forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 04:21:25

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Problem z cholesterolem ( LDL )
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Problem z cholesterolem ( LDL )  (Przeczytany 82073 razy)
MONIKAW
Go


Email
Odp: Problem z cholesterolem ( LDL )
« Odpowiedz #20 : 2007-04-20, 13:32:57 »

Elmo,
próbowałam to wkleić ale Toan twierdzi, że nie da się tego przeczytać bez logowania.
Po 2 latach stosowania DO nie mam wątpliwości co do jej zasadności , rzs niedługo będzie  tylko przykrym wspomnieniem.
Tymczasem jest coraz lepiej. Jak wyleczę się całkowicie to na pewno to opiszę na tym forum.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Problem z cholesterolem ( LDL )
« Odpowiedz #21 : 2007-04-20, 13:51:12 »

Przeczytałam również o suplementacji na tamtym Forum.

Pozwolę sobie wkleić post Użytkowniczki:

"    Wracam do tematu diety.
Uwazam że oprócz diety wspomagajacej regeneracje i leczenie stawów nie należy zapomnieć o suplementach. Dodatek witamin, mikroelementów i substancji biologicznie czynnych to konieczność.
Ja stosojue oprócz Glukozaminy , Selen, oraz zwiekszona dawke witaminy E..tj.400mg /dobe i witamine C 1000mg. Niedawno przeczytałam w czasopiśmie :Zdrowa Medecyna interesujaca wzmianke na temat działania witaminy E i C "Gdy choruja stawy"..Pozwole sobie zacytować:

Witamina E-nazywana pierwsza linia obrony organizmu. Łagodzi ból i sztywnosc stawów. Poprawia sprawność ruchowa oraz zmniejsza potrzebe stosowania duzych dawek leków przeciwbólowych. Dietetycy szczególnie polecaja preparaty zawierające witamine poochodzenia naturalnego w dawkach od 100-400mg na dobe

Witamina C-szczególnie przy stosowaniu duzych dawek aspiryny zapotrzebowanie na nia wzrasta /dzienna dawka 1000-1500mg/

Pozdrawiam ..."



Zastanawiam ,się dlaczego ludzie poważnie chorujący nie są uświadamiani przez lekarzy ,że większość witamin potrzebnych dla sprawnego funkcjonowania organizmu ,zawarte jest w żółtkach  Question Acha  Exclamation Exclamation Wiem  Exclamation Idea przecież zółtka są ,ten...tego...  Mr. Green
I nie lepiej pojeść sobie skórek wieprzowych ,popić wywaru z kości ,zamiast karmić się glukozaminą ?
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Problem z cholesterolem ( LDL )
« Odpowiedz #22 : 2007-04-20, 13:57:01 »

Nie przekonuję już nikogo, chętnym i zainteresowanym pomagam.
Cóż każdy człowiek ma wybór. Zawsze można wymienić sobie kilka stawów i żyć dalej tylko co to za życie...
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Problem z cholesterolem ( LDL )
« Odpowiedz #23 : 2007-04-20, 14:07:21 »

Czytujesz tylko abstrakty? No to faktycznie nic z tego nie wynika.

A co to kogo może obchodzić co i jak czytam. To wyłącznie moja prywatna sprawa, a tym bardziej nikogo nie powinno interesować, co praktycznego z tego dla mnie osobiście wynika. Zdrowie mi nie szwankuje, problemów żadnych nie mam, a jeśli będę chciał to się podzielę spostrzeżeniami, choć wybitnie jest mi to obojętne, bo wolę wyrywać chawsty w ogródku (wiosenna "epidemia" mniszka lekarskiego), niż uszczęśliwiać na siłę kogokolwiek i zajmować swoją uwagę jak, komu i dlaczego np: wrastają paznokcie pod skórę. Toż to jego problem i lekarzy do których powinien się zwócić z prośbą o pomoc. A jak sobie ktoś poradzi? - mnie nic do tego Very Happy.
Jeśli pomoże mu "ogarek", to też świetnie, byle zdrowy był Cool
PS
wracając do czytania, mam materiał na temat co czytać, ale zamieszczę go we wtorek 24-04-2007, bo teraz idę zwalczać plagę mniszka na trawnikach Very Happy
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Problem z cholesterolem ( LDL )
« Odpowiedz #24 : 2007-04-20, 14:14:53 »

A co to kogo może obchodzić co i jak czytam. To wyłącznie moja prywatna sprawa, a

W ciekawy sposób reagujesz jak się podważy iktórąkolwiek z optyprawd objawionych Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Problem z cholesterolem ( LDL )
« Odpowiedz #25 : 2007-04-20, 14:17:45 »

Bruford!
Przestań bełkotać o jakiśch "optyprawdach", bo mnie szkoda czasu na takie pierdoły. Pa Very Happy
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Problem z cholesterolem ( LDL )
« Odpowiedz #26 : 2007-04-20, 14:20:49 »

Bruford!
Przestań bełkotać o jakiśch "optyprawdach", bo mnie szkoda czasu na takie pierdoły. Pa Very Happy

 Very Happy  Very Happy  OK , jak przestaniesz bełkotać o "antymiażdżycowych kolagenozach"  Very Happy

W rzeczywistości ilość miażycopochodnych incydentów naczyniowych u pacjentów z tymi chorobami przekracza znacznie przeciętną populacyjną.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Problem z cholesterolem ( LDL )
« Odpowiedz #27 : 2007-04-20, 14:21:26 »

Plaga mnieszka lekarskiego?  Shocked Wszak to piekne ziele  Very Happy . Ja osobiście bardzo lubię patrzeć na przeurocze ,żółte kwiatki  Cool
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Problem z cholesterolem ( LDL )
« Odpowiedz #28 : 2007-04-20, 14:26:05 »

lubię patrzeć na przeurocze ,żółte kwiatki  Cool

Ja też, ale na cudzym. U siebie nie znoszę.
Miałem wytruć to paskudztwo "chemicznie", ale mi pszczół szkoda - taki jestem "WEGETARIANIN", a w zasadzie "zoofil" Shocked, bo kto by resztę kwiatków zapylił Laughing Laughing Laughing. Chyba nie ostarżą i osądzą mnie za takie zboczenie?. A plotkować mogą, bo co mi tam... Cool
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Problem z cholesterolem ( LDL )
« Odpowiedz #29 : 2007-04-20, 14:31:43 »



Miałem wytruć to paskudztwo "chemicznie", ale mi pszczół szkoda - taki jestem "WEGETARIANIN", a w zasadzie "zoofil", bo kto by resztę zapylił Laughing Laughing Laughing

Nie będę sie z Tobą sprzeczała na temat urody mlecza  Laughing  Laughing  Laughing
Ja lubie jak sobie wszystko rośnie po swojemu i gdzie chce  Laughing ,może to i nie jest estetyczne dla ludzkiego oka ,ale jakże naturalne  Laughing  Laughing  Laughing
Może mi to zostało z czasów dzieciństwa i biegania po łąkach...  Laughing
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Problem z cholesterolem ( LDL )
« Odpowiedz #30 : 2007-04-20, 14:37:55 »


A plotkować mogą, bo co mi tam... Cool

No pewnie  Very Happy Bo to od dziś ludzie plotkują ,jedni na drugich  Shocked  Laughing

Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Problem z cholesterolem ( LDL )
« Odpowiedz #31 : 2007-04-20, 14:40:23 »

Toan--to samo zdrowie ten dmuchawiec -liscie zawieraja wit.C, a takze wiele skladnikow mineralnych (potas, mangan, zelazo, wapn, fosfor i in.)- korzenie pobudzaja watrobe,do wytwarzania zolci, poprawiaja procesy trawienne oraz przemiane materii --suszyc i pic podczas dolegliwosci--pomaga prawie na wszystkie choroby--miazdzyce tez!
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Problem z cholesterolem ( LDL )
« Odpowiedz #32 : 2007-04-20, 14:44:06 »

Toan!!! to jak już wszystkie powyrywasz ,to z łaski swojej ,popakuj do worków ,to sie podjedzie Żukiem i weźmie od Ciebie.
Ile tam chcesz ,to Ci się zapłaci .Ale nie wyrzucaj tego  Exclamation Exclamation Idea  Mr. Green
Z Haną to wezme na pół  Laughing
Bedzie wilk syty i owca cała  Cool
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Problem z cholesterolem ( LDL )
« Odpowiedz #33 : 2007-04-20, 14:50:02 »

Świnka morska mojej córki uwielbia mniszka właśnie wiosną, to musi być super ziele.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Problem z cholesterolem ( LDL )
« Odpowiedz #34 : 2007-04-20, 14:54:58 »

Ja może nie jestem świnką morską ,ale pamiętam jak byłam mała ,to zbierałam te liście, drobno kroiłam i sypałam na ziemniaki do obiadu zamiast koperku itp.
Bardzo to lubiłam  Cool Wyśmienite było ,prosto z dziewiczych łąk  Cool
Zapisane
JOANNA
Go


Email
Odp: Problem z cholesterolem ( LDL )
« Odpowiedz #35 : 2007-05-16, 14:01:12 »

Witam jestem nową użytkowniczką konta na tym forum i proszę o pomoc w skonsultowaniu moich wyników cholesterolowych (jestem na diecie dr. Kwaśniewskiego). O to i one:
- glukoza we krwi_90mg
-chelesterol całkowity_190mg
-cholesterol hdl_92,2mg
-cholesterol dobry 2,1mg
-trójglicerydy_45mg
-alat_17 U/L
Bardzo proszę o komętarz zwłaszcza jeśli chodzi o cholesterol dobry (jak dla mnie jest go za mało).
Z góry dziękuje.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Problem z cholesterolem ( LDL )
« Odpowiedz #36 : 2007-05-17, 16:05:48 »

Wyniki doskonałe.
Życzyłabym każdemu ...kardiologowi by miał takie  Very Happy.
A ile masz lat i jakie tętno spoczynkowe?
Zapisane
JOANNA
Go


Email
Odp: Problem z cholesterolem ( LDL )
« Odpowiedz #37 : 2007-05-17, 21:57:57 »

WITAM.
Mam 43 lata a moje tętno to 87.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Problem z cholesterolem ( LDL )
« Odpowiedz #38 : 2007-05-17, 22:45:37 »

WITAM.
Mam 43 lata a moje tętno to 87.


To w sumie trochę podwyższone tętno spoczynkowe .

Może się podekscytowałaś ,że pisałaś posta  Very Happy .
Zapisane
JOANNA
Go


Email
Odp: Problem z cholesterolem ( LDL )
« Odpowiedz #39 : 2007-05-19, 15:37:03 »

Dzisiaj mieżyłam puls i wyszło 92 co to znaczy??
Jak obniżyc?
Z góry dziękuje.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 17 zapytaniami.