forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 19:26:09

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
660428 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  LEKARZE POWINNI
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 13 Do dou Drukuj
Autor Wtek: LEKARZE POWINNI  (Przeczytany 102082 razy)
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #80 : 2007-05-08, 20:25:25 »

 Nie wiem Brufordzie jak teraz, ale w swoim czasie autor "DO" pisał jednak uczciwie , że nie ma jeszcze dowodów na to, by właśnie DO miała stuprocentowy, generalny wpływ na cofnięcie się zmian nowotworowych.

Tomek
     
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #81 : 2007-05-08, 21:37:36 »

Nie bardzo chce mi się wracać do dawno już przedyskutowanych kwestii. Niemniej jednak aby zakończyć te dywagacje , streszczę w punktach :

1.Nie mam generalnie nic przeciwko ŻO jako wariantowi odżywania

2.Sądzę , że może mieć dośc istotne znaczenie w niektórych , wybranych sytuacjach klinicznych

5.
Mozesz wymienic??? w jakich???  Very Happy
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #82 : 2007-05-08, 21:44:13 »

To niby skąd sie biora choroby , medycyna naukowo "racjonalna " twierdzi ze to slepy traf (pech ) natomiast JK twierdzi ze glowna przyczyna jest zle odżywianie .UFFF!
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #83 : 2007-05-08, 22:07:58 »

medycyna naukowo "racjonalna " twierdzi ze to slepy traf (pech )

To tak samo ma się do rzeczywistości jak i twierdzenie kreacjonistów, że w ewolucji chodzi o "przypadek". Żaden ewolucjonista nie powie Ci, że ewolucja ma cokolwiek wspólnego z "przypadkowością", tak samo, jak żaden racjonalnie myślący lekarz nie powie Ci, że choroby biorą się z "pecha".

M
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #84 : 2007-05-08, 22:20:44 »

medycyna naukowo "racjonalna " twierdzi ze to slepy traf (pech ) natomiast JK twierdzi ze glowna przyczyna jest zle odżywianie .UFFF!

Medycyna to sztuka !!!, "kiepscy artysci" potrafia wszystko "uwalic",
powstaje wtedy "odpustowa szopka", ktora "owieczki" chca!!!!! widziec jako wielka sztuke.

Jak lubisz "odpustowe szopki - jaselka" to  "SZTUKI" nie zrozumiesz.
Dlatego warto jednak sprawdzac realne efekty!!!!!!!!!!!!!!!!! 
Nie sugerowac sie "kwikiem talibow" i "beczeniem owieczek" Very Happy Very Happy Very Happy

lutonn !!!! prosze!!! blagam!!!! nie "wpychaj" optymalnosci do "ciasnej" odpustowej szopki. Very Happy Very Happy Very Happy



Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #85 : 2007-05-08, 22:41:03 »


Medycyna to sztuka !!!,

Grizzly  Very Happy
Święte słowa .Zapomniałeś jednak dodać "pieseczku" ,że to sztuka złota .
Nikt inny jak "medycy" nie potrafi zamienić ludzkiego bólu w złoto  Surprised  Very Happy
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #86 : 2007-05-08, 23:24:25 »

Grizzly  Very Happy
Święte słowa .Zapomniałeś jednak dodać "pieseczku" ,że to sztuka złota .
Nikt inny jak "medycy" nie potrafi zamienić ludzkiego bólu w złoto  Surprised  Very Happy

Mila elmo  Very Happy, kto nie kocha "kasy"???  Very Happy Very Happy Very Happy

Nie jestem falszywie skromny  i powiem, ze uwielbiam "wolnosc" dzieki "kasie"  Very Happy Very Happy Very Happy
Niestety "kasa"  to jest taki wynalazek, ze dzieli ludzi na dwie kategorie 10% bogatych i 90% biednych.

Teraz co ma czlowiek najcenniejszego?, ano "zdrowie"(talib powie ze dogmaty),
wiec moim zdaniem, "realnie" ten co faktycznie "naprawia zdrowie",
 powinien zarabiac krocie. Tym czasem,  lekarz u nas,
traktowany jest jak "szmata szpitalnej sprzataczki".

Jak jest w "naszej Polskiej wsi" to kazdy widzi i slyszy.
Ciebie rowniez razi,  mysl o "kasie" dla lekarzy.

Pewnie wolisz aby "talibowie mieli wiecej" Shocked Very Happy Very Happy Very Happy
bo podobaja sie tobie ich "legendy" Cool

Ale moze sie myle?

Generalnie, czy nie jestesmy  "perwersyjnie" pruderyjni? Nie lubimy "kasy"  u siebie??? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #87 : 2007-05-09, 07:39:17 »

Grizzly  Very Happy
Zaiste mało mnie obchodzi ,co Ty o mnie myślisz  Laughing
Jeśli sprawia Ci, przyjemność myślenie o mnie jako o tej "owieczce" to niech tak zostanie -dla Twojego dobrego samopoczucia ,po co się masz stresować, jak zawsze możesz się czepić mnie ,to taka....... terapia dla Ciebie   Laughing ,
Napisałam Ci już je ja jestem "owieczką" a Ty "baranem" . To chyba niezły układ?  Laughing .

PS.Dla Twojej wiadomości :nic mnie nie obchodzi ,co ktoś myśli o mnie ,bo znam swoje miejsce i swoją pozycję  Cool
A co najważniejsze potrafię dostrzegać ludzi mądrych ,ale przyznaję ,że czasem trudno mi jakoś dostosować się do ich mądrych rad i nie wtrącać się w głupie dyskusje-to chyba jest moją słabą stroną  Confused  ,ale pracuję ,pracuję nad tym  Cool . Ale! W życiu prywatnym unikam takich ludzi  Idea  Cool
Poza tym nic do szczęścia mi nie brakuje  Cool ,no może większego garnka ,do gotowania wywaru z kości,ale to sie da "naprawić"  Cool .

A jeszcze jedno PS. Odpowiedź na Twoje pytanie: "Kto nie kocha kasy?" Ja nie kocham kasy .Traktuję ja jako środek potrzebny do życia ,ale żebym ją darzyła miłością ?...to... tak nisko jeszcze nie upadłam . Dlatego jakże niemiło jest słuchać i patrzeć w TV na to ,co się dzieje na świecie ,no... tu aż się prosi napisać o" łowcach skór"  Confused .



Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #88 : 2007-05-09, 09:15:07 »


Medycyna to sztuka !!!, "kiepscy artysci" potrafia wszystko "uwalic",
powstaje wtedy "odpustowa szopka",

Medycyna nie ma nic wspólnego ze sztuką i tylko [/u]mało zorientowany laik[u] ( w tej dziedzinie) może tak twierdzić.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #89 : 2007-05-09, 09:23:50 »

O to chodzi Halino,właśnie o to chodzi  Wink 
Ale niektórym sie wydaje ,że posiedli wszelka możliwą wiedzę  Laughing Ale co tam...niech im się wydaje ,zawsze to forma terapii   Laughing

Ohhh,jakże miło uchodzić za "owieczkę" wśród "baranów"  Laughing  Laughing  Laughing 



 
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #90 : 2007-05-09, 10:02:44 »

To niby skąd sie biora choroby , medycyna naukowo "racjonalna " twierdzi ze to slepy traf (pech ) natomiast JK twierdzi ze glowna przyczyna jest zle odżywianie .UFFF!

Gdzie Ty wyczytałeś , że medycyna naukowa twierdzi ,że choroby to wynik ślepego trafu? Bo z całą pewnością nie w podręczniku patofizjologii chorób.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #91 : 2007-05-09, 10:10:13 »

Mozesz wymienic??? w jakich???  Very Happy
Cytuj

Dlaczego nie.

Na pewno wszędzie tam gdzie jest potrzebna szybka redukcja masy ciała tj we wszystkich schorzeniach ukl oddechowego i krążenia gdzie u danego człowieka otyłośc stanowi krytyczny czynnik obciążający.Na pewno jako dieta w cukrzycy.Do sensownego rozważenia w stanach wyniszczenia np zespole MIA u pacjentów z niewydolnością nerek.
Tyle tylko , że nadal nie oznacza to , że działa w tych stanach przyczynowo
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #92 : 2007-05-09, 10:19:57 »

Ale nie mowisz tak i nie mowisz nie ??? no to czemu tyle "goryczy " przelano??? Confused Shocked Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #93 : 2007-05-09, 10:41:33 »


Na pewno wszędzie tam gdzie jest potrzebna szybka redukcja masy ciała tj we wszystkich schorzeniach ukl oddechowego i krążenia gdzie u danego człowieka otyłośc stanowi krytyczny czynnik obciążający.Na pewno jako dieta w cukrzycy.Do sensownego rozważenia w stanach wyniszczenia np zespole MIA u pacjentów z niewydolnością nerek.

Czy zatem zalecasz ŻO w tych schorzeniach wymienionych przez Ciebie ,swoim pacjentom?

Cytuj

  Tyle tylko , że nadal nie oznacza to , że działa w tych stanach przyczynowo

A co oznacza?
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #94 : 2007-05-09, 11:05:15 »

Ale nie mowisz tak i nie mowisz nie ??? no to czemu tyle "goryczy " przelano??? Confused Shocked Very Happy

Doprecyzuj to pytanie Very Happy
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #95 : 2007-05-09, 11:14:05 »

Nie wiem Brufordzie jak teraz, ale w swoim czasie autor "DO" pisał jednak uczciwie , że nie ma jeszcze dowodów na to, by właśnie DO miała stuprocentowy, generalny wpływ na cofnięcie się zmian nowotworowych.
Tomek
      

Zgoda ale również pisał  , że optymalni "zasadniczo nie chorują na nowotowory".Ponadto propagowanie DO to już nie tylko ksiązki dr JK ale także publikacje netowe , OSBO  itd itp.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #96 : 2007-05-09, 11:18:14 »

Lutonn zadaj Brufordowi moje pytania ,bo widocznie moje posty są dla niego nie widoczne dla jego wygody  Laughing

A myślę ,że jest to istotne co napisał .
I bardzo interesujące jest to,czy zaleca stosowanie ŻO w wymienionych przez siebie schorzeniach  Very Happy
No chyba ,że tak tylko "palnął" bez zastanowienia  Rolling Eyes
Albo może wie ,tylko nie chce .... Laughing
Zawsze się zapędzi w kozi róg  Laughing
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #97 : 2007-05-09, 11:20:50 »

 dziwna "logika", która zakłada, że wszyscy lekarze "nieopty" są be, skąd tylko jeden krok do twierdzenia, że np. Bruford jest również niegrzecznym chłopcem w białym kitlu.  
Tomek

To dość ograny i monotonny chwyt - ilekroć zakwestionuje się jakieś twierdzenia dr JK to znajdą się tacy co natychmiast podklejają coś na temat pavuloniarzy , łapówkarzy czy innej swołoczy. To znana metoda , polegająca na schemacie :" obrzuć przeciwnika fekaliami, a nuż się coś do niego przyklei " Very Happy .Reagować się nawet nie chce bo jest to metoda świadcząca jedynie o niskich pobudkach i małym charakterze osób ją stosujących. Zresztą o braku logiki też. Medycyna naukowa to wszak nie to samo co system opieki zdrowotnej i nie to samo co jakiś łapownik.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #98 : 2007-05-09, 11:26:18 »

Ciekawe Bruford jakie jeszcze bezsensowne pościki wyciągniesz ,żeby przykryć sensowne pytania  Laughing 

Zapędziłeś sie znów w kozi róg  Laughing  Laughing  Laughing

Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #99 : 2007-05-09, 11:38:52 »

Ciekawe Bruford jakie jeszcze bezsensowne pościki wyciągniesz ,żeby przykryć sensowne pytania  Laughing 

Zapędziłeś sie znów w kozi róg  Laughing  Laughing  Laughing

Zrobię wyjątek i wytłumaczę Ci rzecz oczywistą   Laughing : jak ktoś nie odpowiada na Twoje posty to znaczy , że nie ma ochoty z Tobą dyskutować  Laughing.Przyczyny tego stanu znajdują się w wielu wcześniejszych moich postach. Na szczęście nawet na forach istnieje wolność wyboru partnerów do dyskusji. Ostatni raz odpowiadając Ci bezpośrednio powtórzę , byś utrwaliła sobie tę oczywistość  Very Happy - nie uważam Cię za partnera do dyskusji na jakikolwiek temat.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 13 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 17 zapytaniami.