forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-16, 16:05:09

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
659586 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  LEKARZE POWINNI
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 13 Do dou Drukuj
Autor Wtek: LEKARZE POWINNI  (Przeczytany 101933 razy)
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #40 : 2007-04-26, 18:26:41 »

Czasy sie nie zmienily  hehe Laughing Laughing

zmieniły ,zmieniły  Evil or Very Mad za moich czasów tego nie było ,a już nie jestem taka młoda .Ty Lutonn młodyś jeszcze ,to wiele rzeczy nie rozumiesz ,ale jak bedziesz miał moje lata ,to pojmiesz  Exclamation Idea Evil or Very Mad Mr. Green Mr. Green  Laughing
Ja wiele widziałam i wiele przeżyłam,Ty jeszcze setnej części tego nie przeżyłeś co ja  Mr. Green
Rudka może zaświadczyć  Mr. Green
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #41 : 2007-04-26, 19:32:26 »

No fakt  !!
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #42 : 2007-04-26, 23:12:26 »

Elmo , ja zawsze mówie ,ze to nie moje czasy bo ja  kłóciłam sie z dziećmi
  zwracałam matkom uwage -teraz też nie jestem lepsza .
  Kristian -ja bym takiego argumentu nie przyjęła ,zachowałeś sie jak kwoka ,
    i to facet ,fuj..
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #43 : 2007-04-27, 09:32:59 »

Rudko ,jak żartowałam sobie z tym: " za moich czasów"...  Laughing
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #44 : 2007-04-27, 09:40:59 »

Rudka, jesli juz idziesz tym tropem to moze nie kwoka tylko kwok, hehehe
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #45 : 2007-04-28, 02:35:25 »

Kristian   ja sie nie pomyliłam -ale nie uwazasz ,że powinneś dzieci skonfrontowac
    i ktoś kogoś powinien przeprosić.
   Twój syn ma teraz pełne przyzwolenie na takie zachowania.
następnym razem może zapukać policja albo synalek z rozwaszonym nosem
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #46 : 2007-04-28, 13:10:49 »

bez obaw- człowiek ma ponad trzydzieche i ani razu policja nie pukała do mych drzwi-myslisz ze kłotnia z tym jegomosciem by cos dała? - nic dobrego , wiec ten wrzask bylby niepotrzebny /na drugi dzien obaj bawili sie w piaskownicy jak gdyby nigdy nic/ wiec ....
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #47 : 2007-05-08, 00:48:19 »

Prof. Zbigniew Religia kardiochirurg, minister zdrowia.

Korupcja wśród lekarzy to zjawisko niedopuszczalne - zważywszy na to, jaka jest rola lekarza. Jednak, choć życzyłbym sobie, by było inaczej, korupcja w polskiej służbie zdrowia jest faktem. Uważam, że kilkakrotne podniesienie pensji lekarzom byłoby doskonałym sposobem walki z tym zjawiskiem. Nawet jeśli całkowicie by go nie wyeliminowało, to na pewno zdecydowanie ograniczyło. Ale musiałyby to być naprawdę znaczące podwyżki. [.....].Ale w tej chwili nie jest to, niestety, możliwe. I pewnie jeszcze długo nie będzie.

Julia Pitera, posłanka na Sejm z ramienia PO, członkini komisji do spraw kontroli państwowej.

Nie. Podwyżka pensji, nawet znaczna, niczego nie zmieni .
Lekarzom jak mało której grupie należą się podwyżki. Ale nawet znaczna podwyżka pensji w służbie zdrowia to tylko mechaniczna korekta, która niczego nie zmieni, jeśli chodzi o korupcję. Wystarczy spojrzeć na "nieformalny cennik usług" lekarzy.

Kiedy obserwujemy głośne skandale korupcyjne, widzimy, że sumy, o których tam mowa, wielokrotnie przekraczają lekarskie pensje. W obliczu takich "dodatkowych dochodów" nawet dwu-, trzykrotne podniesienie pensji to drobnostka. Poza tym kwestia korupcji w służbie zdrowia to nie tylko sprawa dochodów.


Ps. Ciekawy artykuł... między innymi dlatego że ujawnia przez ministra  spodlenie jakże chorej grupy zawodowej którą trzeba leczyć.W prawdzie minęło pół roku...  ale widocznie na zmiany  jeszcze musimy czekać. Cool Laughing

http://kobieta.gazeta.pl/poradnik-domowy/1,65372,3675600.html

Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #48 : 2007-05-08, 09:44:08 »

Uważam, że kilkakrotne podniesienie pensji lekarzom byłoby doskonałym sposobem walki z tym zjawiskiem. Nawet jeśli całkowicie by go nie wyeliminowało, to na pewno zdecydowanie ograniczyło. Ale musiałyby to być naprawdę znaczące podwyżki.

Podwyżki nic nie zmienią.
Pieniądze mają to do siebie, że ich ciągle jest za mało, bez względu na to ile ich by nie było.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #49 : 2007-05-08, 09:54:31 »

Oczywiście ,żeby to nic nie zmieniło!

To jest tak jak " dać psu palec ,to zechce całą rękę"-czy cos w tym rodzaju .
Mało jest afer? Mało nakradli? mało ludzi(chorych ludzi ,zaznaczam)  oskubali z ostatniego grosza,wiele razy nie dając im szans na wyleczenie?
A oni chcą jeszcze podwyżek? Pytam się: ZA CO???

Poza tym Toan pisze ,że na Uczelni X otwierają na Wydziale Lekarskim nowy Fakultet "Dieta Optymalna" -czy to nie fascynujące?  Very Happy

Ciekawe czy to w Polsce? Ale co tam ,gdziekolwiek by to nie było , jest to wielki krok na przód!  Very Happy
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #50 : 2007-05-08, 11:29:50 »

Wszystkim zainteresowanym , zwłaszcza Zbynkowi Very Happy , życzenia aby już wkrótce zajmowali się wami wyłącznie ludzie wyszkoleni w DO na fakultecie uczelni X i pracujący w trybie maoistowskich lekarzy bosonogich Very Happy
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #51 : 2007-05-08, 11:35:30 »

I pomyśleć... że od czterech minionych lat nic się nie zmieniło  Laughing – dalej ma awersie do piszących o ŻO, a deklarował porzucenie rozmowy z optymalnymi (cytat) - „wymiotować mi się już chce od waszego sposobu rozmowy i argumentacji.” Confused Shocked Cool
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #52 : 2007-05-08, 11:40:31 »

  I pomyśleć... że od czterech minionych lat nic się nie zmieniło  Laughing – dalej ma awersie do piszących o ŻO, a deklarował porzucenie rozmowy z optymalnymi (cytat) - „wymiotować mi się już chce od waszego sposobu rozmowy i argumentacji.” Confused Shocked Cool

Aaaa ,to już wiem czemu sie tak zajął jasnowiedzeniem i przeszedł w Wolne Tematy " w jakąś tam Alice Miller"  Laughing  Laughing  Laughing
To dlatego mnie tak ściga po forum   Idea  Laughing ,bo jestem zwolenniczka DO  Very Happy Jakie to proste  Very Happy

Dzięki Zbynek  Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #53 : 2007-05-08, 13:49:44 »

  Wszystkim zainteresowanym , zwłaszcza Zbynkowi Very Happy , życzenia aby już wkrótce zajmowali się wami wyłącznie ludzie wyszkoleni w DO na fakultecie uczelni X i pracujący w trybie maoistowskich lekarzy bosonogich Very Happy

To chyba dużo lepsza opcja niż pójście do dwulicowego " lekarza"   Idea 

Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #54 : 2007-05-08, 13:54:27 »

Elmo, :)ja jednak nie rozumiem Twojego ataku na Bruforda jako lekarza, Confused
przeciez nie bylas jego pacjetka, Confused
wiec dlaczego podwazasz jego autorytet????ß


Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #55 : 2007-05-08, 14:02:20 »

Nie byłam i niech mnie Bóg broni przed takimi "lekarzami"  Exclamation
Wybacz Kodar ,ale jest to ostatni człowiek na kuli ziemskiej ,którego potraktowałabym jako autorytet  Shocked
Dla mnie to żaden autorytet .Nawet pisząc to słowo "autorytet" źle mi się pisze myśląc o jakimś tam Brufordzie .

Niech sie lepiej zajmie szukaniem błędów ortograficznych ,tam w wątku Cofanie Miażdżycy.Coś mi się wydaje ,że ktoś tam zrobił błąd i nawet Szymon ,który wczoraj z Brufordem ścigali mnie i poprawiali moje błędy ortograficzne,nie zauważył tego ,albo nie chciał.
Czyli ...to też fałszywy człowiek/o ile umyślnie nie poprawił tego błędu/ .jeśli jednak go nie zauważył ,to z góry przepraszam  Exclamation

Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #56 : 2007-05-08, 14:37:20 »

Cytuj
Szymon....to też fałszywy człowiek/o ile umyślnie nie poprawił tego błędu

no pewnie, ze falszywy. ja nie poprawiam wielu bledow zupelnie umyslnie. przegladanie blisko 2500 postow i wyciaganie z nich bledow rozmaitej masci to zadanie ponad moje sily. wypadaloby stworzyc osobny watek, co zostalo juz zasugerowane powyzej. Ale ja tego nie uczynie, poniewaz nie chce zostac oskarzony o bycie zlosliwym miast falszywym.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #57 : 2007-05-08, 14:44:53 »

Kodar ,nie wystarczy mieć "papierki" , tytuł doktora ,żeby być dla kogoś autorytetem.
Trzeba jeszcze wziąść inne aspekty pod uwagę.Np. stosunek do rozmówców, szacunek do innych osób ,posiadać taką swoistą mądrość życiową,wypływającą z doświadczeń i trzeba posiadać umiejętność dzielenia się tą mądrością.

Wiele ,osób bez tzw. "papierków" może być autorytetami dla kogoś. Nawet zwykły biedak ,grzebiący w śmietniku może być dla kogoś autorytetem.
Nawet człowiek ,który popełnia szereg błędów ortograficznych ,stylistycznych ,może być autorytetem dla kogoś.

Każdy ma jakieś własne kryteria.Jeśli dla Ciebie kryterium stanowią owe "papierki" i nie robienie błędów ortograficznych ,to ok.
Ja mam własne kryterium  Cool .

Dla mnie autorytetem tu na Forum była kiedyś Ewa. Pisałam potem z nią na gg i okazała się bardzo mądrą kobietą.
Teraz Halina Ch.-jest dla mnie mądrą i doświadczoną kobietą.Mądrze radzi  Cool ,choć trudno mi jest przyjąć te rady  Confused Ale staram sie ,staram  Cool
W brew temu co możesz sądzić , od Ciebie sie też wiele nauczyłam  Cool
I jeszcze Toan jest dla mnie autorytetem ,dlatego ,że mądrze radzi ,jest spokojny (to dwie cechy spośród wielu cech).
To moje autorytety(bo trochę je znam)  jeśli chodzi o Forum  Smile .

Myślę ,że autorytetami dla mnie mogłyby  być jeszcze: Fewa, Sylwiazłodzi, Zbynek ,Sławek,Ali itd ,ale ich nie znam za bardzo  Confused Niemniej jednak jak piszą ,to piszą mądrze.

I może się czasem  wydawać ,że nie korzystam z rad tych mądrych ludzi  Confused ,ale w życiu prywatnym je stosuję (a jeśli niektóre nie w 100% ,to przynajmniej się bardzo staram  Smile  Cool .

Pozdrawiam wszystkie moje autorytety  Cool .




Zapisane
baska
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #58 : 2007-05-08, 14:46:38 »

Cytuj
Ale ja tego nie uczynie, poniewaz nie chce zostac oskarzony o bycie zlosliwym miast falszywym.

He, he, do mnie te zaluzje Cool Razz
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #59 : 2007-05-08, 14:54:53 »

Cytuj
He, he, do mnie te zaluzje Cool Razz

no nie, bynajmniej. Nie ma Cie co prawda na Liscie Autorytetow, co nie zmienia faktu, ze nie jestes rowniez adresatem tejze uwagi.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 13 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 17 zapytaniami.