forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 12:22:37

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
660311 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  LEKARZE POWINNI
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 13 Do dou Drukuj
Autor Wtek: LEKARZE POWINNI  (Przeczytany 102072 razy)
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #20 : 2007-04-21, 19:02:02 »

Teraz już wiem - optymalny, nie optymalny, chirurg, anestezjolog itd. - straszy, że wyjedzie - to wypad stąd Smile

No jasne ,nauczyli się dziadostwa  Evil or Very Mad . Wyjadą za granice ,to się nauczą porządku   Razz

Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #21 : 2007-04-21, 19:07:51 »

heh .Jak wyjadą wszyscy polscy lekarze ,to na ich miejsce przyjadą bułgarscy i rumuńscy -równie dobrzy ,jak nie lepsi.
Zapłaci im państwo za pracę i będą zadowoleni.  Laughing vivat UE  Laughing  Laughing
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #22 : 2007-04-21, 20:04:42 »

Problem w tym ,że wszyscy są zozliczani z wyników swojej pracy (w każdym jednym zawodzie) tylko nie lekarze.


i urząd skarbowy Smile Smile

  Oraz Prezesi Spolek Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #23 : 2007-04-21, 21:34:42 »

a także politycy Smile
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #24 : 2007-04-22, 10:08:05 »

zarabiać i po jeden milion zł miesięcznie pod warunkiem, że nie będą to pieniądze z kasy państwowej, a jedynie zarobione z prywatnej praktyki. W takim przypadku, to niech zarabiają po trzy mln i więcej i to w €.

O tak Very Happy .tak to mi się podoba. Very Happy
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #25 : 2007-04-24, 18:57:58 »

Ale to niech wszyscy zarabiaja po milion Laughing Laughing Mr. Green eh!!
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #26 : 2007-04-24, 18:59:51 »

Za siedzenie w domu z dziećmi też milion czy dwa?
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #27 : 2007-04-24, 19:38:50 »

to już przerabialiśmy:
"Wałęsa, oddaj moje 100 milionów..."
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #28 : 2007-04-24, 21:13:33 »

o tak, też lubię Kazika Smile
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #29 : 2007-04-25, 02:00:02 »

Elmo ,siedzenie w domu z dziećmi -to przyjemność i już jesteś wynagrodzona:D
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #30 : 2007-04-25, 07:38:52 »

Elmo ,siedzenie w domu z dziećmi -to przyjemność i już jesteś wynagrodzona:D

Owszem!  Very Happy zwłaszcza kiedy uczy się dzieci i jedno przynosi szóstki i piątki a Ula 5,5 roku świetnie umie liczyć już w nieskończoność i sama robi sobie zadania gdy jej się nudzi(jak ona to określa) jak Zuzia jest w szkole i nawet rozwiązuje grafy ale...na ścianach  Laughing i wyglądają nasze ściany jak graffiti.  Very Happy .

To prawdziwa uciecha  Laughing ..

A wczoraj miałam"  pościg" na korytarzu szkolnym za chłopcem ,który pchnął moją Zuzię i sobie łokieć stłukła.Z deka sie wkurzyłam ,bo nie po to posyłam córkę do szkoły, aby mi ją ktoś pchał  Evil or Very Mad  ,Oczywiście nauczyciela żadnego nie było  Confused
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #31 : 2007-04-25, 10:16:25 »

Elmo ,siedzenie w domu z dziećmi -to przyjemność i już jesteś wynagrodzona:D

Ale medal ma dwie strony  Cool

Nie pójdę do sklepu za tę przyjemność kupić dzieciom ubrania i jedzenie  Laughing ,a siedzenie z dziećmi w domu, to też ciężka praca jak by nie było ,ale Ty Rudka powinnaś o tym wiedzieć  Shocked  Very Happy .,Że ,to siedzenie ,to nie jest siedzenie w wygodnym fotelu  Laughing
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #32 : 2007-04-26, 02:46:49 »

Właśnie to jest przyjemnością  Dla mnie teraz    jak już dzieci odeszły.,to nawet
    pobyt na wczasach bezsensu ,tak jak, mieszanie w garach
   wystrój chaty ,prezenty ,niespodzianki ,bajki ,przebieranki ,
wyczekiwanie z wypiekami na oceny ,egzaminy ,wymiana poglądów ,kłótnie
a najbardziej własnie zakupy ,targowanie sie z nimi i wybieranie .
   Nigdy ci nie uwierze ,ze nie masz na ubiory dla dzieci ,bo to akurat tanizna
a przy odrobinie inwencji można cuda zdziałać --z jedzeniem tak samo
      Elmo ,masz najcudowniejsze lata i oby ta chwila trwała jak najdłużej
    bo nigdy juz nie będziesz tak blisko swoich dzieci jak teraz . One powoli
    z wiekiem będą coraz bardziej żyć własnym swiatem .
   
   
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #33 : 2007-04-26, 08:21:08 »

Rudka masz rację ,że to najcudowniejszy okres w moim życiu i życiu dzieci,dla nich to taki okres beztroski ,a dla mnie cudowny okres ,gdy mogę patrzeć jak rosną ,zmieniają się ,jak się cieszę ,że Zuzieńka się tak dobrze uczy(muszę się pochwalić ,że wczoraj jako jedyna w klasie dostała 6 ze sprawdzianu z angielskiego  Very Happy )

A co do ubiorów,to polskie rzeczy nie sa takie tanie.
Buciki na jedną córkę kosztują 270zł ,a wolę kupic takie ze skórki niż chińskie z gumy ,bo potem nóżka nie ma czym oddychać...
Odzież polska też jest droga,jakaś bluzeczka kosztuje min 35zł nie mówiąc o spódniczkach ,sukienkach ,rajstopkach i o tym ,że dzieci rosną i trzeba rocznie kupować kilka par butów ,a jeszcze nie mogą chodzić jedna po drugiej ,bo ta młodsza jest prawie takiego samego wzrostu jak starsza ,czyli muszę kupować wszystko podwójnie.
Ale wszystko i tak jest piekne w tym okresie.Zresztą każdy okres ,każde lata mają swój urok....
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #34 : 2007-04-26, 09:44:59 »

elmo uważaj bo się znajdziesz w tvn-ie jak we wczorajszej uwadze.Jak się wyraził jeden z rodziców do matki co podbno pobiła? zwróciła uwagę? innej dziewczynce,że jej córkę biję itd.Nie ma prawa Pani dotknąć innego dziecka.!!! Zresztą coś z ludzmi takiego się porobiło,że jak ja muszę wziąść Bartka za łokieć bo nie chce iść to ludzie się patrzą, zwracają uwagę czasami mnie :co to za dziecko.A jak ma Bartek gorszy moment to nawet będzie krzyczał na całe gardło bo to dla niego smieszne.Ale nawet normalne zdrowe dzieci też tak się zachowują więc tym sie akurat nie przejmuję. Jak ja byłam mała i babcia kazała mi siadać w tramwaju a sama stała ludźie też zwracali uwagę bo trudno było zauważyć czasami jak chodzę a babcia dbała o wnuczkę.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #35 : 2007-04-26, 10:33:18 »

Sylwia ,masz rację ,trzeba uważać .Owszem zwróciłam uwagę dziecku ,bo jak sie dowiedziałam ,że ten chłopak ją pchnął ,to mi sie "coś zrobiło".
Myśle ,sobie : jasny gwint ,przecież nie posyłam córki do szkoły po to ,aby tam ktoś ją  pchał ,aż sobie dziecko łokieć stłukło.
Już było kilka razy w szkole ,tak że ktoś kogoś pobił.Matki pobitych szły do tych ,których dzieci pobiły i kończyło się na tym ,że ich dzieci nie mogły czegoś takiego zrobić  Shocked .
Jedno jest pewne ,jak raz popuścisz i dasz takiemu dziecku do zrozumienia ,że może pchać ,będzie to robiło.Zawsze sie znajdzie w klasie jakiś kozioł ofiarny ,na którym inne dzieci się będą wyżywały  Confused A cóż za czasy ....

Jest u nas na osiedlu taki 6-letni chłopiec ,który wygląda wzrostem i wagą jakby miał z 8 lat.Bawiąc sie z innymi chłopcami-grając w piłkę -jak coś pójdzie nie po jego myśli to dojdzie i kopnie.
Siedziałam kiedyś na ławce z sąsiadką ,która ma chłopca 5 letniego .Grali w piłkę i nagle leży na trawie i zwija sie z bólu ,bo ten zawalisty chłopak kopnął go w krocze.Sąsiadka nic nie powiedziała  Shocked ,a juz to któryś raz z kolei.Mówie do niej ,że póki nie zwróci uwagi temu chłopcu ,póty on bedzie go kopał ,bo takie dziecko wyczuło ,że może sobie na to pozwolić ,bo nikt nie stanie w obronie pokrzywdzonego.
No...ja bym tak nie mogła  Confused Zawsze póki jestem stane w obronie własnych dzieci ,bo nie po to je wychowuję i o nie dbam ,aby jakiś motłoch niewychowany kopał mi dzieci.Od tego chyba ma się matkę,żeby broniła własne dzieci ,kiedy one tego potrzebują....
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #36 : 2007-04-26, 10:43:13 »

Albo jeszcze lepsze:

Kiedyś moje dzieci poszły sobie ze swoją koleżanką z klatki przed blok.Wzięły sobie własne torebki lalki ,aby sie bawić.
Przyszedł chłopiec-chodzi do pierwszej klasy,powyrzucał im z torebek rzeczy i zaczął je kopać.Oczywiście wypadłam tam ,bo usłyszałam płacz mojej młodszej córki.Pytam o co chodzi ,no to dzieci mi mówią ,ze chłopak kopie ich rzeczy.
I co zrobić.Dzieciom kupuję zabawki ,a jakis .... przyjdzie i bedzie im psół?? Pytam go czy chciałby aby jemu ktoś zniszczył np. jakis samochód,czy byłoby mu przykro?.A on mi na to ,ze nie byłoby mu przykro.Więc mi opadły ręce i powiedziałam mu delikatnie ,że takie coś sie więcej nie powtórzy.
Jeśli matka takiemu dziecku(swojemu) nie zwróci uwagi to trzeba samemu działać ,bo zaczyna się na kopaniu zabawek ,potem na kopaniu dzieci a potem na tragedii i są wszyscy zdziwieni ....
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #37 : 2007-04-26, 10:51:29 »

Kiedyś bardzo dawno temu odwiedził mnie pewien rodzic skarżąc sie ,że moj syn zbił jego latorośl.
Wysłuchałem go grzecznie i również grzecznie zapytalem - czy byłby pan zadowolony jakby panski zbił mojego - popatrzył zdziwiony i odszedł.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #38 : 2007-04-26, 10:56:27 »

Kristan ,czasy sie deko zmieniły.
dziś rodzice patrzą na to inaczej.Patrzą w ten sposób " Oh ,jakie moje dziecko jest zaradne,poradzi sobie we wszystkich sytuacjach...itp"-czyli poradzi sobie w tym ,ze kogos kopnie.To jest powód do dumy niektórych rodziców.
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #39 : 2007-04-26, 17:25:38 »

Czasy sie nie zmienily  hehe Laughing Laughing
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 13 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 17 zapytaniami.