forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-23, 10:50:22

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660181 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Zawroty głowy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Zawroty głowy  (Przeczytany 28788 razy)
fewa
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #40 : 2007-05-19, 19:46:58 »

w posilkach nie powinno byc monotoni,nalezy,to jesc na co w danym dniu masz ochote,

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ja się kiedyś dziwiłam sobie. Jak długo można jeśc te jaja i galaretkę? Laughing Laughing Nadal mi smakują.
Jak jest jakaś imprezka i zostanie jakaś sałatka, śledzik itp. to muszę to jeśc aby się nie zepsuło, a jak się skończy to się cieszę i sobie myślę nareszcie jajka mniam mniam, śmieszne co  Laughing Laughing
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #41 : 2007-05-19, 19:56:59 »

W moim zywieniu tez panuje monotonia  Laughing I o dziwo zawsze codziennie to samo (niemalże) mi  smakuje  Wink
Moje dzieci też codziennie w kółko na śniadanie i kolację zjadają omlety i też nie chcą zmieniać menu  Laughing  Laughing  Laughing
Jedynie mąż nie lubi monotonii w posiłkach i zawsze coś dla niego muszę wymyślić nowego ...
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #42 : 2007-05-20, 13:25:32 »

A jak wytłumaczyć straszną ochotę na białko w smaku ryby.Aż czułam ten smak na języku. Niestety jajka mi jakoś mi nie podchodzą. Już bardziej żółtka. Ale rzadko. Za mało tłuszczu,za dużo węglow. ? Czy inna przyczyna?
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #43 : 2007-05-20, 18:35:38 »

dziewczyny,tak trzymajcie ,jesac to na co ma sie apetyt,
Sylwio,co rozumiesz,za malo tluszczu,za duzo   wegli?,chyba nie w  skladzie  jajka?
jezeli w posilkach jesz duzo tluszczu i tak samo duzo wegli,to nabawisz sie miazdzycy Confused
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #44 : 2007-05-20, 21:44:21 »

To mój taki duży skrót myślowy 3 miesiące opisów diety Bartka emailem do lekarki zadziałały Very Happy.Bo z reguły ochota to brak czegoś w organizmie i tak się zastanawiałam czego.Albo niedobór faktycznie białka stąd ta ryba. A jak mi smakowała. Zjadłam i ochota przeszła na 5 dni.Dziś znowu kupiłam sobie i jutro zrobię rybę. .psychicznie mam dość mięsa i jajek więc może dlatego. Albo wkroczę na dietę Elmo jeszcze  się okaże... Very Happy
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #45 : 2007-05-20, 21:51:15 »

Dieta bez tłuszczu?
Hm.
Jedząc ryby codziennie niekoniecznie trzeba być na diecie bez tłuszczu  Very Happy . Można jeść ryby i być na DO  Smile .
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #46 : 2007-05-20, 22:03:33 »

Filet z dorsza smażony na smalcu gęsim.Pycha.
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #47 : 2007-05-20, 22:07:05 »

Ja się kiedus zastanawiałam, czy na diecie takiej jak elmo można się pozbyc cukrzycy? Niekturzy mają poprostu wstręt do tłuszczu.
Mam znajomych tzw "ryżojadów" Laughing Tłuszcy się nie boją, ale bez ryżu nie wyobrażają sobie życia. Ciekawe czy diet japoa by im pomógł? Idea




Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #48 : 2007-05-20, 22:37:09 »

Sylwia ,a gdzie Ty kupujesz gęsi tłuszcz? ja tego nigdzie w sklepach nie widze.
Dzisiaj chyba jednak za dużo zjadłam tłuszczu bo cały dzień mnie głowa boli
   może to po śmietanie 36% kawa nie pomogła wreszcie połkłam calcypiryne
  rzadko uzywam -ale  mnie wydaje sie najmniej szkodliwa i skuteczna.
     
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #49 : 2007-05-20, 22:48:39 »

W Łodzi,pl.Barlickiego.Jest tam stoisko gdzie sprzedają gęsi,kaczki, kury, smalec gęsi,mama moja wypatrzyła to stoisko. Wczoraj ugotowałam na porcij z gęsi rosół. Wyszło taniej niż z całej gęsi a do tego dodałam smalec gęsi. I tyle.
A jakie kolejki są do nich. Wiecie,że do ludzi chyba niestety bardzo powoli ale dociera,że z tym jedzeniem jest coś na rzeczy. Nawet w Biedronce można już kupić oliwę z olwiek, w mięsnym reklamują przynajmniej wędlinę bez konserwantów obok zwykłej wędliny,że robią oddzielną linię produkcyjną. Przyprawy jak zGrecji sól morska,pieprz czarny,czerwony itp. Albo ja żyłam w innym świecie i nie zwracałam uwagi albo przemysł ma nową lukę aby zarobić dla tych co chcą zdrowiej, bez konserwantów itp. Szkoda,że dopiero teraz jak zepsuli ludziom zdrowie.
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #50 : 2007-05-20, 23:00:02 »

Do Łodzi  z Dolnego ślaska -mam baaaaardzo daleko -u nas na targu coprawda nieraz
widziałam gęsi w sprzedazy ale upierzone -spróbuje sie jeszcze gospodarzy popytać
   bo chyba w zyciu gęsiny nie jadłam -albo było to tak dawno ,ze nie pamiętam.
   Oczywiście ,ze do ludzi dochodzi -bo wędliny są przesolone a szynki i balerony
bez smaku- jakby przez majtki cedzone . Patrzeć sie na to nie chce a co dopiero kupować.
Ja zupy ostatnio gotuje na ogonach wołowych i lubie je sobie poobgryzać a jest tego sporo.

   
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #51 : 2007-05-20, 23:00:33 »

...cały dzień mnie głowa boli.........
 

Witaj Rudka Very Happy
Mam do Ciebie pytanie.
Czy uprawiasz jakas gimnastyke np. lub jakiekolwiek cwiczenia
tzw "cardio" ?

Ps. Przykro mi z powodu tej glowy.
Pozdrawiam Ciebie i przesylam Very Happy
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #52 : 2007-05-20, 23:43:23 »

przyznam sie bez bicia ,ze mało cwicze -jak jestem u mamy to cały dzien w ruchu
bo ogród i opieka -a tu u siebie -troche  i to  takie rutynowe na kręgosłup
patrze aby jak najszybciej minęło 15 min .
  za duzo czytam -bo dzisiaj -juz musiałam sięgac
większe okulary do czytania przy kompie .Przemęczyłam wzrok
czytaniem gazecior w słońcu.
Co to jest" Cardio"
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #53 : 2007-05-21, 10:49:27 »

Cytuj
Filet z dorsza smażony na smalcu gęsim.Pycha.


filizanka kawy z lyzeczka smalcu gesiego,tez pycha Cool
Sylwia,

filet z ryby smazony ´w glebokim tluszczu,(pol patelni smalcu wieprzowego),to dopiero rarytas Cool
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #54 : 2007-05-24, 00:27:27 »

Kodar -kawa ze smalcem?? czy to możliwe -- ze śmietanką to rozumiem.
     
 
Zapisane
Tymon
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #55 : 2007-05-24, 09:28:38 »

Ostatnio rzuciłem kawę i herbatę. Zdecydowanie lepiej się czuję. Cool
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #56 : 2007-05-24, 10:12:10 »

 R.niektorzy pija  kawe z  z lojem ,super leczy bole glowy np.kawa z cytryna i smalcem Smile
T.herbate pilam czarna jak smola i to bez cukru,po kawie mialam trzesionke na calym ciele,teraz popijalam ze smietanka,ale przez rotowaniemlecznych  i tego nalogu sie pozbylam ,wcale nie ciagnie Smile
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #57 : 2007-05-25, 09:59:01 »

Ja się kiedus zastanawiałam, czy na diecie takiej jak elmo można się pozbyc cukrzycy? Niekturzy mają poprostu wstręt do tłuszczu.
Mam znajomych tzw "ryżojadów" Laughing Tłuszcy się nie boją, ale bez ryżu nie wyobrażają sobie życia. Ciekawe czy diet japoa by im pomógł? Idea

Musieli by ćwiczyć godzinę dziennie i zmniejszyć porcje ...ryżu.

.kawa z cytryna i smalcem Smile

Cytryna może powodować "ucieczkę żelaza" (anemię z tyt. stanu zapalnego) i WIELE INNYCH  ciekawych rzeczy, nikoniecznie przyjemnych.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #58 : 2007-05-25, 10:09:09 »

Ja się kiedus zastanawiałam, czy na diecie takiej jak elmo można się pozbyc cukrzycy? Niekturzy mają poprostu wstręt do tłuszczu.
Mam znajomych tzw "ryżojadów" Laughing Tłuszcy się nie boją, ale bez ryżu nie wyobrażają sobie życia. Ciekawe czy diet japoa by im pomógł? Idea

Musieli by ćwiczyć godzinę dziennie i zmniejszyć porcje ...ryżu.


Pytam z ciekawości ;co musieliby ci ludzie ćwiczyć godzinę dziennie ? I czemu musieliby zmniejszyć porcje ryżu ,gdyby byli na japońskiej?
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Zawroty głowy
« Odpowiedz #59 : 2007-05-25, 11:41:29 »

Ja się kiedus zastanawiałam, czy na diecie takiej jak elmo można się pozbyc cukrzycy? Niekturzy mają poprostu wstręt do tłuszczu.
Mam znajomych tzw "ryżojadów" Laughing Tłuszcy się nie boją, ale bez ryżu nie wyobrażają sobie życia. Ciekawe czy diet japoa by im pomógł? Idea
Musieli by ćwiczyć godzinę dziennie i zmniejszyć porcje ...ryżu.
Pytam z ciekawości ;co musieliby ci ludzie ćwiczyć godzinę dziennie ? I czemu musieliby zmniejszyć porcje ryżu ,gdyby byli na japońskiej?


Witaj elmo.
Przesylam Tobie promienny usmiech  Very Happy

Ciekawi mnie, czy uprawiasz jakies cwiczenia (dla zdrowia), nie mam na mysli codziennej pracy w domu i po za? Very Happy

PS.
Domyslam sie co miala lekarka na mysli piszac "Musieli by ćwiczyć godzinę dziennie i zmniejszyć porcje ...ryżu." 
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 17 zapytaniami.