forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-17, 11:31:43

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
661706 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Jak teraz jest w Polsce?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Jak teraz jest w Polsce?  (Przeczytany 40148 razy)
kodar
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #60 : 2007-04-18, 15:12:06 »

a moze to nasi mili sasiedzi tak nas specjalnie szkalowali,przeciez nasze ustroje znacznie sie roznily,
byl maly przeplyw informacji zarowno w jedna jak i druga strone,
wtedy wierzylo sie we wszystko,a najwiekszej wartosci nabieralo   to,co bylo  wlasnie zakazane.
Niemcy mieli zroznicowany obraz Polski,byli tacy co czesto przyjezdzali  na polowania lub z wlasnym  kajakiem na splywy po Mazurach,byli tacy co pytali mnie czy w Polsce  maja telewizor,lodowke a nawet prad na codzien Confused
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #61 : 2007-04-18, 15:12:24 »


Mógłbym wymieniać zalety i wady UK, tak jak bym mógł wymieniać zalety i wady Polski, ale nie chce mi się narzekać  Very Happy 


No bo i po co narzekać jak jesteś świadom ,że jest dobrze  Very Happy
Ja też nie narzekam na to ,że mieszkam w Polsce ,bo jestem świadoma ,że jest mi dobrze  Very Happy
kłaniam się ,dziękuję  Laughing   Cool

Moim zdaniem, tak szczerze, tak bardzo bardzo bardzo szczerze. Naujszczerzej normalnie na świecie. Jak się jest z ukochaną osoba to wszędzie jest najlepiej a reszta to egzystencja
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #62 : 2007-04-18, 15:12:54 »

W Polsce już wkrótce będzie dużo lepiej niż dziś jest. Bo do 2012 wpomuje Unia dodatkowe fundusze na inwestycje związane z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej. A to pięć, czy sześć stadionów, lotnisko, autostrady, hotele..., czyli dużo pracy dla wielu. Portugalia bardzo zyskała na organizacji, to i Słowiańszczyznę wzbogaci.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #63 : 2007-04-18, 15:18:02 »



Moim zdaniem, tak szczerze, tak bardzo bardzo bardzo szczerze. Naujszczerzej normalnie na świecie. Jak się jest z ukochaną osoba to wszędzie jest najlepiej a reszta to egzystencja

A tak zupełnie realistycznie  Very Happy

jak się jest z ukochaną osobą i jeszcze na dodatek ukochanymi dziećmi ,ktore trza wychować ,a pracy się nie ma ,a co za tym idzie ,to i pieniędzy na życie ,to nie jest tak najlepiej  Confused

I wiele jest takich małżeństw ,z których jedno musi wyjechać za granicę na zarobek,a drugie zostaje  Confused Taka rzeczywistość czasem się wkrada  Confused .

Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #64 : 2007-04-18, 15:19:14 »

W Polsce już wkrótce będzie dużo lepiej niż dziś jest. Bo do 2012 wpomuje Unia dodatkowe fundusze na inwestycje związane z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej. A to pięć, czy sześć stadionów, lotnisko, autostrady, hotele..., czyli dużo pracy dla wielu. Portugalia bardzo zyskała na organizacji, to i Słowiańszczyznę wzbogaci.

Dokładnie, oprócz tego wiele korzyści pośrednich, które sa warzniejsze bo długoterminowe. Jestem niesamowicie zadowolony z tego, myslę, ze i wschodnia część Polski się w końcu "dźwignie", mimo, ze nie odbędzie się tam praktycznie żadna impreza, to w końcu może skończą słynna A4 i dociągną do Przemyśla. Tyle, ze jest jeden problem!!!
Skąd oni wezmą budowlańcow do budowy tych obiektów? Bedzie masowa rekrutacja w Londynie i Dublinie i Amsterdamie i Berlinie. Zobaczycie!!!  Cool


 Ale, obudziłeś we mnie nutke rywalizacji  Very Happy to Ci powiem,
mi tu pod nosem obiekty olimpijskie budują  Cool
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #65 : 2007-04-18, 15:20:13 »



Moim zdaniem, tak szczerze, tak bardzo bardzo bardzo szczerze. Naujszczerzej normalnie na świecie. Jak się jest z ukochaną osoba to wszędzie jest najlepiej a reszta to egzystencja

A tak zupełnie realistycznie  Very Happy

jak się jest z ukochaną osobą i jeszcze na dodatek ukochanymi dziećmi ,ktore trza wychować ,a pracy się nie ma ,a co za tym idzie ,to i pieniędzy na życie ,to nie jest tak najlepiej  Confused

I wiele jest takich małżeństw ,z których jedno musi wyjechać za granicę na zarobek,a drugie zostaje  Confused Taka rzeczywistość czasem się wkrada  Confused .



Dosyć często się wkrada, lecz ze wszystkim można sobie poradzić, jak się chce
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #66 : 2007-04-18, 15:20:48 »

W Polsce już wkrótce będzie dużo lepiej niż dziś jest. Bo do 2012 wpomuje Unia dodatkowe fundusze na inwestycje związane z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej. A to pięć, czy sześć stadionów, lotnisko, autostrady, hotele..., czyli dużo pracy dla wielu. Portugalia bardzo zyskała na organizacji, to i Słowiańszczyznę wzbogaci.

No to się szykują drugie Stany ,tylko ,że w Europie  Shocked  Laughing
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #67 : 2007-04-18, 15:21:58 »


Dosyć często się wkrada, lecz ze wszystkim można sobie poradzić, jak się chce

Jak się tylko chce i szuka rozwiązań bez narzekania.
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #68 : 2007-04-18, 15:30:20 »


Dosyć często się wkrada, lecz ze wszystkim można sobie poradzić, jak się chce

Jak się tylko chce i szuka rozwiązań bez narzekania.

Najgorsze, a może najlepsze  jest to, ze do tanga trzeba dwojga, jak to śpiewał drugi po Kaczyńskich najsłynniejszy polityk PiS
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #69 : 2007-04-18, 15:36:56 »

Cytuj
Tyle, ze jest jeden problem!!!
Skąd oni wezmą budowlańcow do budowy tych obiektów?
Uponstar,
a co, ty nie wierzysz w mozliwosci naszych rodakow,??
juz inne kraje  zawierzyly nam  i popszenosily produkcje na teren Polski,
a czym sa lepsi od nas  Chinczycy i Tajlandczycy.??? Evil or Very Mad
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #70 : 2007-04-18, 15:41:16 »



a czym sa lepsi od nas  Chinczycy i Tajlandczycy.??? Evil or Very Mad

W produkcji pluszowych misi i wszelkiego innego plastykowego badziewia  Laughing
Z resztą prawie wszystko pochodzi stamtąd  Confused
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #71 : 2007-04-18, 15:45:05 »




Najgorsze, a może najlepsze  jest to, ze do tanga trzeba dwojga, jak to śpiewał drugi po Kaczyńskich najsłynniejszy polityk PiS

A tak,tak !Super jest jak dwoje chce osiągnąć jakiś cel.
Lepiej jest jak jedno narzeka ,a drugie jakoś to równoważy ,a masakra jest wtedy ,jak dwoje narzeka  Shocked
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #72 : 2007-04-18, 15:47:22 »

Cytuj
Tyle, ze jest jeden problem!!!
Skąd oni wezmą budowlańcow do budowy tych obiektów?
Uponstar,
a co, ty nie wierzysz w mozliwosci naszych rodakow,??
juz inne kraje  zawierzyly nam  i popszenosily produkcje na teren Polski,
a czym sa lepsi od nas  Chinczycy i Tajlandczycy.??? Evil or Very Mad

Kodar. Tu nie chodzi o wiare  Very Happy

Poprostu budowlańców w Polsce jest teraz jak na lekarstwo. Większość gdzieś wyjechała, spawaczy spotkasz w Norwegii, Murarzy spotkasz w Dublinie a ogólnobudowlańców w Londynie. Słyszałem, ze teraz nie ma kto płytek położyć, co mowić o budowaniu wypasionych stadionów? A chlopaki moze by i wrócili działać dla Polskiego futbolu, lecz wpierw musza dostać konkretne ofert, nawet bardzo konkretne.

To nie chodzi o mozliwości Polskich budowlańcow, tylko o sprawność Polskiej administracji - to tylko pieć lat zostało. Niby dużo, ale czy napewno?

Inna opcją są Ukraińcy...
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #73 : 2007-04-18, 15:48:07 »




Najgorsze, a może najlepsze  jest to, ze do tanga trzeba dwojga, jak to śpiewał drugi po Kaczyńskich najsłynniejszy polityk PiS

A tak,tak !Super jest jak dwoje chce osiągnąć jakiś cel.
Lepiej jest jak jedno narzeka ,a drugie jakoś to równoważy ,a masakra jest wtedy ,jak dwoje narzeka  Shocked

Nie da się płynąć jedną łódką w dwie różne strony
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #74 : 2007-04-18, 15:51:39 »


Nie da się płynąć jedną łódką w dwie różne strony

Mogę sie tylko pod tym podpisać .
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #75 : 2007-04-18, 15:55:04 »

dodam ,że sama nie narzekam i nie znoszę ciągłego narzekania jak to jest źle  Evil or Very Mad
Całe szczęście ,że mam męża ,który również nie narzeka ,bo bym osiwiała...
Zapisane
tetryk
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #76 : 2007-04-18, 16:11:48 »

Nie wiem.
A są ładniejsze niż Indyjki?

Co kto lubi... dla mnie sa, choc Indyjki tez nie sa brzydkie, a i jak mowil Uponstar - miksy rowniez moga wyjsc urodzie na dobre. Bylem kiedys w Niemczech, i poza Turczynkami nie bylo na kim oka zawiesic (szczegolnie Niemki sa... nie w moim typie Wink ), a juz kompletnie poza nimi nie bylo z kim porozmawiac, bo ja po niemiecku zero, wiec Niemki i Polki (ktore widocznie juz zapomnialy polskiej mowy) odpadly... Moj kolega wlasnie wrocil z Manchesteru, i twierdzi, ze jest tam dosc duzo niewiast z bliskiego wschodu, wiec jak to jest, ze w UK jest sporo dzieciolow, w Niemczech sporo, a u nas nie ma? Wink

Czytalem (bodaj w Newsweeku) jakies dwa miesiace temu, ze w UK ninja nie sa specjalnie popularne i ludzie ogolnie pieniacza sie na te ich czarne kubraczki, faceci mniej, babeczki ponoc o wiele bardziej, i to dlatego, ze niby daja tym swiadectwo swojej podleglosci wobec mezczyzn, a tendencje sa teraz jak wiadomo... inne (w ogole nie jest w modzie byc skromna, prosta i poczciwa niewiasta). Poniewaz pismaki jakie sa kazdy wie, wiec Uponstar... do tablicy prosze Smile - prawdali to, wiesz cos o tym?
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #77 : 2007-04-18, 16:32:46 »


 Albo, pamiętacie jak się zbierało puszki po zachodnich piwach, lub pudełka po papierosach?


To było wtedy dla nas nieosiągalne i wyobrażaliśmy sobie, że istotnie to wygląda w rzeczywistości jak na obrazku.
Teraz już wiemy, że to był tylko blichtr.
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #78 : 2007-04-18, 16:33:17 »

Nie wiem.
A są ładniejsze niż Indyjki?

Co kto lubi... dla mnie sa, choc Indyjki tez nie sa brzydkie, a i jak mowil Uponstar - miksy rowniez moga wyjsc urodzie na dobre. Bylem kiedys w Niemczech, i poza Turczynkami nie bylo na kim oka zawiesic (szczegolnie Niemki sa... nie w moim typie Wink ), a juz kompletnie poza nimi nie bylo z kim porozmawiac, bo ja po niemiecku zero, wiec Niemki i Polki (ktore widocznie juz zapomnialy polskiej mowy) odpadly... Moj kolega wlasnie wrocil z Manchesteru, i twierdzi, ze jest tam dosc duzo niewiast z bliskiego wschodu, wiec jak to jest, ze w UK jest sporo dzieciolow, w Niemczech sporo, a u nas nie ma? Wink

Czytalem (bodaj w Newsweeku) jakies dwa miesiace temu, ze w UK ninja nie sa specjalnie popularne i ludzie ogolnie pieniacza sie na te ich czarne kubraczki, faceci mniej, babeczki ponoc o wiele bardziej, i to dlatego, ze niby daja tym swiadectwo swojej podleglosci wobec mezczyzn, a tendencje sa teraz jak wiadomo... inne (w ogole nie jest w modzie byc skromna, prosta i poczciwa niewiasta). Poniewaz pismaki jakie sa kazdy wie, wiec Uponstar... do tablicy prosze Smile - prawdali to, wiesz cos o tym?


W Londynie mozesz dosc łatwo spotkac Ninjas, dla "Prawdziwego Meżczyzny"  Cool to szok. Pan i władca idzie przodem, ma złoty zegarek an ręce, za nim idzie jedna lub dwie opatulone kobiet, wzrok w "podłogę". To się tyczy wszystkich ortodoksyjnych islamistów. Co do Hindusek, te które spotkałem, przewaznie były piękne i inteligentne. Hindusi mają na określenie wyglądu i charakteru kobiety pare dośc sugestywnych opisów: od kury zaczynając, na bogini kończąc. Oni maja ogolnie system kastowy i są strasznymi rasistami, wobec siebie to pokazują. Choć w dobie political correctness to nie przystoi.

Myślę, ze tu nie chodzi o skromna poczciwą niewiaste, to faktycznie uprzedmiotowienie kobiety i nic dziwnego, że kobiety sie buntują i  chcą zostać "prawdziwą angielka", która wymiotuje przy pubie i na obszerny tyłek wsadza nieobszerne spodnie (choc to tez zalosne)

Dobrze, ze to taki mix kulturowy, ze kazdy znajdzie coś dla siebie, naprawde.
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: Jak teraz jest w Polsce?
« Odpowiedz #79 : 2007-04-18, 16:37:50 »


 Albo, pamiętacie jak się zbierało puszki po zachodnich piwach, lub pudełka po papierosach?


To było wtedy dla nas nieosiągalne i wyobrażaliśmy sobie, że istotnie to wygląda w rzeczywistości jak na obrazku.
Teraz już wiemy, że to był tylko blichtr.

TO była wizja wolności, kraju gdzie mozesz wszystko... dla kazdego dzieciaka czekajacego na Teleranek. Jak pojawiła się ulica sezamkowa, to teleranek zbladł. Nie widze nic złego w blichtrze. Właściwie to nie lubie nijakości i szarości, a tak widze czasy komuny - nijakie, szare i nieciekawe.

Dlaczego tak wielu ludzi dalo się nabrac na "blichtr" i wyjezdzając "na wycieczkę" nie wracało? Choć juz mieli możliwość?
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 16 zapytaniami.