forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 13:36:09

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
660407 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)  (Przeczytany 33811 razy)
elmo
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #20 : 2007-04-14, 17:01:27 »

Ja też sprawdziłam i pisze ,że:
Mięsa i drób
Najkorzystniejsze dla osób z moją grupą krwi, byłoby całkowite wyeliminowanie mięsa ze swojej diety.  Shocked
Niewskazane: Baraniny, bażanta, bekonu, cielęciny, dziczyzny, gęsi, kaczki, królika, kuropatwy, serc, szynki, wątróbki, wieprzowiny, wołowiny, wołowiny mielonej.  Shocked
Ogólnie dla mojej grupy krwi wskazany jest wegetarianizm,a ja odżywiam się zupełnie na odwrót  Shocked  Mr. Green Rolling Eyes
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #21 : 2007-04-14, 17:44:50 »

Uponstar a jaką masz drupę krwi ? Pytam z takiej czystej ciekawości ,bo wspomniałeś o piwie .
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #22 : 2007-04-14, 17:51:15 »

Uponstar a jaką masz drupę krwi ? Pytam z takiej czystej ciekawości ,bo wspomniałeś o piwie .


Chyba B Rh+
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #23 : 2007-04-14, 17:55:09 »


Ja mam gr.A ,a czynnika Rh nie posiadam.
Też kiedyś bardzo lubiłam piwo ,a teraz nie mogę  Confused
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #24 : 2007-04-14, 18:35:52 »

Chyba nie zrozumieliście...

Chciałem zeby każdy tu wpisał swoją grupe krwi. Czy ja mówie po chińsku?
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #25 : 2007-04-14, 18:44:37 »

Matti, nie mowisz po chinsku wszystko zrozumiale, lepiej niech kazdy przesle krople krwi, a Ty sobie ja zbadaj prawdopodobienstwo bledu bedzie mniejsze!
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #26 : 2007-04-14, 18:53:13 »

Nie po raz pierwszy słyszy sie że najlepiej na DN czują sie ludzie z grupą 0 a inne grupy już gorzej.

Każdy kto stosuje niskowęglowodanówke niech wpisze tu swoją grupe krwi chciałbym zobaczyć której grupy będzie najwięcej.Obecnie czytam książkie O'Adamo a praktyka z tysiącami osób jednak dużo znaczy i chciałbym sie przekonac.
[/quo

..odstrasza ten rozkazujacy ton!
Zapisane
sabina
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #27 : 2007-04-14, 19:22:19 »

Hana,
trzeba na Matttusia popatrzeć wyrozumiale. Od razu widać, że biedak na długotrwałej ketozie i to na trzy, cztery krzyżyki. Huśtawka nastrojów i bóle głowy, lewatyza z dołu, płukanka z góry i tak mu czas zlatuje między postami.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #28 : 2007-04-14, 19:24:04 »


 Czy ja mówie po chińsku?

Ja osobiście nie wiem czy się uczyłeś chińskiego .
A mówisz?  Shocked
Zapisane
sabina
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #29 : 2007-04-14, 19:25:05 »

A ty Matusiu
jaką masz grupę krwi?. Podaj natychmiast, to zaraz ci coś doradzimy. Very Happy
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #30 : 2007-04-14, 19:44:43 »

A wiesz tu sie mylisz na głodówce ketoza o dziwno to minimum.Zaobserwowałem żę opychanie sie tłuszczem powoduje ketoze. I to sie pokrywa z ponomarenką. mało węglowodanó oranizm rozkłąda wlasne tłuszcze .A gdy jeszcze mu dorzucimy to wtedy te dostarczone tez rozkłąda... i tak to sie kręzi ketonó jest aż za dużo... dlatego o dziwo na głodówce nie jedząc nic czuje sie lepiej bo mam ketoze mini a jak przesadzałem z tłuszczem to sie czułęm źle gdy ketoza była  za duą ale moze to po prostu toksykacja z oczyszczania organizmu bo nie było węgli wiec pasożyty gineły z osłąbienia ponieważ nie miały pożywienia.I nie gadam z wami bo wy to normalnie chorzy jesteście czytając te posty aż sie chce pomysleć że jakieś same zgredy tu siedzą stare :/.

halo? słyszy mnie ktos rozumny? Grupa krwi A B 0 lub AB.

Normalnie idźcie sie leczyć szkoda mojego czasu... jak ktoś tu jest normalny to prosze bardzo o podanie krwi bo dla niektórych to jest za trudne :/
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #31 : 2007-04-14, 19:47:22 »


Normalnie idźcie sie leczyć szkoda mojego czasu... jak ktoś tu jest normalny to prosze bardzo o podanie krwi bo dla niektórych to jest za trudne :/

A mógłbyś podjechać pod mój blok ambulansem ,to bym Ci utoczyła krople ,do celów badawczych. BEZPŁATNIE  Exclamation
Zapisane
sabina
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #32 : 2007-04-14, 19:52:56 »

I do mnie też proszę!.
Ambulansem prosto pod budę mojego Atosika. Nie pogryzie jak mu przetłumaczysz Matusiu o co ci chodzi. Biegle gada tylko po psiemu, ale się chyba da z nim porozumieć Very Happy, bo mnie słucha natychmiast. Ciekawe jaką ta moja pociecha ma grupę krwi Shocked
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #33 : 2007-04-14, 19:59:25 »

  Matti, uwierz mi - nie chce być złośliwy, ale muszę zapytać. Nie sądzisz, że miewasz objawy hipochondrii ?
             Pytam, bo chciałbym zrozumieć Twoją postawę.

Tomek
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #34 : 2007-04-14, 20:25:28 »

I do mnie też proszę!.
Ambulansem prosto pod budę mojego Atosika. Nie pogryzie jak mu przetłumaczysz Matusiu o co ci chodzi. Biegle gada tylko po psiemu, ale się chyba da z nim porozumieć Very Happy, bo mnie słucha natychmiast. Ciekawe jaką ta moja pociecha ma grupę krwi Shocked


 Laughing  Laughing  Laughing   Laughing  Laughing  Laughing

Sabino ,myślisz ,że Matuś czworonogi też "bierze pod lupę"  Question
Bo jak tak ,to tutaj u mnie na osiedlu jest mnóstwo zwierzaków,Matti zrobiłby niezły interes myślę ,a i właściciele by byli zadowoleni wiedząc jaką ich pupilek ma grupę krwi.
Mogliby potem zastosować odpowiednie żywienie ,bo to przecież nie wiadomo ,co tam w tych karmach dla zwierząt jest  Confused  Idea
Zapisane
nik
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #35 : 2007-04-14, 23:30:58 »

Matti ma umysl dobrego naukowca Smile
Jest dociekliwy i wszystko sprawdza na sobie.

Oby nie za duzo i nie za czesto tych eksperymentow...


No wlasnie Very Happy Mozna powiedziec ze hipochondryk a mozna, jak wyzej. Kwestia interpretacji.
0 - miesozerca, to juz wiem, czemu wegetarianizm mi nie sluzyl Wink
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #36 : 2007-04-15, 00:39:39 »

Matii -nawet mo0ge ci powidzieć ,że czuje sie dobrze-A+
   Nabiały zawsz lubiałam -myślałam ,ze nie szkodzą ale doktor Ewa uswiadomiła mi
   ,ze musze je bardzo ograniczać .
najczęściej jem jajecznice ,boczki ,pasztety ,zeberka ,watróbke -smaze na smalcu.
    z olejów -tylko majonez uwielbiam.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #37 : 2007-04-15, 07:28:50 »


No wlasnie Very Happy Mozna powiedziec ze hipochondryk a mozna, jak wyzej. Kwestia interpretacji.


Jestem ZA  Exclamation  Very Happy 
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #38 : 2007-04-15, 09:22:52 »

Czy na stronie tworzy się jakaś sekta. Odłam żywienia optymalnego?
Żywienie według grupy krwi jest zupełnie czymś innymi, niż żywienie optymalne
Dr J.K. Grupa krwi w zywieniu optymalnym nie ma znaczenia. Każdy ma taka grupę krwi jaką ma i to nie ma najmniejszego znaczenia. Nie możemy kombinować i mieszać wszelkiego rodzaju diety.
Każdy na własny uzytek i na własne ryzyko ma prawo podejmować róznego rodzaju decyzje.
ale jest wielkim błędem informować o tym na grupie osoby odżywiające się optymalnie. Jeżeli na grupie znajdą się nowe osoby to niestety nim się połapią w tym gąszczu pomysłów i propozycji to w między czasie mogą sobie narobić więcej szkody niż pożytku. Moje osobiste zdanie jest takie, że osoby bardziej doświadczone w żywieniu optymalnym w miarę możliwości powinny pomagać potrzebującym, ale tylko i wyłącznie w żywieniu optymalnym. Inne diety i  ich odstępstwa powinny być bardzxo wyraźnie zaznaczone i traktowane tylko i wylącznie jako ciekawostka. Wodę musimy pić, ale nie róbmy Sobie i innym wody z móźgu.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #39 : 2007-04-15, 09:23:38 »

A mnie zainteresowała najnowsza koncepcja diety od wegetarianizmu do wyłącznie mięstej, a wszystko uzależnione od faz Księżyca. Nie słyszeliście?.
Ma ta dieta niezwykłe uzasadnione naukowe podstawy, ponieważ Księżyc od niepamiętnych czasów bardziej wpływał na Ludzkość niż ich grupy krwi. Jednakże z uwagi na oddalenie się tego Ciała Niebieskiego od Ziemi wkrótce i ta naukowa teoria może lec gruzach i przejść do historii. Sad
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 17 zapytaniami.