forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 16:16:23

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  LEKARZE POWINNI
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 13 Do dou Drukuj
Autor Wtek: LEKARZE POWINNI  (Przeczytany 98897 razy)
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #60 : 2007-05-08, 16:22:04 »

 Jaki sens ma demonizowanie i wyżywanie się na środowisku medycznym, gdy jak szumnie się tu określa - wszyscy "opty" WIEDZĄ ?
           Zamiast rzeczowej polemiki, a macie okazję, bo na pewno jest tu kilku "tradycyjnych" lekarzy, ciągle obserwuję dziwne objawy redukcjonizmu żywieniowego, który łączy się z atakami ślepej furii, gdy tylko padnie słowo "lekarz".
           Taka agresja nie miałaby miejsca, gdyby niektórzy tzw optymalni wiedzieli. Niestety, oni wciąż wierzą. A od tak dawna przestrzegam przed transformacją dązenia do prawdy w religię. Żywienie Optymalne,  przynajmniej na tym forum, staje się powoli swoistym systemem religijnym.   
   A zatem jakikolwiek głos sprzeciwu lub krytyki, będzie stwarzał niewybredną reakcję.
     Piszę to z poszanowania dla osiągnięć dr Kwaśniewskiego i tych wszystkich osob, kóre MERYTORYCZNIE przyczyniły się do racjonalnego obalenia mitów "naukowych". Przykro bowiem obserwować, jak zacne osiągnięcia przeradzają się w kult jednostki oraz tworza coś na kształt ugrupowania pseudo-religijnego, o wyraźnej mesjańskiej teleologii. 

Tomek
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #61 : 2007-05-08, 17:24:38 »

... Przykro bowiem obserwować, jak zacne osiągnięcia przeradzają się w kult jednostki oraz tworza coś na kształt ugrupowania pseudo-religijnego, o wyraźnej mesjańskiej teleologii. 

Tomek

Ale to tylko i wyłącznie Twoje postrzeganie  czyni ,że jest Ci przykro  Laughing .
Ciekawe czy przykro jest JK ,że wyleczył ludzi "nieuleczalnie" chorych i czy przykro jest ludziom ,którzy byli "nieuleczalnie" chorzy i zostali wyleczeni przez dr.J Kwaśniewskiego  Question .

Nie pojmujesz ,że jest to swego rodzaju wdzięczność ?   Wink
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #62 : 2007-05-08, 17:38:36 »

Z resztą dziwi mnie Twoja reakcja Tomkiewicz ,ponieważ Ty niemalże czcisz Alece Miller itd....
Więc po co się czepiać "optymalnych"?
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #63 : 2007-05-08, 17:55:31 »

Jaki sens ma demonizowanie i wyżywanie się na środowisku medycznym, gdy jak szumnie się tu określa - wszyscy "opty" WIEDZĄ ?
           Zamiast rzeczowej polemiki, a macie okazję, bo na pewno jest tu kilku "tradycyjnych" lekarzy, ciągle obserwuję dziwne objawy redukcjonizmu żywieniowego, który łączy się z atakami ślepej furii, gdy tylko padnie słowo "lekarz".

Tomek                                                                                                                                                                                                                                                                           
    Widocznie sobie na to zasłużyli , nic nie dzieje się bez przyczyny , wystarczy obejrzeć sobie w TV kronike kryminalną . O Cool Twisted Evil Evil or Very Mad Embarassed :mrgreen:czywiście ze SA porzadni lekarze , ale czemu oni milcza , a gdy milcza SA wrzucani do jednego wora z tymi łachudrami
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #64 : 2007-05-08, 18:09:36 »

Korupcja ,to pikuś w stosunku do zabijania pawulonem- dla kasy  Evil or Very Mad - tylko po to aby sie wygodniej żyło  Evil or Very Mad ,czy też po prostu odłączenie chorego od aparatury podtrzymującej życie tylko dlatego ,że się nie zapłaciło łapówy  ! Ehhh szkoda gadać....
I jakie zdanie ma mieć człowiek o takich mordercach,gdy każdy z nas może kiedyś znaleźć się pod "opieką" takiego oprawcy.
Niech Bóg broni przed takimi zdarzeniami i "lekarzami"!!!
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #65 : 2007-05-08, 18:13:35 »

 Lutonn, ja mam na myśli generalizację. W obrębie tego forum panuje dziwna "logika", która zakłada, że wszyscy lekarze "nieopty" są be, skąd tylko jeden krok do twierdzenia, że np. Bruford jest również niegrzecznym chłopcem w białym kitlu.  To dość dziwne, prawda?
          Nie pisałbym tego wszystkiego, gdyby nie fakt wielokrotnie ponawianych prośb o dokumentację ze strony Bruforda - niestety bez odzewu.
  Usilnie wraca również  - jak bumerang - niesamowicie irracjonalna dla mnie irytacja Toana wobec Adax, która w obliczu tego co panuje obecnie na forum (a była oskarżona o brak kultury, czego u Adax nie zauważyłem) można powiedzieć była uosobienieniem kurtuazji.

  ..a lubię to forum przecież..

Tomek
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #66 : 2007-05-08, 18:23:50 »


w obliczu tego co panuje obecnie na forum (a była oskarżona o brak kultury, czego u Adax nie zauważyłem) można powiedzieć była uosobienieniem kurtuazji.



Tomek

Wiesz co panuje teraz na Forum? Kult Alice Miller i wpajanie nienawiści do rodziców przez Ciebie Tomkiewicz.Tylko dlatego ,że miałeś nieudane dzieciństwo.Ale kogo to obchodzi? Nie truj więcej o "problemach".

A Bruford jak jest takim zagorzałym fanem DO i pragnie dokumentacji ,to niech się zbierze i wyruszy w teren .Ruch mu dobrze zrobi.
I przestań pisać w kółko jedno i to samo ,bo staje sie to nudne.  Confused
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #67 : 2007-05-08, 18:27:30 »

Jeszcze jedno.
Jak się czyta Twoje posty Tomkiewicz ,to się czuje jakby sie oglądało "Dzień Świstaka".
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #68 : 2007-05-08, 19:31:14 »

No dobra !!,ale poco taki facet jak Bruford przebywa na tym forum ,skoro sie nie zgadza a tylko kiwa glowa przekomazajac sie w kwwestii w ktorej ja sadze jako przyzwoity czlowiek nie powinien  ,jesli sam niema 100% pewnosci wypowiiadac . Nobo widzisz Tomek czy DO w twoim przypadku  Ci  pomoglo ???  Cool Smile Mr. Green
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #69 : 2007-05-08, 19:32:26 »

         Nie pisałbym tego wszystkiego, gdyby nie fakt wielokrotnie ponawianych prośb o dokumentację ze strony Bruforda - niestety bez odzewu.

Moze dlatego że nie wiesz że miał on ( Bruford ) możliwość zdokumentowania innych stosujących ŻO Wink i zwyczajnie się "wymigał" ;P
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #70 : 2007-05-08, 19:35:52 »

No dobra !!,ale poco taki facet jak Bruford przebywa na tym forum ,skoro sie nie zgadza a tylko kiwa glowa przekomazajac sie w kwwestii w ktorej ja sadze jako przyzwoity czlowiek nie powinien 
Z tego samego powodu dla którego wielu innych pluje na JK Wink ??
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #71 : 2007-05-08, 19:38:07 »

Cytuj
Nobo widzisz Tomek czy DO w twoim przypadku  Ci  pomoglo ???  Cool Smile Mr. Green

A wiec wykladnia prawidlowego stosowania DO jest obsobaczanie lekarzy, ile wlezie- naturalnie generalizujac i stosujac proste klisze myslowe postepujac wg "To pijak.... i złodziej ! bo każdy pijak to złodziej" (cytat z pamięci) ?
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #72 : 2007-05-08, 19:59:48 »

 O ile mnie pamięć nie myli, Wielki Opluwacz dr Kwaśniewskiego Bruford, nie miał nic przeciwko temu zywieniu, a jedynie sugerował, że nie zgadza się ze sposobem propagowania. Czyż nie tak było ? Pytam zatem, gdzie tu jest owa plwocina ?
                  I jeszcze jedno. Tu nie ma znaczenia, czy się piszę prawdę czy fałsz, istotne jest  by dawać wyraz prawie że religijnemu uwielbieniu ? Dowód ?
   Proszę bardzo ! Dowodem jest przyzwolenie na prymitywizm i rzadko spotykane chamstwo, byle tylko w kontekście ( o zgrozo!) wyjątkowego słodzenia właściwym osobom. Czy źle myślę ?

ps: Wciąż uważam banowanie za zbyteczne, wciąż myślę, że lepiej gdy głupota (a raczej, gdy się to rozumie- nieszczęście danej osoby) obnaża się w nieskrępowanej goliźnie.

Tomek

Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #73 : 2007-05-08, 20:00:08 »

A wiec wykladnia prawidlowego stosowania DO jest obsobaczanie lekarzy, ile wlezie- naturalnie generalizujac i stosujac proste klisze myslowe postepujac wg "To pijak.... i złodziej ! bo każdy pijak to złodziej" (cytat z pamięci) ?

Oczywiście , to jest element systemu optymalnego Very Happy
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #74 : 2007-05-08, 20:11:12 »

Nie bardzo chce mi się wracać do dawno już przedyskutowanych kwestii. Niemniej jednak aby zakończyć te dywagacje , streszczę w punktach :

1.Nie mam generalnie nic przeciwko ŻO jako wariantowi odżywania

2.Sądzę , że może mieć dośc istotne znaczenie w niektórych , wybranych sytuacjach klinicznych

3. Brak jakichkolwiek dowodów na skuteczność DO w wielu sytuacjach deklarowanych przez dr JK.Tu info dla Sławka.Niestety nie mogę podać nazwiska mojego rozmówcy bo nie uzyskałem jego pozwolenia , zresztą ów człowiek nadal wierzy w DO.Był on w swoim czasie prezentowany jako spektakularny przyklad wyleczenia raka przez DO.Po dokładniejszej inwestygacji okazało się , że nie miał raka jeno miał niepewny wynik jednego badania co skłoniło lekarza do zlecenia diagnostyki w celu upewnienia się na wszelki wypadek czy aby nie jest to rak.Ów człowiek diagnostyki nie wykonał.I taka to jest prawda o "spektakularnym sukcesie".Tym samym deklaracje dr JK są "o jeden most za daleko" podobnie jak większośc tzw

4.Historiozofia dr JK jest absolutnie nie do przyjecia dla kogokolwiek mającego większe pojęcie o historii ogólnej i historii medycyny.

5.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #75 : 2007-05-08, 20:12:18 »

Ech , ta klawiatura....

5.Twierdzenia patofizjologiczne dr JK są nie do akceptacji w
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #76 : 2007-05-08, 20:14:08 »

w świetle faktów fizjologii , patofizjologii i patomorfologii

6.Obrzucanie adwersarza DO zarzutami dotyczącymi jego osoby ( osoby a nie argumentacji) są zawsze wyrazem bezsilnej złości i bezradno
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #77 : 2007-05-08, 20:14:33 »

bezradno
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #78 : 2007-05-08, 20:16:58 »

bezradności wobec argumentów.Przykłady są mnogie.

7.Argumenty przeciwko publicznej służbie zdrowia - patrz punkt 6 , o ile znaczna ich ilość jest słuszna , inne zaś bzdurne, to niemniej jednak nie mają związku z dyskusją na temat DO. Patrz pkt.6

Sorry za postotok , uruchomił mi się jakiś defektywny skrót klawiaturowy.Może admin to naprawi.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #79 : 2007-05-08, 20:23:32 »


ps: Wciąż uważam banowanie za zbyteczne, wciąż myślę, że lepiej gdy głupota (a raczej, gdy się to rozumie- nieszczęście danej osoby) obnaża się w nieskrępowanej goliźnie.

Tomek

 

A ja uważam ,że banowanie nie  jest zbyteczne  Cool Powinno się banować za chamstwo i obrażanie ludzi  (chodzi mi o ludzi) ,ich poglądy religijne ,uczucia itp., ale trzeba najpierw poczytać ,kto zaczął i trzeba sobie jeszcze odpowiedzieć na jedno pytanie: czy, gdy mnie nie było przez jakiś czas na Forum,czy Ty chamsko  odnosiłeś się do adwersarzy?.I czy Bruford też nie "opluwał" innych kiedy mnie jeszcze w ogóle nie było na Forum?

Ale ja wiem ,dlaczego Ty i Bruford uważacie ,że banowanie jest zbyteczne  Laughing .Bo "polecielibyście" za mną ,no może w innej kolejności  Laughing  Laughing  Laughing

Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 13 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 17 zapytaniami.