forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 10:24:10

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
658436 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  kamienie żółciowe
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 Do dou Drukuj
Autor Wtek: kamienie żółciowe  (Przeczytany 190501 razy)
grizzly
Go


Email
Odp: kamienie żółciowe
« Odpowiedz #20 : 2007-04-25, 21:06:38 »


Nie było USG przed DO , to skąd wiesz , że miałaś te kamienie? Jak się okazało , że schodzą "zupełnie rozpuszczone"?

Pozdrawiam Bruford

To sa istotne pytania, o tym samym pomyslalem.!!!!!!!!

Swoja droga bardzo sie ciesze z twojej obecnosci na tym forum,
mam takie odczucie, ze gdziekolwiek zabierasz "glos" zaczyna sie robic "ciekawiej"
i "smaczniej" jestes jak "dobra przyprawa" do "dania". Very Happy

Mam nadzieje, ze admin nie zrobi Tobie "nic zlego"   Smile  Laughing

No i oczywiscie czekamy na szczera odpowiedz Nelka Very Happy
 
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: kamienie żółciowe
« Odpowiedz #21 : 2007-04-25, 21:39:32 »

"smaczniej" jestes jak "dobra przyprawa" do "dania".

grizzly o Ty nie zjedz Bruforda  Laughing  Laughing
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: kamienie żółciowe
« Odpowiedz #22 : 2007-04-26, 01:35:16 »

Ewa
   "Jedzenie jest nawet lepsze od seksu ,bo nie trzeba tak długo czekać na przyjemnośc"
    a tak wogóle net, to jest to co bogu najlepiej sie udało zaraz po wibratorze.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: kamienie żółciowe
« Odpowiedz #23 : 2007-04-26, 09:08:07 »

Grizzly ,a co Ty się tak ekscytujesz, jakby było doprawdy czym  Shocked  Laughing .

Kto czytał ten tekst na pewno o tym pomyślał,ale... jak to się mówi:..
" głupi nie zauważy, mądry nic nie powie"...
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: kamienie żółciowe
« Odpowiedz #24 : 2007-04-26, 10:17:23 »

Pozdrawiam Bruford

To sa istotne pytania, o tym samym pomyslalem.!!!!!!!!

Swoja droga bardzo sie ciesze z twojej obecnosci na tym forum,
mam takie odczucie, ze gdziekolwiek zabierasz "glos" zaczyna sie robic "ciekawiej"
i "smaczniej" jestes jak "dobra przyprawa" do "dania". Very Happy

Mam nadzieje, ze admin nie zrobi Tobie "nic zlego"   Smile  Laughing

No i oczywiscie czekamy na szczera odpowiedz Nelka Very Happy
 


1.Heh , no dzięki , dzięki Very Happy .Również pozdro.

2.Admin dawno temu miał delikatny zamiar ale się z niego wycofał Very Happy

3.Dośc oczywiste pytania. Jednym z częstszych błędów jest dostrzeganie chorób tam gdzie ich nie ma. Zwłaszcza zaś jeśli idzie o tzw "przechodzenie kamieni przez przewód żółciowy"
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: kamienie żółciowe
« Odpowiedz #25 : 2007-04-26, 12:03:56 »

    a tak wogóle net, to jest to co bogu najlepiej sie udało zaraz po wibratorze.
Internet i pralka automatyczna to najlepsze rzeczy jakie można było wymyśleć (jak sobie pomyślę o 'Frani', pieluchach tetrowych... człowiek może wiele znieść).
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: kamienie żółciowe
« Odpowiedz #26 : 2007-04-26, 16:00:29 »

"smaczniej" jestes jak "dobra przyprawa" do "dania".

grizzly o Ty nie zjedz Bruforda  Laughing  Laughing

To by bylo zgodnie ze "zota proporcja"  Shocked

Tak sie sklada ze moim skromnym zdaniem "zota proporcja" nie jest "Long Life",
wiec Bruford jest bezpieczny Smile

Fascynujace jest natomiast "podejscie" Bruforda do "problemu".
Jego postawa jest przeciwienstwem postawy "taliba"

Moim zdaniem jest kandydatem do "Long Life".Smile
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: kamienie żółciowe
« Odpowiedz #27 : 2007-04-26, 20:52:12 »

Tak sie sklada ze moim skromnym zdaniem "zota proporcja" nie jest "Long Life",


A co według Ciebie daje możliwoś długiego życia?/czyt. zdrowego życia/ Question Question
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: kamienie żółciowe
« Odpowiedz #28 : 2007-04-26, 22:34:24 »

szczescie,milosc,radosc z kazdej przezytej chwili,
zachwycenie otaczajaca nas przyroda i nawet kazdym banalem,
poczucie ,ze jest sie potrzebnym ,i samorealizowanie siebie,wlasnych potrzeb nie krzywdzac przy tym innych,
jesc kazdego dnia b.skromnie i tylko raz dziennie,
kazdego dnia pracowac umyslowo ale i fizycznie,
spelnienie tych kryterii pozwoli dozyc do 100,a spotkalam sie osobisie i z osobami,ktore przezyly i 103 w pelnej sprawnosci Smile
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: kamienie żółciowe
« Odpowiedz #29 : 2007-04-26, 23:29:21 »

A co według Ciebie daje możliwoś długiego życia?/czyt. zdrowego życia/ Question Question

"Long Life" to styl zycia,  zdeterminowany aktualnymi i "dzialajacymi bo zweryfikowanymi w realu"
 metodami,  ktore powoduja zdrowie i dlugie zycie.

Tak naprawde "możliwoś zdrowego i długiego życia" daje wykonywanie calego!!!!!!!!  pakietu "zachowan prozdrowotnych".
Ten pakiet nazywam "Long Life". Niestety sama "gola dieta" jakakolwiek!!!!!!!!!,  nigdy nie doprowadzi do zdrowego i długiego życia.
Wiem ze to moze sie niespodobac  tym, ktorzy poszli na latwizne i  uwierzyli bezkrytycznie w "optymalnosc".

Co zawiera ten pakiet? Wszystkie "przykazania" wynikaja z "Bibli Harpera" (Biochemia i Fizjologia)
Prawda jest taka ze jest ich kilkanascie, dodatkowo ta lista podlega nieustajacej korekcji i jest doskonalona.
Jezeli cos nie dziala jest po prostu eliminowane lub podlega modyfikacji.

Lista "przykazan" nie jest dzielem jednego czlowieka dotknietego schizofreniczna wyobraznia!!!!!!!!!!!!!!(tombakopodobna np.)
Lista "przykazan" jest owocem pracy naukowcow z calego swiata.

Po kliknieciu na link dostajemy 701,000,000 odnosnikow do stron!!!!!!!!!

http://www.google.pl/search?q=Long+Life&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

Na tych "odnosnikach"  jest podane, co daje mozliwosc zdrowego i dlugiego zycia.

Oczywiscie postaram sie z biegiem czasu zaprezentowac kluczowe aspekty "Long Life"
O ile bedzie takie zainteresowanie forumowiczow Smile
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: kamienie żółciowe
« Odpowiedz #30 : 2007-04-27, 09:23:25 »

Grizzly ,Ty jesteś na ambonie czy jak???  Shocked

Po co tyle wykrzykników  Question

Raz byłam na takim spotkaniu ludzi i tam Ci "na górze" co już byli obłowieni ,namawiali biedaków ,aby pobrali kredyty i weszli w cos w rodzaju "łańsuszek" .No...chyba każdy wie o co chodzi...

Twoja Grizzly "przemowa" tu na Forum przypomina mi tamten cyrk  (poprzez te Twoje wykrzykniki  Shocked)
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: kamienie żółciowe
« Odpowiedz #31 : 2007-04-27, 11:26:37 »

Grizzly ,Ty jesteś na ambonie czy jak???  Shocked
Po co tyle wykrzykników  Question
Raz byłam na takim spotkaniu ludzi i tam Ci "na górze" co już byli obłowieni ,namawiali biedaków ,aby pobrali kredyty i weszli w cos w rodzaju "łańsuszek" .No...chyba każdy wie o co chodzi...
Twoja Grizzly "przemowa" tu na Forum przypomina mi tamten cyrk  (poprzez te Twoje wykrzykniki  Shocked)

Wdze, ze faktycznie! Ciebie urazilem.
Czy aby na pewno o te wykrzykniki chodzi?

Osobiscie uwazam ze tak naprawde to draznia ciebie odmienne poglady! Smile
Po co ten atak personalny:-)

Jak  musisz to atakuj: "bzdurne poglady" "pseudofakty" "mitologie", a nie wykrzykniki!! Smile Smile Smile
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: kamienie żółciowe
« Odpowiedz #32 : 2007-04-27, 11:46:50 »

Nie uraziłeś mnie ,tylko przypomniał mi sie wspomniany cyrk   Cool

A pisz sobie ile chcesz tych wykrzykników ,nawet po całych stronach ,co mi tam  Cool
Napisałam tylko moje pierwsze wrażenie ...,nothing more  Cool ,bo poczułam jakbyś przemawiał z ambony  Shocked

Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: kamienie żółciowe
« Odpowiedz #33 : 2007-04-27, 13:42:12 »

Cytuj
jest podane, co daje mozliwosc zdrowego i dlugiego zycia.
a czy uwazasz,ze ktos,kto uwielbia to co jadl i co robi  raptem zainteresuje sie prod.Long Life?
a nas  bedacych na ZO juz nik zadnym art.Long Life nie zaskoczy,bo my jemy malo i wartosciowo,
tego czego szukalismy juz mamy,
no tylko jeszcze zalezy nam na uczciwej prod.jajek,smietany,wieprzowiny i garstki warzyw,ot i cale Long Life Laughing

Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: kamienie żółciowe
« Odpowiedz #34 : 2007-04-27, 13:47:08 »



...no tylko jeszcze zalezy nam na uczciwej prod.jajek,smietany,wieprzowiny i garstki warzyw,  ot i cale Long Life Laughing

 Laughing  Laughing  Laughing i bez wykrzykników  Laughing 
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: kamienie żółciowe
« Odpowiedz #35 : 2007-04-27, 16:43:42 »

Cytuj
jest podane, co daje mozliwosc zdrowego i dlugiego zycia.
a czy uwazasz,ze ktos,kto uwielbia to co jadl i co robi  raptem zainteresuje sie prod.Long Life?
a nas  bedacych na ZO juz nik zadnym art.Long Life nie zaskoczy,bo my jemy malo i wartosciowo,
tego czego szukalismy juz mamy,
no tylko jeszcze zalezy nam na uczciwej prod.jajek,smietany,wieprzowiny i garstki warzyw,ot i cale Long Life Laughing



Witaj kodar Smile

Zgadzam sie z toba w 100% co do: "kto uwielbia to co jadl i co robi  raptem zainteresuje sie prod.Long Life?"
Osobiscie nie mam powodu, aby agitowac kogos, do poszukiwania najlepszej metody, 
na zdrowie-dlugie zycie(Bo to oznacza termin "Long Life")

Dla mnie jest "fascynujaca"  mozliwosc czerpania wiedzy od naukowcow zajmujacych sie "Long Life"
Ja nie jestem "talibem", ktory na "wiare" wybral sobie "jedynie sluszna" oraz  "niezmienna" teorie.

"Instrukcja obslugi czlowieka", ktora ja stosuje, 
jest systematycznie udoskonalana dzieki postepowi wiedzy!!!!!!!!


a nas  bedacych na ZO juz nik zadnym art.Long Life nie zaskoczy,bo my jemy malo i wartosciowo,
tego czego szukalismy juz mamy,

Kodar, twoja "Instrukcja obslugi czlowieka" opiera sie na "gorliwej wierze" w "jedynie sluszna" oraz  "niezmienna" teorie.
To analogicznie jak u zwolennikow  kreacjonizmu, niedopuszczajacych do swiadomosci "udowodnionych faktow"
 swiadczacych o poprawnosci teorii   ewolucjonizmu.

Nie badz zaslepiony!!!!!!!

Porownaj to co pisze na temat diety JK i lekarka.
Jesli jestes obiektywny, to zobaczysz, ze ona proponuje zupelnie "nowa jakosc"
Widac, ze "lekarka" czyta, uczy sie, wyciaga wnioski, i przyczynia sie do udoskonalania tego co JK "ustanowil" za dogmat Smile   
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: kamienie żółciowe
« Odpowiedz #36 : 2007-04-27, 17:07:55 »

Ja nie jestem "talibem", ktory na "wiare" wybral sobie "jedynie sluszna" oraz  "niezmienna" teorie.

Użyłeś slowo "teoria" do czego ona się odnosi ? Masz na myśli ŻO?

Cytuj
Kodar, twoja "Instrukcja obslugi czlowieka" opiera sie na "gorliwej wierze" w "jedynie sluszna" oraz  "niezmienna" teorie.

Tu też użyłeś słowo "teorie" ,które odnoszą się do żywienia Kodar wedle wskazówek ŻO...(?)

Cytuj
  Nie badz zaslepiony!!!!!!!

A to co? czuję się jakbym była na jakimś zebraniu religijnym  Shocked  Idea  Laughing
 
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: kamienie żółciowe
« Odpowiedz #37 : 2007-04-27, 18:05:17 »

Użyłeś slowo "teoria" do czego ona się odnosi ? Masz na myśli ŻO?

Odnosi sie to do kazdej "teorii" czy "praktyki" albo inaczej(ogolniej)  "fenomenu".
Nazwa tutaj jest nieistotna, jak chcesz, moze byc nawet "ZO w interpretacji JK"

Istotne jest to czy "fenomen" podlega doskonaleniu!!!!! czy jest "skostnialy" jak trup.

Podam prosty przyklad.
Jesli ktos bezkrytycznie "na wiare" kreuje swoje "zdrowie i zycie" i zamyka sie na oczywiste "reakcje" swojego organizmu
np. kamienie zolciowe, gdzie jest oczywiste ze spowodowal to on sam, swoja wiara ze cholesterol to nieistotny skladnik zoltka.
Ale co tam "reakcje organizmu" na nadmiar przyjmowanego cholesterolu, "wiara" stanowi, ze cholesterol to nieistotny skladnik zoltka.
Wiec kamienie w "realu" sa, ale wiara mowi, ze one schodza pod wplywem (zoltka, watroby, sloniny) i stosowania ustanowionej wiara "zlotej proporcji"


Tu też użyłeś słowo "teorie" ,które odnoszą się do żywienia Kodar wedle wskazówek ŻO...(?)

Mam pytanie czy Kodar zywi sie wedle wskazówek JK czy Lekarki.

Jest bardzo zasadnicza roznica miedzy tym co proponuje JK i Lekarka

Czy oba profile nazywamy ZO, czy tylko profil  JK lub Lekarki?

Do czego zmierzam: to wlasnie lekarka powoduje ze profil JK zostal udoskonalony.
Ja przynajmniej i wielu innych tak uwaza.


Cytuj
 
Nie badz zaslepiony!!!!!!!
A to co? czuję się jakbym była na jakimś zebraniu religijnym  Shocked  Idea  Laughing


To wlasnie o to chodzi aby w miare swoich mozliwosci (intelektualnych) dzialac sposobem lekarki Smile

w przeciwnym wypadku na pewno poczujesz sie:  jakbym była na jakimś zebraniu religijnym  Shocked  Idea  Laughing

Moze dlatego tak sie czujesz? Smile
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: kamienie żółciowe
« Odpowiedz #38 : 2007-04-27, 18:25:24 »


Nie badz zaslepiony!!!!!!!
A to co? czuję się jakbym była na jakimś zebraniu religijnym  Shocked  Idea  Laughing


To wlasnie o to chodzi aby w miare swoich mozliwosci (intelektualnych) dzialac sposobem lekarki Smile

w przeciwnym wypadku na pewno poczujesz sie:  jakbym była na jakimś zebraniu religijnym  Shocked  Idea  Laughing

Moze dlatego tak sie czujesz? Smile
Cytuj

Nikt tu nie wykrzykuje hasła typu " Nie bądź zaślepiony" Nawet Lekarka  Laughing  Laughing  Laughing Pisze normalnie .

A po co ja mam działam sposobem Lekarki?  :shock:ja nie działam sposobem nikogo ,działam swoim własnym sposobem bazując na przekazie JK  Cool

Kto ma rozum potrafi wyłonić z książek JK wystarczająco dużo informacji o tym jak zachować zdrowie i nie tylko  Cool .
Widzisz sam ,że Lekarka bazuje na ŻO wprowadzając swoje spostrzeżenia.

To czy nie lepiej czerpać wiedze prosto ze źródła  Cool

Ja zauważyłam ,że wiele ludzi żywiących się optymalnie nie rozumie przekazu JK,dlatego powracają choroby lub pojawiają sie nowe.
W sumie ,to się dziwie ,bo te informacje są bardzo przystępnym językiem napisane  Exclamation Wink

A Ty działaj dalej wedle własnych możliwości intelektualnych ,uważając żółtka za "niebezpieczne " pożywienie  Laughing a ja bedę wedle własnych  Cool  Wink


Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: kamienie żółciowe
« Odpowiedz #39 : 2007-04-27, 19:26:17 »

idziesz z postepem,a kto ci broni,
widze,ze nie zrozumiales tresci   ksiazek J.K. tak do konca ,
tam pisze wyraznie proporcje i bilansowanie sa najwazniejsze i tylko to w tej diecie sie liczy,
jezeli ktos tego nie robi,bo jst leniwcem ,to szuka udogodnien i wynalazkow poza wiedza J.K.
a nasza lekarka ma dla takich jak my zawsze madre wskazowki,
ktore niesamowicie sie sprawdzaja,
diete J.K.rozpoczynalam 2x,gdybym wtedy miala otwarty mozg,to bym zrozumiala,ze dieta J.K.uczy nas wsluchiwania sie we wlasny organizm,i przychodzenia z pomoca,
gdy taka bedzie potrzebna,a kto tak z reka na sercu o tym pamieta???? Shocked

Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 18 zapytaniami.