forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2017-12-13, 14:29:57

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno g┼éodzi─ç si─Ö ani po┼Ťci─ç.
499102 wiadomoÂci w 3936 w▒tkach; wys│ane przez 66 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: jwar
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  Szczepienia -za i przeciw
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 59 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Szczepienia -za i przeciw  (Przeczytany 239050 razy)
bea561
GoŠ

Email
Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #20 : 2008-01-01, 16:56:30 »

Odno┼Ťnie szczepionek- szczepionka przeciwko odrze, r├│┼╝yczce i ┼Ťwince ( MMRII, Priorix) jest obecnie obowi─ůzkowa ( I dawka po uko┼äczeniu 13mc, II dawka 5 lat po I dawce).
   Powik┼éania o kt├│rych pisano ( zapalenie m├│zgu, autyzm dotyczy┼é szczepionki MMR, a obecnie stosowana w Polsce MMRII lub Priorix maj─ů ju┼╝ inny typ wirusa , kt├│ry nie daje takich powik┼éa┼ä.
   W Polsce nie by┼éo  szczepionki MMR.Kilka lat temu, kiedy zalecano rodzicom, kupowa─ç te szczepionki, by┼éa jescze inna , ta┼äsza -Trimovax. Ona zwiera┼éa tak┼╝e szczep wirusa ┼Ťwinki, kt├│ry dawa┼é powik┼éania. Na ca┼ée szcz─Ö┼Ťcie - ta szczepionka, mimo ┼╝e nadal jest zarejestrowana, nie jest stosowana do sczepie┼ä obowi─ůzkowych.
   Te┼╝ jestem zdania, ┼╝e nie nale┼╝y przesadza─ç ze szczepieniami. Nie namawiam rodzic├│w na szczepienia nieobowi─ůzkowe ( przeciwko pneumokokom czy kleszczowemu zapaleniu m├│zgu).
    Tak┼╝e jestem w trakcie czytania ksi─ů┼╝ki " Szczepienia, ukrywane fakty". P├│ki co moja refleksja jest taka: nie nale┼╝y przesadza─ç w obie strony. Wypowiem si─Ö wi─Öcej po przeczytaniu ksi─ů┼╝ki.

bea561
GoŠ

Email
« Odpowiedz #21 : 2008-01-01, 17:16:48 »

[quote author=sylwiazłodzi link=topic=1252.msg17069#msg17069 date=1176752788

Ale dzi┼Ť chyba mnie rozk┼éada kolejny z─ůb jak rok temu z ropa do wyrwania-tylko kurcze jeszcze nie boli i nie wiem uile to si─Ö mo┼╝e rozwija─ç? A objawy mam identyczne jak rok temu. Jest tu jaki┼Ť dentysta co m├│g┼éby mi powiedzie─ç czy dobrze si─Ö domy┼Ťlam.Katar zielony, lec─ůca po gardle wydzielina,zapchany nos, b├│le lekkie g┼éowy troch─Ö jak zatoki ale to ju┼╝ przerobi┼éam w tamtym roku i wiem,┼╝e s─ů o.k.a poniewa┼╝ a┼╝ tak ┼╝le nie zbaczam z DO to innej mo┼╝liwo┼Ťci nie widz─Ö. Mo┼╝e budowa─ç si─Ö ropa w z─Öbie bez b├│lu na pocz─ůtku i dawa─ç takie objawy.Mam jeszcze 3 ├│semki do wyrwania:) Ehh.
Objawy, kt├│re poda┼éa┼Ť zdecydowanie sugeruj─ů infecj─Ö g├│rnych dr├│g oddechowych ni┼╝ rozw├│j "ropnego z─Öba". Ale mo┼╝e si─Ö zdarzy─ç, przy takiej infekcji rozwinie si─Ö te┼╝ z─ůb.
sylwiazłodzi
GoŠ

Email
« Odpowiedz #22 : 2008-01-01, 21:30:42 »

bea dzi─Öki za rady w sprawie z─Öba ale ju┼╝ mam wyrwane wszystkie ├│semki.Ufff. I po ostatniej i szcz─Öko┼Ťcisku ju┼╝ mi du┼╝o lepiej. Wi─Öc to by┼é chyba troch─Ö starszy post. Ale to fajnie widz─Ö w Tobie co┼Ť z lekarki nie przejmuje si─Ö kiedy co┼Ť by┼éo napisane tylko udziela porady nawet na pytanie sprzed roku aby tylko pom├│c. Bardzo bardzo dziekuj─Ö. Very Happy Ciesz─Ö si─Ö,┼╝e mi prawie przesz┼éo. Teraz musz─Ö skupi─ç na poszukiwaniu nowej pracy i mimo tego,┼╝e zajadam si─Ö troch─Ö s┼éodkimi rzeczami to musz─Ö je┼Ť─ç poprawnie aby nic mi si─Ö nie sta┼éo.

┼╗ycz─Ö Ci powodzenia w pracy.
bea561
GoŠ

Email
« Odpowiedz #23 : 2008-01-01, 22:15:05 »

Faktycznie! Zmylił mnie Twój ostatni post! No cóż, nie do końca jeszcze odkryłam zasady forum Very Happy
Ciekawa jestem Twoich refleksji po przeczytaniu tek ksi─ů┼╝ki o szczepieniach. Pozdrawiam.
sylwiazłodzi
GoŠ

Email
« Odpowiedz #24 : 2008-01-03, 00:51:40 »

W┼éa┼Ťciwie zosta┼éo mi tylko kilka stron z podsumowania gdzie autor punktuje najwazniejsze rzeczy. Po pierwsze ┼╝a┼éuj─Ö,┼╝e nie mam "g┼éowy" lekarza . Wiedzia┼éabym wtedy lub umia┼éa lepiej zweryfikowa─ç co jest troch─Ö nagi─Öte dla potrzeb ksi─ů┼╝ki a co jest prawd─ů. Nast─Öpnie to, ┼╝e czytaj─ůc o toksemii oboj─Ötnie na ile ona jest prawdziwa lub poparta badaniami zrozumia┼éam na sw├│j spos├│b o co chodzi gdy lekarka pisze,┼╝e zboza szkodz─ů czy mleczne. Wg mnie wychodzi na to,┼╝e organizm je przetwarza na toksyny czy zwi─ůzki mu niepotrzebne a nie na to czego on potrzebuje czyli oboj─Ötnie czy nazw─Ö to energi─ů dla organizmu z bia┼éek, t┼éuszczy i w─Öglowd. czy jakimi┼Ť pierwiastkimi, witaminami etc dzi─Öki kt├│rym organizm ┼╝yje i funkcjonuje. Po trzecie zastanawiam si─Ö dlaczego jeszcze nie znalaz┼é si─Ö autor(chocia┼╝ niekt├│rzy w dziedzinie kt├│ra znali pr├│bowali jak prof.Aleksandrowicz) , kt├│ry w bardzo przyst─Öpny spos├│b po┼é─ůczy┼é by wiedz─Ö nie tylko z tych ksi─ů┼╝ek kt├│re ja czyta┼éam bo to tylko wierzcho┼éek g├│ry lodowej aby napisa─ç "instrukcj─Ö obs┼éugi cz┼éowieka" nie po to aby zdobywa─ç nagrody ale po to aby ka┼╝dy kto j─ů przeczyta m├│g┼é dowiedzie─ç si─Ö,┼╝e jest co┼Ť takiego jak:

-w┼éa┼Ťciwe  jedzenie dla organizmu
-ingerencja z zewn─ůtrz:antybiotyki, szczepionki, zio┼éa,woda z wodoci─ůg├│w itp i co wg r├│┼╝nych zasad mo┼╝e ta ingerencja powodowa─ç
-choroba czy jest dobrem czy złem dla organizma
-przyroda jaki ma wp┼éyw i czy ma np. teksty chyba Zbynka o by─ç mo┼╝e sile znajduj─ůcej si─Ö np. w ro┼Ťlinach ┼╝ywych jak je zjadamy a przetworzonej i jej braku
-zachowania ludzi,choroby  a jedzenie co obecnie m.in. pewnie nie pierwszy raz odkrywaj─ů kolejne mamy dzieci z autyzmem na innym forum na kt├│rym sie udzielam
-informacje o innych sposobach alternatywnych leczenia ┼╝e cz┼éoweik poza lekarzem powinien chocia┼╝ ich poszukiwa─ç bo najcenniejsze to wiedzie─ç ,┼╝e jest co┼Ť jeszcze ni┼╝ to co ju┼╝ wiemy
i pewnie jeszcze wiele innych rzeczy kt├│re ja odkryj─Ö ci─ůgle czytaj─ůc co┼Ť nowego a kt├│re ty bea i lekarka pewnie ju┼╝ odkry┼éyscie i wiecie,┼╝e nadal co┼Ť nowego odkrywacie lub odkryjecie.
Pewnie te wszystkie powi─ůzania dla innych s─ů oczywiste albo bardziej zrozumia┼ée ale ja "trawi─Ö" te informacje ju┼╝ od roku i ci─ůgle co┼Ť nowego si─Ö dowiaduj─Ö.
Mo┼╝e nie ma obecnie w medycynie takich os├│b jak kiedy┼Ť Da Vinci itp. a mo┼╝e nawet Ci kt├│rzy by mogli uwa┼╝aj─ů,┼╝e nie podo┼éaj─ů temu zadaniu albo si─Ö boj─ů.Szkoda.Chcia┼éabym doczeka─ç takiej ksi─ů┼╝ki czy w inny spos├│b podanej informacji kt├│r─ů mog┼éabym przeczyta─ç.
Matti
GoŠ

Email
« Odpowiedz #25 : 2008-01-05, 22:15:46 »

ksi─ů┼╝ka: "SZCZEPIENIA - ukrywane fakty"
autor: Ian Sinclair
Waldek
GoŠ

Email
« Odpowiedz #26 : 2008-01-06, 07:24:56 »

bea dzi─Öki za rady w sprawie z─Öba ale ju┼╝ mam wyrwane wszystkie ├│semki

a dlaczego wyrwane? przez słodycze?

sylwiazłodzi
GoŠ

Email
« Odpowiedz #27 : 2008-01-08, 06:10:39 »

Nie do ko┼äca. Dopiero rok temu znalaz┼éam to forum i jeszcze inne informacje i przesz┼éam na DO w wersji lekarki a ├│semki mia┼éam ju┼╝ z 10 lat. W ko┼äcu jak jedna mi si─Ö zepsu┼éai by┼éa wyrwana jaki┼Ť rok temu to znalaz┼éam dentyst─Ö kt├│ry stwierdzi┼é,┼╝e s─ů one ciemne-chyba ┼╝e si─Ö psuj─ů i mo┼╝na je wyrwa─ç. Wcze┼Ťniej jak chodzi┼éam po dentystach nie chci─Öli mi ich ruszy─ç. Teraz wiem dlaczego.  Very Happy.
Waldek
GoŠ

Email
« Odpowiedz #28 : 2008-09-27, 10:40:33 »

$75,000 Offered For MD to Publicly Drink Vaccine Additives

$75,000 Offered For MD to Publicly Drink Vaccine Additives

Jock Doubleday, director of the California non-profit corporation Natural Woman, Natural Man, Inc., has offered $75,000 to the first medical doctor or pharmaceutical company CEO who publicly drinks a mixture of standard vaccine additives.

The additives would be the same as those contained in the vaccines recommended for a 6-year-old according to U.S. Centers for Disease Control and Prevention (CDC) guidelines, and the dose would be body-weight calibrated. It would include, but not be limited to:

* Thimerosal (a mercury derivative)
* Ethylene glycol (antifreeze)
* Phenol (a disinfectant dye)
* Aluminum
* Benzethonium chloride (a disinfectant)
* Formaldehyde (a preservative and disinfectant)

On August 1, 2007, if no one has taken the challenge, the offer will be increased to $90,000 and will increase at a rate of $5,000 per month until someone accepts.

Vaccination Liberation Press Release

Jock Doubleday’s Vaccination Liberation

April 25, 2007

Ojai, California -- On January 29, 2001, I offered $20,000 to the first U.S.-licensed medical doctor or pharmaceutical company CEO to publicly drink a mixture of standard vaccine additive ingredients:

http://www.mercola.com/2001/feb/10/vaccine_offer.htm

The offer had no takers.

On August 1, 2006, I increased the offer to $75,000 (see below):

The new offer had no takers.

Therefore . . .

as of June 1, 2007, the $75,000 vaccine offer will increase to $80,000;

as of July 1, 2007, the vaccine offer will increase to $85,000;

as of August 1, 2007, the offer will increase to $90,000;

as of September 1, 2007, the offer will increase to $95,000;

as of October 1, 2007, the offer will increase to $100,000;

as of November 1, 2007, the offer will increase to $105,000;

as of December 1, 2007, the offer will increase to $110,000;

as of January 1, 2008, the offer will increase to $115,000.

The offer will increase $5,000 per month, in perpetuity, until an M.D. or pharmaceutical company CEO, or any of the 14 relevant members of the ACIP (see below), agree to drink a body-weight calibrated dose of the vaccine additives M.D.s routinely inject into children in the name of health.

This offer, dated April 25, 2007, has no expiration date unless and until superceded by a similar offer of higher remuneration.

In health,

Jock Doubleday
Director
Natural Woman, Natural Man, Inc.
A California 501(c)3 Nonprofit Corporation

Dr. Mercola's comments:

Not surprisingly, this offer has been on the table since 2001, but no one has been willing to take that toxic chemical cocktail -- except for the children who innocently go in for their routine vaccinations. With the average amount of loans for medical students now well in excess of $100,000 you might have thought some doctor would have tried to cash n on this so they could accelerate the payment of their student loans.

In addition to the vaccine additives listed above, others can include ammonium sulfate, amphotericin B, pig blood, rabbit brain, monkey kidney, betapropiolactone, tri(n)butylphosphate, and a laundry list of other chemicals. The mercury-based preservative thimerosal, in particular, is dangerous. Mercury is a poison and potent neurotoxin. Injecting it into a child, whose nervous system is rapidly developing, can have terrible consequences.

From the evidence I have reviewed and my own clinical experience it is clear that mercury is one of the reasons autism skyrocketed in the last 10 years. Autism has started to decrease now that some the vaccines have eliminated mercury, but be wary; many vaccines still do contain thimerosal, no matter what you may have heard.

And even those vaccines without thimerosal still contain an incredible number of dangerous chemicals. When the mercury is removed, it is typically replaced with another toxic additive that is frequently just as health-harming. The aluminum hydroxide used in many vaccines has been linked to symptoms associated with Parkinson's, ALS, and Alzheimer's. Phenols, methanol, isopropyl, and 2-pheoxyethanol are other ingredients which are corrosive or toxic.

The bottom line is, if you are a parent and are considering vaccinating your child, please read up on the potentially devastating side effects of vaccines before doing so. It could mean the difference between life and death. Avoid the fear mongering and take some time to read ALL sides of the issue, not just the propaganda conventional pediatrician will present to you. Most educated parents that I know that have done a careful analysis of the data invariably chose not to vaccinate their children.

Posted by Ginger Taylor at Thursday, July 19, 2007   
Labels: Dr. Mercola, Jock Doubleday, vaccines

http://adventuresinautism.blogspot.com/2007/07/75000-offered-for-md-to-publicly-drink.html
Waldek
GoŠ

Email
« Odpowiedz #29 : 2008-09-27, 10:43:32 »

Drink some vaccine additives for $85,000?

by Vreni Gurd | Tue, 07/24/2007 - 11:31pm | permalink

In 2001 the prize was $20,000. Today the prize is $85,000. Would you drink a concoction of vaccine additives to get that money???
This offer has been on the table since 2001 apparently, although the reward is now going up by $5000 a month, so as of August 1, 2007, any US licensed doctor or pharmaceutical company CEO can get $90,000 if he/she is willing to publicly drink a concoction of vaccine additives, calibrated for his/her bodyweight, to be equal to the amount routinely given to children in their vaccines. Apparently the concoction will contain no active vaccine ingredients , but only the additives frequently contained in the vaccines in their relative proportions.

Some of the additives included in the concoction would be thimerosal, the controversial mercury based preservative that is slowly being removed from vaccines due to worries over nervous system problems, ethylene glycol, phenol, aluminum, formaldehyde, benzethonium chloride, ammonium sulphate - for the full list, see the Agreement.

At first I was surprised no one had taken Jock Doubleday of Natural Woman, Natural Man Inc. up on his offer, as I figured doctors fresh out of medical school may feel they could use the money to pay off some debt. Then I read the agreement the doctor or CEO must sign, and well, I think the agreement is too onerous. No one would sign that. The result is that it looks like no physician is willing to ingest the additives that they are injecting into children, but I'm not sure that it is the ingestion of the vaccine additives that is the blocking factor here. Maybe if the challenge were simplified, and did not require mental health tests, written tests about vaccine knowledge, and did not require the participant to read a gazillion books on vaccines first etc., perhaps there would be a taker. Who has time for that kind of thing - especially a doctor! (Perhaps those requirements are included as a form of informed consent, to ensure that the physician / CEO fully understands what he/she is agreeing to do, and to ensure that they are of sound mind and fully capable of that understanding.)

Granted this is a big publicity stunt. I don't believe any vaccine has ALL these additives in one dose. And ingesting is a different process than injecting. But if one goes on the assumption that many physicians and pharma execs believe that vaccine additives are harmless, then offering a hefty monetary award to drink those additives really does force the issue, doesn't it? So make the challenge doable. Take out all the other conditions that would discourage someone from stepping up. At that point if there are still no takers, one can question why not.

http://trusted.md/blog/vreni_gurd/2007/07/24/drink_some_vaccine_additives_for_85_000
Waldek
GoŠ

Email
« Odpowiedz #30 : 2008-09-27, 10:58:37 »

http://herballure.com/ubbthreads/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=245081&site_id=1#import

Po kr├│tce dla nieznaj─ůcych angielskiego: W 2001 r zosta┼éa wyznaczona spora nagroda pieni─Özna dla lekarza, ktory wypije albo wszczepi sobie same tylko konserwanty i dodatki ze szczepionek (bez wirus├│w) w ilo┼Ťci takiej jaka podawana jest dzieciom ale proporcjonalnej w % do wagi cia┼éa doros┼éego lekarza.

Nagroda z roku na rok ro┼Ťnie a "wybitni specjali┼Ťci" mimo to jako┼Ť nie ┼Ťpiesz─ů si─Ö udowadnia─ç zdrowotnego dzia┼éania szczepie┼ä.  Confused
sylwiazłodzi
GoŠ

Email
« Odpowiedz #31 : 2008-09-27, 15:47:08 »

Waldek dzi─Ökuj─Ö. Jak mnie odblokuj─ů na forum dzieci.org.pl to wykorzystam twoje informacje. Coraz bardziej daje mi sie we znaki zbyt ma┼éa znajomo┼Ť─ç angielskiego. I musz─Ö znale┼╝─ç motywacj─Ö aby sie go samej nauczy─ç.  Sad
sylwiazłodzi
GoŠ

Email
« Odpowiedz #32 : 2008-09-29, 17:49:59 »

Waldek tym razem ja co┼Ť wklej─Ö. Czyta┼ée┼Ť?

http://kopalniawiedzy.pl/grypa-wirus-grypy-wirus-szczepionka-szczepienie-bronchoskop-pluca-pluco-5776.html

Plany zmiany sposobu szczepień. Tylko po co? To działan ubocznych nie zmienia? Bo chodzi o składniki.
Edyta
GoŠ

Email
« Odpowiedz #33 : 2008-09-29, 19:37:28 »

Nagroda z roku na rok ro┼Ťnie a "wybitni specjali┼Ťci" mimo to jako┼Ť nie ┼Ťpiesz─ů si─Ö udowadnia─ç zdrowotnego dzia┼éania szczepie┼ä.┬á Confused

Musz─Ö zapyta─ç lekark─Ö pediatr─Ö z przychodni,czy co┼Ť na ten temat wie .
Córka dostała wezwanie do szczepienia MMR-em II -a już była tym szczepiona .Narazie się wstrzymałam .Wyczytałam ,że szczepionka działa 10 lat ,a obecnie mija 7 lat.
Teraz MMRII jest obowi─ůzkowa,bezplatna.
Jak co┼Ť bedziecie wiedzie─ç na temat tej szczepionki ,to wstawcie jakie┼Ť info.
sylwiazłodzi
GoŠ

Email
« Odpowiedz #34 : 2008-09-29, 20:02:00 »

Edyta MMR II, ja nie jestem jakassfiksowana na temat szczpionek czy tak do ko┼äca s─ů szkodliwe a┼╝ tak to ja sobie tego nie rozstrzygn─Ö┼éam ale i naukowcy nie chc─ů ujawni─ç tak do ko┼äca skali problemu. A co dpioero w Polsce gdzie podbno skutki uboczne to albo si─Ö nie zapisuje i nie zg┼éasza do Sanepidu albo l─ůduje to gdzie┼Ť w szafach bo maja wazniejsze rzeczy do roboty ale poczytaj to:ale to jest 1 zak┼éadka w─ůtku kt├│ry czyta┼éam kilka wieczor├│w postaram si─Ö znale┼╝─ç przez google  w tym atku to co Ci─Ö interesuje
http://www.dzieci.org.pl/cgi/forum/ikonboard.cgi?act=ST;f=12;t=4861;hl=szczepienia

tu poprzez google wyskoczy┼éy wszystkie w─ůtki na dzieci.org.pl gdzie kto┼Ť wspomnia┼é o MMR II ale troch─Ö du┼╝o tego jest. W ka┼╝dym razie ju┼╝ po tych tekstach w google mo┼╝esz sobie co┼Ť wybra─ç i przeczyta─ç, nawet czym zast─ůpi─ç MMRII bo jest taka mo┼╝liwo┼Ť─ç, mo┼╝na np. ka┼╝d─ů da─ç oddzielnie a nie potr├│jn─ů bo MMR ii to trzy choroby naraz i do tego znale┼║─ç tak─ů kt├│ra nie ma tych konserwant├│w co MMR II ale taka jest wtedy p┼éatna i ty j─ů kupujesz w aptece. Du┼╝o o tym czyta┼éam ale nie zaznacza┼éam sobie wszystkiego.
http://www.google.pl/search?source=ig&hl=pl&rlz=1G1GGLQ_PLPL287&q=site%3Awww.dzieci.org.pl%2Fcgi%2Fforum%2Fikonboard.cgi%3F+MMRII&btnG=Szukaj+w+Google&meta=

mo┼╝e mo┼╝esz jecha─ç?konferencja o szczepieniach W-wa

http://www.dzieci.org.pl/cgi/forum/ikonboard.cgi?act=ST;f=12;t=8713;hl=szczepienia
sylwiazłodzi
GoŠ

Email
« Odpowiedz #35 : 2008-09-29, 20:06:01 »

Edyta wy┼Ťlij mi napriv tw├│j email mam taki plik gdzie wklejam to co akurat czyta┼éam o szczepieach co chcia┼éam zachowa─ç. Ale tego jest 47 stron w wordzie. albo na m├│j email , mam go w swoim profilu.
Edyta
GoŠ

Email
« Odpowiedz #36 : 2008-09-29, 20:25:05 »

W┼éa┼Ťnie jestem w trakcie czytania tego linku.Dzi─Öki-kazda informacja mi si─Ö przyda.
C├│rka b─Ödzie mia┼éa w tym roku 9 lat-dot─ůd by┼éa szczepiona wszystkimi obowi─ůzkowymi szczepieniami z MMR-emII ┼é─ůcznie z troski o jej zdrowie (wtedy jeszcze nic nie wiedzia┼éam o tym szczepieniu) .W zesz┼éym tyg,dosta┼éam wezwanie do szczepienia. Wstrzymuj─Ö si─Ö.Wyczyta┼éam z info z linka,ze dziewczynk─Ö mo┼╝na zaszczepi─ç na r├│┼╝yczk─Ö w wieku 13lat-to samo m├│wi┼éa mi znajoma (to chyba obowi─ůzkowe) .
Wysl─Ö Ci maila na priv.Dzi─Öki Sylwia! Musze poczyta─ç wszystko co si─Ö da na ten temat.
sylwiazłodzi
GoŠ

Email
« Odpowiedz #37 : 2008-09-29, 21:11:26 »

wszystkiego co si─Ö da nigdy w zyciu nie PRZECZYTAMY. MAM POKORE JESZCZE! W STOSUNKU DO TEGO CO NAPISALI. Cho─ç ju┼╝ do jako┼Ťci to nie mam pokory jak mi co┼Ť nie pasuje to nie, ale czytam bo jak bym czyta┼éa tylko to co mi sie podoba to nie wiedzia┼éabym co mi si─Ö nie podoba.
Very Happy

kurcze ostatnio jak siebie czytam to si─Ö zastanwaim czy to ja zwariowa┼éam bo wpadam czasami w samozachwyt jak moje pisanie i w og├│le my┼Ťlenie sie zmieni┼éo od tych szczeg├│lnie ostatnich 2 lat. Dobrze,┼╝e umiem zej┼Ť─ç na ziemi─Ö.Hi,hi.

Cool
No dobra schowam si─Ö za okularami aby nie by┼éo tak NIEPOKORNIE.  Laughing
Edyta
GoŠ

Email
« Odpowiedz #38 : 2008-09-29, 21:14:11 »

wszystkiego co si─Ö da nigdy w zyciu nie PRZECZYTAMY.

Co si─Ö da,znaczy tyle ile si─Ö da ,ani wi─Öcej ani mniej  Cool

Dzi─Öki Sylwia! maila dosta┼éam,jest co czyta─ç!  Cool
Edyta
GoŠ

Email
« Odpowiedz #39 : 2008-12-16, 11:40:17 »

No wiec tak.Podjełam decyzje(nie sama),ze nie bede szczepiła wiecej dzieci.Swoje juz dostały i powiedziałam STOP.
Posz┼éam do pani doktor pediatry pe┼éna obaw,nastawiona na sprzeciwy(bo juz wczesniej pielegniarki w rejestracji sie troszke pieni┼éy) i takie tam,a pani doktor powiedzia┼éa,ze ona nie by┼éa szczepiona i jakos fonkcjonuje(dodam,ze tato pani doktor tez jest doktorem),ponadto doda┼éa,ze swoich dzieci tez nie szczepi┼éa  Shocked I co Wy na to?   
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 59 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 17 zapytaniami.