forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 12:28:30

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
660385 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  Gofry
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Gofry  (Przeczytany 51234 razy)
toan
Go


Email
Odp: Gofry
« Odpowiedz #40 : 2007-06-20, 14:45:44 »

no a takie mi wychodzą Wink

Sławku!,
a ile lat temu Cię prosiłem, abyś przygotował te "Gofry" na stronę www.dr-k do działu "Kuchnia Optymalna"? Confused, bo "ja nie mam gofrownicy" Sad. No ile? Co prawda, to Optymalnym jakby lata leciały wolniej, ale ponawiam prośbę! - jeśli znajdziesz trochę czasu..., to na toan@q4.pl  Very Happy
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Gofry
« Odpowiedz #41 : 2007-06-20, 21:10:35 »

Witam
mysle, ze Slawek to jest Ten Slawek ktorego znam. Pozdro
Wracam do tematu. Nigdy, od czasu gdy przeszedlem na DO nie przyszlo mi na mysl, zeby piec jakiekolwiek optymalne ciasta, serniki, gofry. Po prostu, uwolnilem sie od produktow ktore maja w nazwie "ciasto" - "optymalne". Do ktorych dodaje sie make i cukier.
Pamietasz Slawku /jezeli jestes tym Slawkiem/ , jak w Arenie kupiles torcik optymalny? Sprobowalem ledwie lyzeczke.
ps. Toan, pytales w innym watku, czy sie poznalismy. Nie poznalismy sie, bo nie ma takiej potrzeby. Byla wtedy szansa /w Poznaniu w Arenie/ , ale...Coz moglbym Ci powiedziec, chyba tylko  podziekowac /jak tysiace optymalnych/.
Pozdro
maf
ps2. ta fotke/ze slawkiem/  to ja robilem
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Gofry
« Odpowiedz #42 : 2007-06-20, 21:52:48 »

Hej Marku jasne że to ja Wink ja też bardzo rzadko jadam gofry po prostu jak wiesz mam młodsze dzieci a one "potrzebują" takich dziwności Wink no i gofry są najwygodniejsze, szybko się robią można dać do szkoły itp.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Gofry
« Odpowiedz #43 : 2007-06-22, 19:09:23 »

Mam przepis i zdjęcia od Sławka, a więc wkrótce zamieszczę w dziale "Kuchnia optymanla" - dziękuję Sławku.
A co do Areny, szkoda, że nie usiedliśmy wspólnie we trójkę choć na kilka minut przy kawie  Sad. Może jednak jeszcze kiedyś będzie okazja!.
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Gofry
« Odpowiedz #44 : 2007-06-22, 21:01:12 »

No szkoda Wink ale wydawało mi się że Cię trochę zaskoczyłem ;P
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Gofry
« Odpowiedz #45 : 2007-06-23, 09:31:25 »

Trzeba było nie zaskakiwać Confused, a zaproponować Shocked!. Nadrobimy to kiedyś!
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Gofry
« Odpowiedz #46 : 2007-06-23, 21:01:19 »

Trzeba było nie zaskakiwać Confused, a zaproponować Shocked!. Nadrobimy to kiedyś!
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Gofry
« Odpowiedz #47 : 2007-06-23, 21:02:26 »

Trzeba było nie zaskakiwać Confused, a zaproponować Shocked!. Nadrobimy to kiedyś!
Jasne Wink pod warunkiem że nie będziesz w Kielcach WinkWink;P
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gofry
« Odpowiedz #48 : 2007-06-23, 21:13:12 »

A co się dzieje w Kielcach? Pytam ,bo to moje przyjazne miejsce  Razz
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Gofry
« Odpowiedz #49 : 2007-06-23, 21:24:00 »

Nie wiem co się dzieje Wink Tomek moze wie ??Wink choć to już tyle lat Sad niektórzy ludzie tak długo nie zyją Sad
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Gofry
« Odpowiedz #50 : 2007-06-23, 21:25:01 »

te noweotwory Sad
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gofry
« Odpowiedz #51 : 2007-06-23, 21:45:24 »

Tak sobie pytałam ,bo spędziłam tam parę lat   Wink, z resztą pochodzę z kieleckiego  Razz   
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gofry
« Odpowiedz #52 : 2007-06-23, 22:09:46 »

A wracając do gofrów,to kiedyś robiłam je dla gromadki dzieci(koleżanek córek).Dzieciaki były bardzo zadowolone i wcinały, aż im się uszy trzęsły  Laughing
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Gofry
« Odpowiedz #53 : 2007-06-25, 14:05:36 »

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=805 - a tu można "popatrzeć"  Shocked jak się robi gofry.
Sławku, bardzo dziękuję za przesłany materiał! Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gofry
« Odpowiedz #54 : 2007-06-25, 15:49:25 »

Ale to jest jakaś pomyłka!
Mnie wychodził inny kształt tych gofrów,a na umieszczonym zdjęciu są kwadratowe.
To znaczy ,że moje nie są optymalne?
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: Gofry
« Odpowiedz #55 : 2007-06-26, 21:09:05 »

Ale to jest jakaś pomyłka!
Mnie wychodził inny kształt tych gofrów,a na umieszczonym zdjęciu są kwadratowe.
To znaczy ,że moje nie są optymalne?
Czy to ważne jaki kształt. Ważne by smakowały. Moja gofrownica niedopieka, więc piekę/smazę / na patelni teflonowej jak placki pod przykrywką, potem obracam i jeszcze chwilkę aż będą upieczone. Moje są okrągłe  Laughing Laughing
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gofry
« Odpowiedz #56 : 2007-06-26, 21:37:07 »

O! Fewa dzięki! to znaczy ,że Twoje okrągłe są optymalne? Moje są w kształcie serduszek-taka gofrownica  Rolling Eyes
Cieszę się ,że kształt nie decyduje o proporcjach  Laughing
Pozdrawiam.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gofry
« Odpowiedz #57 : 2007-06-26, 22:06:05 »

A robiłaś te gofry Fewa? Mnie wychodziły bardzo smaczne   Smile
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: Gofry
« Odpowiedz #58 : 2007-06-26, 23:12:58 »

Robiłam w gofrownicy ale niezbyt fajnie wychodziły. Najpierw mi wypłynęły bo dałam za dużo i musiałam przewracac dogurynogami gofrownicą bo góra się nie przypiekała i strasznie długo to trwało. Widocznie ta gofrownica jest dziadowska. Muszę kupic sobie nową. Elmo, a jaką masz gofrownice jakiej firmy. Pytam bo nie chcę kupic drugiej dziadowskiej. Razz
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gofry
« Odpowiedz #59 : 2007-06-27, 08:02:28 »

 Fewa! Laughing   Laughing

Jak już wspominałam,też mi wypłynęło ciasto na blat.Ile ja miałam przez to kłopotu!Aj,aj,aj.Wyobraż sobie ,że musiałam wziąść potem gąbkę i zcierać blat!  Shocked
To było okropne  Mr. Green Następnym razem wlałam mniej ciasta i się wszystko ustabilizowało  Razz Dobrze moja droga ,że wpadłaś na pomysł i przewróciłaś tą swoją gofrownicę do góry nogami.Dzięki temu oszczędziłaś sobie zbędnych problemów,które potem mogłyby się odbić echem na Twoich gofrach.
Moja gofrownica jest firmy Tefal i coś jeszcze dopisane jest 'ultrakompakt" .Po co? to nie wiem.W każdym bądź razie piecze te gofry idealnie.Lecz wiadomo kij ma dwa końce i nie może być wszystko idealne.Otóż posiada jedną wadę-robi gofry w kształce serduszek  Confused Ten wzór jest dla mnie nie do przyjęcia  Exclamation    Mr. Green  No,wyobraź sobie ;jak można zjeść serce?! Kto to wymyślił?! Mam do męża ogromny żal ,że kupił te serca  Sad Nie wiem co nim kierowało  Shocked  Sad  Ale na pewno nie dobre intencje  Sad 
Serce mi się kroi ,gdy widzę jak jedzą te serca   Sad 
Piszesz ,ze masz gofrownicę firmy Dziadostwo.Otóż chciałam Cię pocieszyć i napisać ,że kiedyś byłam w posiadaniu tejże firmy-żelazka.Szybko żeśmy się go pozbyli.
No,co to za firma?! Prasować się nie dało  Evil or Very Mad Mr. Green  Razz
pozdrawiam  Cool
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 17 zapytaniami.