forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 09:32:14

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
660357 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Co jest ważne?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Co jest ważne?  (Przeczytany 22771 razy)
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Co jest ważne?
« Odpowiedz #60 : 2007-04-21, 21:42:37 »

 Mateusz, zapewne nie będziesz miał mi za złe, że przyczyniłem się nieco do zaśmiecenia Twojego wątku.
             Wracam do tematu, co istotne w zyciu.
 
   Ważne jest, by próbować BYĆ, nie tylko trwać.  Dobrze mieć przyjaciela w sobie i we własnej zdrowej woli.
                     Przy tym dodam, że wola nie może być skrępowana przez społeczeństwo i opinię tłumu, bo ten jest zawsze prymitywny i powierzchowny. Wola może wyrażać się swobodnie poprzez miłość, ale tez przez wszystkie inne uczucia, które są właściwie kierowane.

ps: Pustelnik zawsze wzbudzał we mnie większe zaufanie niż osoba popularna ciesząca się powszechnym poważaniem. Miłość to takie pustelnicze uczucie, nie da się nim obdarzyć wszystkich - jest zbyt cenne, nacechowane wielką indywidualnością. Pozbawione tych przymiotów, nie jest miłościa ale krzykiem o akceptację. Największym moim marzeniem względem społeczeństwa jest, by móc czuć się bezpiecznie przez 24 h na dobę. To w zupełności wystarczy.

Tomek
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Co jest ważne?
« Odpowiedz #61 : 2007-04-21, 22:01:17 »

Następne własnej roboty haiku (dodam ,że mniej udane)- ale będę się starać  Cool  Idea

Słowa -Motyle
Grafomania -tylko aż tyle .
Zapisane
mateoosh12
Go


Email
Odp: Co jest ważne?
« Odpowiedz #62 : 2007-04-21, 22:34:36 »

haiku jest ... do zeszytu i szuflady, nie tutaj Smile Nawet sławetny Miłosz się w to bawił i to go zgubiło.
Tomek> faktycznie. Tłum mnie nie obchodzi, bo jestem poza nim. Nie ponad-poza. A z tą akceptacją samego siebie...dobre. Ciekawe. Dziękuję.
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Co jest ważne?
« Odpowiedz #63 : 2007-04-21, 23:44:56 »

Tomek -pięknie powiedziane  -chociaz nie kazdy jest za wolna wolą
    no i z akceptacją społeczeństwa  to może łatwiej sie zyje ,no i człowiek ma potrzebe spełnienia ,błyśnięcia i współpracy.
ale to już szczegół - bo wszystko zalezy w jakiej formie i na jakim polu .-Ja wśród przyjaciół
     raczej unikam drastycznych tematów i radykalnych pogladów
   w imie  dyplomacji .
     Pustelnicy ,hmmm..ja jednak im nie ufam -chyba ,ze maja internet.
  a powszechnie szanowani -dlaczego nie  artyści ,piblicysci ,lekarze
Zapisane
tetryk
Go


Email
Odp: Co jest ważne?
« Odpowiedz #64 : 2007-04-22, 08:43:12 »

Warto odpowiedzieć sobie na pytanie, czy podejście "tłum mnie nie obchodzi, jestem poza nim" nie jest świadectwem nieporadności w odnajdywaniu samego siebie między ludźmi i w nieumiejętności wspóżycia w zdrowych stosunkach z innymi, co z kolei charakteryzuje jednostki ubogie pod wieloma względami.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Co jest ważne?
« Odpowiedz #65 : 2007-04-22, 08:58:22 »

Tetryk dobrze powiedziane i krótko-to najważniejsze.

Kodar ,też bardzo mądrze napisała ,co znaczy ,że zrozumiała pustosłowie,tej osoby.

W dwuch strofach zawarte jest wiecej informacji niż całej stronie grafomańskich wypocin,ale jest problem-większość tego nie zauważa.
Na dodatek takie poglądy i "ślimaczenie " wydają sie bardzo pociagajace,ale tylko na początku ,bo potem dopada wielka monotonia i monotematyka.



Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Co jest ważne?
« Odpowiedz #66 : 2007-04-22, 09:02:45 »

haiku jest ... do zeszytu i szuflady, nie tutaj Smile Nawet sławetny Miłosz się w to bawił i to go zgubiło.

Z przykrością stwierdzam ,że widać w Tobie takie samo zamiłowanie do niszczenia autorytetów jak u Tomkiewicza.
Ale jest pociecha ,jest to cecha wspólna wszystkich nastolatków.Potem człowiek dorasta i się zmienia wszystko.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Co jest ważne?
« Odpowiedz #67 : 2007-04-22, 14:04:13 »

ehhhh, dwóch napisałam przez "u"  Embarassed ,ale ok ,zauważyłam  Cool .
Najważniejsze ,że napisałam ,to co istotne  Cool 
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 17 zapytaniami.