forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2017-12-11, 08:29:04

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
498863 wiadomoÂci w 3936 w▒tkach; wys│ane przez 66 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: jwar
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  "NIE MA NIC ZDROWSZEGO" JAJKO TO SAMO ZDROWIE!
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: "NIE MA NIC ZDROWSZEGO" JAJKO TO SAMO ZDROWIE!  (Przeczytany 55862 razy)
renia
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 43447

Odp: "NIE MA NIC ZDROWSZEGO" JAJKO TO SAMO ZDROWIE!
« Odpowiedz #120 : 2014-04-06, 08:23:22 »

Co ten Doktor im takiego złego zrobił? Rolling Eyes

admin
Administrator
Jr. Member
*
wiadomoÂci: 2523

[email protected]

« Odpowiedz #121 : 2014-04-06, 08:24:23 »

Udowodni┼é publicznie na wielu wyleczonych z "nieuleczalnego" osobach, jakimi ignorantami dietetycznymi s─ů - niekt├│rzy podatni, nigdy takiej zniewagi nie wybacz─ů!┬á Cool
renia
Hero Member

« Odpowiedz #122 : 2014-04-06, 08:26:57 »

....... nigdy nie dowiedzia┼éby si─Ö o wspania┼éej Diecie Optymalnej i Doktorze Kwa┼Ťniewskim, gdyby nie psychoza dor├│wnuj─ůca tej u Jarmo┼éowicza, a panuj─ůca w tej instytucji szkody publicznej... ┬áConfused

Mi ta internetowa psychoza te┼╝ podpowiada┼éa, ┼╝e TO musi by─ç CO┼Ü bardzo wa┼╝nego, ┼╝e tak si─Ö w TO anga┼╝uj─ů i ujadaj─ů... Na r├│┼╝ne g┼éupie diety rodem z "Pani domu" nie ma odzewu... Rolling Eyes

admin
Administrator
Jr. Member
*

[email protected]

« Odpowiedz #123 : 2014-04-06, 08:29:32 »

Jasne, Jarmo┼éowicz ma jakie┼Ť kwity dietetyczne z I┼╗I┼╗, aby m├│g┼é uprawia─ç w "donwito" legalnie znachorstwo, szama┼ästwo i sekciarstwo "niskow─Öglowodanowe", kt├│re m├│j Te┼Ť─ç u┼éo┼╝y┼é na podstawie "naukowych" doniesie┼ä typu: "120g glukozy dla m├│zgu" i "bia┼éka 2g, aby na pewno nie brak┼éo" ...┬á Wink
renia
Hero Member

« Odpowiedz #124 : 2014-04-06, 08:30:40 »

Udowodni┼é publicznie na wielu wyleczonych z "nieuleczalnego" osobach, jakimi ignorantami dietetycznymi s─ů - niekt├│rzy podatni, nigdy takiej zniewagi nie wybacz─ů!┬á Cool

Dla autorytetów nie ma nic gorszego... Rolling Eyes automatycznie widać, że "krol jest nagi". Nie ma wiedzy, bajki ludziom opowiadał... Confused Szkodził zamiast pomagać...Powinien być ukarany, a nie nagradzany...

Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoÂci: 2744

« Odpowiedz #125 : 2014-04-06, 08:51:08 »

I o to w┼éa┼Ťnie chodzi, bo pewien prof. dr. hab. wyk┼éadowca akademicki, Pose┼é na Sejm, kt├│ry zawodowo wsp├│┼épracowa┼é z I┼╗i┼╗ i nigdy nie dowiedzia┼éby si─Ö o wspania┼éej Diecie Optymalnej i Doktorze Kwa┼Ťniewskim, gdyby nie psychoza dor├│wnuj─ůca tej u Jarmo┼éowicza, a panuj─ůca w tej instytucji szkody publicznej... ┬áConfused Jak mi powiedzia┼é: "Panie Tomaszu tam o niczym innym nie pieprzyli, tylko jak zniszczy─ç DO i Dr-a..."
I dalej tak kombinuj─ů...┬á Laughing
Oczywi┼Ťcie z I┼╗i┼╗ ju┼╝┬á nie wsp├│┼épracuje, bo wybra┼é ┼╗ywienie Optymalne.┬á Very Happy

[i]"Jestem bardzo sk┼éopotany, prosz─Ö Pa┼ästwa po tym wspania┼éym, na kt├│re mo┼╝e nie zas┼éu┼╝y┼éem,┬á wej┼Ťciu. Natomiast na wst─Öpie chcia┼ébym Pa┼ästwu podzi─Ökowa─ç serdecznie za zaproszenie mnie do Che┼éma, mam tu przyjemno┼Ť─ç by─ç tu ju┼╝ drugi raz, pierwszy raz mia┼éem m├│wi─ç dla czterystu rolnik├│w, przysz┼éo wprawdzie tylko dwudziestu, ale by┼é to mecz, no ja by┼éy pi┼ékarz, to rozumiem. Prosz─Ö Pa┼ästwa musz─Ö wyja┼Ťni─ç sk─ůd ja si─Ö tu bior─Ö, no bo jestem przede wszystkim profesorem ekologii i ochrony ┼Ťrodowiska, a tu ┼╝ywno┼Ť─ç. Jestem jednym z bardzo nielicznych, kt├│ry uzna┼é, ┼╝e ┼╝ywno┼Ť─ç jest to najwa┼╝niejszy czynnik ┼Ťrodowiska, bo ona usposabia, wp┼éyw powietrza, wody, gleby i naj┼éatwiej jest w prowadzana do organizmu cz┼éowiek, wraz ze wszelkimi┬á konsekwencjami. A wi─Öc interesowa┼éem si─Ö tym od wielu lat. Kiedy┼Ť spotka┼é mnie zaszczyt, mianowicie pan minister zdrowia desygnowa┼é mnie na cz┼éonka rady Instytutu d/s ┼╗ywno┼Ťci i ┼╗ywienia w Warszawie. Znalaz┼éem si─Ö w tym instytucie i dowiedzia┼éem si─Ö , ┼╝e jest tam bardzo ┼║le widziany Doktor Jan Kwa┼Ťniewski. Wi─Öc pomy┼Ťla┼éem sobie, je┼╝eli jest taka dintojra w stosunku do Doktora, to musi by─ç bardzo interesuj─ůcy i warto┼Ťciowy cz┼éowiek (brawa) i dlatego kiedy mia┼éem okazj─Ö znale┼║─ç si─Ö w Ciechocinku i odda┼éem si─Ö z pe┼énym zaufaniem w Jego r─Öce i pozna┼éem Go, i musz─Ö powiedzie─ç, ┼╝e bardzo rzadko spotyka si─Ö kogo┼Ť tak skromnego,┬á tak m─ůdrego, ┼éatwo dost─Öpnego, kt├│ry no bo przecie┼╝ pope┼éni┼é g┼é├│wny grzech , bo chce aby┼Ťmy wszyscy zdrowi byli. No jak m├│g┼é zrobi─ç tak─ů rzecz lekarzom, farmakologom, itd.,┬á kt├│rzy czerpi─ů miliardy przecie┼╝ ze swoich produkt├│w (brawa). Prosz─Ö Pa┼ästwa s┼éuchaj─ůc trzech wyst─ůpie┼ä przede mn─ů doszed┼éem do wniosku, ┼╝e Pan Doktor wszystkie m─ůdro┼Ťci ju┼╝ tutaj powiedzia┼é i z najlepszego ┼║r├│d┼éa Pan Prezes powiedzia┼é wszystko o organizacji, Pani Zosia wspania┼é─ů laurk─Ö, na jak─ů by mnie nie by┼éo sta─ç, nawet jakbym si─Ö stara┼é, c├│┼╝ zostaje dla mnie?, bardzo niewiele. No ale profesorowie to jest taki niebezpieczny gatunek, kt├│rzy potrafi─ů d┼éugo m├│wi─ç, czy z sercem, to tylko musz─ů Pa┼ästwo oceni─ç . Wi─Öc ja chc─Ö mo┼╝e zacz─ů─ç od tego, ┼╝e sytuacja naszego kraju jest w tej chwili niezwykle krytyczna....."[/i]
Stanis┼éaw Wi─ůckowski (Che┼ém 2004)
Blackend
Hero Member
wiadomoÂci: 33669

« Odpowiedz #126 : 2014-04-06, 08:56:44 »

admin
Administrator
Jr. Member
*

[email protected]

« Odpowiedz #127 : 2014-04-06, 09:07:55 »

Tu trzeba koniecznie poda─ç link do w─ůtku wielce zas┼éu┼╝onego i niestrudzonego, dla propagowania Diety Optymalnej:  http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=22934 - kochany coole┼Ť... Very Happy
admin
Administrator
Jr. Member
*

[email protected]

« Odpowiedz #128 : 2014-04-06, 09:36:33 »

I o to w┼éa┼Ťnie chodzi, bo pewien prof. dr. hab. wyk┼éadowca akademicki, Pose┼é na Sejm, kt├│ry zawodowo wsp├│┼épracowa┼é z I┼╗i┼╗ i nigdy nie dowiedzia┼éby si─Ö o wspania┼éej Diecie Optymalnej i Doktorze Kwa┼Ťniewskim, gdyby nie psychoza dor├│wnuj─ůca tej u Jarmo┼éowicza, a panuj─ůca w tej instytucji szkody publicznej... ┬áConfused Jak mi powiedzia┼é: "Panie Tomaszu tam o niczym innym nie pieprzyli, tylko jak zniszczy─ç DO i Dr-a..."
I dalej tak kombinuj─ů...┬á Laughing
Oczywi┼Ťcie z I┼╗i┼╗ ju┼╝┬á nie wsp├│┼épracuje, bo wybra┼é ┼╗ywienie Optymalne.┬á Very Happy

[i]"Jestem bardzo sk┼éopotany, prosz─Ö Pa┼ästwa po tym wspania┼éym, na kt├│re mo┼╝e nie zas┼éu┼╝y┼éem,┬á wej┼Ťciu. Natomiast na wst─Öpie chcia┼ébym Pa┼ästwu podzi─Ökowa─ç serdecznie za zaproszenie mnie do Che┼éma, mam tu przyjemno┼Ť─ç by─ç tu ju┼╝ drugi raz, pierwszy raz mia┼éem m├│wi─ç dla czterystu rolnik├│w, przysz┼éo wprawdzie tylko dwudziestu, ale by┼é to mecz, no ja by┼éy pi┼ékarz, to rozumiem. Prosz─Ö Pa┼ästwa musz─Ö wyja┼Ťni─ç sk─ůd ja si─Ö tu bior─Ö, no bo jestem przede wszystkim profesorem ekologii i ochrony ┼Ťrodowiska, a tu ┼╝ywno┼Ť─ç. Jestem jednym z bardzo nielicznych, kt├│ry uzna┼é, ┼╝e ┼╝ywno┼Ť─ç jest to najwa┼╝niejszy czynnik ┼Ťrodowiska, bo ona usposabia, wp┼éyw powietrza, wody, gleby i naj┼éatwiej jest w prowadzana do organizmu cz┼éowiek, wraz ze wszelkimi┬á konsekwencjami. A wi─Öc interesowa┼éem si─Ö tym od wielu lat. Kiedy┼Ť spotka┼é mnie zaszczyt, mianowicie pan minister zdrowia desygnowa┼é mnie na cz┼éonka rady Instytutu d/s ┼╗ywno┼Ťci i ┼╗ywienia w Warszawie. Znalaz┼éem si─Ö w tym instytucie i dowiedzia┼éem si─Ö , ┼╝e jest tam bardzo ┼║le widziany Doktor Jan Kwa┼Ťniewski. Wi─Öc pomy┼Ťla┼éem sobie, je┼╝eli jest taka dintojra w stosunku do Doktora, to musi by─ç bardzo interesuj─ůcy i warto┼Ťciowy cz┼éowiek (brawa) i dlatego kiedy mia┼éem okazj─Ö znale┼║─ç si─Ö w Ciechocinku i odda┼éem si─Ö z pe┼énym zaufaniem w Jego r─Öce i pozna┼éem Go, i musz─Ö powiedzie─ç, ┼╝e bardzo rzadko spotyka si─Ö kogo┼Ť tak skromnego,┬á tak m─ůdrego, ┼éatwo dost─Öpnego, kt├│ry no bo przecie┼╝ pope┼éni┼é g┼é├│wny grzech , bo chce aby┼Ťmy wszyscy zdrowi byli. No jak m├│g┼é zrobi─ç tak─ů rzecz lekarzom, farmakologom, itd.,┬á kt├│rzy czerpi─ů miliardy przecie┼╝ ze swoich produkt├│w (brawa). Prosz─Ö Pa┼ästwa s┼éuchaj─ůc trzech wyst─ůpie┼ä przede mn─ů doszed┼éem do wniosku, ┼╝e Pan Doktor wszystkie m─ůdro┼Ťci ju┼╝ tutaj powiedzia┼é i z najlepszego ┼║r├│d┼éa Pan Prezes powiedzia┼é wszystko o organizacji, Pani Zosia wspania┼é─ů laurk─Ö, na jak─ů by mnie nie by┼éo sta─ç, nawet jakbym si─Ö stara┼é, c├│┼╝ zostaje dla mnie?, bardzo niewiele. No ale profesorowie to jest taki niebezpieczny gatunek, kt├│rzy potrafi─ů d┼éugo m├│wi─ç, czy z sercem, to tylko musz─ů Pa┼ästwo oceni─ç . Wi─Öc ja chc─Ö mo┼╝e zacz─ů─ç od tego, ┼╝e sytuacja naszego kraju jest w tej chwili niezwykle krytyczna....."[/i]
Stanis┼éaw Wi─ůckowski (Che┼ém 2004)

W┼éa┼Ťnie o takich ludzi chodzi!
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #129 : 2014-04-06, 09:39:02 »

Lubię tego Toana czytać, bo miał szersze, niebetonowe spojrzenie Very Happy

Dzi┼Ť prawdziwych Toan├│w ju┼╝ nie ma... Confused

Za to jest coole┼Ť&rec...┬á┬á Very Happy

Robi─ů co mog─ů... Laughing

(Ad acta)
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #130 : 2014-04-06, 09:43:44 »

Fakt! Podatni nie wybaczaj─ů, bo niby co maj─ů wybaczy─ç. Very Happy DO tego potrzebna jest wiedza, a nie ignorancja. O! Laughing
renia
Hero Member

« Odpowiedz #131 : 2014-04-06, 09:50:35 »

Tu trzeba koniecznie poda─ç link do w─ůtku wielce zas┼éu┼╝onego i niestrudzonego, dla propagowania Diety Optymalnej:┬á http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=22934 - kochany coole┼Ť... Very Happy

Jak bezczelnie s─ů zak┼éamani. Nigdy nie napisa┼éam, ┼╝e jem B17 w celu uzupe┼énienia w─Öglowodan├│w. Ale k┼éamstwo w k├│┼éko powtarzane uznaje si─Ö za prawd─Ö. Pisa┼éam, ┼╝e jem czasami morele suszone na s┼éo┼äcu w celu uzupe┼énienie w─Öglowodan├│w. Pestki moreli kupi┼éam jak poczyta┼éam o szerokim spektrum dzia┼éanie B17 i jej braku w diecie wsp├│┼éczesnego cz┼éowieka.
I...jest tak jak pisze tam "seanor" o forum DD...
 "Z┼éem jest tylko to co jest oszczerstwem , nieprawda , kalumni─ů , a to forum , az kipi tak─ů tre┼Ťci─ů.
Wstyd na kraj , na ┼Ťwiat ca┼éy - oj wstyd..."

S─ů tam ludzie wypruci z wszelkich ludzkich uczu─ç i warto┼Ťci...

admin
Administrator
Jr. Member
*

[email protected]pl

« Odpowiedz #132 : 2014-04-06, 10:12:17 »

Fakt! Podatni nie wybaczaj─ů, bo niby co maj─ů wybaczy─ç. Very Happy DO tego potrzebna jest wiedza, a nie ignorancja. O! Laughing

Dorobek "naukowy" ca┼éego ┼╝ycia nie pozwala!  Laughing
Zyon
Hero Member
wiadomoÂci: 21199

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #133 : 2014-04-06, 12:19:07 »

Tu trzeba koniecznie poda─ç link do w─ůtku wielce zas┼éu┼╝onego i niestrudzonego, dla propagowania Diety Optymalnej:┬á http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=22934 - kochany coole┼Ť... Very Happy
Ciekawy link, widze, ze cooles tak sobie wzial do serca moje nauki o "chomoncie", ze teraz z kolei wszystko odmienia w druga strone Very Happy
Otoz pisze:
Cytuj z: COOLER
Do b┼é─Öd├│w nale┼╝y si─Ö przyzna─ç, a ostatnie 15 lat pokaza┼éo jak dieta optymalna sprzyja rakowi i innym chorob─ů
Otoz drogi coolesiu, z godznie z polska gramatyka w przypadku Celownika pisze sie "chorobom".  Very Happy

Nie dziekuj, uczyc sie od lepszych to nie wstyd, dzieki moim lekcjom kiedys nauczysz sie pisac prawidlowo i myslec optymalnie  Laughing

Work Buy Consume Die
Diogenes z Synopy
Full Member
P│eŠ: Mŕ┐czyzna
wiadomoÂci: 11007

« Odpowiedz #134 : 2015-09-07, 18:45:00 »

no chyba  Smile

hosting zdjęć zapodaj.net hosting zdjęć zapodaj.net   

10 żółtek utrzeć z 3 łyżeczkami cukru, na parze. Dodać soku z cytryny. Zalać 100 gr malin i borówek amerykańskich.

suplement witaminowo-mineralny  o nazwie:
Kogel-mogel.  

BTW  1: 1.89 : 0.83

33.9 - 64.1 - 28.37 gr      799.35 cal  .    Kolacja na dwie twarze .

waga - 315 g

bon app├ętit!

uwaga:

Klasyczny kogel-mogel robi si─Ö z dw├│ch ┼╝├│┼étek kurzych jaj i trzech ┼éy┼╝eczek cukru. Ten za┼Ť jest dla optymalnych.
renia
Hero Member

« Odpowiedz #135 : 2015-09-07, 18:57:06 »

Wygl─ůda super... Very Happy

admin
Administrator
Jr. Member
*

[email protected]

"NIE MA NIC CHORSZEGO" JAJKO TO SAME CHORÓBSKA!
« Odpowiedz #136 : 2015-09-07, 18:59:54 »

"NIE MA NIC CHORSZEGO" JAJKO TO SAME CHORÓBSKA!  Cool
Diogenes z Synopy
Full Member
P│eŠ: Mŕ┐czyzna
wiadomoÂci: 11007

« Odpowiedz #137 : 2015-09-07, 19:07:54 »

Wygl─ůda super... Very Happy

Zosia doda┼éa par─Ö wi├│rek czekolady i obowi─ůzkowe listki mi─Öty ( poci─Öte )┬á - mniam , pyszczek mi si─Ö sklei┼é od tych s┼éodko┼Ťci┬á Wink

Mo┼╝na jeszcze wierzch przykry─ç pierzynk─ů z bitej ┼Ťmietanki,┬á ale dzi┼Ť t┼éuszczu ju┼╝ si─Ö na┼╝┼éopa┼éem Wink┬á ┬ái odkryta wersja starczy.
Zyon
Hero Member
wiadomoÂci: 21199

pind┼╝ar ryskow wyszy

Odp: "NIE MA NIC CHORSZEGO" JAJKO TO SAME CHORÓBSKA!
« Odpowiedz #138 : 2015-09-07, 19:31:59 »

"NIE MA NIC CHORSZEGO" JAJKO TO SAME CHORÓBSKA!  Cool
KTO JAJKO ZJADA
TEGO MIAZDZYCA DOPADA  Shocked

Work Buy Consume Die
vvv
Jr. Member
**
wiadomoÂci: 3744

« Odpowiedz #139 : 2015-09-07, 19:36:02 »

We wszystkich dietach mieszanych jajka s─ů oboj─Ötne, szkodliwe lub wybitnie szkodliwe, a szczeg├│lnie na diecie korytkowej, co wielokrotnie naukowcy potwierdzili w wielu badaniach naukowych i prawd─ů jest, ┼╝e na tej diecie jajka najbardziej przyspieszaj─ů rozw├│j mia┼╝d┼╝ycy i innych chor├│b cywilizacyjnych w tym cukrzycy typ II.
W Polsce spo┼╝ycie jaj, a ┼╝├│┼étek w szczeg├│lno┼Ťci jest niezwylke szkodlowe, poniewa┼╝ wi─Ökszo┼Ť─ç os├│b w Polsce od┼╝ywia si─Ö w spos├│b mieszany.
PS
Wskazane jest spo┼╝ywanie jajek na diecie ubogopastwiskowej. Dzi─Öki spo┼╝yciu bia┼éka o wysokiej warto┼Ťci biologicznej z jajek - zmiany mia┼╝d┼╝ycowe u wegetarian z nieboborem bia┼éka w diecie - szybko si─Ö cofaj─ů, poniewa┼╝ dieta w─Ödruje z "ubogiego pastwiska" w kierunku diety japo┼äskiej.

Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.096 sekund z 19 zapytaniami.