forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
2017-04-26, 13:20:48

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
475298 wiadomości w 3907 wątkach; wysłane przez 60 użytkowników
Najnowszy użytkownik: lukas8281
* Strona główna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Niespodzianka dla każdego z Was
| | |-+  HOROSKOP DLA OSOBY URODZONEJ DNIA 15 KWIETNIA.
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: HOROSKOP DLA OSOBY URODZONEJ DNIA 15 KWIETNIA.  (Przeczytany 1073 razy)
MORGANO
Gość


Email
HOROSKOP DLA OSOBY URODZONEJ DNIA 15 KWIETNIA.
« : 2007-04-15, 01:37:46 »

HOROSKOP DLA OSOBY URODZONEJ DNIA 15 KWIETNIA.
Może zostać wyniesiony ponad sferę swego pochodzenia.


Wyniesienie to osiągnie dzięki swej pracy i własnym zasługom, ale może ono również przypaść mu w udziale dzięki wpływom osób wysoko postawionych. W każdym razie urodzenie dzisiejsze przynosi ze sobą ewentualność wysunięcia się na widownię i osiągnięcia wyróżnienia.

Umysł jego jest niezwykle giętki i uzdolniony. Zdolności i pracowitość łączą się u niego z wielką ambicją, dzięki czemu może dokonać wielkich rzeczy.
Nieraz odznacza się swym geniuszem twórczym i okazuje zdolności artystyczne. Kto urodził się dzisiaj, pragnie czynić odkrycia i obdarzać ludzkość nowymi pomysłami i ideami?

W uczuciach swych jest szlachetny, namiętny, otwarty. Potrafi być entuzjastycznym przyjacielem, oddającym się całą duszą. Również namiętnie i z niezwykłą impulsywnością oddaje się miłości.

Małżeństwo jego jednakże nie zapowiada się zbyt pomyślnie nieraz, bowiem zawiera je zbyt pospiesznie i później powstają z tego powodu nieporozumienia.
Jest to człowiek panujący nad innymi i z tego źródła czerpiący swą potęgę. Dzięki poparciu osób, wyżej stojących może zrobić karierę.

Wady. Jego entuzjazm, z jakim zabiera się do czynu może wyrodzić się w fanatyzm lub, jaką niebezpieczną manię. Ma on, bowiem najgłębsze przekonanie o sobie, że to właśnie on sam tylko potrafi wszystkiego dokonać jak najlepiej. Przekonanie to stanowi jego przyrodzoną jakby właściwość i żadne błędy ani pomyłki nie są w stanie wyleczyć go z tego.

Do czego powinien dążyć? Do rozwijania w sobie spokoju, rozwagi, umiarkowania i cierpliwości. Powinien również starać się opanować swą niecierpliwość, drażliwość i kaprysy.

Na zdrowie jego wywierają wpływ bardzo dodatni gimnastyczne ćwiczenia na otwartym powietrzu. Unikać zaś należy silniejszych podniet zwłaszcza nadmiaru alkoholu i tak, bowiem dzięki ognistej naturze z trudnością mu przychodzi opanować swe namiętności.

Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Działające na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 17 zapytaniami.