forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 16:40:57

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658452 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  Szczepienia -za i przeciw
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 112 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Szczepienia -za i przeciw  (Przeczytany 861830 razy)
bea561
Go


Email
Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #20 : 2008-01-01, 16:56:30 »


   Odnośnie szczepionek- szczepionka przeciwko odrze, różyczce i śwince ( MMRII, Priorix) jest obecnie obowiązkowa ( I dawka po ukończeniu 13mc, II dawka 5 lat po I dawce).
   Powikłania o których pisano ( zapalenie mózgu, autyzm dotyczył szczepionki MMR, a obecnie stosowana w Polsce MMRII lub Priorix mają już inny typ wirusa , który nie daje takich powikłań.
   W Polsce nie było  szczepionki MMR.Kilka lat temu, kiedy zalecano rodzicom, kupować te szczepionki, była jescze inna , tańsza -Trimovax. Ona zwierała także szczep wirusa świnki, który dawał powikłania. Na całe szczęście - ta szczepionka, mimo że nadal jest zarejestrowana, nie jest stosowana do sczepień obowiązkowych.
   Też jestem zdania, że nie należy przesadzać ze szczepieniami. Nie namawiam rodziców na szczepienia nieobowiązkowe ( przeciwko pneumokokom czy kleszczowemu zapaleniu mózgu).
    Także jestem w trakcie czytania książki " Szczepienia, ukrywane fakty". Póki co moja refleksja jest taka: nie należy przesadzać w obie strony. Wypowiem się więcej po przeczytaniu książki.
 
Zapisane
bea561
Go


Email
Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #21 : 2008-01-01, 17:16:48 »

[quote author=sylwiazłodzi link=topic=1252.msg17069#msg17069 date=1176752788

Ale dziś chyba mnie rozkłada kolejny ząb jak rok temu z ropa do wyrwania-tylko kurcze jeszcze nie boli i nie wiem uile to się może rozwijać? A objawy mam identyczne jak rok temu. Jest tu jakiś dentysta co mógłby mi powiedzieć czy dobrze się domyślam.Katar zielony, lecąca po gardle wydzielina,zapchany nos, bóle lekkie głowy trochę jak zatoki ale to już przerobiłam w tamtym roku i wiem,że są o.k.a ponieważ aż tak żle nie zbaczam z DO to innej możliwości nie widzę. Może budować się ropa w zębie bez bólu na początku i dawać takie objawy.Mam jeszcze 3 ósemki do wyrwania:) Ehh.
Cytuj
Objawy, które podałaś zdecydowanie sugerują infecję górnych dróg oddechowych niż rozwój "ropnego zęba". Ale może się zdarzyć, przy takiej infekcji rozwinie się też ząb.
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #22 : 2008-01-01, 21:30:42 »

bea dzięki za rady w sprawie zęba ale już mam wyrwane wszystkie ósemki.Ufff. I po ostatniej i szczękościsku już mi dużo lepiej. Więc to był chyba trochę starszy post. Ale to fajnie widzę w Tobie coś z lekarki nie przejmuje się kiedy coś było napisane tylko udziela porady nawet na pytanie sprzed roku aby tylko pomóc. Bardzo bardzo dziekuję. Very Happy Cieszę się,że mi prawie przeszło. Teraz muszę skupić na poszukiwaniu nowej pracy i mimo tego,że zajadam się trochę słodkimi rzeczami to muszę jeść poprawnie aby nic mi się nie stało.

Życzę Ci powodzenia w pracy.
Zapisane
bea561
Go


Email
Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #23 : 2008-01-01, 22:15:05 »

Faktycznie! Zmylił mnie Twój ostatni post! No cóż, nie do końca jeszcze odkryłam zasady forum Very Happy
Ciekawa jestem Twoich refleksji po przeczytaniu tek książki o szczepieniach. Pozdrawiam.
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #24 : 2008-01-03, 00:51:40 »

Właściwie zostało mi tylko kilka stron z podsumowania gdzie autor punktuje najwazniejsze rzeczy. Po pierwsze żałuję,że nie mam "głowy" lekarza . Wiedziałabym wtedy lub umiała lepiej zweryfikować co jest trochę nagięte dla potrzeb książki a co jest prawdą. Następnie to, że czytając o toksemii obojętnie na ile ona jest prawdziwa lub poparta badaniami zrozumiałam na swój sposób o co chodzi gdy lekarka pisze,że zboza szkodzą czy mleczne. Wg mnie wychodzi na to,że organizm je przetwarza na toksyny czy związki mu niepotrzebne a nie na to czego on potrzebuje czyli obojętnie czy nazwę to energią dla organizmu z białek, tłuszczy i węglowd. czy jakimiś pierwiastkimi, witaminami etc dzięki którym organizm żyje i funkcjonuje. Po trzecie zastanawiam się dlaczego jeszcze nie znalazł się autor(chociaż niektórzy w dziedzinie która znali próbowali jak prof.Aleksandrowicz) , który w bardzo przystępny sposób połączył by wiedzę nie tylko z tych książek które ja czytałam bo to tylko wierzchołek góry lodowej aby napisać "instrukcję obsługi człowieka" nie po to aby zdobywać nagrody ale po to aby każdy kto ją przeczyta mógł dowiedzieć się,że jest coś takiego jak:

-właściwe  jedzenie dla organizmu
-ingerencja z zewnątrz:antybiotyki, szczepionki, zioła,woda z wodociągów itp i co wg różnych zasad może ta ingerencja powodować
-choroba czy jest dobrem czy złem dla organizma
-przyroda jaki ma wpływ i czy ma np. teksty chyba Zbynka o być może sile znajdującej się np. w roślinach żywych jak je zjadamy a przetworzonej i jej braku
-zachowania ludzi,choroby  a jedzenie co obecnie m.in. pewnie nie pierwszy raz odkrywają kolejne mamy dzieci z autyzmem na innym forum na którym sie udzielam
-informacje o innych sposobach alternatywnych leczenia że człoweik poza lekarzem powinien chociaż ich poszukiwać bo najcenniejsze to wiedzieć ,że jest coś jeszcze niż to co już wiemy
i pewnie jeszcze wiele innych rzeczy które ja odkryję ciągle czytając coś nowego a które ty bea i lekarka pewnie już odkryłyscie i wiecie,że nadal coś nowego odkrywacie lub odkryjecie.
Pewnie te wszystkie powiązania dla innych są oczywiste albo bardziej zrozumiałe ale ja "trawię" te informacje już od roku i ciągle coś nowego się dowiaduję.
Może nie ma obecnie w medycynie takich osób jak kiedyś Da Vinci itp. a może nawet Ci którzy by mogli uważają,że nie podołają temu zadaniu albo się boją.Szkoda.Chciałabym doczekać takiej książki czy w inny sposób podanej informacji którą mogłabym przeczytać.
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #25 : 2008-01-05, 22:15:46 »

książka: "SZCZEPIENIA - ukrywane fakty"
autor: Ian Sinclair
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #26 : 2008-01-06, 07:24:56 »

Cytuj
bea dzięki za rady w sprawie zęba ale już mam wyrwane wszystkie ósemki

a dlaczego wyrwane? przez słodycze?

Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #27 : 2008-01-08, 06:10:39 »

Nie do końca. Dopiero rok temu znalazłam to forum i jeszcze inne informacje i przeszłam na DO w wersji lekarki a ósemki miałam już z 10 lat. W końcu jak jedna mi się zepsułai była wyrwana jakiś rok temu to znalazłam dentystę który stwierdził,że są one ciemne-chyba że się psują i można je wyrwać. Wcześniej jak chodziłam po dentystach nie chcięli mi ich ruszyć. Teraz wiem dlaczego.  Very Happy.
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #28 : 2008-09-27, 10:40:33 »

Cytuj
$75,000 Offered For MD to Publicly Drink Vaccine Additives
 
$75,000 Offered For MD to Publicly Drink Vaccine Additives

Jock Doubleday, director of the California non-profit corporation Natural Woman, Natural Man, Inc., has offered $75,000 to the first medical doctor or pharmaceutical company CEO who publicly drinks a mixture of standard vaccine additives.

The additives would be the same as those contained in the vaccines recommended for a 6-year-old according to U.S. Centers for Disease Control and Prevention (CDC) guidelines, and the dose would be body-weight calibrated. It would include, but not be limited to:

* Thimerosal (a mercury derivative)
* Ethylene glycol (antifreeze)
* Phenol (a disinfectant dye)
* Aluminum
* Benzethonium chloride (a disinfectant)
* Formaldehyde (a preservative and disinfectant)

On August 1, 2007, if no one has taken the challenge, the offer will be increased to $90,000 and will increase at a rate of $5,000 per month until someone accepts.

Vaccination Liberation Press Release

Jock Doubleday’s Vaccination Liberation



April 25, 2007

Ojai, California -- On January 29, 2001, I offered $20,000 to the first U.S.-licensed medical doctor or pharmaceutical company CEO to publicly drink a mixture of standard vaccine additive ingredients:

http://www.mercola.com/2001/feb/10/vaccine_offer.htm

The offer had no takers.

On August 1, 2006, I increased the offer to $75,000 (see below):

The new offer had no takers.

Therefore . . .



as of June 1, 2007, the $75,000 vaccine offer will increase to $80,000;

as of July 1, 2007, the vaccine offer will increase to $85,000;

as of August 1, 2007, the offer will increase to $90,000;

as of September 1, 2007, the offer will increase to $95,000;

as of October 1, 2007, the offer will increase to $100,000;

as of November 1, 2007, the offer will increase to $105,000;

as of December 1, 2007, the offer will increase to $110,000;

as of January 1, 2008, the offer will increase to $115,000.


The offer will increase $5,000 per month, in perpetuity, until an M.D. or pharmaceutical company CEO, or any of the 14 relevant members of the ACIP (see below), agree to drink a body-weight calibrated dose of the vaccine additives M.D.s routinely inject into children in the name of health.

This offer, dated April 25, 2007, has no expiration date unless and until superceded by a similar offer of higher remuneration.

In health,

Jock Doubleday
Director
Natural Woman, Natural Man, Inc.
A California 501(c)3 Nonprofit Corporation



Dr. Mercola's comments:

Not surprisingly, this offer has been on the table since 2001, but no one has been willing to take that toxic chemical cocktail -- except for the children who innocently go in for their routine vaccinations. With the average amount of loans for medical students now well in excess of $100,000 you might have thought some doctor would have tried to cash n on this so they could accelerate the payment of their student loans.

In addition to the vaccine additives listed above, others can include ammonium sulfate, amphotericin B, pig blood, rabbit brain, monkey kidney, betapropiolactone, tri(n)butylphosphate, and a laundry list of other chemicals. The mercury-based preservative thimerosal, in particular, is dangerous. Mercury is a poison and potent neurotoxin. Injecting it into a child, whose nervous system is rapidly developing, can have terrible consequences.

From the evidence I have reviewed and my own clinical experience it is clear that mercury is one of the reasons autism skyrocketed in the last 10 years. Autism has started to decrease now that some the vaccines have eliminated mercury, but be wary; many vaccines still do contain thimerosal, no matter what you may have heard.

And even those vaccines without thimerosal still contain an incredible number of dangerous chemicals. When the mercury is removed, it is typically replaced with another toxic additive that is frequently just as health-harming. The aluminum hydroxide used in many vaccines has been linked to symptoms associated with Parkinson's, ALS, and Alzheimer's. Phenols, methanol, isopropyl, and 2-pheoxyethanol are other ingredients which are corrosive or toxic.

The bottom line is, if you are a parent and are considering vaccinating your child, please read up on the potentially devastating side effects of vaccines before doing so. It could mean the difference between life and death. Avoid the fear mongering and take some time to read ALL sides of the issue, not just the propaganda conventional pediatrician will present to you. Most educated parents that I know that have done a careful analysis of the data invariably chose not to vaccinate their children.

Posted by Ginger Taylor at Thursday, July 19, 2007   
Labels: Dr. Mercola, Jock Doubleday, vaccines


http://adventuresinautism.blogspot.com/2007/07/75000-offered-for-md-to-publicly-drink.html
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #29 : 2008-09-27, 10:43:32 »

Cytuj
Drink some vaccine additives for $85,000?

by Vreni Gurd | Tue, 07/24/2007 - 11:31pm | permalink

In 2001 the prize was $20,000. Today the prize is $85,000. Would you drink a concoction of vaccine additives to get that money???
This offer has been on the table since 2001 apparently, although the reward is now going up by $5000 a month, so as of August 1, 2007, any US licensed doctor or pharmaceutical company CEO can get $90,000 if he/she is willing to publicly drink a concoction of vaccine additives, calibrated for his/her bodyweight, to be equal to the amount routinely given to children in their vaccines. Apparently the concoction will contain no active vaccine ingredients , but only the additives frequently contained in the vaccines in their relative proportions.

Some of the additives included in the concoction would be thimerosal, the controversial mercury based preservative that is slowly being removed from vaccines due to worries over nervous system problems, ethylene glycol, phenol, aluminum, formaldehyde, benzethonium chloride, ammonium sulphate - for the full list, see the Agreement.

At first I was surprised no one had taken Jock Doubleday of Natural Woman, Natural Man Inc. up on his offer, as I figured doctors fresh out of medical school may feel they could use the money to pay off some debt. Then I read the agreement the doctor or CEO must sign, and well, I think the agreement is too onerous. No one would sign that. The result is that it looks like no physician is willing to ingest the additives that they are injecting into children, but I'm not sure that it is the ingestion of the vaccine additives that is the blocking factor here. Maybe if the challenge were simplified, and did not require mental health tests, written tests about vaccine knowledge, and did not require the participant to read a gazillion books on vaccines first etc., perhaps there would be a taker. Who has time for that kind of thing - especially a doctor! (Perhaps those requirements are included as a form of informed consent, to ensure that the physician / CEO fully understands what he/she is agreeing to do, and to ensure that they are of sound mind and fully capable of that understanding.)

Granted this is a big publicity stunt. I don't believe any vaccine has ALL these additives in one dose. And ingesting is a different process than injecting. But if one goes on the assumption that many physicians and pharma execs believe that vaccine additives are harmless, then offering a hefty monetary award to drink those additives really does force the issue, doesn't it? So make the challenge doable. Take out all the other conditions that would discourage someone from stepping up. At that point if there are still no takers, one can question why not.


http://trusted.md/blog/vreni_gurd/2007/07/24/drink_some_vaccine_additives_for_85_000
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #30 : 2008-09-27, 10:58:37 »

http://herballure.com/ubbthreads/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=245081&site_id=1#import

Po krótce dla nieznających angielskiego: W 2001 r została wyznaczona spora nagroda pienięzna dla lekarza, ktory wypije albo wszczepi sobie same tylko konserwanty i dodatki ze szczepionek (bez wirusów) w ilości takiej jaka podawana jest dzieciom ale proporcjonalnej w % do wagi ciała dorosłego lekarza.

Nagroda z roku na rok rośnie a "wybitni specjaliści" mimo to jakoś nie śpieszą się udowadniać zdrowotnego działania szczepień.  Confused
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #31 : 2008-09-27, 15:47:08 »

Waldek dziękuję. Jak mnie odblokują na forum dzieci.org.pl to wykorzystam twoje informacje. Coraz bardziej daje mi sie we znaki zbyt mała znajomość angielskiego. I muszę znależć motywację aby sie go samej nauczyć.  Sad
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #32 : 2008-09-29, 17:49:59 »

Waldek tym razem ja coś wkleję. Czytałeś?

http://kopalniawiedzy.pl/grypa-wirus-grypy-wirus-szczepionka-szczepienie-bronchoskop-pluca-pluco-5776.html

Plany zmiany sposobu szczepień. Tylko po co? To działan ubocznych nie zmienia? Bo chodzi o składniki.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #33 : 2008-09-29, 19:37:28 »



Nagroda z roku na rok rośnie a "wybitni specjaliści" mimo to jakoś nie śpieszą się udowadniać zdrowotnego działania szczepień.  Confused

Muszę zapytać lekarkę pediatrę z przychodni,czy coś na ten temat wie .
Córka dostała wezwanie do szczepienia MMR-em II -a już była tym szczepiona .Narazie się wstrzymałam .Wyczytałam ,że szczepionka działa 10 lat ,a obecnie mija 7 lat.
Teraz MMRII jest obowiązkowa,bezplatna.
Jak coś bedziecie wiedzieć na temat tej szczepionki ,to wstawcie jakieś info.
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #34 : 2008-09-29, 20:02:00 »

Edyta MMR II, ja nie jestem jakassfiksowana na temat szczpionek czy tak do końca są szkodliwe aż tak to ja sobie tego nie rozstrzygnęłam ale i naukowcy nie chcą ujawnić tak do końca skali problemu. A co dpioero w Polsce gdzie podbno skutki uboczne to albo się nie zapisuje i nie zgłasza do Sanepidu albo ląduje to gdzieś w szafach bo maja wazniejsze rzeczy do roboty ale poczytaj to:ale to jest 1 zakładka wątku który czytałam kilka wieczorów postaram się znależć przez google  w tym atku to co Cię interesuje
http://www.dzieci.org.pl/cgi/forum/ikonboard.cgi?act=ST;f=12;t=4861;hl=szczepienia

tu poprzez google wyskoczyły wszystkie wątki na dzieci.org.pl gdzie ktoś wspomniał o MMR II ale trochę dużo tego jest. W każdym razie już po tych tekstach w google możesz sobie coś wybrać i przeczytać, nawet czym zastąpić MMRII bo jest taka możliwość, można np. każdą dać oddzielnie a nie potrójną bo MMR ii to trzy choroby naraz i do tego znaleźć taką która nie ma tych konserwantów co MMR II ale taka jest wtedy płatna i ty ją kupujesz w aptece. Dużo o tym czytałam ale nie zaznaczałam sobie wszystkiego.
http://www.google.pl/search?source=ig&hl=pl&rlz=1G1GGLQ_PLPL287&q=site%3Awww.dzieci.org.pl%2Fcgi%2Fforum%2Fikonboard.cgi%3F+MMRII&btnG=Szukaj+w+Google&meta=


może możesz jechać?konferencja o szczepieniach W-wa

http://www.dzieci.org.pl/cgi/forum/ikonboard.cgi?act=ST;f=12;t=8713;hl=szczepienia
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #35 : 2008-09-29, 20:06:01 »

Edyta wyślij mi napriv twój email mam taki plik gdzie wklejam to co akurat czytałam o szczepieach co chciałam zachować. Ale tego jest 47 stron w wordzie. albo na mój email , mam go w swoim profilu.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #36 : 2008-09-29, 20:25:05 »


Właśnie jestem w trakcie czytania tego linku.Dzięki-kazda informacja mi się przyda.
Córka będzie miała w tym roku 9 lat-dotąd była szczepiona wszystkimi obowiązkowymi szczepieniami z MMR-emII łącznie z troski o jej zdrowie (wtedy jeszcze nic nie wiedziałam o tym szczepieniu) .W zeszłym tyg,dostałam wezwanie do szczepienia. Wstrzymuję się.Wyczytałam z info z linka,ze dziewczynkę można zaszczepić na różyczkę w wieku 13lat-to samo mówiła mi znajoma (to chyba obowiązkowe) .
Wyslę Ci maila na priv.Dzięki Sylwia! Musze poczytać wszystko co się da na ten temat.
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #37 : 2008-09-29, 21:11:26 »

wszystkiego co się da nigdy w zyciu nie PRZECZYTAMY. MAM POKORE JESZCZE! W STOSUNKU DO TEGO CO NAPISALI. Choć już do jakości to nie mam pokory jak mi coś nie pasuje to nie, ale czytam bo jak bym czytała tylko to co mi sie podoba to nie wiedziałabym co mi się nie podoba.
Very Happy

kurcze ostatnio jak siebie czytam to się zastanwaim czy to ja zwariowałam bo wpadam czasami w samozachwyt jak moje pisanie i w ogóle myślenie sie zmieniło od tych szczególnie ostatnich 2 lat. Dobrze,że umiem zejść na ziemię.Hi,hi.

  Cool
No dobra schowam się za okularami aby nie było tak NIEPOKORNIE.  Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #38 : 2008-09-29, 21:14:11 »

wszystkiego co się da nigdy w zyciu nie PRZECZYTAMY.

Co się da,znaczy tyle ile się da ,ani więcej ani mniej  Cool

Dzięki Sylwia! maila dostałam,jest co czytać!  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Szczepienia -za i przeciw
« Odpowiedz #39 : 2008-12-16, 11:40:17 »

No wiec tak.Podjełam decyzje(nie sama),ze nie bede szczepiła wiecej dzieci.Swoje juz dostały i powiedziałam STOP.
Poszłam do pani doktor pediatry pełna obaw,nastawiona na sprzeciwy(bo juz wczesniej pielegniarki w rejestracji sie troszke pieniły) i takie tam,a pani doktor powiedziała,ze ona nie była szczepiona i jakos fonkcjonuje(dodam,ze tato pani doktor tez jest doktorem),ponadto dodała,ze swoich dzieci tez nie szczepiła  Shocked I co Wy na to?   
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 112 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 18 zapytaniami.