forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-12-15, 05:34:46

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Nale┼╝y je┼Ť─ç wtedy, gdy si─Ö chce je┼Ť─ç i zjada─ç tyle, by nie czu─ç potrzeby dalszego jedzenia.
544587 wiadomoÂci w 3985 w▒tkach; wys│ane przez 60 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Octaver
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  "NIE MA NIC ZDROWSZEGO" JAJKO TO SAMO ZDROWIE!
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: "NIE MA NIC ZDROWSZEGO" JAJKO TO SAMO ZDROWIE!  (Przeczytany 70342 razy)
Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 35399

Odp: "NIE MA NIC ZDROWSZEGO" JAJKO TO SAMO ZDROWIE!
« Odpowiedz #100 : 2014-01-24, 09:35:24 »

Laughing
Ale jak ┼Ťwietnie reklamuj─ů Diet─Ö Optymaln─ů!
"Krytyka" Reca jakoby tomasz kwasniewski pisa┼é g┼éupoty o amfoteryczno┼Ťci - bezcenna.┬á Very Happy
Uwiarygadnia mnie u każdej osoby, co choć trochę zna przedmiot "Przyroda" z szóstej klasy podstawówki!  Laughing
Mysle, ze recowi amfoterycznosc kojarzy sie glownie z amfora, czyli takim starozytnym gasiorkiem do pociagania z niego winka  Laughing Laughing A on lubi sobie pociagnac i potem rozne dyrdymaly wypisywac  Laughing
Nie, on nie jarzy, ┼╝e bia┼éka s─ů we krwi!
Dla niego białka to mleko lub jogurt.
S┼éodkie-kwa┼Ťne Laughing
Zyon
Hero Member
wiadomoÂci: 22319

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #101 : 2014-01-24, 09:42:35 »

Wcale sie nie dziwie, ze nie jarzy. Jezeli ponad 40 letni facet nie wie co to jest samiec alfa, to wnosze, ze ksiazek uzywa glownie do podpierania kiwajacych sie stolow i szaf, ewentualnie na podpalke.

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #102 : 2014-01-24, 09:46:06 »

ksiazek uzywa glownie do podpierania kiwajacych sie stolow i szaf.
Laughing
U┼╝yteczno┼Ť─ç ponad wszystko!
Zyon
Hero Member
wiadomoÂci: 22319

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #103 : 2014-01-24, 09:54:35 »

No w ramach uzytecznosci moglby wziac jakas gruba ksiege i solidnie sie nia walnac w czerep. Moze akurat by jakis zardzewialy tryb przeskoczyl.

Choc sadze, ze raczej przez pare minut by slyszal echo i czul rezonanse  Laughing

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #104 : 2014-04-05, 21:20:18 »

Pani dr Bia┼ékowska pisz─ůc w ten spos├│b o jajkach wykaza┼éa si─Ö brakiem odpowiedzialno┼Ťci i profesjonalizmu poniewa┼╝, to co stwierdzi┼éa w artykule jest prawdziwe w przypadku, gdy nie zachodzi w organizmie mieszanie paliw.
Bardzo upraszczaj─ůc - mieszanie paliw nie wyst─Öpuje w dw├│ch przypadkach: na diecie japo┼äskiej i na Diecie Optymalnej.
We wszystkich dietach mieszanych jajka s─ů oboj─Ötne, szkodliwe lub wybitnie szkodliwe, a szczeg├│lnie na diecie korytkowej, co wielokrotnie naukowcy potwierdzili w wielu badaniach naukowych i prawd─ů jest, ┼╝e na tej diecie jajka najbardziej przyspieszaj─ů rozw├│j mia┼╝d┼╝ycy i innych chor├│b cywilizacyjnych w tym cukrzycy typ II.
W Polsce spo┼╝ycie jaj, a ┼╝├│┼étek w szczeg├│lno┼Ťci jest niezwylke szkodlowe, poniewa┼╝ wi─Ökszo┼Ť─ç os├│b w Polsce od┼╝ywia si─Ö w spos├│b mieszany.
PS
Wskazane jest spo┼╝ywanie jajek na diecie ubogopastwiskowej. Dzi─Öki spo┼╝yciu bia┼éka o wysokiej warto┼Ťci biologicznej z jajek - zmiany mia┼╝d┼╝ycowe u wegetarian z nieboborem bia┼éka w diecie - szybko si─Ö cofaj─ů, poniewa┼╝ dieta w─Ödruje z "ubogiego pastwiska" w kierunku diety japo┼äskiej.
PS jest ciekawe.
renia
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 52476

« Odpowiedz #105 : 2014-04-05, 21:35:33 »

Czyli przy korytku jajka s─ů niewskazane, a przy pastwisku jak najbardziej... Rolling Eyes

Blackend
Hero Member
wiadomoÂci: 39711

« Odpowiedz #106 : 2014-04-05, 21:47:14 »

Mam ch┼éopaka w firmie na diecie ubogopastwiskowej, chudy jak patyk, post─Öpuj─ůca mia┼╝d┼╝yca ko┼äczyn dolnych, zatory ┼╝y┼é w g┼éowie, og├│lne wyniszczenie organizmu. ┼╗al mi go by┼éo i zaanga┼╝owa┼éem si─Ö swego czasu aby mu pom├│c, lecz nic z tego nie wysz┼éo, pos┼éucha┼é i dalej robi swoje. Jego idolem i autorytetem jest drugi ancymon, kt├│ry chodzi z workiem przyszytym do jelita i kt├│remu sie marzy choroba Le┼Ťniowskiego-Crohna.
Jedzie na czipsach, cukierkach, czasami kanapkach z marketu, zupkach z tytki itp.
Podejrzewam, ┼╝e jak trafi do szpitala, to ju┼╝ nie wr├│ci - przykre.
Obydwaj licytuj─ů si─Ö, kt├│ry jest bardziej chory. Tego drugiego zawioz┼éem do lekarza optymalnego, zap┼éaci┼éem za wizyt─Ö, bo te┼╝ mi si─Ö go ┼╝al zrobi┼éo, r├│wnie┼╝ nic z tego nie wysz┼éo - przykre.
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #107 : 2014-04-05, 21:54:33 »

Czyli przy korytku jajka s─ů niewskazane, a przy pastwisku jak najbardziej... Rolling Eyes
No.
Dawniej ludzie pewno dlatego dodawali je do m─ůki na kluchy.
Nawet niewielki dodatek dobrego białka poprawia pastwisko.
Trykom w stanówce też dodaje się żółtka do paszy Laughing
Lubię tego Toana czytać, bo miał szersze, niebetonowe spojrzenie Very Happy
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #108 : 2014-04-05, 21:56:46 »

Mam ch┼éopaka w firmie na diecie ubogopastwiskowej, chudy jak patyk, post─Öpuj─ůca mia┼╝d┼╝yca ko┼äczyn dolnych, zatory ┼╝y┼é w g┼éowie, og├│lne wyniszczenie organizmu. ┼╗al mi go by┼éo i zaanga┼╝owa┼éem si─Ö swego czasu aby mu pom├│c, lecz nic z tego nie wysz┼éo, pos┼éucha┼é i dalej robi swoje. Jego idolem i autorytetem jest drugi ancymon, kt├│ry chodzi z workiem przyszytym do jelita i kt├│remu sie marzy choroba Le┼Ťniowskiego-Crohna.
Jedzie na czipsach, cukierkach, czasami kanapkach z marketu, zupkach z tytki itp.
Obydwaj licytuj─ů si─Ö, kt├│ry jest bardziej chory. Tego drugiego zawioz┼éem do lekarza optymalnego, zap┼éaci┼éem za wizyt─Ö, bo te┼╝ mi si─Ö go ┼╝al zrobi┼éo, r├│wnie┼╝ nic z tego nie wysz┼éo - przykre.
Przeszła Ci już donkichoteria?
renia
Hero Member

« Odpowiedz #109 : 2014-04-05, 21:58:04 »

Dzi┼Ť prawdziwych Toan├│w ju┼╝ nie ma... Confused

Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #110 : 2014-04-05, 22:00:40 »

Na wszystko jest miejsce i czas.
Tyle czytanek na tym Forum jest jeszcze do przebrni─Öcia...
Blackend
Hero Member

« Odpowiedz #111 : 2014-04-05, 22:05:23 »

Podoba mi si─Ö dzia┼éanie informacyjne, tak jak to forum, ksi─ů┼╝ki Doktora i Admina, artyku┼éy w prasie itd.
Pojedynczych przypadk├│w mia┼éem wi─Öcej, nikogo nie przekona┼éem, tylko ┼╝al czasami patrze─ç. Siostrzenica tego ubogopastwiskowca jest chora na ostr─ů bia┼éaczk─Ö, znam j─ů, ma 17lat...
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #112 : 2014-04-05, 22:07:32 »

Podoba mi si─Ö dzia┼éanie informacyjne, tak jak to forum, ksi─ů┼╝ki Doktora i Admina, artyku┼éy w prasie itd.
Pojedynczych przypadk├│w mia┼éem wi─Öcej, nikogo nie przekona┼éem, tylko ┼╝al czasami patrze─ç. Siostrzenica tego ubogopastwiskowca jest chora na ostr─ů bia┼éaczk─Ö, znam j─ů, ma 17lat...
Niezaprzeczalnie przykro i czasem ma si─Ö ochot─Ö rozwala─ç ┼Ťciany Sad
Ale co zrobisz?
Blackend
Hero Member

« Odpowiedz #113 : 2014-04-05, 22:09:38 »

Nic, patrzysz i pomagasz tak jak sobie tego ┼╝ycz─ů.  Confused  Cool
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #114 : 2014-04-06, 06:41:16 »

A mnie zastanawia dlaczego "nie wysz┼éo", mo┼╝e mechanizm dzia┼éania po wp┼éywem "┼╝alu" jest do d... zawodny. By─ç mo┼╝e wraz z ┼╝alem w parze idzie lito┼Ť─ç, a to raczej "babskie" dzia┼éanie. Ch┼éopak jest m┼éody, ma ojca, znaczy dopieszczony si─Ö jak nale┼╝y? Dlaczego korytkowy ma u niego autorytet, mo┼╝e to "obszerne jelito" jest "rubaszne", "beztroskie", a brak trosk to raczej zdrowego cecha? Oczywi┼Ťcie, mo┼╝na si─Ö te┼╝ i nad mymi s┼éowy ulitowa─ç, b─ůd┼║ ... za nie obrazi─ç. Wink
"Ale co zrobisz?"
Very Happy
admin
Administrator
Jr. Member
*
wiadomoÂci: 2924

toan@q4.pl

« Odpowiedz #115 : 2014-04-06, 08:06:18 »

Za to jest coole┼Ť&rec...┬á  Very Happy
admin
Administrator
Jr. Member
*

toan@q4.pl

« Odpowiedz #116 : 2014-04-06, 08:09:40 »

Bardzo karygodne post─Öpowanie!┬á Shocked  Wink
Tylko wrogów można sobie nim narobić...  Cool
renia
Hero Member

« Odpowiedz #117 : 2014-04-06, 08:12:50 »

Za to jest coole┼Ť&rec...┬á┬á Very Happy

Robi─ů co mog─ů... Laughing

renia
Hero Member

« Odpowiedz #118 : 2014-04-06, 08:15:53 »

...ale ju┼╝ coraz mniej jest tych piesk├│w szczekaj─ůcych na DO. Od Teresy te┼╝ ju┼╝ si─Ö wynie┼Ťli...A by┼éy ich ca┼ée hordy goni─ůce po wszystkich forach bez chom─ůta... Laughing

admin
Administrator
Jr. Member
*

toan@q4.pl

« Odpowiedz #119 : 2014-04-06, 08:21:09 »

I o to w┼éa┼Ťnie chodzi, bo pewien prof. dr. hab. wyk┼éadowca akademicki, Pose┼é na Sejm, kt├│ry zawodowo wsp├│┼épracowa┼é z I┼╗i┼╗ i nigdy nie dowiedzia┼éby si─Ö o wspania┼éej Diecie Optymalnej i Doktorze Kwa┼Ťniewskim, gdyby nie psychoza dor├│wnuj─ůca tej u Jarmo┼éowicza, a panuj─ůca w tej instytucji szkody publicznej... ┬áConfused Jak mi powiedzia┼é: "Panie Tomaszu tam o niczym innym nie pieprzyli, tylko jak zniszczy─ç DO i Dr-a..."
I dalej tak kombinuj─ů...  Laughing
Oczywi┼Ťcie z I┼╗i┼╗ ju┼╝┬á nie wsp├│┼épracuje, bo wybra┼é ┼╗ywienie Optymalne.┬á Very Happy
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 19 zapytaniami.