forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-16, 16:53:07

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
659588 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)  (Przeczytany 33770 razy)
toan
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #40 : 2007-04-15, 09:32:10 »

Czy na stronie tworzy się jakaś sekta.

Nie strona jest poświęcona wyłącznie Diecie Optymalnej, a na Forum się dyskutuje - również o grupach krwi, warzywach, olejach, religiach, filozofii i kogo co zainteresuje. Nie powinno się jedynie dyskutować w formie nieobyczajnej.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #41 : 2007-04-15, 09:46:13 »

Inne diety i  ich odstępstwa powinny być bardzxo wyraźnie zaznaczone i traktowane

Panie Karolu,
Wszelkie ograniczenia są stanowione przez infantylnych rzadzących, dla infantylnego społeczeństwa.
Jeśli ktoś nie potrafi sobie wyszukać samodzielnie wiadomości na tenat Diety Optymalnej, to i Żywienie Optymale mu zaszkodzi. Więc, jaki jest sens i poczucie obowiązku w stosunku do takich osób?. Nie dość, że im się nie pomoże, to jeszcze będą mieli pretensje, że tak późno się dowiedzieli i tak źle stosują.  Very Happy
Dość już takiej postawy, bo więcej "szkody"  Wink robi Janowi Kwaśniewskiemu, niż Wam pożytku.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #42 : 2007-04-15, 10:15:46 »

wszystko uzależnione od faz Księżyca. Nie słyszeliście?.
Zalecenia diety, która znalazła naukowe uzasadnienie w Instytucie Medycyny Lunarnej podzielone są na cztery etapy.
     I tak w pierwszej kwadzre zalecane jest wyłącznie spożywanie warzyw i owoców, ale tylko z rejonu, w którym się mieszka. Owoców i warzyw nie myje się i nie obiera, bo dzięki temu dostarczają więcej niezbędnych makro i mikroelementów. Jada się w stanie surowym i nie więcej niż 1000 lunarnych punktów energetyzujących ciało astralne.
     W drugiej kwadrze zaleca się do owoców i warzyw dokładać stopniowo mięso, aby pod koniec drugiej kwadry stanowiło ono 100 % pożywienia. Nie wolno jeść wieprzowiny, wołowiny, drobiu, psów i kotów.
     W trzeciej kwadrze jada się wyłącznie mięso GMO, bo jest zdrowe na serce, zawierając dużo 3-kadet (R) - związku niezbędnego do prawidłowej defekacji i innego oczyszczania organizmu.
     W czwartej kwadzre głoduje się, aby odalkalizować lub odkwasić, czyli oczyścić organizm. Spożywa się jedynie suplement - związek 3-kadet (R) w formie tabletek. Jedna tabletka zawiera 10 punktów lunarnych.
Koniec założeń diety.

UWAGA
Do prawidłowego stosowania diety niezbędne są tabletki lunarne 3-kadet (R) pakowane po 100szt. za 100 US$.
Za zamówiony suplement przyjmują wpłatę z góry ...
Tabletka 3-kadet (R) uzyskała patent WCPP (Wszechkosmicznym Centrum Patententowanych Patentów). Wszelkie prawa zastrzeżone. I jest rekomendowana przez Instytut Medycyny Lunarnej jako niezbędny dodatek do pożywienia, również dla osób, które nie stosuję się do zaleceń Diety Księżycowej (R)

Bardzo podoba mi się taka dieta.  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #43 : 2007-04-15, 10:29:39 »

Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #44 : 2007-04-15, 10:32:49 »

Jeszcze bardziej ciekawa jest DIETA MAKROBIOTYCZNA  Shocked  Laughing   Laughing  Mr. Green
Zapisane
Zofia
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #45 : 2007-04-15, 10:34:11 »

A poniższe dziwadło też mi się  podoba.
Dzisiaj z Onet-u:

Kto może tłusto jeść?
Wszyscy znamy takich szczęśliwców, którzy mogą jeść tłuste, kaloryczne potrawy bez obawy o przytycie. Najnowsze badania naukowców z amerykańskiego Uniwersytetu Tufts dowodzą, że ten "dar od losu" polega na posiadaniu odpowiednich wariantów genów - zaobserwowali naukowcy z USA. Autorzy artykułu na łamach pisma "Journal of Molecular Medicine".

(fot. JupiterImages/EAST NEWS)


Aby odpowiedzieć na pytanie, czy wpływ różnych typów diet, np. diety wysokotłuszczowej, na masę ciała może zależeć od genów, autorzy pracy przebadali 2280 osób - mężczyzn i kobiet. Skupili się przy tym na jednym z genów zaangażowanych w metabolizm tłuszczów w organizmie. Jest to gen kodujący apolipoproteinę A5 (APOA5). W analizie uwzględniono płeć, wiek, aktywność fizyczną badanych osób oraz ogólną kaloryczność ich diety.


REKLAMA  Czytaj dalej


Okazało się, że u większości badanych tłusta dieta wiązała się z wyższym wskaźnikiem masy ciała i ryzykiem otyłości. Jednak w przypadku 13 proc. osób, posiadaczy specyficznego wariantu APOA5, spożywanie dużych ilości tłuszczu nie wpływało na masę ciała i nadwagę.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #46 : 2007-04-15, 10:37:46 »

Geny to podstawa, bo dziedziczy się inteligencję Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #47 : 2007-04-15, 10:54:07 »

Geny to podstawa, bo dziedziczy się inteligencję Very Happy

pozwolę sobie wkleić taki oto uśmieszek ,bo nie mogę się oprzeć  Laughing  :

                               Mr. Green
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #48 : 2007-04-15, 11:02:01 »

Dziecko inteligencję dziedziczy od ojca. Na płeć dziecka ma wpływ tylko kobieta.
Można sobie zaplanować płeć dziecka. Jeden cykl okresu płodności to chłopak drugi dziewczynka.
Pleć zależy tylko od kobiety mężczyzna nie ma na to wpływu.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #49 : 2007-04-15, 11:06:30 »

Na płeć dziecka ma wpływ tylko kobieta.

 Surprised. To pomijanie "aspektu męskiego" w teorii-praktyce tworzenia  Very Happy.
A1, Rh+
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #50 : 2007-04-15, 11:08:14 »

Okazuje się ,że odpowiednie optymalne żywienie ,wpływu na inteligencję nie ma  Sad  Crying or Very sad Mr. Green
Dobrzy Ludziska ,bo niepostrzeżenie zaczniecie przeczyć sobie ,albo temu ,co to niby popieracie  Laughing  Mr. Green

Ja jestem zdania,jestem pewna ,że nic nie wpływa na inteligencję,bardziej niż odżywianie.
No ! tak mam i już  Laughing  Mr. Green
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #51 : 2007-04-15, 11:40:01 »

Pleć zależy tylko od kobiety mężczyzna nie ma na to wpływu.

Ja gdzieś czytałam, że 'co zrobiłeś to będzie'...
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #52 : 2007-04-15, 11:49:58 »

Na płeć dziecka ma wpływ tylko kobieta.

Czy chodzi o teorię, że jak matka kocha ojca - to rodzi mu chłopca, a wyścig plemników (XY i XX) nie ma na to wpływu Question.
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #53 : 2007-04-15, 12:00:10 »

Dziecko inteligencję dziedziczy od ojca. Na płeć dziecka ma wpływ tylko kobieta.
Można sobie zaplanować płeć dziecka. Jeden cykl okresu płodności to chłopak drugi dziewczynka.
Pleć zależy tylko od kobiety mężczyzna nie ma na to wpływu.

To juz wiemy, dlaczego jest"coraz wiecej ludzi inteligentnych"!
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #54 : 2007-04-15, 13:08:42 »


Czy chodzi o teorię, że jak matka kocha ojca - to rodzi mu chłopca, a wyścig plemników (XY i XX) nie ma na to wpływu Question.

A, czy ta teoria pokrywa się z praktyką  Question
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #55 : 2007-04-15, 13:27:45 »

No Elmo!
W Twoim przypadku, to chyba jest jakaś wpadka tej teorii, jeśli kochosz swojego męża. Ale nie pierwszy raz praktyka się rozmija z teorią Cool.
PS
Jeśli nie kochasz - to teoria została potwierdzona Laughing Laughing Laughing
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #56 : 2007-04-15, 13:34:26 »

Jeśli nie kochasz - to teoria została potwierdzona Laughing Laughing Laughing

 Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad jak możesz  Exclamation

U mnie czasem bywa na odwrót  Wink ,może i w tenczas tak było   Embarassed  Laughing  Laughing  Laughing

Z resztą ,kto i gdzie udowodnił ,że jeśli kobieta kocha męża ,to rodzi mu syna  Laughing ,no ...chyba ,że naukowcy w Stanach  Shocked ,jak tak ....to musi być to prawdą  Mr. Green Rolling Eyes Idea
Więc Toan ,tylko Ci pozazdrościć  Mr. Green Wink Laughing
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #57 : 2007-04-15, 13:50:20 »

W Stanach wszystko udowodnią, bo w Stanach wszystko jest NAJ... Ważne tylko, aby do jakiegoś genu przyczepić badania i opatentować ... Laughing Laughing Laughing.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #58 : 2007-04-15, 13:54:45 »

Czyli ,że ja...ja...ja..nie...nie...nie.... Shocked  Crying or Very sad   eeeee ....to nie może być    Evil or Very Mad  Idea Exclamation,to musi być jakaś  pomyłka   Evil or Very Mad  Idea

Tylko...martwi mnie,ze ...to mogło być w Stanach  Confused  Crying or Very sad Mr. Green
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #59 : 2007-04-15, 14:01:55 »

Aj! jak to źle, że nie weszły poprawki do Konstytucji. Obywatelem danego państwa można by było być już w chwili poczęcia i to w kraju poczęcia, a nie urodzenia Shocked Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 17 zapytaniami.