forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 12:56:52

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
659905 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Euro 2012
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Euro 2012  (Przeczytany 33806 razy)
Zofia
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #20 : 2007-04-18, 20:19:01 »

Hi, hi! Piłka nożna to rozrywka dobra dla obszczymurów, zarzygańców na zasiłku z pod znaku korbola i jabola. Jestem przerażony, że dla tej ochlanej chołoty musimy wydać kilka miliardów złotych z naszych podatków! I nic z tego nie będziemy mieli!

Oj Marco!
Na poczatek zaznaczę, że nie jestem kibicem.
A teraz to Ci powiem,że zapedziłeś się. Osobiście znam wielu fanów piłki noznej i są to bardzo porządni ludzie.
Zwracam jeszcze uwage, ze wiekszość tych jak nazywasz obszczymurków,..... wykonują pracę najbardziej pożyteczne dla społeczeństwa.
Zazwyczaj pracuja przy pracach wytworczych(murarze, stolarze, piekarze, rolnicy,.....), czyli niezbednych dla społeczeństwa.
Zauważ , ze pierwotnym, podstawowym źródłem naszych podatków jest własnie produkcja, reszta podatków to tylko pochodne podatków od produkcji.
Przeciwieństwem są prace biurokratyczne(prawie wszytkie), tzw. kultura, posłowie w liczbie powyżej 100 osób, w dużym stopniu prawnicy,......
Wszystkie podatki od pensji budżetowych, to są już  tylko podatki od podatków.
I kto tu na kogo tak naprawde pracuje? Kto jest niewolnikiem, a kto pasożytem?


No nie wiem Zofio, kto. Ale mi (mojej firmie) dają pieniądzory ludzie produkujacy i wytwarzający a ja:
A) Robie tak by nie zapłacili ogromnych podatków
B) Obracam pieniędzmi tak, ze po jakims czasie jest ich dwa razy więcej
C) Potrafie sprzedać ich produkty, komuś kto ich potrzebuje (czasami komuś kto ich nie potrzebuje też)

Czy uważasz, ze to rola pasożytnicza? Nie sądze.

Ad.1 Jeżeli by uproszczono system podatkowy, to nie byłoby mozliwości kombinacji. Podatki powinny być takiej wysokości skorelowane ze skalą zysku, by można je było płacić uczciwie, bez bólu serduszka, wręcz z ochotą, ze moge coś zrobic dla dobra ogolnego.
W takiej sytuacji Twoja rola będzie zbędna, natomiast wzamian możesz np. produkować gwoździe , czyli wykonywać prace pomnażające
dobra materialne, czyli inaczej budować dobrobyt.

Ad2.Obracanie pieniedzmi dla pomnażania pieniędzy to nic innego jak odzieranie z pieniędzy tych co produkują. Oczywiście dzieje sie to w obliczu prawa, ale chorego prawa. Zmienić chore prawo i ta Twoja rola tez nie bedzie potrzebna. Wzamian możesz np.układać chodniki przyczyniając się do upiększania srodowiska.

Ad. 3 Sprzedając produkty, komuś komu są niepotrzebne przyczyniasz się do marnotrastwa środków materialnych.
Z bilansować, dobrze zbilansować potrzeby materiałowe w calej gospodarce i ta Twoja rola tez nie bedzie potrzebna. Zakłady będą produkować tyle ile będzie uzasdnione i nie będą musiały nikomu wciskać "kitu".
Ty natomiast możesz sie zajać np. sadzeniem lasu na swieżym powietrzu- przyjemne z pozytecznym.

Uff. To  tyle marzeń na dzisiaj.
Pozdrawiam  Zofia
Zapisane
gosia2001
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #21 : 2007-04-18, 20:53:23 »

Prawda jest taka, ze medal ma dwie strony. Tak wBasnie jest i w tym przypadku. Niektorzy zaskaja, a drudzy starca. To jest samo zycie i biznes. Exclamation Idea
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #22 : 2007-04-18, 22:09:26 »

Hi, hi! Piłka nożna to rozrywka dobra dla obszczymurów, zarzygańców na zasiłku z pod znaku korbola i jabola. Jestem przerażony, że dla tej ochlanej chołoty musimy wydać kilka miliardów złotych z naszych podatków! I nic z tego nie będziemy mieli!

Oj Marco!
Na poczatek zaznaczę, że nie jestem kibicem.
A teraz to Ci powiem,że zapedziłeś się. Osobiście znam wielu fanów piłki noznej i są to bardzo porządni ludzie.
Zwracam jeszcze uwage, ze wiekszość tych jak nazywasz obszczymurków,..... wykonują pracę najbardziej pożyteczne dla społeczeństwa.
Zazwyczaj pracuja przy pracach wytworczych(murarze, stolarze, piekarze, rolnicy,.....), czyli niezbednych dla społeczeństwa.
Zauważ , ze pierwotnym, podstawowym źródłem naszych podatków jest własnie produkcja, reszta podatków to tylko pochodne podatków od produkcji.
Przeciwieństwem są prace biurokratyczne(prawie wszytkie), tzw. kultura, posłowie w liczbie powyżej 100 osób, w dużym stopniu prawnicy,......
Wszystkie podatki od pensji budżetowych, to są już  tylko podatki od podatków.
I kto tu na kogo tak naprawde pracuje? Kto jest niewolnikiem, a kto pasożytem?


No nie wiem Zofio, kto. Ale mi (mojej firmie) dają pieniądzory ludzie produkujacy i wytwarzający a ja:
A) Robie tak by nie zapłacili ogromnych podatków
B) Obracam pieniędzmi tak, ze po jakims czasie jest ich dwa razy więcej
C) Potrafie sprzedać ich produkty, komuś kto ich potrzebuje (czasami komuś kto ich nie potrzebuje też)

Czy uważasz, ze to rola pasożytnicza? Nie sądze.

Ad.1 Jeżeli by uproszczono system podatkowy, to nie byłoby mozliwości kombinacji. Podatki powinny być takiej wysokości skorelowane ze skalą zysku, by można je było płacić uczciwie, bez bólu serduszka, wręcz z ochotą, ze moge coś zrobic dla dobra ogolnego.
W takiej sytuacji Twoja rola będzie zbędna, natomiast wzamian możesz np. produkować gwoździe , czyli wykonywać prace pomnażające
dobra materialne, czyli inaczej budować dobrobyt.

Ad2.Obracanie pieniedzmi dla pomnażania pieniędzy to nic innego jak odzieranie z pieniędzy tych co produkują. Oczywiście dzieje sie to w obliczu prawa, ale chorego prawa. Zmienić chore prawo i ta Twoja rola tez nie bedzie potrzebna. Wzamian możesz np.układać chodniki przyczyniając się do upiększania srodowiska.

Ad. 3 Sprzedając produkty, komuś komu są niepotrzebne przyczyniasz się do marnotrastwa środków materialnych.
Z bilansować, dobrze zbilansować potrzeby materiałowe w calej gospodarce i ta Twoja rola tez nie bedzie potrzebna. Zakłady będą produkować tyle ile będzie uzasdnione i nie będą musiały nikomu wciskać "kitu".
Ty natomiast możesz sie zajać np. sadzeniem lasu na swieżym powietrzu- przyjemne z pozytecznym.

Uff. To  tyle marzeń na dzisiaj.
Pozdrawiam  Zofia

Widzisz Zofio, tyle, ze ja nie lubie sadzic lasów zawodowo a klepanie gwodzi tez nie jest moim hobby

Sá takie rzeczy jak maszyny,ktore to robia wiele rzeczy sprawniej szybcieji precyzyjniej niz ludzie.

Nie odbieram nikomu kasy,wiadomo, ktos musi stracic, by zyskac mogl ktos, lecz jak to jest w rzeczywistosci?

Produkcja? Wiesz, ze obecnie na swiecie jest nadprodukcja? Dlatego warto czasem komus wcisnac kit, bo czegos takiego jak marnotrastwo nie ma.

Twoje teorie sa... za przeproszeniem... komunistyczne
Zapisane
Zofia
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #23 : 2007-04-19, 00:58:41 »

Hi, hi! Piłka nożna to rozrywka dobra dla obszczymurów, zarzygańców na zasiłku z pod znaku korbola i jabola. Jestem przerażony, że dla tej ochlanej chołoty musimy wydać kilka miliardów złotych z naszych podatków! I nic z tego nie będziemy mieli!

Oj Marco!
Na poczatek zaznaczę, że nie jestem kibicem.
A teraz to Ci powiem,że zapedziłeś się. Osobiście znam wielu fanów piłki noznej i są to bardzo porządni ludzie.
Zwracam jeszcze uwage, ze wiekszość tych jak nazywasz obszczymurków,..... wykonują pracę najbardziej pożyteczne dla społeczeństwa.
Zazwyczaj pracuja przy pracach wytworczych(murarze, stolarze, piekarze, rolnicy,.....), czyli niezbednych dla społeczeństwa.
Zauważ , ze pierwotnym, podstawowym źródłem naszych podatków jest własnie produkcja, reszta podatków to tylko pochodne podatków od produkcji.
Przeciwieństwem są prace biurokratyczne(prawie wszytkie), tzw. kultura, posłowie w liczbie powyżej 100 osób, w dużym stopniu prawnicy,......
Wszystkie podatki od pensji budżetowych, to są już  tylko podatki od podatków.
I kto tu na kogo tak naprawde pracuje? Kto jest niewolnikiem, a kto pasożytem?


No nie wiem Zofio, kto. Ale mi (mojej firmie) dają pieniądzory ludzie produkujacy i wytwarzający a ja:
A) Robie tak by nie zapłacili ogromnych podatków
B) Obracam pieniędzmi tak, ze po jakims czasie jest ich dwa razy więcej
C) Potrafie sprzedać ich produkty, komuś kto ich potrzebuje (czasami komuś kto ich nie potrzebuje też)

Czy uważasz, ze to rola pasożytnicza? Nie sądze.

Ad.1 Jeżeli by uproszczono system podatkowy, to nie byłoby mozliwości kombinacji. Podatki powinny być takiej wysokości skorelowane ze skalą zysku, by można je było płacić uczciwie, bez bólu serduszka, wręcz z ochotą, ze moge coś zrobic dla dobra ogolnego.
W takiej sytuacji Twoja rola będzie zbędna, natomiast wzamian możesz np. produkować gwoździe , czyli wykonywać prace pomnażające
dobra materialne, czyli inaczej budować dobrobyt.

Ad2.Obracanie pieniedzmi dla pomnażania pieniędzy to nic innego jak odzieranie z pieniędzy tych co produkują. Oczywiście dzieje sie to w obliczu prawa, ale chorego prawa. Zmienić chore prawo i ta Twoja rola tez nie bedzie potrzebna. Wzamian możesz np.układać chodniki przyczyniając się do upiększania srodowiska.

Ad. 3 Sprzedając produkty, komuś komu są niepotrzebne przyczyniasz się do marnotrastwa środków materialnych.
Z bilansować, dobrze zbilansować potrzeby materiałowe w calej gospodarce i ta Twoja rola tez nie bedzie potrzebna. Zakłady będą produkować tyle ile będzie uzasdnione i nie będą musiały nikomu wciskać "kitu".
Ty natomiast możesz sie zajać np. sadzeniem lasu na swieżym powietrzu- przyjemne z pozytecznym.

Uff. To  tyle marzeń na dzisiaj.
Pozdrawiam  Zofia

Widzisz Zofio, tyle, ze ja nie lubie sadzic lasów zawodowo a klepanie gwodzi tez nie jest moim hobby

Sá takie rzeczy jak maszyny,ktore to robia wiele rzeczy sprawniej szybcieji precyzyjniej niz ludzie.

Nie odbieram nikomu kasy,wiadomo, ktos musi stracic, by zyskac mogl ktos, lecz jak to jest w rzeczywistosci?

Produkcja? Wiesz, ze obecnie na swiecie jest nadprodukcja? Dlatego warto czasem komus wcisnac kit, bo czegos takiego jak marnotrastwo nie ma.

Twoje teorie sa... za przeproszeniem... komunistyczne
Zgadzam sie z Toba, że człowiek powinien robic to co lubi, a  ja podałam tylko przykłady prac społecznie pożytecznych. Ale takich prac jest cała gama i kazdy moze cos dla siebie znależć.

Twierdzisz, ze nie odbierasz nikomu kasy, a zarazem uważasz, że aby ktoś zyskał, to inny musi stracić. Jest to stwiedzenie nielogiczne.
Obecnie tak często się dzieje, że jedni tracą, a inni zyskują, ale jest to odbieranie komuś kasy. Dzieje sie to na rózne sposoby i rodzą się ogromne dyspropocje, bo działania wielu ludzi oparte sa na naiwności , czy słabości drugich, na złym prawie, na niesprawiedliwości,....Nikt nie powinen tracić i nikt nie powinien zyskiwać!!!

Nadprodukcja? Dotyczy ona wyłącznie broni i artykułów szkodliwych dla człowieka. Globalnie jest jeszcze za duzo biedy na świecie , aby mówić o nadprodukcji.

A odnośnie moich teorii? Sama nie wiem jak je nazwać. Wiem tylko ,że nie pasują do żadnych dotychczasowych.
Pozdrawiam  Zofia
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #24 : 2007-04-19, 01:30:17 »

No pasujawlasnie Zofio. Naprawde nie pisze tego jakos zlosliwie. Poprostu to mniej wiecej zalozenia globalnego komunizmu.

Gospodarki sterowanej, nie wolnego rynku.

Jezeli ktos zarobil kase, powierzyl ja mi. Ja wiem, ze w tym momencie jezeli wezme pozyczke w banku japonskim w jenach na rownartosc 200.000 euro, a jako pierwsza wplate, lub czesc zabezpieczen potraktuje dziesiec tysiecy euro mojego klienta, potem za jen z Japonii kupie obligacje w Islandii, bo przelicznik jen = korona islandzka jestduzo lepszy niz jen - euro - korona - dolar. Pod zastaw tych obligacji wezme kredyt, zaktory kupie akcje na nowojorskiej gieldzie (gdie znowu zastosuja inny, korzystny przelicznik), akcje o ktorych wiem, ze zyskaja w najblizszym czasie (nawet jak nie to i tak juzarobilem na transakcjach i procentach zobligacji, ktore sa moje) itd, itp. Powiedzmy, ze po roku oddam klientowi pietnascie tysiecy euro, sam zarobie cztery. Klient za to zakupi nowe maszyny, zwiekszy zatrudnienie i bedzie bardziej konkurencyjny. Gdzie tu widzisz cos nielogicznego, niemoralnego? Co jest niepozytecznego spolecznie w tym?
Zapisane
Zofia
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #25 : 2007-04-19, 01:34:37 »

Uponstar,
a co bedziesz robił jak nie bedzie pieniedzy?

Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #26 : 2007-04-19, 09:59:09 »

Uponstar,
a co bedziesz robił jak nie bedzie pieniedzy?



A co bedzie robil murarz,jak nie bedzie cegiel?
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #27 : 2007-04-19, 10:15:27 »


A co bedzie robil murarz,jak nie bedzie cegiel?

Będzie robił na drutach berety  Rolling Eyes
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #28 : 2007-04-19, 10:20:22 »

Cytuj
Sprzedając produkty, komuś komu są niepotrzebne przyczyniasz się do marnotrastwa środków materialnych.
po pierwsze jezeli ten ktos bedzie madry to nie da sobie wcisnac rzeczy zbednych,
a tak wogole ile pierdol produkowanych jest a zbednych do zycia, a mimi to znajduja sie ludzie je kupujacy. Confused
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #29 : 2007-04-19, 10:27:26 »

a tak wogole ile pierdol produkowanych jest a zbednych do zycia, a mimi to znajduja sie ludzie je kupujacy. Confused


Weźmy np. taki głupi hipermarket.Dawniej jeździlismy po jakąś konkretną rzecz ,a przy okazji kupowaliśmy mnóstwo niepotrzebnych pierdół.Przyłapałam się na tym
i teraz jak jeździmy do hiper.wybieram to ,co mnie interesuje, a potem przelatuję przez niego jak wicher nie zwracajac uwagi na półki pełne badziewia.
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #30 : 2007-04-19, 11:21:45 »

a tak wogole ile pierdol produkowanych jest a zbednych do zycia, a mimi to znajduja sie ludzie je kupujacy. Confused


Weźmy np. taki głupi hipermarket.Dawniej jeździlismy po jakąś konkretną rzecz ,a przy okazji kupowaliśmy mnóstwo niepotrzebnych pierdół.Przyłapałam się na tym
i teraz jak jeździmy do hiper.wybieram to ,co mnie interesuje, a potem przelatuję przez niego jak wicher nie zwracajac uwagi na półki pełne badziewia.

Bo jesteś klientem i konsumentem. Na Ciebie zastawiono mnóstwo pułapek, bys wydała jak najwięcej. Lecz to Ty trzymasz karte kredytową, to Ty decydujesz, co masz kupić. I to jest piękne, prawda?
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #31 : 2007-04-19, 11:26:17 »

a tak wogole ile pierdol produkowanych jest a zbednych do zycia, a mimi to znajduja sie ludzie je kupujacy. Confused


Weźmy np. taki głupi hipermarket.Dawniej jeździlismy po jakąś konkretną rzecz ,a przy okazji kupowaliśmy mnóstwo niepotrzebnych pierdół.Przyłapałam się na tym
i teraz jak jeździmy do hiper.wybieram to ,co mnie interesuje, a potem przelatuję przez niego jak wicher nie zwracajac uwagi na półki pełne badziewia.

Bo jesteś klientem i konsumentem. Na Ciebie zastawiono mnóstwo pułapek, bys wydała jak najwięcej. Lecz to Ty trzymasz karte kredytową, to Ty decydujesz, co masz kupić. I to jest piękne, prawda?

Piękne  Very Happy teraz  Very Happy jak sie już nie kupuje( poprzez nabycie doświadczenia) głupot zagracajacych mieszkanie i zajmujących miejsce w lodówce dla pożytecznych prduktów.A potem wszystko szło na śmietnik  Confused To sie chyba nazywa ....marnotrastwo.... Confused Ale było minęło ,teraz podchodzimy ze zdrowym rozsądkiem do zakupów  Cool
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #32 : 2007-04-19, 14:06:32 »

 
  • Na Ciebie zastawiono mnóstwo pułapek, bys wydała jak najwięcej.
  • [li][/li]

tylko jak to wytlumaczyc mlodym ludziom,
ktorzy wszystko ale to wszystko chca  miec na raz,
tak sie spiesza z wydawanien nie swoich pieniedzy,
ze gdy przejrza na oczy, to juz maja po pare tysiecy dlugu Sad
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #33 : 2007-04-19, 20:13:43 »

Rosyjska "Komsomolska Prawda" uważa, że jedynymi względami, jakimi kierowano się wybierając Polskę i Ukrainę na organizatorów Euro 2012, były względy polityczne.

Radykalna gazeta związana z Kremlem ostro krytykuje wczorajszą decyzję UEFA. "Ukrainę uhonorowano, by wzmocnić chwiejącą się pozycję prezydenta Juszczenki, a Polska jako pies obronny USA, kąsający wszystkich, którzy popieraja Rosję, także dostała swoja kość" - pisze "Komsomolska Prawda".

Jej zdaniem organizacja mistrzostw Europy w piłce nożnej da Polsce, a dzięki temu także Zachodowi, możliwość dużego wpływu na Ukrainę. Dziennik pisze, że "na początku minionego wieku Polska okupowała zachodnią część Ukrainy, a to, do czego dziś dąży Zachód, to swego rodzaju powrót do tamtej sytuacji".

źródło: ŻW
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #34 : 2007-04-19, 20:14:57 »

Co do powyższego: nie sposób się nie zgodzić, że była to decyzja polityczna.  Very Happy
Zapisane
Zofia
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #35 : 2007-04-21, 00:28:24 »


A odnośnie moich teorii? Sama nie wiem jak je nazwać. Wiem tylko ,że nie pasują do żadnych dotychczasowych.
Pozdrawiam  Zofia

Uponstar,
już wymyśliłam nazwę : "SOFIALIZM" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Zofia
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #36 : 2007-04-21, 00:55:46 »

No pasujawlasnie Zofio. Naprawde nie pisze tego jakos zlosliwie. Poprostu to mniej wiecej zalozenia globalnego komunizmu.

Gospodarki sterowanej, nie wolnego rynku.

Jezeli ktos zarobil kase, powierzyl ja mi. Ja wiem, ze w tym momencie jezeli wezme pozyczke w banku japonskim w jenach na rownartosc 200.000 euro, a jako pierwsza wplate, lub czesc zabezpieczen potraktuje dziesiec tysiecy euro mojego klienta, potem za jen z Japonii kupie obligacje w Islandii, bo przelicznik jen = korona islandzka jestduzo lepszy niz jen - euro - korona - dolar. Pod zastaw tych obligacji wezme kredyt, zaktory kupie akcje na nowojorskiej gieldzie (gdie znowu zastosuja inny, korzystny przelicznik), akcje o ktorych wiem, ze zyskaja w najblizszym czasie (nawet jak nie to i tak juzarobilem na transakcjach i procentach zobligacji, ktore sa moje) itd, itp. Powiedzmy, ze po roku oddam klientowi pietnascie tysiecy euro, sam zarobie cztery. Klient za to zakupi nowe maszyny, zwiekszy zatrudnienie i bedzie bardziej konkurencyjny. Gdzie tu widzisz cos nielogicznego, niemoralnego? Co jest niepozytecznego spolecznie w tym?
Uponstar,
właśnie giełda jest mocnym przykładem pasożytnictwa. Bo to nie siejejesz nie orzesz, a  zyjesz znacznie lepiej od klienta, co to zakupilł maszyny, zwiekszyli zatrudnienie, ma na karku inspekcje pracy, znacznie wiecej obowiązków wobec pracowników niż praw, ryzyko,..... - zajął się PRODUKCJĄ
Pytanie: po co wielu pośredników giełdowych?
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #37 : 2007-04-21, 08:24:20 »

Polska jako pies obronny USA, kąsający wszystkich, którzy popieraja Rosję, także dostała swoja kość" - pisze "Komsomolska Prawda".

Jak zwykle pewna "instytucja" usiłuje rzucić kość niezgody między Braci Słowian. Bo Słowianie to największa potęga Europy zagrażająca również US i trzeba pilnować, od tysiąca lat, aby nie mogli się porozumieć. Dla nacjonalistów polskich, to idealna prowokacja, aby odgryźć się za Katyń, za który Bracia Rosjanie nie odpowiadają. I tak się już utarło w Słowiańskich głowach, że lepiej kochać Niemców, Francuzów, Hiszpanów i inne pomniejsze narodki, niż Słoweńców, Serbów, Horwatów, Bułgarów, Macedończyków, Bośniaków, Połabów, Łużyków, Kaszubów, Ukraińców, Białorusinów, Rosjan, Czechów, Słowaków i Polaków na wzajem. WIELKA SZKODA!!! Wielka i jedyna wada Słowian, że tak łatwo dają się manipulować i tak łatwo się obrażają na własną Rodzinę Słowiańską!
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #38 : 2007-04-21, 11:06:13 »

właśnie giełda jest mocnym przykładem pasożytnictwa. Bo to nie siejejesz nie orzesz, a  zyjesz znacznie lepiej od klienta, co to zakupilł maszyny, zwiekszyli zatrudnienie, ma na karku inspekcje pracy, znacznie wiecej obowiązków wobec pracowników niż praw, ryzyko,..... - zajął się PRODUKCJĄ
Pytanie: po co wielu pośredników giełdowych?


Giełdę stworzyła banda cwaniaków żeby się nienarobić, a zarobić. Jest to twór wirtualny. Często zawyża się wartość kapitałową firmy,która wchodzi na giełdę aby parę osób wtajemniczonych zarobiło, a potem krach...
Zapisane
wiktoria
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #39 : 2007-04-21, 12:28:39 »

epiej kochać Niemców, Francuzów, Hiszpanów i inne pomniejsze narodki, niż Słoweńców, Serbów, Horwatów, Bułgarów, Macedończyków, Bośniaków, Połabów, Łużyków, Kaszubów, Ukraińców, Białorusinów, Rosjan, Czechów, Słowaków i Polaków na  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

wielu kocha nie ich, ale ich dobrrobyt.
Gyby Slowianie i nie-Slowianie "olali" instytucje na pewno by sie dogadali - jak czesto uczy historia.
Zwykli, normalni ludzie roznych nacji czesto zyly/zyja zgodnie obok siebie, byle im nie przeszkadzac.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 17 zapytaniami.