forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2022-11-28, 19:40:31

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. ┼╗ycie bez ruchu nie jest ┼╝yciem. Starajmy si─Ö rusza─ç w ka┼╝dym wieku, dostosowuj─ůc rodzaj i wielko┼Ť─ç wysi┼éku do mo┼╝liwo┼Ťci naszego organizmu.
627224 wiadomoÂci w 4054 w▒tkach; wys│ane przez 28 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: loras
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  Obiad
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 ... 96 97 98 99 100 [101] Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Obiad  (Przeczytany 483198 razy)
Zyon
Hero Member
wiadomoÂci: 24927

pind┼╝ar ryskow wyszy

Re: Obiad
« Odpowiedz #2000 : 2022-10-09, 15:49:48 »

Podjechalem po jajka do mamy, bo mi zbraklo, a tu te wasze karbiduble byly akuratnie  Laughing
Tyyyylkoooo  ketoooza  Laughing Laughing Laughing

Work Buy Consume Die
RafałS
Full Member
P│eŠ: Mŕ┐czyzna
wiadomoÂci: 14243

Odp: Obiad
« Odpowiedz #2001 : 2022-10-09, 16:05:27 »

...czytnikiem skanujesz produkty albo szukasz w sytemie i podajesz wagę  a program wszystko liczy...
To ja mam inaczej. Sprawdzam j─Özykiem, smakuj─Ö i dalej dopiero decyduj─Ö co z tym zrobi─ç. Ale tylko w amerykanckich i brytolskich sieci├│wach. Very Happy Wink
Sandman
Newbie
*
wiadomoÂci: 179

« Odpowiedz #2002 : 2022-10-09, 16:35:40 »

...czytnikiem skanujesz produkty albo szukasz w sytemie i podajesz wagę  a program wszystko liczy...
To ja mam inaczej. Sprawdzam j─Özykiem, smakuj─Ö i dalej dopiero decyduj─Ö co z tym zrobi─ç. Ale tylko w amerykanckich i brytolskich sieci├│wach. Very Happy Wink

Te┼╝ tak b─Öd─Ö robi┼é ale teraz musz─Ö sie troch─Ö wagowo ogarn─ů─ç.┬á Cool

Ustawiam proporcje jem do syta i wyniki super.  Very Happy
RafałS
Full Member
P│eŠ: Mŕ┐czyzna
wiadomoÂci: 14243

« Odpowiedz #2003 : 2022-10-09, 16:59:21 »

I o to chodzi.  Very Happy
admin
Administrator
Sr. Member
*
wiadomoÂci: 15328

« Odpowiedz #2004 : 2022-10-11, 10:16:44 »

Jak komu si─Ö Dieta Optymalna (dla chorych) wdrukuje (liczenie, mierzenie, "proporcja nale┼╝na"...), to p├│┼║niej ci─Ö┼╝ko jest przestawi─ç si─Ö na normalne ┼╗ywienie Optymalne (dla zdrowych).
Znam przypadek w kt├│rym po wyleczeniu si─Ö z RZS-u tak si─Ö wkodowa┼é "kolagen" jako bia┼éko wiod─ůce, ┼╝e cho─ç rzs nie wr├│ci┼é, to zdr├│wko zacz─Ö┼éo si─Ö sypa─ç, bo "si─Ö myli" .. Wink
Og├│lnie mo┼╝na przyj─ů─ç, ┼╝e aminokwasem ograniczaj─ůcym w por├│wnaniu do wzorca w produktach zwierz─Öcych (mleko, mi─Öso) s─ů cysteina i metionina, a dla produkt├│w ro┼Ťlinnych lizyna, to jak si─Ö zacznie dzie┼ä od trzech z├│┼éteczek i dorzuci co┼Ť jeszcze z mi─Ös lub nabia┼éu, raz w tygodniu jaki┼Ť podr├│b - w zasadzie aminokwasy egzogenne "bilansuj─ů si─Ö same", a problem warto┼Ťci biologicznej bia┼éka u os├│b poprawnie stosuj─ůcych zalecenia Doktora znika. ... Wink
Inaczej si─Ö ma bilansowanie bia┼éka u m┼éodych i w tuczu mi─Ösnym (np. kultury┼Ťci), bo wtedy lepszym parametrem jest wzrostowa wydajno┼Ť─ç bia┼éka, ale nie b─Öd─Ö si─Ö rozpisywa┼é na temat takich "szczeg├│lik├│w", bo o ile na DO to wa┼╝ne o tyle na ┼╗O mniej istotne, je┼Ťli poprawnie si─Ö komponuje posi┼éki np. z KK-700.

Strony: 1 ... 96 97 98 99 100 [101] Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 21 zapytaniami.