forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 15:12:27

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
658450 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  "NIE MA NIC ZDROWSZEGO" JAJKO TO SAMO ZDROWIE!
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 Do dou Drukuj
Autor Wtek: "NIE MA NIC ZDROWSZEGO" JAJKO TO SAMO ZDROWIE!  (Przeczytany 111363 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: "NIE MA NIC ZDROWSZEGO" JAJKO TO SAMO ZDROWIE!
« Odpowiedz #100 : 2014-01-24, 09:35:24 »

Laughing
Ale jak świetnie reklamują Dietę Optymalną!
"Krytyka" Reca jakoby tomasz kwasniewski pisał głupoty o amfoteryczności - bezcenna.  Very Happy
Uwiarygadnia mnie u każdej osoby, co choć trochę zna przedmiot "Przyroda" z szóstej klasy podstawówki!  Laughing
Mysle, ze recowi amfoterycznosc kojarzy sie glownie z amfora, czyli takim starozytnym gasiorkiem do pociagania z niego winka  Laughing Laughing A on lubi sobie pociagnac i potem rozne dyrdymaly wypisywac  Laughing
Nie, on nie jarzy, że białka są we krwi!
Dla niego białka to mleko lub jogurt.
Słodkie-kwaśne Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: "NIE MA NIC ZDROWSZEGO" JAJKO TO SAMO ZDROWIE!
« Odpowiedz #101 : 2014-01-24, 09:42:35 »

Wcale sie nie dziwie, ze nie jarzy. Jezeli ponad 40 letni facet nie wie co to jest samiec alfa, to wnosze, ze ksiazek uzywa glownie do podpierania kiwajacych sie stolow i szaf, ewentualnie na podpalke.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: "NIE MA NIC ZDROWSZEGO" JAJKO TO SAMO ZDROWIE!
« Odpowiedz #102 : 2014-01-24, 09:46:06 »

ksiazek uzywa glownie do podpierania kiwajacych sie stolow i szaf.
Laughing
Użyteczność ponad wszystko!
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: "NIE MA NIC ZDROWSZEGO" JAJKO TO SAMO ZDROWIE!
« Odpowiedz #103 : 2014-01-24, 09:54:35 »

No w ramach uzytecznosci moglby wziac jakas gruba ksiege i solidnie sie nia walnac w czerep. Moze akurat by jakis zardzewialy tryb przeskoczyl.

Choc sadze, ze raczej przez pare minut by slyszal echo i czul rezonanse  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: "NIE MA NIC ZDROWSZEGO" JAJKO TO SAMO ZDROWIE!
« Odpowiedz #104 : 2014-04-05, 21:20:18 »

Pani dr Białkowska pisząc w ten sposób o jajkach wykazała się brakiem odpowiedzialności i profesjonalizmu ponieważ, to co stwierdziła w artykule jest prawdziwe w przypadku, gdy nie zachodzi w organizmie mieszanie paliw.
Bardzo upraszczając - mieszanie paliw nie występuje w dwóch przypadkach: na diecie japońskiej i na Diecie Optymalnej.
We wszystkich dietach mieszanych jajka są obojętne, szkodliwe lub wybitnie szkodliwe, a szczególnie na diecie korytkowej, co wielokrotnie naukowcy potwierdzili w wielu badaniach naukowych i prawdą jest, że na tej diecie jajka najbardziej przyspieszają rozwój miażdżycy i innych chorób cywilizacyjnych w tym cukrzycy typ II.
W Polsce spożycie jaj, a żółtek w szczególności jest niezwylke szkodlowe, ponieważ większość osób w Polsce odżywia się w sposób mieszany.
PS
Wskazane jest spożywanie jajek na diecie ubogopastwiskowej. Dzięki spożyciu białka o wysokiej wartości biologicznej z jajek - zmiany miażdżycowe u wegetarian z nieboborem białka w diecie - szybko się cofają, ponieważ dieta wędruje z "ubogiego pastwiska" w kierunku diety japońskiej.
PS jest ciekawe.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: "NIE MA NIC ZDROWSZEGO" JAJKO TO SAMO ZDROWIE!
« Odpowiedz #105 : 2014-04-05, 21:35:33 »

Czyli przy korytku jajka są niewskazane, a przy pastwisku jak najbardziej... Rolling Eyes
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55659


Odp: "NIE MA NIC ZDROWSZEGO" JAJKO TO SAMO ZDROWIE!
« Odpowiedz #106 : 2014-04-05, 21:47:14 »

Mam chłopaka w firmie na diecie ubogopastwiskowej, chudy jak patyk, postępująca miażdżyca kończyn dolnych, zatory żył w głowie, ogólne wyniszczenie organizmu. Żal mi go było i zaangażowałem się swego czasu aby mu pomóc, lecz nic z tego nie wyszło, posłuchał i dalej robi swoje. Jego idolem i autorytetem jest drugi ancymon, który chodzi z workiem przyszytym do jelita i któremu sie marzy choroba Leśniowskiego-Crohna.
Jedzie na czipsach, cukierkach, czasami kanapkach z marketu, zupkach z tytki itp.
Podejrzewam, że jak trafi do szpitala, to już nie wróci - przykre.
Obydwaj licytują się, który jest bardziej chory. Tego drugiego zawiozłem do lekarza optymalnego, zapłaciłem za wizytę, bo też mi się go żal zrobiło, również nic z tego nie wyszło - przykre.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: "NIE MA NIC ZDROWSZEGO" JAJKO TO SAMO ZDROWIE!
« Odpowiedz #107 : 2014-04-05, 21:54:33 »

Czyli przy korytku jajka są niewskazane, a przy pastwisku jak najbardziej... Rolling Eyes
No.
Dawniej ludzie pewno dlatego dodawali je do mąki na kluchy.
Nawet niewielki dodatek dobrego białka poprawia pastwisko.
Trykom w stanówce też dodaje się żółtka do paszy Laughing
Lubię tego Toana czytać, bo miał szersze, niebetonowe spojrzenie Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: "NIE MA NIC ZDROWSZEGO" JAJKO TO SAMO ZDROWIE!
« Odpowiedz #108 : 2014-04-05, 21:56:46 »

Mam chłopaka w firmie na diecie ubogopastwiskowej, chudy jak patyk, postępująca miażdżyca kończyn dolnych, zatory żył w głowie, ogólne wyniszczenie organizmu. Żal mi go było i zaangażowałem się swego czasu aby mu pomóc, lecz nic z tego nie wyszło, posłuchał i dalej robi swoje. Jego idolem i autorytetem jest drugi ancymon, który chodzi z workiem przyszytym do jelita i któremu sie marzy choroba Leśniowskiego-Crohna.
Jedzie na czipsach, cukierkach, czasami kanapkach z marketu, zupkach z tytki itp.
Podejrzewam, że jak trafi do szpitala, to już nie wróci - przykre.
Obydwaj licytują się, który jest bardziej chory. Tego drugiego zawiozłem do lekarza optymalnego, zapłaciłem za wizytę, bo też mi się go żal zrobiło, również nic z tego nie wyszło - przykre.
Przeszła Ci już donkichoteria?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: "NIE MA NIC ZDROWSZEGO" JAJKO TO SAMO ZDROWIE!
« Odpowiedz #109 : 2014-04-05, 21:58:04 »


Lubię tego Toana czytać, bo miał szersze, niebetonowe spojrzenie Very Happy

Dziś prawdziwych Toanów już nie ma... Confused
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: "NIE MA NIC ZDROWSZEGO" JAJKO TO SAMO ZDROWIE!
« Odpowiedz #110 : 2014-04-05, 22:00:40 »


Lubię tego Toana czytać, bo miał szersze, niebetonowe spojrzenie Very Happy

Dziś prawdziwych Toanów już nie ma... Confused
Na wszystko jest miejsce i czas.
Tyle czytanek na tym Forum jest jeszcze do przebrnięcia...
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55659


Odp: "NIE MA NIC ZDROWSZEGO" JAJKO TO SAMO ZDROWIE!
« Odpowiedz #111 : 2014-04-05, 22:05:23 »

Przeszła Ci już donkichoteria?

Podoba mi się działanie informacyjne, tak jak to forum, książki Doktora i Admina, artykuły w prasie itd.
Pojedynczych przypadków miałem więcej, nikogo nie przekonałem, tylko żal czasami patrzeć. Siostrzenica tego ubogopastwiskowca jest chora na ostrą białaczkę, znam ją, ma 17lat...
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: "NIE MA NIC ZDROWSZEGO" JAJKO TO SAMO ZDROWIE!
« Odpowiedz #112 : 2014-04-05, 22:07:32 »

Przeszła Ci już donkichoteria?

Podoba mi się działanie informacyjne, tak jak to forum, książki Doktora i Admina, artykuły w prasie itd.
Pojedynczych przypadków miałem więcej, nikogo nie przekonałem, tylko żal czasami patrzeć. Siostrzenica tego ubogopastwiskowca jest chora na ostrą białaczkę, znam ją, ma 17lat...
Niezaprzeczalnie przykro i czasem ma się ochotę rozwalać ściany Sad
Ale co zrobisz?
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55659


Odp: "NIE MA NIC ZDROWSZEGO" JAJKO TO SAMO ZDROWIE!
« Odpowiedz #113 : 2014-04-05, 22:09:38 »

Nic, patrzysz i pomagasz tak jak sobie tego życzą.  Confused  Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: "NIE MA NIC ZDROWSZEGO" JAJKO TO SAMO ZDROWIE!
« Odpowiedz #114 : 2014-04-06, 06:41:16 »

Mam chłopaka w firmie na diecie ubogopastwiskowej, chudy jak patyk, postępująca miażdżyca kończyn dolnych, zatory żył w głowie, ogólne wyniszczenie organizmu. Żal mi go było i zaangażowałem się swego czasu aby mu pomóc, lecz nic z tego nie wyszło, posłuchał i dalej robi swoje. Jego idolem i autorytetem jest drugi ancymon, który chodzi z workiem przyszytym do jelita i któremu sie marzy choroba Leśniowskiego-Crohna.
Jedzie na czipsach, cukierkach, czasami kanapkach z marketu, zupkach z tytki itp.
Podejrzewam, że jak trafi do szpitala, to już nie wróci - przykre.
Obydwaj licytują się, który jest bardziej chory. Tego drugiego zawiozłem do lekarza optymalnego, zapłaciłem za wizytę, bo też mi się go żal zrobiło, również nic z tego nie wyszło - przykre.

A mnie zastanawia dlaczego "nie wyszło", może mechanizm działania po wpływem "żalu" jest do d... zawodny. Być może wraz z żalem w parze idzie litość, a to raczej "babskie" działanie. Chłopak jest młody, ma ojca, znaczy dopieszczony się jak należy? Dlaczego korytkowy ma u niego autorytet, może to "obszerne jelito" jest "rubaszne", "beztroskie", a brak trosk to raczej zdrowego cecha? Oczywiście, można się też i nad mymi słowy ulitować, bądź ... za nie obrazić. Wink
Cytuj
"Ale co zrobisz?"
Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: "NIE MA NIC ZDROWSZEGO" JAJKO TO SAMO ZDROWIE!
« Odpowiedz #115 : 2014-04-06, 08:06:18 »


Lubię tego Toana czytać, bo miał szersze, niebetonowe spojrzenie Very Happy

Dziś prawdziwych Toanów już nie ma... Confused

Za to jest cooleś&rec...   Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: "NIE MA NIC ZDROWSZEGO" JAJKO TO SAMO ZDROWIE!
« Odpowiedz #116 : 2014-04-06, 08:09:40 »

Mam chłopaka w firmie na diecie ubogopastwiskowej, chudy jak patyk, postępująca miażdżyca kończyn dolnych, zatory żył w głowie, ogólne wyniszczenie organizmu. Żal mi go było i zaangażowałem się swego czasu aby mu pomóc, lecz nic z tego nie wyszło, posłuchał i dalej robi swoje. Jego idolem i autorytetem jest drugi ancymon, który chodzi z workiem przyszytym do jelita i któremu sie marzy choroba Leśniowskiego-Crohna.
Jedzie na czipsach, cukierkach, czasami kanapkach z marketu, zupkach z tytki itp.
Podejrzewam, że jak trafi do szpitala, to już nie wróci - przykre.
Obydwaj licytują się, który jest bardziej chory. Tego drugiego zawiozłem do lekarza optymalnego, zapłaciłem za wizytę, bo też mi się go żal zrobiło, również nic z tego nie wyszło - przykre.

Bardzo karygodne postępowanie!  Shocked  Wink
Tylko wrogów można sobie nim narobić...  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: "NIE MA NIC ZDROWSZEGO" JAJKO TO SAMO ZDROWIE!
« Odpowiedz #117 : 2014-04-06, 08:12:50 »


Lubię tego Toana czytać, bo miał szersze, niebetonowe spojrzenie Very Happy

Dziś prawdziwych Toanów już nie ma... Confused

Za to jest cooleś&rec...   Very Happy


Robią co mogą... Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: "NIE MA NIC ZDROWSZEGO" JAJKO TO SAMO ZDROWIE!
« Odpowiedz #118 : 2014-04-06, 08:15:53 »

...ale już coraz mniej jest tych piesków szczekających na DO. Od Teresy też już się wynieśli...A były ich całe hordy goniące po wszystkich forach bez chomąta... Laughing
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: "NIE MA NIC ZDROWSZEGO" JAJKO TO SAMO ZDROWIE!
« Odpowiedz #119 : 2014-04-06, 08:21:09 »

I o to właśnie chodzi, bo pewien prof. dr. hab. wykładowca akademicki, Poseł na Sejm, który zawodowo współpracował z IŻiŻ i nigdy nie dowiedziałby się o wspaniałej Diecie Optymalnej i Doktorze Kwaśniewskim, gdyby nie psychoza dorównująca tej u Jarmołowicza, a panująca w tej instytucji szkody publicznej...  Confused Jak mi powiedział: "Panie Tomaszu tam o niczym innym nie pieprzyli, tylko jak zniszczyć DO i Dr-a..."
I dalej tak kombinują...  Laughing
Oczywiście z IŻiŻ już  nie współpracuje, bo wybrał Żywienie Optymalne.  Very Happy
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 20 zapytaniami.