forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 04:31:15

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660460 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Zawroty głowy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Zawroty głowy  (Przeczytany 28826 razy)
wisnia003
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #20 : 2007-04-09, 14:27:54 »

ciężko mi liczyć te kalorie ale się staram...

A do Pani Lekarki mam prośbę, żeby łopaologicznie przedstawiła mi swoją ostatnią odpowiedż dotyczącą ciasta bo ni w ząb - nic nie zrozumiałem, przepraszam.

Pozdrawiam, dziękuję za okazywaną mi tu pomoc....
Zapisane
sabina
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #21 : 2007-04-09, 16:08:55 »

...ciężko mi liczyć te kalorie...

A no jak liczysz kalorie, to pewnie i efektów DO nie będzie Confused. Pa, powodzenia.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #22 : 2007-04-09, 16:15:27 »

... tylko jak patrzę na świąteczne ciasto to mnie strasznie korci !!!!!

Po tygodniu bez pieczywa (i innych zbóż) przetrzebione są deczko szlaki im dotyczace.
Po zjedzeniu ciasta organizm szybciej (zwykle) to wydala. Jako substancję ...niepotrzebną.

Jesz i obserwujesz  Very Happy .
Albo nie jesz i wierzysz (?!). Ja jestem trochę jak niewierny Tomasz. Najpierw próbuję wszystko na sobie. Twoja droga może być inna.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #23 : 2007-04-09, 17:03:47 »


Praktycznie uzależnione jest to od tego czy leżysz przed telewizorem, czy wychodzisz z psem na spacer, czy wyczynowo uprawiasz maraton Very Happy.

I praktycznie to powinno się brać pod uwagę ,bo jest to bardzo ważne.
A tymczasem "utarło" się ,że jak masz tyle i tyle wzrostu ,tyle i tyle wagi ,to masz zjeść tyle i tyle białka ,tłuszczy i węgli ,nie biorąc pod uwagę wykonywanej przez siebie pracy.
Bo jak ktoś siedzi przed kompem cały dzień  Laughing i będzie jadł tak samo jak górnik ,albo wspomniany maratończyk ,to jasne jest ,że ten co siedzi przed kompem jeść optymalnie nie będzie  Confused
A potem wychodzi ,to co wychodzi  Confused
No ,to tak ode mnie  Rolling Eyes
Pozdro.
Zapisane
Belian
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #24 : 2007-04-10, 21:10:51 »

Cytuj
     Mimo iż jestem prawie zdrowy jak koń (oprócz lekkiego uczulenia, jelit i silnego napięcia nerwowego - jestem prawie cały czas spięty) to mam bardzo mało energii życiowej i siły oraz jestem bardzo wrażliwy na ból.

Witam Cię wiśnio003!
Trzymaj się ŻO tak jak ja-minęło już 9 lat...a ciągle uczę się czegoś nowego Smile  Mam podobne problemy do Twoich- chodzi o jelita, osłabienie i nerwowość (czytaj- napięcie itp). Pani lekarka też pisała mi bym odrzucił produkty mleczne i zastosowałem sie do jej rad - może nie tak rygorystycznie (kawę piję ze śmietanką lub samą śmietanę) ale za to zero twarogów i żółtych serów i innych mlecznych produktów. Dodatkowo ograniczyłem proste węglowodany - po tygodniu jelita "odblokowały" mi się i jak na razie jest ok.Brzuch leciutki i czuję, że dobrze "pracuje" (często miałem uczucie pełności - tzw.syndrom jelita drażliwego). Obserwuję siebie dalej - co na DO jest najważniejsze (nie jest to łatwe...). Życzę wytrwałości na ŻO - warto...
Zapisane
wisnia003
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #25 : 2007-04-11, 15:32:09 »

Witam ponownie!!

W sumie to jest chyba dopiero 5 dzień mojego ŻO.....ale jaki jest ten dzień !!!! Wstaje rano jem OPTI śniadanie, mimo że tłuste jak sami wiecie to lekkość na brzuszku taka jakiej nie pamiętałem od dawna. Cały dzień praca, bieganina a ja nawet nie mam ochoty na drzemkę, co jeszcze 5 dni temu było normą. Dodatkowo nogi jakby spokojniejsze, bo nie łąpię sam siebie na tym jak nimi ruszam (oparte na palcach góra-dół z ogromną częstotliwością).

Jeszcze mi się tylko chce słodkiej herbaty, ale tylko w trakcie picia tej nieposłodzonej i wieczorem gdy patrzę na cukierki to mnie korci. Ale w ciągu dnia cukier jest mi całkowiecie obojętny.

Dziś kupiłem do poczytania "Tłuste Życie" ale chyba zrobiłem błąd bo powinienem wziąć "Dietę Optymalną", która jak sie za późno dowiedziałem ma więcej informacji na temat tego jak powinna wyglądać DO. Pozdrawiam !!
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #26 : 2007-04-12, 10:01:28 »

ale jaki jest ten dzień !!!! Wstaje rano jem OPTI śniadanie, mimo że tłuste jak sami wiecie to lekkość na brzuszku taka jakiej nie pamiętałem od dawna.
 Dodatkowo nogi jakby spokojniejsze, bo nie łąpię sam siebie na tym jak nimi ruszam (oparte na palcach góra-dół z ogromną częstotliwością).

1. TAK TRZYMAJ. Wg mnie jak sie chce słodkiego to trzeba zjeść i zastanowić się czy nie bylo w diecie przypadkiem....za dużo białka, a za mało T (dlatego zalecam jadanie T +/- warzywa na śniadanie). SŁUCHAJ SIEBIE na DO  Very Happy . Zwsze rob SWOJE  Very Happy . DO uczy nie słuchac innych  Very Happy tylko robic swoje  Very Happy .
2. W ten sposób "diagnozuję" nadmiary weglowodanów i pr. cukrogennych  Surprised ( "niespokojne nogi" mogą być objawem za dużej ilości trojglicerydów).
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #27 : 2007-04-12, 10:53:08 »

a wdg mnie trzeba sie zastanowić czy to znowu nasze miluśińskie małę pasożyty nie wołają o jedzenie.

Podobno po głodówce pełen tj. 40 dniowej czego nie jest w stanie przeży ć zaden pasożyt w oóle sie nie chce słodkiego apetyt jest mniejszy i wszystko git. Zdam relacje za 45 dni Smile.
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #28 : 2007-04-12, 10:54:06 »

aha oczyściłem watrobe coraz mniej wielkoludów ostatnio 2 giganty po 1,3 cm ale to juz przy 3 oczyszczaniu wszystko .Za to zaczeły sie mały sypać garściami...
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #29 : 2007-04-12, 10:59:31 »

Oj Matti ,Matti ,za co Ty sie już nie łapałeś  Shocked

masz młody organizm i zdrowy,ale za bardzo nie kombinuj ,bo mozesz go tak "rozchwiać",że trudno Ci będzie potem zaprowadzić porządek.
To tak ode mnie ...
Pozdrawiam  Very Happy
Zapisane
sabina
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #30 : 2007-04-12, 11:07:52 »

Na oczyszczanie ostatnio sama wezawłam fachowca. Męczył się sprężyną pół dnia!. Nie oczyścił i musiałam wezwać wóz fachowy z kretem. Ten dopiero wyczyścił mi rury ze złogów tłuszczowych, kamieni i pasożytów, ale przytkało to wszystko studzienkę. Studzienkę oczyścili za darmo, ale za rurę na mojej posesji musiałam dać na 1/2l. I moje zawroty głowy z powodu oczyszczania minęły bezpowrotnie. Oczywiście do następnego oczyszczania!
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #31 : 2007-04-12, 12:52:56 »

Podobno po głodówce pełen tj. 40 dniowej czego nie jest w stanie przeży ć zaden pasożyt w oóle sie nie chce słodkiego apetyt jest mniejszy i wszystko git. Zdam relacje za 45 dni Smile.

Moja koleżanka miała kiedyś tasiemca i jak nieraz chciała się przegłodzić to dostawała okropnych bóli brzucha. Musiała wtedy 'dokarmić tasiemca' i bóle mijały.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #32 : 2007-04-12, 12:55:31 »

Moja koleżanka miała kiedyś tasiemca i jak nieraz chciała się przegłodzić to dostawała okropnych bóli brzucha. Musiała wtedy 'dokarmić tasiemca' i bóle mijały.

O! To tylko świadczy o inteligencji tasiemca  Shocked
Wiedział co ma robić ,żeby dostać jeść...
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #33 : 2007-04-12, 14:55:07 »

Podobno po głodówce pełnej tj. 40 dniowej nie jest w stanie przeżyć zaden pasożyt

Lepsza wersja to ...smalec/oliwa z oliwek i ...ogórki.
Zapisane
betan
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #34 : 2007-04-20, 11:54:04 »

Mogę podzielić się swoimi doświadczeniami. Otórz po dwóch dobach po przejściu na dietę optymalną zaczął mnie niemiłośiernie boleć żołądek,zawrót głowy a następnie niemalże nie utraciłam przytomności. Przypuszczałam, że to ze zmian jakie zachodzą w organiżmie, po zmianie złódła energii i potraktowałam to raczej jako coś pozytywnego, coś w rodzaju oczyszczania organizmu Zaznaczę, że wcześniej żywiłam się głównie bułeczkami i drożdzówkami  Sad  Potem jeszcze przez ok. tygodnia zdarzały się bóle żołądka po zjedzeniu wyjątkowo tłustych potraw. Od tej chwili już się to nie powtórzyło, a jestem na DO ok 2 miesięce. 
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #35 : 2007-04-22, 18:36:20 »

Witam ponownie!!

W sumie to jest chyba dopiero 5 dzień mojego ŻO.....ale jaki jest ten dzień !!!! Wstaje rano jem OPTI śniadanie, mimo że tłuste jak sami wiecie to lekkość na brzuszku taka jakiej nie pamiętałem od dawna. Cały dzień praca, bieganina a ja nawet nie mam ochoty na drzemkę, co jeszcze 5 dni temu było normą. Dodatkowo nogi jakby spokojniejsze, bo nie łąpię sam siebie na tym jak nimi ruszam (oparte na palcach góra-dół z ogromną częstotliwością).

Jeszcze mi się tylko chce słodkiej herbaty, ale tylko w trakcie picia tej nieposłodzonej i wieczorem gdy patrzę na cukierki to mnie korci. Ale w ciągu dnia cukier jest mi całkowiecie obojętny.

Dziś kupiłem do poczytania "Tłuste Życie" ale chyba zrobiłem błąd bo powinienem wziąć "Dietę Optymalną", która jak sie za późno dowiedziałem ma więcej informacji na temat tego jak powinna wyglądać DO. Pozdrawiam !!

Wisnia003--minelo nastepne 10 dni na ZO pytam czy samopoczucie dalej zadowalajace?, czy cukry i cukierki juz nie korca?
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #36 : 2007-04-29, 00:21:30 »

a wdg mnie trzeba sie zastanowić czy to znowu nasze miluśińskie małę pasożyty nie wołają o jedzenie.

Podobno po głodówce pełen tj. 40 dniowej czego nie jest w stanie przeży ć zaden pasożyt w oóle sie nie chce słodkiego apetyt jest mniejszy i wszystko git. Zdam relacje za 45 dni Smile.

Matti opisz coś o tej głodówce 40 dniowej gdzie to usłyszałeś,wyczytałeś bo mi przyszło skojarzenie od razu z Jezusem na pustyni.
Zapisane
tadzio
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #37 : 2007-05-18, 21:29:11 »

Witam ja mam ciekawe spostrzezenie na temat glodowek nie robilem dłuzszych jak siedem dni i czułem sie po nich wysmienicie , na DO jestem 6 lat i jak zrobilem głodówkę 3 dni w ubiegłym roku to nie bylo juz tego przypływu energii i lekkosci  to ta dieta tak na to wpływa? Tadziu
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #38 : 2007-05-18, 21:35:15 »

Jaka dolegliwosc chcesz zlikwidowac glodowka?
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #39 : 2007-05-19, 18:02:23 »

Cytuj
jak zrobilem głodówkę 3 dni w ubiegłym roku to nie bylo juz tego przypływu energii i lekkosci  to ta dieta tak na to wpływa? Tadziu
z tego wnioskuje,ze szukasz co po wyzej,

energii i lekkosci na ZO nie powinno ubywac,natomiast przybywac,zweryfikuj ilosc zjadanego bialka,wegli, i tluszczu,
przyjrzyj sie dokladnie proporcjom,

w posilkach nie powinno byc monotoni,nalezy,to jesc na co w danym dniu masz ochote,
ale nie kazdego dnia ten sam produkt,
 takze wszystkie  produkty zbozowe sa niejadalne  Smile
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 17 zapytaniami.