forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 14:51:37

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
660322 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Euro 2012
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Euro 2012  (Przeczytany 33830 razy)
Uponstar
Go


Email
Euro 2012
« : 2007-04-18, 15:21:47 »

Jak myslicie, czy dla naszych piłkarzy to bedzie pierwsze czy drugie Euro?
Zapisane
irek
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #1 : 2007-04-18, 17:02:07 »

Na razie wierzę w to, że polska piłka odbije się od dna - :Dw końcu po burzy jest piękna pogoda.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #2 : 2007-04-18, 18:23:38 »

w końcu po burzy jest piękna pogoda.

  A nie ochłodzenie ?  Smile

Tomek
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #3 : 2007-04-18, 18:38:41 »

Z naszą piłką nie jest tak źle, jak by chcieli dyżurni krytycy. Najbardziej medialne są naturalnie afery i tych nie brakuje. Jednak większość z nich, obecnie ujawnionych, miało miejsce kilka lat temu. Śmiem twierdzić, że pod względem tzw. sprzedajności jest o wiele lepiej, na niekorzyść ludzi, którzy chcą zrobić na piłce tzw. interes.
Wiadomo, że piłka jest najbardziej medialnym sportem, wszyscy się na niej znają etc. Pewnie dlatego nikt nie zauważa, że tak naprawdę zajmujemy miejsce... sobie właściwe. Gdybyśmy wzieli grupę dziennikarzy, którzy tak zajadle krytykują polskich piłkarzy i porównali ich wiedzę merytoryczną oraz faktyczne umiejętności, doszlibyśmy do wniosku, że jeszcze bardziej odstają od tzw. czołówki światowej dziennikarstwa niż nasi futbolowi "herosi" Podobnie rzecz wygląda w przypadku wielu innych dziedzin życia.
Zapisane
Marco
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #4 : 2007-04-18, 18:41:49 »

Hi, hi! Piłka nożna to rozrywka dobra dla obszczymurów, zarzygańców na zasiłku z pod znaku korbola i jabola. Jestem przerażony, że dla tej ochlanej chołoty musimy wydać kilka miliardów złotych z naszych podatków! I nic z tego nie będziemy mieli!
Zapisane
sabina
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #5 : 2007-04-18, 18:43:04 »

A wcześniej się nie da tego € wprowadzić, jako środka płatniczego w Polsce? To jeszcze pięć lat trzeba czekać Sad
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #6 : 2007-04-18, 18:44:51 »

No ,niestety nie da się Sabino droga ,trza czekać  Laughing
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #7 : 2007-04-18, 18:45:02 »

Z naszą piłką nie jest tak źle, jak by chcieli dyżurni krytycy. Najbardziej medialne są naturalnie afery i tych nie brakuje. Jednak większość z nich, obecnie ujawnionych, miało miejsce kilka lat temu. Śmiem twierdzić, że pod względem tzw. sprzedajności jest o wiele lepiej, na niekorzyść ludzi, którzy chcą zrobić na piłce tzw. interes.
Wiadomo, że piłka jest najbardziej medialnym sportem, wszyscy się na niej znają etc. Pewnie dlatego nikt nie zauważa, że tak naprawdę zajmujemy miejsce... sobie właściwe. Gdybyśmy wzieli grupę dziennikarzy, którzy tak zajadle krytykują polskich piłkarzy i porównali ich wiedzę merytoryczną oraz faktyczne umiejętności, doszlibyśmy do wniosku, że jeszcze bardziej odstają od tzw. czołówki światowej dziennikarstwa niż nasi futbolowi "herosi" Podobnie rzecz wygląda w przypadku wielu innych dziedzin życia.

To fakt, Portugalie zlupilismy nawet. Jak zobaczylem kawalek meczu, to nie moglem sie polapac, ktorz sa ktorzy. A zawsze wiedzialem, ktore kaleczniaki to nasi, po stylu grania. Widze progres pod wodza Be en Ha(c)kera
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #8 : 2007-04-18, 18:48:19 »

Hi, hi! Piłka nożna to rozrywka dobra dla obszczymurów, zarzygańców na zasiłku z pod znaku korbola i jabola. Jestem przerażony, że dla tej ochlanej chołoty musimy wydać kilka miliardów złotych z naszych podatków! I nic z tego nie będziemy mieli!


Ja też jestem przeazony, bo sie dowiedzialem w malowniczy sposob w jaki sposób szanowny Marco ocenia ludzi żywo zainteresowanych footballem. A co szanowny Marco sadzisz o wyścigach konnych?
Zapisane
sabina
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #9 : 2007-04-18, 18:49:45 »

Hi, hi!

No i wyszedł Ci tekst godny "berecika z antenką, waciaka i walonków".
Jak dożyję to sama kupię sobie bileta na finał, choć nigdy nie udało mi się osikać murku  Shocked  Sad Very Happy
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #10 : 2007-04-18, 18:52:43 »

Hi, hi!

No i wyszedł Ci tekst godny "berecika z antenką, waciaka i walonków".
Jak dożyję to sama kupię sobie bileta na finał, choć nigdy nie udało mi się osikać murku  Shocked  Sad Very Happy

Znam takie które umieją  Cool Sa techniki, są...
Zapisane
sabina
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #11 : 2007-04-18, 18:58:06 »

W moim wieku, to już gibkości nie ma, ale się zdenerwowałam i jak trzeba będzie osikać ten murek, aby finał zobaczyć, to osikam. Jakie to smutne, że zawsze znajdą się tacy, co każdy sukces narodowy potrafią spaskudzić malkontenctwem Evil or Very Mad Exclamation
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #12 : 2007-04-18, 19:01:57 »

Cytuj
Hi, hi! Piłka nożna to rozrywka dobra dla obszczymurów, zarzygańców na zasiłku z pod znaku korbola i jabola. Jestem przerażony, że dla tej ochlanej chołoty musimy wydać kilka miliardów złotych z naszych podatków! I nic z tego nie będziemy mieli!

Pewnie jesteś jeszcze pod wrażeniem artykuliku z Najwyższego Czasu w jednym z ostatnich numerów. Plus naturalnie ujmująca własna interpretacja rzeczywistości. Co do artykuliku mija się on, mówiąc oględnie z prawdą zaniżając wysoki poziom NCz. Co do reszty? Pewnie masz dużo racji, ale poprzestajesz na uogólnieniach popadając w banał- do tego bardzo daleki od prawdy.
Zapisane
Zofia
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #13 : 2007-04-18, 19:09:32 »

Hi, hi! Piłka nożna to rozrywka dobra dla obszczymurów, zarzygańców na zasiłku z pod znaku korbola i jabola. Jestem przerażony, że dla tej ochlanej chołoty musimy wydać kilka miliardów złotych z naszych podatków! I nic z tego nie będziemy mieli!

Oj Marco!
Na poczatek zaznaczę, że nie jestem kibicem.
A teraz to Ci powiem,że zapedziłeś się. Osobiście znam wielu fanów piłki noznej i są to bardzo porządni ludzie.
Zwracam jeszcze uwage, ze wiekszość tych jak nazywasz obszczymurków,..... wykonują pracę najbardziej pożyteczne dla społeczeństwa.
Zazwyczaj pracuja przy pracach wytworczych(murarze, stolarze, piekarze, rolnicy,.....), czyli niezbednych dla społeczeństwa.
Zauważ , ze pierwotnym, podstawowym źródłem naszych podatków jest własnie produkcja, reszta podatków to tylko pochodne podatków od produkcji.
Przeciwieństwem są prace biurokratyczne(prawie wszytkie), tzw. kultura, posłowie w liczbie powyżej 100 osób, w dużym stopniu prawnicy,......
Wszystkie podatki od pensji budżetowych, to są już  tylko podatki od podatków.
I kto tu na kogo tak naprawde pracuje? Kto jest niewolnikiem, a kto pasożytem?
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #14 : 2007-04-18, 19:13:35 »

Jak dożyję to sama kupię sobie bileta na finał, choć nigdy nie udało mi się osikać murku  Shocked  Sad Very Happy

 Rewelacja !!!!!!! Smile

Tomek
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #15 : 2007-04-18, 19:17:13 »

Hi, hi! Piłka nożna to rozrywka dobra dla obszczymurów, zarzygańców na zasiłku z pod znaku korbola i jabola. Jestem przerażony, że dla tej ochlanej chołoty musimy wydać kilka miliardów złotych z naszych podatków! I nic z tego nie będziemy mieli!

Oj Marco!
Na poczatek zaznaczę, że nie jestem kibicem.
A teraz to Ci powiem,że zapedziłeś się. Osobiście znam wielu fanów piłki noznej i są to bardzo porządni ludzie.
Zwracam jeszcze uwage, ze wiekszość tych jak nazywasz obszczymurków,..... wykonują pracę najbardziej pożyteczne dla społeczeństwa.
Zazwyczaj pracuja przy pracach wytworczych(murarze, stolarze, piekarze, rolnicy,.....), czyli niezbednych dla społeczeństwa.
Zauważ , ze pierwotnym, podstawowym źródłem naszych podatków jest własnie produkcja, reszta podatków to tylko pochodne podatków od produkcji.
Przeciwieństwem są prace biurokratyczne(prawie wszytkie), tzw. kultura, posłowie w liczbie powyżej 100 osób, w dużym stopniu prawnicy,......
Wszystkie podatki od pensji budżetowych, to są już  tylko podatki od podatków.
I kto tu na kogo tak naprawde pracuje? Kto jest niewolnikiem, a kto pasożytem?


No nie wiem Zofio, kto. Ale mi (mojej firmie) dają pieniądzory ludzie produkujacy i wytwarzający a ja:
A) Robie tak by nie zapłacili ogromnych podatków
B) Obracam pieniędzmi tak, ze po jakims czasie jest ich dwa razy więcej
C) Potrafie sprzedać ich produkty, komuś kto ich potrzebuje (czasami komuś kto ich nie potrzebuje też)

Czy uważasz, ze to rola pasożytnicza? Nie sądze.
Zapisane
sabina
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #16 : 2007-04-18, 19:25:46 »

Na poczatek zaznaczę, że nie jestem kibicem.

Też nie jestem kibicem, ale jeszcze raz chciałabym przeżyć takie sukcesy piłkarzy jak 1972, 1974, 1978 i 1982. Karnego Deynie przez lata pamiętałam, choć był wirtuozem. Miło powspominać  Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #17 : 2007-04-18, 19:27:43 »

Ja chyba pamiętam ten sukces z 1982 r.  Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #18 : 2007-04-18, 19:35:59 »

Ludzie  Exclamation Idea Cuda się dzieją  Shocked
Dostaliśmy Euro 2012 ,teraz jeszcze polscy żołnierze rozbiją Talibów w Afganistanie i ...zmartwychwstanie Papierz  Shocked
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #19 : 2007-04-18, 19:57:00 »

ehhh Papież napisałam przez "rz"  Rolling Eyes Evil or Very Mad Embarassed
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 17 zapytaniami.