forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-01, 11:29:52

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
660785 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 28 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: t0mat0
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Artykuły opublikowane
| | |-+  DOKTOR KWAŚNIEWSKI ARTYKUŁY (89)
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ARTYKUŁY (89)  (Przeczytany 17490 razy)
MORGANO
Go


Email
DOKTOR KWAŚNIEWSKI ARTYKUŁY (89)
« : 2007-04-16, 04:20:33 »

DOKTOR  JAN  KWAŚNIEWSKI (89)
ARTYKUŁY O ŻYWIENIU OPTYMALNYM
KTÓRE UKAZYWAŁY SIĘ NA ŚLĄSKU W KATOWICACH
W DZIENNIKU ZACHODNIM

Zebrał i przepisał. Morgano

CHOROBA WRZODOWA, MIGRENA, ASTMA OSKRZELOWA

Najwcześniej i najczęściej stosowanym lekiem w chorobie wrzodowej była atropina - lek porażający układ parasympatyczny. Nadal powszechnie są stosowane inne leki o podobnym działaniu. Niestety, każdy lek działa krótko i wcale nie wie, że ma działać tylko na żołądek. Działa zawsze na cały organizm, co nie zawsze temu organizmowi na zdrowie wychodzi.

Nie ma dotychczas leków działających na układ wegetatywny, które by działały tam, gdzie trzeba i tylko tam, gdzie trzeba, by ich działanie było równomierne, a nie zmieniło się szybko w zależności od stężenia leku, które szybko się zmienia.
Gdy wynaleziono leki działające na układ wegetatywny działające tylko tam, gdzie ich czynność jest potrzebna i tylko tam byłoby świetnie. Ale takich leków nie było, nie ma i nie będzie.

Para sympatyczne zakłócenia.
Leków nie ma, ale sposób jest. Miejscową przewagę układu parasympatycznego w żołądku można usunąć na trwałe przy pomocy prądów selektywnych S, czyli tych, które pobudzają układ sympatyczny. Prądy selektywne można dawkować. Gdy prądami S spowoduje się zbyt duże zahamowanie przewagi układu parasympatycznego w żołądku, można tę przewagę zwiększyć tak, aby między tymi układami panowała równowaga, a kwasu w żołądku było tyle, ile potrzeba. W tym celu stosuje się prądy PS, pobudzające układ parasymapatyczny. Żywienie optymalne jest leczeniem przyczynowym w chorobie wrzodowej. Wyleczenie następuje szybko i jest trwałe. Prądy selektywne pomagają na rok, czasem na kilka lat. Można to leczenie powtarzać.

Migrena.
Na migrenę choruje w USA ponad 20 milionów ludzi, w Polsce kilkaset tysięcy. Aby zachorować na migrenę, trzeba w określony sposób się odżywiać. W dawnych czasach migrena była chorobą bogatych, zwłaszcza kobiet. U rolników i rolniczek migreny nie było. Bo być nie mogło. Przyczyną wyższą migreny jest miejscowa przewaga układu parasympatycznego w odcinku tętnicy, czy tętnic, najczęściej głowy. Trafia się również, zwłaszcza u dzieci, migrena brzuszna. Najbardziej niebezpieczną może być migrena oko porażenna. Może doprowadzić do znacznego upośledzenia wzroku. Często migrena okoporarażenna występuje w jednym oku, natomiast równolegle występuje neurastenia, choroba spowodowana ogólną przewagą układu sympatycznego. Leki stosowane w leczeniu migreny nasilają się objawy neurastenii, leki stosowane w leczeniu neurastenii, z grupy zmniejszającej przewagę układu sympatycznego, lub pobudzającej układ para sympatyczny, nasilają ataki migreny. Jak te dwie choroby, o przeciwnych mechanizmach ich powstania można wyleczyć?
Ograniczenie spożycia produktów pochodzenia zwierzęcego może spowodować ustąpienie migreny, ale musi nasilić objawy neurastenii. Żywienie optymalne jest leczeniem przyczynowym w obu chorobach. Prądy selektywne S mogą wyleczyć migrenę, prądy PS mogą wyleczyć neurastenię. Co się dzieje, gdy nie wiemy, jaki charakter mają bóle głowy? Czy ich przyczyną wyższą jest zwężenie tętnic, jak w neurastenii, czy też miejscowe rozszerzenie - jak w migrenie?
W postawieniu diagnozy, a następnie wyleczeniu pomagają prądy selektywne.
Gdy u chorego na neurastenię i ból głowy o niejasnym mechanizmie zastosujemy prądy PS, które spowodują wystąpienie ataku migreny podczas pierwszego, a najdalej drugiego zabiegu, to wiemy, że miejscowy ból głowy jest migrena. Wyleczymy ją stosując miejscowo prądy S.

Astma oskrzelowa.
Chorobą, której przyczyną wyższą jest miejscowa przewaga układu parasympatycznego, w tym wypadku w płucach, jest astma oskrzelowa.
W leczeniu ataków astmy od dawna stosowano adrenalinę, lek wytwarzany w nadmiarze w organizmie przy przewadze układu sympatycznego. Stosowano również leki hamujące przewagę układu parasympatycznego. Najczęściej atropinę. Mam nadzieję, że ci z państwa, którzy chorują niepotrzebnie na astmę, będą woleli raz na zawsze z astmy się wyleczyć. Żywienie optymalne jest leczeniem przyczynowym w astmie oskrzelowej.
Wyleczenie następuje bardzo szybko w astmie niepowikłanej, nieco wolniej w astmie powikłanej. Uważa się, że przyczyną astmy i innych chorób alergicznych są określone alergeny: pierze, kurz, roztocza, sierść kota, pyłki, niektóre pokarmy. Jest to przekonanie błędne.

Przykłady z książki Arkadii:

1. " Do Arkadii przyjechałem z astmą. Chorowałam 21 lat. Już po 3 dniach odstawiłam wszystkie leki, z którymi się nigdy nie rozstawałam. Obecnie palę wiele papierosów i astma nie daje żadnych znaków, że kiedyś była w moich oskrzelach. Zniknęły bóle nóg i kręgosłupa".
                                                                                          H.W. z Sochaczewa.


2. " Chorowałam 14 lat na astmę, leczyłam się w szpitalu, stale używałam lekarstwa, zastrzyki, Berotec, bez większego rezultatu. Po pobycie w Arkadii jestem zdrowa. Duszności ustąpiły po 3 dniach".
                                                                                              U.W. Sarbinowo


3. " Po trzech tygodniach od momentu ukończenia leczenia w Arkadii przyjechałam żeby złożyć szanowanie i gorące  podziękowanie za wyleczenie mnie z astmy przez tę wspaniałą terapię - dietę optymalną i prądami. Po pięciu tygodniach stosowania diety optymalnej czuję się wspaniale. Papierosów, od których nie mogłem się uwolnić palę 4 razy mniej i wcale mnie do nich nie ciągnie".
                                                                                                R.T. Łódź.


Do Arkadii chorych na astmę starałem się nie przyjmować. Chorzy otrzymywali zalecenia do domu, gdzie szybko pozbywali się choroby.
Przyjmowałem chorych z astmą powikłaną i z innymi chorobami dodatkowymi i tych którym pilno było się wyleczyć. Leczenie prądami selektywnymi to umożliwiło.
Z alergenami stykają się wszyscy, ale chorują tylko niektórzy. Aby chorować na astmę, trzeba mieć w organizmie pewną wadę (skazę), której nie mają ludzie, którzy nie chorują. Przyczyną tej wady (skazy) jest określony model żywienia wmuszający miejscową przewagę układu parasympatycznego w narządzie oddechowym. Czy z astmy można się wyleczyć? Prawie zawsze można. Jest to wyleczenie trwałe. W Arkadii przebywało 41 chorych na astmę w wieku
 od 14 do 67 lat, chorujących średnio 13 lat (od 3 - 37 lat).
U chorych stosowano żywienie optymalne i prądy selektywne S pobudzające układ sympatyczny w płucach działające do adrenaliny.
Uzyskano następujące wyniki:
- wyleczenie po 2-3 dniach u 14 (34%),
- wyleczenie po 7-12 dniach u 10
- łącznie wyleczenie u 24 chorych ( 59%).
Znaczna poprawa stanu zdrowia u pozostałych 17 chorych ( 41%) z odstawieniem wszystkich leków u 12 i znacznym ograniczeniem
 u pozostałych 5. Wszyscy chorzy, którzy wyjechali z poprawą, wyleczyli się w domu stosując żywienie optymalne - w czasie do 4 miesięcy.
Czy z astmy można wyleczyć się za 2-3 dni i to na zawsze? Można, jeżeli stosuje się żywienie optymalne i prądy S. Samo żywienie również wyleczy człowieka z astmy, ale trwa to nieco dłużej.

                                                                                                             JAN KWAŚNIEWSKI
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 24125


WWW
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ARTYKUŁY (89)
« Odpowiedz #1 : 2023-11-21, 17:11:53 »

https://www.msn.com/pl-pl/zdrowie/nasze-zdrowie/dorota-wellman-powa%C5%BCnie-choruje-zemdla%C5%82a-w-czasie-programu-lekarze-s%C4%85-bezradni/ar-AA1kiepJ?ocid=msedgntp&cvid=3cd9ae43473445fb8a776d938f4432e8&ei=52 - kiedyś Doktor leczył migrenę kilkoma zabiegami prądów selektywnych, ale to tak dawno było, że raczej to nie jest prawda!  Shocked Wink
I żeby nie było, że nie mówię o tym kolejny raz, no ale dla niektórych jak "procedura medyczna" mówi, że "nieuleczalne" to znaczy dla niektórych, że nieuleczalne.  Very Happy
I po co ta Dorota Wellman tak się męczy, skoro można to wyleczyć w parę dni?  Cool
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70566


Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ARTYKUŁY (89)
« Odpowiedz #2 : 2023-11-21, 17:16:53 »

I co? Ma ekspertów z dziedziny medycyny nie słuchać? Shocked Jak nieuleczalna, to nieuleczalna, koniec, kropka... Cool
Zapisane

admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 24125


WWW
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ARTYKUŁY (89)
« Odpowiedz #3 : 2023-11-21, 17:19:33 »

A to teraz jak nagram wywiad na PL1TV to jej powiem publicznie, że może się wyleczyć dzięki Doktorowi Kwaśniewskiemu - a co mi szkodzi... Wink  Laughing
Taka kobieta medialna ma siłę przekazu, może się skusi propagować Doktora.  Cool
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70566


Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ARTYKUŁY (89)
« Odpowiedz #4 : 2023-11-21, 17:29:14 »

A jak ją powiadomisz o tym nagraniu... Rolling Eyes
Zapisane

admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 24125


WWW
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ARTYKUŁY (89)
« Odpowiedz #5 : 2023-11-21, 17:33:05 »

A już jakiemuś kolesiowi, co ją reprezentuje na mail: info@prokopstudio.pl <info@prokopstudio.pl> - przesłałem taką informację:

Temat: migrena
"Proszę przekazać pani Wellman, że może uwolnić się na stałe od tej przypadłości.
Jeśli jest zainteresowana - znajdzie mnie bez trudu.

       pozdrowienia
Tomasz Kwaśniewski"

Kontakt z tej strony: https://www.dorotawellman.com/#kontakt
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70566


Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ARTYKUŁY (89)
« Odpowiedz #6 : 2023-11-21, 17:45:20 »

Wspaniale! Very Happy Gratuluję dobroci i pomysłu!. Very Happy
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70566


Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ARTYKUŁY (89)
« Odpowiedz #7 : 2023-11-21, 17:47:39 »

Ale ona, z taką tuszą, może mieć więcej chorób... Rolling Eyes Ale przy okazji i inne choroby i nadwaga by mogły się cofnąć...
Zapisane

admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 24125


WWW
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ARTYKUŁY (89)
« Odpowiedz #8 : 2023-11-21, 17:53:06 »

Nawet się nie zainteresuje moją propozycją - to dla mnie oczywiste.
Wątpię, czy ten gostek mi w ogóle odpisze, ale to nie ja mam migrenę!  Cool
Ale żeby nie było, że nie było!  Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70566


Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ARTYKUŁY (89)
« Odpowiedz #9 : 2023-11-21, 18:08:27 »

Sama jestem ciekawa co z tego wyniknie... Rolling Eyes Chyba, że po cichu skorzysta i w TVN-ie nie wspomni o tym... Wink
Zapisane

Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31154


Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ARTYKUŁY (89)
« Odpowiedz #10 : 2023-11-22, 06:17:02 »

Raz mowili o DO Doktora w programie Tomasz Sianecki . Szukam tego materiału od lat, i nie moge znalezc...
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70566


Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ARTYKUŁY (89)
« Odpowiedz #11 : 2023-11-22, 07:25:49 »

Pewnie go wycofali...Tak jak niektóre strony w internecie znikają...
Zapisane

Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31154


Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ARTYKUŁY (89)
« Odpowiedz #12 : 2023-11-22, 07:52:36 »

W wywiadzie Putin coś ważnego powiedział, ale jak napisze, to i tak nikt nie uwierzy...
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70566


Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ARTYKUŁY (89)
« Odpowiedz #13 : 2023-11-22, 07:55:55 »

Napisz... Cool
Zapisane

Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31154


Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ARTYKUŁY (89)
« Odpowiedz #14 : 2023-11-22, 08:11:22 »

Wtedy Putin było Polsce w wywiadzie co sądzi o naszym kraju,   odpowiedział, że zazdrości nam tylko Kwaśniewskiego, ale nie Aleksandra
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31154


Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ARTYKUŁY (89)
« Odpowiedz #15 : 2023-11-22, 08:14:57 »

Ja oglądałem ten program, cynka dostałem od B Płoweckiej
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17135


Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ARTYKUŁY (89)
« Odpowiedz #16 : 2023-11-22, 09:05:06 »

A który to był sobowtór? Wink
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31154


Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ARTYKUŁY (89)
« Odpowiedz #17 : 2023-11-22, 09:11:15 »

Brat srokelfelera chyba... Laughing
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17135


Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ARTYKUŁY (89)
« Odpowiedz #18 : 2023-11-22, 09:16:22 »

Eee?! Oni raczej zajeci współpracą na Sachalin itd... Cool
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31154


Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ARTYKUŁY (89)
« Odpowiedz #19 : 2023-11-22, 09:25:16 »

Nie wiadomo  Laughing
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 19 zapytaniami.