy głupie Państwo, które w imię doktryny z uczciwych ludzi - robi przestępców.
Zwłaszcza kiedy się dyskutuje o konstytucyjnym wstępie do zakazu aborcji w każdym przypadku

Święte Słowa. Pozostałe też świete, ... za długi byłby post  Smile
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Eutanazja
« Odpowiedz #38 : 2007-03-29, 07:06:58 »

http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/4121411.stm - każdy może sam osądzić we własnym sumieniu, czy to płód, czy już dziecko?. Kiedy "dusza" nawiedza płód tego nikt nie wie, ale kiedy płód staje się dzieckiem? - fizjologicznie - od chwili, gdy może samodzielnie przeżyć bez pępowiny, wliczając sztucznie podtrzymane przy życiu wcześniaki.
Ale decyzja zawsze powinna leżeć - wyłącznie w sumieniu matki.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Eutanazja
« Odpowiedz #39 : 2007-03-29, 07:24:51 »

http://www.msnbc.msn.com/id/17836536/ - jest jeszcze pewien częsty, bolesny problem po porodzie, (prócz szoku poporodowego) o którym się raczej milczy, ale tym przy decyzji o aborcji żadna dojrzała psychicznie kobieta się raczej nie kieruje?.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 12 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 18 zapytaniami.