forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 13:19:56

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
660239 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  Szczepienia -za i przeciw
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 112 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Szczepienia -za i przeciw  (Przeczytany 867907 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70484


Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #120 : 2009-10-26, 16:40:38 »

..zatytułowała "świnie szczepią ludzi" Smile
Trafny tytuł, chociaż obrażający...świnie.. Sad
Zapisane

kodar
Go


Email
Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #121 : 2009-10-26, 21:25:39 »

Kodar,

tu moja koleżanka po każdym szczepieniu przeciw zwykłej grypie zachorowywała na grypę i dopiero po paru latach doszła do wniosku, że te szczepienia jej nie służą. Pomogło. nie choruje na grypę.

Ciekawi mnie czy będą osoby, ktore (w ramach komplikacji po szczepieniu?) zachorują na świńską grypę dlatego, że się przeciw niej zaszczepiły?

Cóś jeszcze. Red. Wołk Łaniewska swój artykuł nt tych szczepień zatytułowała "Świnie szczepią ludzi" Smile 
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #122 : 2009-10-26, 21:34:58 »

chcialam dodac,ze  ciekawi mnie rowniez ile bedzie komplikacji i jakie??? Czy medycy przyznaja racje,ze jezeli zaistnieja,to przyczyna byla szczepionka ??Uwazam,rowniez,ze jezeli ludzie szczepia sie z wlasnej,nieprzymuszonej woli,to nastawieni sa pozytywnie.I takim ludziom pewnie zadna chemia nie zrobi krzywdy.Oby tak bylo,zycze z calego serca.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70484


Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #123 : 2009-10-26, 21:40:42 »

Jeśli ktoś zje muchomora, a jest przekonany, że to grzyb jadalny - to i tak mu zaszkodzi (troszeczkę  Wink )
Zapisane

kodar
Go


Email
Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #124 : 2009-10-26, 22:20:39 »

Jeśli ktoś zje muchomora, a jest przekonany, że to grzyb jadalny - to i tak mu zaszkodzi (troszeczkę  Wink )
....a moze  potrzeba intensywnego treningu dla ciala i duszy i wszystko jest mozliwe?????Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70484


Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #125 : 2009-10-26, 22:24:14 »

Przecież Tobie nie pomogło.. Confused
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70484


Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #126 : 2009-10-26, 22:26:05 »

..z resztą te treningi dla ciała i duszy mi też nie pomogły.. Confused
Zapisane

kodar
Go


Email
Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #127 : 2009-10-26, 23:02:44 »

Przecież Tobie nie pomogło.. Confused
ale co mi nie pomoglo i na co??ß
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #128 : 2009-10-26, 23:07:38 »

postanowilam oczywiscie bez zgody osoby cytowanej zamiescic cytat,poniewaz jest niesamowicie  prawdziwy,bo z pierwszej reki.Przeczytajcie,jezeli was ciekawi:

""bardzo trafnie oceniasz reklamy i promocję różnego "szitu". Cieszę się, że są ludzie myślący niezależnie. [b]Od wielu lat pracuję w reklamie i public relations, mam za sobą trchę projektów z tematu zdrowie i pisząc jak najkrócej: nigdy nie łykam żadnych leków, nie zdaję się na lekarzy, a jeśli widzę lekarza, który wypowiada się w tv, to bardzo często mogę okreslić, która firma farmaceutyczna go finansuje. Nie jest to miejsce, by pisać o tym jak płaci się lekarzom za niby wykłady czy prelekcje, jak lekarze uzyskują wiedzę o leku na weekendowych imprezach, tylko od firmy farmaceutycznej, która go sprzedaje. Cała akcja ze świńską grypą to nic innego jak kreatywność służb pijarowskich, bo szczepionki na grypę zalegają w magazynach, nie udało się z ptasią grypą, to może ze świńską. Głupie rządy kupują szczepionki i jeszcze WHO próbuje wprowadzić je jako obowiązkowe. Co dziwne tłumaczę ludziom z mojego otoczenia, jak działa cały ten system, i co? nic!!! jak grochem o ścianę, faszerują siebie i dzieci lekami i święte jest to, co powie doktor, którego bardziej interesuje nowy model auta, niż zdrowie pacjenta. Tłumaczenie, ze trzeba wzmacniać organizm naturalnymi metodami nie działa. [/b] "
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #129 : 2009-10-26, 23:15:51 »

..z resztą te treningi dla ciała i duszy mi też nie pomogły.. Confused
wiesz,bo moze zle stosowalas albo zbyt krotko??Obecnie zalapalam wirusa grypy,nie wiem jakiej,bo u lekarza nie bylam Laughing
Ani jednego dnia nie przelezalam,a nawet w  jednym z tych dni bylam na koncercie Gwiazd,gdzie wiadomo glosna muzyka,wrzaski i piski.16godzin na nogach bez lekow i jedzenia.Oj mozna byloby duzo pisac.Ale pewnie i tak nikt w to nie uwierzy. Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70484


Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #130 : 2009-10-26, 23:43:45 »

Przecież Tobie nie pomogło.. Confused
ale co mi nie pomoglo i na co??ß
Chodzi mi o metody psychologiczne: różne afirmacje, relaksacje i pozytywne myślenia itp. To wszystko jest "kodar", dobre i pomocne. Ale same takie metody to jest stanowczo za mało, przy poważnych schorzeniach.
Piszesz, że intynsywny trening dla ciała i duszy sprawia, że wszystko jest możliwe - a ja wiem, że w moim (i nie tylko) przypadku to nie zadziałało, dopiero DO pomogła.
 
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70484


Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #131 : 2009-10-26, 23:56:49 »

..wiesz,bo moze zle stosowalas albo zbyt krotko??

..prawie 20 lat leczyłam się z nerwicy i arytmii - metodami psychologicznymi i okresowo farmakologicznymi - to na pewno nie jest krótko.
Ażeby stosować prawidłowo psychoterapię, przeczytałam masę książek w tym temacie i zrobiłam studium psychologicze i nic nie pomogło.
Dowiedziałam się tylko, że najlepszej metody nie ma - według różnych autorów, są różne opinie w tym temacie.
Przekonałam się, że przede wszystkim trzeba zadbać o zdrowie ciała - to i dusza się wyleczy. Smile
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70484


Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #132 : 2009-10-27, 00:00:42 »

Przecież Tobie nie pomogło.. Confused
ale co mi nie pomoglo i na co??ß
Nadal borykasz się z problemami zdrowotnymi (pisałaś w drugim wątku) stąd widać, że te treningi ciała i duszy Tobie też nie przyniosły spodziewanych wyników.
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70484


Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #133 : 2009-10-27, 09:06:39 »

..Obecnie zalapalam wirusa grypy,nie wiem jakiej,bo u lekarza nie bylam Laughing
Ani jednego dnia nie przelezalam..
To bardzo ryzykowne, mogą być powikłania..
Zapisane

kodar
Go


Email
Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #134 : 2009-10-27, 18:14:32 »

..Obecnie zalapalam wirusa grypy,nie wiem jakiej,bo u lekarza nie bylam Laughing
Ani jednego dnia nie przelezalam..
To bardzo ryzykowne, mogą być powikłania..
.........bez przesady,Renia.Wyobraz sobiue,ze ja  nie oczekuje na skutki uboczne.Ich nie bedzie,bo ja ich nie chce.Czas spuszczonej glowy i podniesionych ramion sie skonczyl,przynajmniej u mnie.Jestem na Diecie,wspomagam sie intensywnie  pracujac nad moja psychika.Moje choroby ustepuja wolniej,bo kazdy jest inny,no i dluzej pracowalam na moje choroby.Hasla nigdy nie chodzic glodnym i jesc dotad,by nie czuc glodu,narobily u mnie wiecej szkody niz pozytku.Nie rozczulam sie nad soba ani nie mam pretensji do Diety.Nadal szukam wlasnej drogi,do celu,ktory ma ksztalt i wielkosc.Czyli  wiem czego szukam. Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70484


Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #135 : 2009-10-27, 18:40:16 »

...Moje choroby ustepuja wolniej,..
Najważniejsze, że ustępują, więc rokowania są jak najbardziej optymistyczne.  Smile
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70484


Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #136 : 2009-10-30, 12:33:06 »

http://wiadomosci.onet.pl/2069475,12,kwarantanna_i_zamkniete_szkoly_na_ukrainie_chaos_informacyjny,item.html

W moim mieście chcą już też zamknąć jedną szkołę podstawową. W klasach jest po 7 - 8 uczniów. Na ośrodku zdrowia lekarka przyjmowała dzieci do 22-giej, bo tyle ich choruje i wszyscy czekają w kolejce po antybiotyk.. Confused
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70484


Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #137 : 2009-10-30, 15:21:41 »

http://www.tvn24.pl/-1,1626303,0,1,wirus-zabija-pod-polska-granica-34-ofiary--setki-chorych,wiadomosc.html - panika na Ukrainie

"...Według wstępnych informacji przyczyną śmierci jest nie grypa, a zapalenie płuc.."
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70484


Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #138 : 2009-10-31, 08:10:55 »

Wczoraj rozmawiałam ze szwagierką z Toronto i ona mówiła, że u nich są kolosalne kolejki po szczepionki. To, że trzynastoletni chłopiec zmarł tam na świńską grypę (ponoć) stworzyło panikę. Ale dużo osób tam też mówi o szkodliwości szczepień. Jedna dziewczynka doznała paraliżu zaraz po szczepieniu, ale uspakajają, że taka możliwość może mieć bardzo miejsce bardzo rzadko.
Mówiłam szwagierce, że najbardziej w tym wszyskim chodzi o zarobek na szczepieniach, a ona zdziwiona - skądże, one są za darmo  Shocked Laughing.
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #139 : 2009-10-31, 08:20:02 »

Paraliż to też koszt (nie mówiąc o innych, np tych z budżetu na akcję). Ponosi go pacjent i jego rodzina. Ciekawe, czy producent szczepionki zapłaci odszkodowanie i na co ono wystarczy.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 112 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 19 zapytaniami.