forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 14:51:00

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
659909 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Jak teraz jest w Polsce?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Jak teraz jest w Polsce?  (Przeczytany 39871 razy)
Uponstar
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #20 : 2007-04-18, 01:21:03 »

  Uważasz ,że Polska sanacyjna była wspaniała?
     a teraz 17 lat  solidaruchów i sukienkowych.
 zawsze jest na kogo zwalić -Nie oszukujmy sie , rozbiory i komunizm ,
     katoland -z nieba nam to spadło - to  już naszą Narodową tradycja jest
      niszczyć własne gniazdo . z jednej strony bohaterzy sarmaci
       a z dugiej pijusy i sprzedawczyki.

No wlasnie w tym problem, ze nie uwazam. To bula ironia. uwazam, choc to diwnie zbrzmi, ze prawdziwym powodem nieszczesc Polski, jestesmy my, cyli Polacy
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #21 : 2007-04-18, 01:26:33 »

  Uważasz ,że Polska sanacyjna była wspaniała?
     a teraz 17 lat  solidaruchów i sukienkowych.
 zawsze jest na kogo zwalić -Nie oszukujmy sie , rozbiory i komunizm ,
     katoland -z nieba nam to spadło - to  już naszą Narodową tradycja jest
      niszczyć własne gniazdo . z jednej strony bohaterzy sarmaci
       a z dugiej pijusy i sprzedawczyki.

No wlasnie w tym problem, ze nie uwazam. To bula ironia. uwazam, choc to diwnie zbrzmi, ze prawdziwym powodem nieszczesc Polski, jestesmy my, cyli Polacy

Przydala bysie mozliwosc edytowania postow:

Oczywiscue, nie: bula, tylko: byla
                 nie zbrzmi, tylko: zabrzmi
                bie cyli, tylko: czyli
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #22 : 2007-04-18, 01:37:17 »

Bo to niesprawiedliwe ,ze nie wszyscy mogą zmieniać posty -
może dlatego ,poprawkami nadrobimy ilośc postów potrzebnych do zarobienia gwiazdki.
      Co do Polaków to mam cichą nadzieje ,ze może młode nowe pokolenie
         już będzie mniej skazone  historią- jak oczywiście nie zberecieje.
       
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #23 : 2007-04-18, 01:50:45 »

Bo to niesprawiedliwe ,ze nie wszyscy mogą zmieniać posty -
 może dlatego ,poprawkami nadrobimy ilośc postów potrzebnych do zarobienia gwiazdki.
      Co do Polaków to mam cichą nadzieje ,ze może młode nowe pokolenie
         już będzie mniej skazone  historią- jak oczywiście nie zberecieje.
       

Co jest po hero member? Super duper member?  Cool
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #24 : 2007-04-18, 02:00:38 »

Uponstar ,czy Twój rocznik już nie powinien spać?
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #25 : 2007-04-18, 08:44:10 »

Co do urodziwych obcokrajowców  Very Happy :
Byłam kilka miesięcy w Austrii,we Wiedniu -bardzo,ale to bardzo piękne miejcse i cudowne miejsca nad Dunajem ,gdzie jeździło się na rolkach  Laughing .

Austriaczki były otyłe ,i dało się zauważyć ,że nie mają takiego wzięcia u Austriaków.
Austriacy są bardzo przystojni (poznałam takiego jednego  Wink  Cool
Przystojni są też Turcy i Jugosławianie  Cool Egipcjanie -tacy sobie  Rolling Eyes

Ale największą furorę robią Polki  Cool  Rolling Eyes Wink Embarassed Idea
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #26 : 2007-04-18, 09:17:50 »

Dla Izraelczyków Polska jest nie mniej winna niż Niemcy
czyli … Naziści=Polacy
Proszę przeczytać uważnie wywiad  z Moshe Zimmermannem jak jesteśmy postrzegani.

http://www.rzeczpospolita.pl/dodatki/opinie_070413/opinie_a_1.html
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #27 : 2007-04-18, 09:21:02 »

Zanim przeczytam ,to przyznam Ci rację Zbynek.Rozmawiałam kiedyś z Izraelczykiem ,który bardzo "najeżdżał" na Polskę ,a ja osłupiałam  Shocked .
Tłumaczyłam mu razem ze swoim męzem ,że to nie jest tak ,jak on to widzi ,jak go nauczono.
Trudno mi było go przekonać ,bo on miał swoje argumenty i to dosyć "mocne".
Edyta.
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #28 : 2007-04-18, 10:26:56 »

z Izraelczykiem ,który bardzo "najeżdżał" na Polskę

W Polsce antysemitami są prawie wyłącznie Żydzi. Ponieważ państwo Israel okazało się niewypałem szykują do podownego przesiedlenia na "ziemię wybraną". Nawet w Sejmie leży cicho  Shocked ustawa o reprywatyzacji majątków żydowskich na kwotę 600 mld zł (około 200mldUS$), którą ostatnio poparła nawet pani senator Clinton, wysyłając list w tej sprawie do Kaczyńskiego Lecha Aleksandra.
Po reprywatyzacji można się spodziewać masowej repatriacji polskich Żydów z kraju Israel.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #29 : 2007-04-18, 10:49:14 »


Akurat ,ja rozmawiałam z Izraelczykiem ,który mieszka w Tel Awiwie i tak się zgadało o stosunkach polsko-żydowskich.
Chłopak był przekonany ,że w Polsce panuje wielki antysemityzm ,miał ogólnie złe zdanie o Polakach.
Ja z mężem staraliśmy się mu wytłumaczyć, jak się ma rzeczywistość do tego czego ich uczą na historii.

Ogólnie biorąc pod uwagę stosunki polsko -żydowskie i niemiecko-żydowskie -ich historia w żadem sposób nie pokrywa się z tym czego nas uczono i z tym ,co mają do powiedzenia ludzie ,którzy przeżyli II w.ś.Młodzi Izraelczycy nie mają pojęcia jak było naprawdę.
A czemu ich historycy pomijają fakty i stawiają Polaków w takim świetle ? Nie wiem.......
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #30 : 2007-04-18, 11:20:36 »

Bo w Biblii jest , mniej wiecej , tak napisane ,że jak Mnie /Boga/ bedziecie dalej tak denerwować to cyt. ...wezmę sobie Naród z dalekiej północy , który zastąpi mi Israela.
Ja nie znam narodu na dalekiej północy,który bylby najblizej Boga niz naród polski, a zatem ... konkurencja !
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #31 : 2007-04-18, 11:28:56 »

Uponstar ,czy Twój rocznik już nie powinien spać?


Moj rocznik nie ma czasu na spanie, ani na sapanie, rozumiesz wyscig szurow  Very Happy

Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #32 : 2007-04-18, 11:43:07 »

Co do urodziwych obcokrajowców  Very Happy :
Byłam kilka miesięcy w Austrii,we Wiedniu -bardzo,ale to bardzo piękne miejcse i cudowne miejsca nad Dunajem ,gdzie jeździło się na rolkach  Laughing .

Austriaczki były otyłe ,i dało się zauważyć ,że nie mają takiego wzięcia u Austriaków.
Austriacy są bardzo przystojni (poznałam takiego jednego  Wink  Cool
Przystojni są też Turcy i Jugosławianie  Cool Egipcjanie -tacy sobie  Rolling Eyes

Ale największą furorę robią Polki  Cool  Rolling Eyes Wink Embarassed Idea


Przemilcze opinie, ktora niefortunnie wyrobily sobie moje rodaczki tu gdzie jestem. Tak samo jak przemilcze moje opinie o Angielkach
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #33 : 2007-04-18, 11:50:51 »




Przemilcze opinie, ktora niefortunnie wyrobily sobie moje rodaczki tu gdzie jestem. Tak samo jak przemilcze moje opinie o Angielkach

Może się pchały ,tam gdzie nie potrzeba  Shocked

Ja wspominam mile pobyt we Wiedniu  Cool
Może dlatego ,że łatwo nawiązywałam nowe kontakty ,co nie znaczy ,że pakowałam się w kłopoty,wręcz przeciwnie  Cool
Miałam nawet kolegów Egipcjan,znałam pewnego Austriaka ,z którym jeździłam na super wypasionym motorze  Cool i który mi mówił ,że chciałby mieć żonę Polkę  Laughing

To zależy ...Mądry trafi na mądrego i jeszcze się przy okazji czegos nauczy , a głupi  i nierozważny wpakuje się w tarapaty  Cool
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #34 : 2007-04-18, 12:02:56 »

Chciałam dodać ,że mam złe zdanie o Polakach za granicą.Istny wyścig szczurów.Rywalizacja ciągła i zawiść.
Lepiej znaleść przyjaciela wśród obcokrajowców za granicą niż spośród rodaków i rodaczek  Confused
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #35 : 2007-04-18, 12:52:16 »

Bo w Biblii jest , mniej wiecej , tak napisane ,że jak Mnie /Boga/ bedziecie dalej tak denerwować to cyt. ...wezmę sobie Naród z dalekiej północy , który zastąpi mi Israela.
 Ja nie znam narodu na dalekiej północy,który bylby najblizej Boga niz naród polski, a zatem ... konkurencja !


   O tym wczoraj pisałem. Swobodna interpretacja literatury sakralnej. Kristan, to już pachnie nacjonalizmem i to takim  mesjańskim. Wystarczy, że podchwycą tego rodzaju tekściki łysi w glanach lub inni ludzie zagubieni. Rodzi się głupota.
      I kolejna antropomorfizacja, tym razem nieszczęsny bóg się denerwuje. Z Waszych opisów wynika, że chrześcijańskie bożyszcze ma więcej cech panteonu grecko-rzymskiego niż chcieliby np. Ojcowie Kościoła.
       Kristan, czy jesteś sfrustrowany , jeśłi chodzi o pozycję państwa polskiego na arenie międzynarodowej ? Pytam, bo  zatrważające jest , jak na serio bierzesz słowa "Krwawej Księgi".

Tomek
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #36 : 2007-04-18, 13:12:39 »



    Elmo -szastanie słowami ,ze ktoś powinien wyjechać jak mu sie nie podoba
  to nie jest na miejscu -Powiedziałabyś tak dziecku?
 
     

Nie wydaje mi się ,że szastam słowami.
jednak jak komuś jest w Polsce źle ,nie może znaleść pracy ,wciąż narzeka ,a to na to i na siamto i czuje się nieszcześliwy, a na domiar tego jest bezradny ,bo nikt go nie rozumie i niczego zmienic sam nie może ,powinien taki człowiek wyjechać,po co się mordować.

Nie powiedziałabym swojemu dziecku:wyjedź.
Rudko akurat ja nie narzekam na życie w Polsce ,nie zwracam uwagi na pierdoły i nie wkurzam się nimi ,tylko wybieram te piękne strony.
Trafiłam na człowieka mądrego, pracowitego ,który potrafi się zatroszczyć o dzieci i dom i również nie narzeka.
Mam nadzieję ,że również moje dzieci nie słysząc naszych narzekań nie "przesiąkną" nimi i będą widzieć tylko pozytywne strony życia w Polsce ,bo takie są!
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #37 : 2007-04-18, 13:37:03 »

Skrajny ateizm i jego głoszenie przysparza Bogu wyznawców, skrajny klerykalizm oddala wielu od Boga. Obie postawy wynikają z delikatnie mówiąc infaltylności.  Very Happy
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #38 : 2007-04-18, 13:44:18 »

 Wojteks, a jak postrzegasz postawy umiarkowane i gdzie umieścisz postawy pro-ludzkie ?
               Czy podejście racjonalistyczne nazywasz infantylnym ? Bo ja na przykład , nie postrzegam racjonalizmu jako chłodnego, wykalkulowanego i pozbawionego uczuć prądu umysłowego. Przeciwnie, uważam posługiwanie się rozumem za podstawowy warunek do szczęścia - i tego zwyczajnego, materialnego i tego na poziomie relacji z innymi.

ps: Jak Twoim zdaniem wygląda sytuacja racjonalno-humanistycznych postaw w naszym kraju ?


Tomek
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #39 : 2007-04-18, 13:48:38 »

Skrajny ateizm i jego głoszenie przysparza Bogu wyznawców, skrajny klerykalizm oddala wielu od Boga. Obie postawy wynikają z delikatnie mówiąc infaltylności.  Very Happy

No ,bo widzisz Wojteks ,każda skrajność jest zła .Jedyne co jest dobre, to optymalne podejście do wszystkiego  Cool  Laughing  Laughing
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 17 zapytaniami.